بهترین اکریلیک اشعه ماوراء عفونی برای گوشی های هوشمند خود را

با شستن دست ها در حال تبدیل شدن به یک بین المللی وسواس آن را هیچ جای تعجب است که مردم در حال حاضر با تمرکز بر مطابق با گوشی های هوشمند خود را به عنوان به خوبی. دلیل خوبی وجود دارد: از گوشی های هوشمند خود است به احتمال زیاد کثیف ترین چیز شما می توانید حمل در اطراف و شما مسئولیت رسیدگی به آن را تقریبا به طور مداوم. ممکن است آن را سخت به تصور کنید اما گوشی خود را حمل بیشتر و مضر عوامل بیماری زا از یک توالت عمومی, پناه دادن برخی از 20,000 گسسته انواع باکتری است. از آنجا که ما در حال حاضر می دانیم چقدر مهم است برای نگه داشتن گوشی های هوشمند, پاک, اشعه عفونی آمده اند به رواج به عنوان یکی دیگر از راه برای zap میکروب ها.

نور ماوراء بنفش به ویژه اشعه ماوراء بنفش-C — با یک موج از بین 200 و 280 نانومتر — می تواند مهار شود و اعزام به کشتن میکروب ها در سطوح مانند گوشی های هوشمند و دیگر وسایل شخصی کوچک مانند کلید و کارت های اعتباری. اشعه تلفن-مطابق با موارد خواهد شد به دستگاه شما آسیب برساند اما آنها کمک خواهد کرد که برای از بین بردن باکتری ها و ویروس ها. در اینجا چند تا از بهترین آنهایی که ما یافت می شود.

PhoneSoap 3

PhoneSoap 3

PhoneSoap نمی کند و فقط با استفاده از UVC تکنولوژی برای کشتن میکروب ها و باکتری ها بر روی سطح گوشی خود را; آن را نیز هزینه تلفن خود را در طول فرآیند است. طراحی شده به تناسب در تقریبا در هر نقطه که شما به آن نیاز دارید — در nightstand خود را در آشپزخانه و یا در دفتر — واحد 360 درجه و ضد عفونی طول می کشد فقط 10 دقیقه است. PhoneSoap 3.0 طراحی شده برای تلفن های همراه است, اما شما می توانید آن را برای پاکسازی سایر اشیاء کوچک مانند تلفن, موارد, کلید و کارت های اعتباری. می آید در انواع رنگ خشنود متناسب با فضای خود را.

Casetify اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده

Casetify UV Sanitizer

این Casetify اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده طراحی شده برای استریل گوشی های هوشمند با شش چراغ UV که وعده به معدوم کردن نزدیک به 100 درصد از میکروب ها در سه دقیقه ، UV-C مورد می تواند خیلی بیشتر از تلفن خود را. استفاده از آن برای پاکسازی و طلا و جواهر و عینک و کیف پول و ساعت و هر قلم کوچک شما احساس ناراحت کننده از دست زدن به.

HoMedics اشعه ماوراء بنفش-تمیز کردن تلفن ضد عفونی کننده

HoMedics UV-Clean Phone Sanitizer

HoMedics اشعه ماوراء بنفش-تمیز کردن تلفن ضد عفونی کننده — با یک pop-up طراحی برای به حداکثر رساندن نور پوشش — وعده برای از بین بردن نزدیک به 100 ٪ از باکتری ها و ویروس ها حتی در حالی که شما بر روی بروید. پس از آن انجام می شود واحد سقوط به پایین به اصلی آن صورت جمع و جور برای حمل و نقل در هر نقطه. شما 70 استفاده در هر شارژ تا مقدار زیادی از وجود آب در آن است. همچنین sanitizes سنگین دیگر-استفاده از اقلام مانند کلید کارت های اعتباری و قلم و عینک و یا خود را به ماوس کامپیوتر است. وجود دارد بدون جیوه و یا مواد شیمیایی و دستگاه قفل ایمنی مانع از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش.

59S نور UV Sanitizer جعبه

UV Light Sanitizer

این 59S نور ضد عفونی کننده جعبه میآورد تند و زننده میکروب ها از سطح گوشی های هوشمند خود را فقط در سه دقیقه. این اشعه سبد disinfects با خیال راحت با ساطع کردن نور ماوراء بنفش با هشت UVC Led. آن را خاموش به طور خودکار زمانی که آن را کامل تمیز کردن چرخه صرفه جویی در مصرف باتری و دستگاه همچنین سازگار با کلید و تعدادی دیگر از اقلام روزمره.

Vinpie تلفن همراه ضد عفونی کننده

Vinpie Cell Phone Sanitizer

اگر شما قصد کشتن نزدیک به 100 درصد از میکروب ها بر روی تلفن خود را در نظر بگیرید Vinpie ضد عفونی کننده که در عمل بدون مایعات و گرما یا مواد شیمیایی برای رسیدن به عمق این شکاف کوچک از گوشی خود را. اگر شما یک آروماتراپی هواخواه شما در شانس هستید چرا که این واحد می تواند به جای روغن های ضروری نیز هست. این Vinpie می توانید هر گوشی که 7.2 اینچ یا کوچکتر در قطر, طول و همچنین کارت های اعتباری طلا و جواهر و ساعت و کلید. آن را به طور خودکار خاموش پس از دو دقیقه به عنوان فرایند بادها پایین. آن هم ضرری ندارد که Vinpie ورزشی ساده و شیک و بسیار سبک وزن و طراحی است که ایده آل برای خانه و یا در جاده ها است.

Lambor استودیو قابل حمل اشعه تلفن, ضد عفونی کننده

Lambor Studios Portable UV Phone Sanitizer

این قابل حمل اشعه ماوراء بنفش استریل جعبه با آن دو چراغ UV می تواند به از بین بردن تقریبا 100% از استافيلوکوکوس اورئوس و اشریشیا کلی در 18 دقیقه و کانديدا آلبيکنس در 30 دقیقه. این همه نیست. تلفن همراه تمیز کننده همچنین می توانید به صورت بی سیم شارژ هر چی را فعال کنید تلفن و یا در بالا و یا در داخل جعبه — با یا بدون یک چند قطره از روغن مورد علاقه خود را. آن را با ظرفیت های هوشمند تا 6.5 اینچ در قطر, طول, اما شما همچنین می توانید استریل ماسک, عینک, جواهرات, ساعت, کلید ماشین و earbuds. لامپ UV در داخل جعبه سوئیچ کردن به طور خودکار برای ایمنی هنگام باز کردن سوئیچ های مغناطیسی را پوشش میدهد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>