بهترین مانیتور ultrawide برای سال 2020

مانیتور Ultrawide ارائه یک تجربه همهجانبه بر خلاف هر چیزی که شما تا کنون دیده ام. نه تنها نشانی از یک صفحه نمایش گسترده تر ارتقا دنیای مجازی اما آن را نیز می تواند به بهبود بهره وری. ما زمان های مورد علاقه است که سامسونگ CJ791 های بزرگ. زیبا روی صفحه نمایش و به طور کلی طراحی جذاب.

در علاوه بر این به ما علاقه ما در انتخاب مانیتور ultrawide ارائه بهترین کیفیت تصویر و رنگ و روشنایی و دیگر ویژگی ها. خوانده شده در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد مانیتور توصیه می کنیم برای بازی, ویرایش فیلم, G-Sync و مقاصد دیگر.

بهترین مانیتور ultrawide در یک نگاه

بهترین مانیتور ultrawide: سامسونگ CJ791

Samsung CF791 monitor review
لایحه رابرتسون/Digital Trends

چرا ما برداشت سامسونگ CJ791:

این 34 اینچ مانیتور قابل توجه قطعه از سخت افزار. طراحی شده است انجام نگرفته گردیده و حرفه ای. قاب و پایه همه به نظر می رسد به ذوب شدن دور زمانی که شما در حال نشسته قبل از آن همه جانبه منحنی نمایش. این یک بیت از یک آفتاب پرست هم آن را به عنوان به راحتی می تواند با نشستن در کنار زرق و برق دار کامپیوتر رومیزی decked در Led ها یا گرد و خاکی پیر کاری در دفتر.

سامسونگ CJ791 ارائه می دهد کیفیت تصویر خیره کننده با غنی تیره پوستان و واضح و واقعی رنگ های اشباع بینایی خود را از تمام زاویه. تصویری محتوای غنی و مایع با تشکر از مانیتور 100Hz نرخ تجدید و AMD FreeSync. این پشتیبانی از انواع استفاده ارائه یک DisplayPort و یک پورت HDMI و دو صاعقه 3 پورت و دو USB-یک پورت.

به طور کلی این سطح از کیفیت در استاندارد 16:9 صفحه نمایش خواهد بود برجسته است. این واقعیت است که آن را در یک 21:9 صفحه نمایش با یک منحنی باعث می شود آن را واقعا چشم به صورت چاپگر. آن را به سادگی نمی نیاز به یک زرق و برق دار طراحی بیرونی. اندازه آن وضوح و رزولوشن آن را به یک showstopper بر همه خود را در آن.

بهترین ultrawide برای بازی: بیگانگانnware AW3420DW

Alienware AW341BDW Utrawide Gaming Monitor
غنی Shibley/Digital Trends

چرا ما برداشت Alienware AW3420DW:

دل 34 اینچی Alienware مانیتور ultrawide یک انتخاب عالی برای علاقهمندان به بازی. این بسته 3,440 x 1,440 قطعنامه تکمیل شده توسط یک منحنی IPS پنل (1900R) تولید رنگ های غنی و از زاویه دید گسترده ای. تکمیل این پنل 350-nit روشنایی و حداکثر 1000:1 نسبت کنتراست.

این AW3420DW شامل شش فیزیکی دکمه های منو برای toggling از پیش تعیین شده حالت اتوماتیک اورکلاک تاریک تثبیت و کنترل روشنایی و کنتراست. Tucked دور در زیر صفحه نمایش لبه پایین شما یک خط جک جک هدفون پنج USB پورت DisplayPort 1.2 ورودی و HDMI 1.4 ورودی.

در همراهی با Alienware سنت چراغ قابل تنظیم نوار خط زاویه ای برآمدگی در پشت و ایستاده است. پارسه نیز دیدن محبوب بیگانه سر آرم درخشان در پشت. صفحه نمایش سیاه و ناهنجاری ها در بهترین حالت حداقل در حالی که به عقب ورزشی مفرغ تیتانیوم به پایان برسد.

در نهایت دل آخرین Alienware نمایش ویژگی های Nvidia G-Sync تکنولوژی برای صاف اشک رایگان framerates های وارد. این شهر همچنین دارای یک بومی 120 هرتز سرعت رفرش و دو میلی ثانیه زمان پاسخ است. آن را کمی از مدل قبلی Alienware AW3418DW که بسته پایین تر بومی 100Hz نرخ تجدید و کندتر 4ms زمان پاسخ برای 100 دلار کمتر است.

نگاهی به تفاوت بین FreeSync و Nvidia G-Sync را بررسی کنید راهنمای ما.

بهترین مانیتور ultrawide برای Mac: LG 34WK95U-W

LG 34WK95U-W ultrawide monitor review

چرا ما برداشت LG 34WK95U-W:

اگر شما نیاز به یک ultrawide پنل بدون به خطر انداختن وضوح بالا این مدل LG ارائه می دهد هر دو — است که اگر شما می توانید استطاعت آن است. نانو IPS پنل پشت این نمایش را سنگین 5,120 x 2,160 قطعنامه با HDR. آن را نیز به طور کامل مسطح ساخت آن را یک انتخاب گسترده ای که با توجه به محل کار خود را به فضای فیزیکی (یا فقدان آن).

شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد اتصالات ، وجود دارد مقدار زیادی در ال جی در این نمایشگر از جمله صاعقه 3 پورت USB-C پورت دو HDMI و یک DisplayPort USB-A بالادست و دو USB-A پایین دستی اتصالات.

اشکال این است که دیوار نصب نیست و بهتر است به عنوان این می تواند پورت های غیر قابل دسترس. دیوار نصب نیز ممکن است پنهان جوی استیک دشوار است به استفاده از که شما نیاز به تغییر تنظیمات. با این جوی استیک شما می توانید تصویر حالت دستی تنظیم درجه حرارت رنگ و تغییر رنگ و اشباع.

آزمایش های ما نشان می دهد که علاوه بر وضوح بالا, این مانیتور LG با پشتیبانی از 90 درصد از AdobeRGB بوسيله رنگ. این شهر همچنین دارای یک رنگ خطا تنها 1.1 و یک منحنی گاما 2.2 — همه بهتر از بسیاری از ناظران ما بررسی کرده اند. اما این مهم است به یاد داشته باشید که استاندارد نرخ تجدید 60Hz که نیست بزرگترین گزینه برای برخی از انواع بازی. این نمایش را ارائه نمی کند FreeSync و یا G-Sync فن آوری است.

در نهایت اگر شما نیاز به یک قفسه بالا رزولوشن برای کار و یا بازی وجود ندارد بهتر ultrawide اطراف به ارائه آن است.

بهترین G-Sync مانیتور ultrawide: Acer Predator بازی X34

Acer Predator X34

چرا ما برداشت Acer Predator بازی X34:

بسیاری از نمایش عریض پشتیبانی از G-Sync فن آوری است. اگر شما به دنبال برای بهترین ultrawide کنه که بازی جعبه, اما هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند Acer Predator X34. این قطعنامه از 3,440 x 1,440 — شیرین نقطه, رزولوشن برای بازی — و بومی 100Hz نرخ تجدید (120 هرتز اورکلاک). روشنایی نیست بهترین فقط 300 nits اما این که بیش از اندازه کافی برای یک غیر HDR صفحه نمایش. دیگر ویژگی های بزرگ را تشکیل می دهند برای این پنل را بدون زرق و برق روشنایی.

به لطف پنل IPS, ایسر, صفحه نمایش فوق العاده زاویه دید برای کار مشترک و بازی. آن را نمی کند رنج می برند بسیار با زمان پاسخ هر دو با یک امتیاز از فقط 4ms. رنگ پشتیبانی قوی است بیش از حد شامل 8 بیت عمق رنگ و شایسته دقت رنگ در سراسر صفحه نمایش.

شامل G-همگام با تکنولوژی نه تنها کمک می کند تا جلوگیری از صفحه نمایش, پاره شدن اما تمبر Nvidia مهر تایید سراسر ایسر در بازی نمایش می دهد. این فوق العاده و مورد علاقه ما ultrawide برای G-Sync بازی.

بهترین مانیتور ultrawide برای ویرایش ویدئو: BenQ EX3501R

چرا ما برداشت BenQ EX3501R:

BenQ EX3501R یک حرفه ای انجام نگرفته نگاه و با همین دلیل خوب است: این نظارت به صورت حرفه ای. این ویژگی های زرق و برق دار همهجانبه 1800R انحنای اما تصور نکنید این فداکاری دقت رنگ که شال اثر است. این یکی از پر جنب و جوش ترین و دقیق نمایش می دهد که تا کنون دیده ایم ضرب و شتم رقابت قوی از high-end سامسونگ, Dell و LG صفحه نمایش در تست ما.

با رزولوشن 3,440 x 1,440 و HDR این 35-اینچ ultrawide بسته به مقدار زیادی از فضای صفحه نمایش برای ویندوز های مختلف — و یا بسیار طولانی در حال ویرایش جدول زمانی. آن را به یک کنتراست 1,100:1 و روشنایی بیش از 330 nits ارائه زیبایی سیاه تیره و روشن و سفید پوستان. اتصالات شامل HDMI, DisplayPort, USB 3.1 Gen 1 و USB-C.

اگر چه این صفحه نمایش ندارد طراحی شده برای بازی اگر شما می خواهید به انجام آن را در خود خاموش-ساعت آن را نشانی از یک کار بزرگ است. با یک نرخ refresh از 100Hz و FreeSync پشتیبانی برای جلوگیری از پاره شدن صفحه نمایش وجود دارد کمی چیز دیگری شما می توانید برای درخواست. این فوق العاده است همه در اطراف صفحه نمایش اما آن را به خصوص مورد علاقه ما ultrawide برای ویرایش ویدئو.

پژوهش و راهنمایی خرید

یک مانیتور ultrawide ارزش آن را?

Ultrawide نمایش جایگزین برای چند مانیتور نصب setups. از بین بردن آنها زشت تقسیم گودی جدا کردن دو یا بیشتر از دو صفحه نمایش ایجاد یک تمیز کننده یکپارچه تجربه.

با مانیتور های چندگانه شما می توانید ترکیب و مطابقت با قابلیت های. برای مثال شما می توانید یکی برای بازی و یکی برای کار. در هر دو مورد راه اندازی می کند همه چیز شما نیاز دارید آسان تر است.

با ultrawide همه چیز باید اقامت در یک صفحه نمایش و یا شما نیاز به برخی از فداکاری. که به خصوص موثر در بازی که در آن یک ultrawide زیادی وضوح می توانید مالیات حتی بالا پایان کارت گرافیک.

شما همچنین باید عوامل فیزیکی رد پای بزرگ ultrawide نمایش می دهد. آنها می تواند بزرگ, بنابراین مطمئن شوید که میز و اتاق فضای کافی برای جای اندازه.

همچنین در نظر پخش رسانه ای مانند تلویزیون و فیلم. در یک ultrawide شما ممکن است مجبور به تحمل میله های سیاه و سفید در حال اجرا در امتداد صفحه نمایش لبه به عنوان چند تولیدات رسانه ساقه های که سازگار ultrawide با نسبت ابعاد.

یک ultrawide مانیتور خوب برای بازی?

می توان آن را. اگر چه نه همه ultrawide نمایش طراحی شده با بازی در ذهن آنهایی هستند که می تواند به ارائه برخی از مهمترین همهجانبه تجربه بازی در خارج از واقعیت مجازی است. منحنی بزرگ-صفحه نمایش مانیتور ultrawide می پیچیدن دید محیطی خود را در راه است که به مراتب فراگیر تر از سنتی به اندازه مانیتور.

فقط آگاه باشید که نه همه بازی ها پشتیبانی ultrawide قطعنامه و کسانی که پیکسل های اضافی می تواند مالیات کارت گرافیک شما کمی بیشتر از حد نرمال است.

چگونه به تقسیم صفحه نمایش در یک مانیتور ultrawide?

چگونه شما بخشی از صفحه نمایش خود را به شما خواهد شد اما شما می توانید ضربه محکم و ناگهانی چند ویندوز و یا برنامه های کاربردی را به محل با سهولت در هر نسخه جدید ویندوز. کلیک کنید و کشیدن پنجره به هر لبه صفحه نمایش و انتشار آن را به آن را به ضربه محکم و ناگهانی. متناوبا, کلید ویندوز را فشار دهید و هر arrow کلید به قفل پنجره را که بخشی از صفحه نمایش.

از آنجا, شما باید این گزینه برای پر کردن فضای اضافی با پنجره های دیگر. شما همچنین می توانید به صورت دستی آنها را قفل وجود دارد با استفاده از همان روش به عنوان بالا. هنگامی که همه چیز را در جای شما می توانید کلیک کنید و کشیدن خطوط تقسیم بین ویندوز برای تنظیم اندازه آنها است.

برخی از مانیتورهای ultrawide ارائه قوی تر راه حل های سخت افزاری و همچنین اگر آنها بستگی دارد و هر تولید کننده. بررسی خود را راه اندازی کتابچه راهنمای کاربر برای جزئیات.

چه اندازه مانیتور ultrawide بهترین است ؟

اندازه ultrawide وابسته به نیازهای جسمی و محدودیت فضا. اگر شما به دنبال کشف بزرگترین مانیتور ultrawide مختلفی وجود دارد که 49-اینچ صفحه نمایش مانند سامسونگ CHG90 یا دل 49 اینچی Ultrasharp نمایش.

اما شما لازم نیست که بزرگ است. به عنوان بالا نشان داده شده است, ما تکیه به کمی بیشتر محدود مانیتور که بهبود تراکم پیکسل و ارائه بهتر مجموعه از ویژگی های از مطلق بزرگترین صفحه نمایش وجود دارد.

34 اینچ گزینه با یک 21:9 نسبت ابعاد یک جای خوب برای شروع است. آنها به اندازه کافی بزرگ برای تجربه کامل اثر از عرض به طور کامل و بدون سبقت میز کار خود را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر