بهترین واقعی بی سیم از earbuds برای سال 2020

این مقاله به روز شد با روندهای دیجیتال تحریریه نیک دارد در 6/12/2020.

ما مورد آزمایش قرار ده ها تن از محبوب واقعی بی سیم از earbuds. در حال حاضر انتخاب ما این است که سونی WF-1000XM3 که از ویژگی های باور نکردنی لغو سر و صدا فعال و چشمگیر کیفیت صدا. اما اگر نیست که کاملا و نیازهای خود را با ما گرد یک دسته از گزینه های جامد برای تقریبا هر سناریو.

بهترین واقعی بی سیم از earbuds در یک نگاه:

بهترین واقعی بی سیم از earbuds: Sony WF-1000XM3

دن بیکر/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: با ساخته شده است در فعال لغو سر و صدا آنها پیشرفته ترین واقعی بی سیم از earbuds شما می توانید خرید.

که آنها برای: کسانی که می خواهند از آن همه: عالی صدا عالی عمر باتری سفارشی سازی بزرگ و البته لغو سر و صدا.

چرا ما را انتخاب سونی WF-1000XM3:

سونی WF-1000XM3 به طور موثر واقعی بی سیم نسخه از Sony WH-1000XM3 — هدفون که تسلط چند تا از بهترین های ما-از لیست های مورد علاقه ما به طور کلی هدفون شما می توانید خرید. این earbuds یک فن آوری tour-de-نیروی ترکیب عالی کیفیت صدا عالی لغو سر و صدا و جامد عمر باتری 6 ساعت با سر و صدا لغو و 8 ساعت بدون.

WF-1000XM3 دریافت چشمگیر خود را لغو احکام صادره ی صوتی با کمک کمی از سونی DSEE HX پردازش صدا است که نزدیک به توانایی های جادویی را حتی lo-fi MP3s و آنها را غنی و کامل است. فعال نویز در مدارات همان WH-1000XM3 — به عبارت دیگر فوق العاده است. شما زمزمه آرام پس زمینه در هواپیما حمل و نقل عمومی و یا حتی پر سر و صدا و دفاتر. که لغو سر و صدا است که به طور کامل قابل تنظیم و یک مدت طولانی فشار دهید بر روی یکی از earbuds فعال شفافیت و حالت دادن به شما دسترسی نامحدود به تلفن های موبایل از محیط اطراف شما.

شارژ مورد که به نظر می رسد مانند آن را طراحی شده توسط تیم بازاریابی در Duracell, فروشگاه, سه اتهام دادن به شما تا 32 ساعت از زمان پخش — یا 24 اگر شما مانند محیط زیست خود را فوق العاده آرام. تعجب کنید که چگونه WF-1000XM3 نسبت به PowerBeats نرم افزار ؟ آن است که حتی نزدیک است.

سونی برنامه برای iOS و آندروید است EQ, ANC, و دستیار صوتی تنظیمات به طور کامل تجربه سفارشی. و با تشکر از یک پست-راه اندازی به روز رسانی, شما حتی می توانید کنترل حجم بدون رسیدن به گوشی خود را — اگر شما می خواهید به تجارت آن را به صورت یک تابع دیگر. همچنین سونی نیست ادعا کرد که آنها ارائه عرق-مقاومت هر چند با توجه به بسیاری از AirPods ما در ورزشگاه شاید سونی جوانه می توانید یک بیت از رطوبت بیش از حد. صحبت از AirPods ما در مقایسه با غیر نسخه pro به طور مستقیم با WF-1000XM3. آن را آسان سونی برنده است. از سوی دیگر این AirPods Pro پشته بسیار خوبی.

ما به عنوان خوانده شده در عمق سونی WF-1000XM3 نقد و بررسی

بهترین واقعی بی سیم از earbuds خود را برای بودجه: Edifier TWS NB

Edifier TWS-NB
نیک دارد/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: آنها برخی از مقرون به صرفه ترین فعال لغو سر و صدا درست بی سیم از earbuds ما تا کنون دیده ام.

که آنها برای: هر کسی که می خواهد top-of-the-line امکانات بدون پرداخت top-of-the-line قیمت.

چرا ما برداشت Edifier TWS NB:

آمازون اکو جوانه های قبلی ما برندگان در این مجموعه تا به حال یک اجرای خوب. آنها قادر به تعدیل در خارج سر و صدا به درجه آنها صدا خوب و هزینه آنها فقط 130 دلار. اما هنگامی که شما در بالا کسی که همیشه در تلاش برای دست کشیدن و Edifier در نهایت آن را با TWS NB.

این TWS NB را واقعی فعال لغو سر و صدا به جدول به عنوان مخالف به آمازون سر و صدا فعال کاهش در قیمت (120 دلار) است که ارزان تر از اکو جوانه. با ANC در TWS NB مطابقت اکو جوانه در عمر باتری در یک ساعت. اما به نوبه خود ANC و TWS NB می تواند گذشته 11 ساعت بدون نیاز به بازگشت به خود را شارژ مورد.

این TWS NB ندارد و صدای فعال آمازون الکسا ادغام مانند اکو جوانه انجام دهید و بسیاری ممکن است ترجیح می دهند آمازون جوانه برای بیشتر فعالیت های شدید مانند در حال اجرا است. اما با کیفیت صوتی اثبات می شود فقط به عنوان به خوبی به عنوان اکو جوانه به علاوه لغو سر و صدا و عمر باتری است که هر دو عینی بهتر Edifier در بر داشت و یک برنده با خود واقعی بی سیم از earbuds.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Edifier TWS NB نقد و بررسی

بهترین-اتصالات درست بی سیم از earbuds: Jabra نخبگان 75t

Jabra elite 75t true wireless headphones
غنی Shibley/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: آنها کوچک فوق العاده راحت از earbuds با کیفیت صدای عالی.

که آنها برای: کسانی که در پیدا کردن دیگر earbuds ناراحت کننده و یا نا امن و مناسب است.

چرا ما را انتخاب Jabra نخبگان 75t:

اگر شما هرگز به حال مشکل گرفتن از earbuds به راحتی این ممکن است یک نقطه فروش, اما ما فکر می کنم که Jabra نخبگان 75t برخی از بهترین اتصالات earbuds شما می توانید خرید. و اگر شما را به حال مشکل در گذشته ما لازم نیست به شما بگویم که چگونه مهم این است.

البته هر مجموعه ای از گوش متفاوت است و آنچه با این نسخهها کار برای یک فرد ممکن است کثیف دیگر. اما ما سعی کرده ایم از بسیاری از بی سیم از earbuds در طول سال و ما می توانیم با اعتماد به نفس است که وجود دارد یک شانس عالی نخبگان 75t در حال رفتن به شما مناسب هست. راز این است که اندازه و شکل آنها. آنها بسیار کوچک و فوق العاده به طوری که وجود دارد به سادگی کمتر جرم اقدام بر روی آنها. این را نگه می دارد آنها را نشسته و ایمن حتی زمانی که شما به طور فعال در حال حرکت است.

آنها نیز بسیار ارگونومی شکل با خطوط است که اجازه دهید آنها را نستله راست در جیب شما گوش خارجی اجتناب از هر گونه چین و برآمدگی است که معمولا جلوگیری از طرح های دیگر از اقامت قرار داده است.

بله آنها مناسب فوق العاده خوب و راحت باقی می ماند برای ساعت استفاده, اما این کل داستان است. نخبگان 75t عالی کیفیت صدا با باس پاسخ که فرمانده ما فکر می کنم شما خواهید بود که شوکه شده بود به ما که خیلی رونق می تواند از کوچک مانند جوانه.

آنها می توانند گذشته 7.5 ساعت بین اتهام و کوچک خود را شارژ مورد — یکی از کوچکترین ما تا کنون دیده ام — نگه می دارد آهنگ رفتن برای یک مجموع از 28 ساعت است. با IP55 امتیاز برای آب و گرد و غبار و حفاظت از آنها می توانید برای زنده ماندن حتی در سخت ترین تمرینات ارائه شده شما نمی پرش در استخر. که استحکام است تا با حمایت دو سال گارانتی غیر معمول است که در یک صنعت است که اغلب تنها فراهم می کند یک سال از پوشش.

هر earbud دارای یک دکمه کنترل است که آسان به را فشار دهید — حتی با دستکش — و بر ترکیب به شما اجازه کنترل حجم آهنگ, تغییرات, play/pause, تماس با جواب/پایان و احضار های مورد علاقه خود را دستیار صوتی.

رایگان Jabra Sound+ برنامه به شما امکان سفارشی کردن EQ, تلفن, تماس, تنظیمات, و بعد از این سال خواهد اجازه دهید شما را انتخاب کنید که چه دکمه کلیک انجام دهید.

نخبگان 75t لازم نیست فعال لغو سر و صدا مانند برخی از earbuds در این لیست اما ما می خواهم استدلال می کنند شما احتمالا نمی خواهد آن را از دست. آنها منزوی کردن صدا را به خوبی به دلیل مناسب شما خواهد بود خوشحالم که آنها شنیدن از طریق تابع برای اجازه دادن به جهان خارج در زمانی که شما به آن نیاز دارید.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Jabra نخبگان 75t نقد و بررسی

بهترین واقعی بی سیم از earbuds برای iOS: اپل AirPods Pro

Apple AirPods Pro

چرا شما باید آنها را خرید: آنها را نگه دارید همه از بهترین ویژگی های اصلی AirPods و اضافه کردن صدا بهتر فعال لغو سر و صدا و مقاومت در برابر آب.

که آنها برای: AirPods طرفداران که خارش برای چیزی بهتر است. خیلی بهتر.

چرا ما را انتخاب اپل AirPods Pro:

AirPods را تبدیل به پوستر فرزند واقعی بی سیم از earbuds انقلاب به لطف خود را به یاد طراحی و سهولت استفاده و ادغام تنگ با آی فون و دیگر دستگاه های iOS. اما آنها به دور از کامل است. متوسط کیفیت صدا و بدون عرق یا آب-مقاومت شده اند در میان انتقادات.

به همین دلیل AirPods Pro آنقدر خوش آمدید: آدرس آنها هر دو از این نگرانی ها و تا حول و حوش حتی بیشتر با اضافه کردن فعال لغو سر و صدا در گوش طراحی که بیشتر گرم و نرم و امن و هوشمند EQ سیستم که به طور خودکار تنظیم برای هر یک از کاربران گوش. ما رک و پوست کنده دور توسط هر دو بهبود در کیفیت صدا و اثربخشی اپل نویز فن آوری.

در ضمن همه از ویژگی های است که طرفداران اپل در آمده اند به تکیه می کنند مانند سیری اتصال کنترل های لمسی بصری و شتاب سنج است که تشخیص زمانی که جوانه ها در داخل یا خارج از گوش خود را به مکث و پخش صدا به طور خودکار همه حفظ شود. عمر باتری بدون تغییر است در 5 ساعت موسیقی پخش در هر شارژ — یک عدد است که کمتر قابل توجه در حال حاضر از آن پس بود — اما شما یک شارژ بی سیم است که به طور معمول هزینه شما 50 دلار بیشتر از قیمت به طور منظم مجموعه ای از AirPods.

اگر شما یک فن اپل وجود دارد به مقدار زیادی در اینجا برای عشق شاید به جز قیمت. اپل عرضه AirPods Pro در $249 قرار دادن آنها در نزدیکی بالای واقعی بی سیم earbud بازار است.

واقعا دوست دارم AirPods Pro اما نمی خواهید برای مقابله با زمان تحویل طولانی? در اینجا بهترین AirPods Pro جایگزین.

ما به عنوان خوانده شده در عمق اپل AirPods نرم افزار را نقد کنید

بهترین واقعی بی سیم از earbuds برای اندروید: گوگل صفحه جوانه 2

Google Pixel Buds
نیک دارد/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: گوگل نسل دوم صفحه جوانه های یک مجموعه گسترده ای از ویژگی های یک طراحی جدید و تا حد زیادی بهبود کیفیت صدا.

که آنها برای: به صفحه گوشی های هوشمند و یا دستگاه تلفن همراه آندروید صاحبان که می خواهید به یکپارچه اضافه کردن یک جفت واقعی بی سیم از earbuds.

چرا ما در گوگل صفحه جوانه 2:

دو نسل از Samsung Galaxy جوانه قبلا نشسته در بالای این دسته اما دیگر هیچ. با انتشار اخیر از گوگل صفحه جوانه 2 وجود دارد یک پادشاه جدید در این گوشه.

آنها نمی ظاهر آن را می گویند اما گوگل به نظر می رسید به صفحه جوانه 2 تقریبا به طور انحصاری برای صفحه و کاربران آندروید. آن شروع می شود به عنوان به زودی به عنوان شما آنها را بیرون بکشد خود را شارژ مورد با گوگل سریع جفت بر روی آندروید ویژگی بلافاصله شروع روند.

از وجود امکانات بی پایان نزدیک با صفحه جوانه/آندروید ترکیبی. این صفحه جوانه 2 اول گوگل دستیار hotword فعال جوانه به این معنی که شما می توانید تماس بگیرید در خود گوگل A. I. فقط با صدای خود و بدون دکمه های مورد نیاز است. آن را با این نسخهها کار بی وقفه به عنوان به عنوان شما می خواهم انتظار شما اجازه می دهد برای تغییر آهنگ, شنیدن, اطلاعیه ها و کنترل متصل خانه های هوشمند دستگاه های میان یک تن دیگر قدرت پردازش.

پس از آن وجود دارد, گوگل ترجمه, گوگل ویژگی منحصر به فرد است که اجازه می دهد تا شما را به زبان های مختلف با کمک Google Translate برنامه و یا فقط جوانه های خود را. این ممکن است یکی از ویژگی های که مورد نیاز در طول سن اجتماعی فاصله, اما زمانی که ما در حال روشن به سفر خارج از کشور یک بار دیگر ؟ از آن خواهد شد فوق العاده بصری ابزار را داشته باشد.

گذشته از آندروید-ویژگی های خاص این صفحه جوانه 2 داده شد نزدیک به کل تعمیرات اساسی با راحت طراحی جدید و بالاتر از متوسط کیفیت صدا. اساسا این ساخته شده بودند به آندروید نسخه AirPods. ماموریت انجام شد.

ما کامل گوگل صفحه جوانه 2 نقد و بررسی

بهترین واقعی بی سیم از earbuds برای کار کردن: JLab حماسه ورزش های هوایی

JLab Epic Air Sport Review

چرا شما باید آنها را خرید: آنها به طور کامل sweatproof را در تمام طول روز عمر باتری صدای عالی و قیمت بسیار مناسب.

که آنها برای: دونده دوچرخه سواران و یا هر کسی که دوست دارد به گوش دادن به موسیقی در حالی که کار کردن.

چرا ما برداشت JLab حماسه ورزش های هوایی:

ما انتخاب های قبلی برای این دسته Jabra نخبگان فعال 65t به حال مقدار زیادی به لاف زدن در مورد پس از آزادی خود را دارد و یک رئیس جدید در شهر: JLab حماسه ورزش های هوایی (3rd gen) که بهترین Jabra در راه های متعدد. آنها متناسب با آنها رو دو برابر عمر باتری و صدای آنها بسیار خوب است. آنها حتی ضرب و شتم Jabra جوانه در قیمت می باشد. چه بیشتر می تواند شما برای درخواست ؟

چگونه در مورد یک ساخته شده است در سه گانه مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم EQ است که شما می توانید دسترسی بدون برنامه? و JLab را IP66 امتیاز را تضمین می کند تنها مرطوب تجربه شما نیاز به اجتناب از شنا است و حتی شن و ماسه نمی خواهد سازش الکترونیک حساس در داخل.

10 ساعت عمر باتری را در میان بهترین از هر واقعی بی سیم از earbuds در حال حاضر و خود را شارژ مورد پر کردن می تواند آنها را بیش از پنج بار قبل از نیاز به وصل ، آن را مانند یک باتری JLab حتی شما را تشویق می کند به استفاده از آن برای بالا کردن دیگر دستگاه های خود را. از earbuds آمده با هفت مجموعه از گوش راهنمایی (از جمله یک مجموعه فوم) است که باید به هر کس مناسب و راحت و قوی خود گوش قلاب — هر چند نه به خصوص شیک — حفظ خواهد کرد و حماسه ورزش های هوایی از رفتن در هر نقطه بدون شما.

آن بالا همه خاموش با بلوتوث 5.0 بی سیم با تکنولوژی برای جفت شدن آسان و قابل اتصال به شبکه و یک قیمت قرار می دهد که این earbuds دسترس حتی متوسط بیشتر از بودجه شما می توانید ببینید که چرا ما تا صعودی جدید JLab حماسه ورزش های هوایی.

ما به عنوان خوانده شده در عمق JLab حماسه ورزش های هوایی نقد و بررسی

بهترین واقعی بی سیم از earbuds برای کیفیت صدا: Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2

نیک دارد/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: آنها بهترین صدایی واقعی بی سیم از earbuds امروز در دسترس با استثنایی عمر باتری و جامد ویژگی های.

که آنها برای: کسانی که می خواهند بهترین صدا ممکن است در طولانی مدت sleekly طراحی شده مجموعه ای از جوانه.

چرا ما را انتخاب Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2:

نسل اول حرکت واقعی بی سیم ارائه شده به طور جدی high-end صدا اگر چه آنها آمد و در پایان قیمت. آنها همچنین فاقد عمر باتری.

حرکت واقعی بی سیم 2 به دنبال حل سلف خود را کمبود آب. Sennheiser افزایش مدت زمان پخش از چهار به هفت ساعت در یک شارژ و افزایش تا earbuds’ شارژ مورد شامل سه اتهامات عنوان شده علیه اضافی برای یک مجموع از 28 ساعت است.

اگر چه شتاب واقعی بی سیم 2 به ضخامت 2mm کوچکتر از اصل خود سبک و طراحی تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است. همان می رود برای سهولت استفاده بصری touchpads اجازه دادن به شما زحمت تغییر آهنگ و تنظیم حجم. آنها حتی می توانید جلو خود را ترجیح داده دستیار صوتی برای کمک در انتخاب چیزی برای گوش دادن به.

از همه مهمتر حرکت جدید جوانه باید Sennheiser را امضا صدا با کمک یکی از ویژگی های جدید. با علاوه بر این از سر و صدا لغو فعال شما قادر به تجربه ای که صدای عالی مشخصات بدون محیط بیرون در راه گرفتن.

$300 نقطه قیمت است اما اگر شما بعد از بهترین صدا های واقعی بی سیم از earbuds ارائه می دهند حرکت واقعی بی سیم 2 به ارزش هزینه.

ما به عنوان خوانده شده در عمق حرکت واقعی بی سیم 2 نقد و بررسی

بهترین واقعی بی سیم از earbuds برای باس: Beats Powerbeats Pro

powerbeats pro
جولیان Chokkattu/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: آنها فوق العاده عمر باتری و مقاومت در برابر آب و نوع punchy, باس, ضربه با نام تجاری شناخته شده است.

که آنها برای: کسانی که نیاز به مجموعه ای قوی از بی سیم از earbuds که صدای عالی و استقامت برای حتی خسته کننده ترین تمرینات است.

چرا ما را انتخاب Beats PowerBeats Pro:

عمر باتری شده است یکی از بزرگترین چالش های واقعی بی سیم از earbuds که چرا PowerBeats نرم افزار 9 ساعت مدت زمان پخش هر شارژ بسیار قابل توجه است. وجود دارد تنها چند گزینه نخست در این زمینه که آیا بهتر با MW07 به علاوه اینکه یکی از آنها است. با این نوع استقامت شما احتمالا می تواند ترک شارژ مورد در صفحه اصلی است که یک چیز خوب به دلیل آن گسترده است.

آنها همچنین ارائه یک لرزش-ضد متناسب با earhooks که ممکن است نگاه بزرگ اما بسیار آسان برای دریافت و گوش خود را هنگامی که زمان می آید هر چند آنها comfiest برای گوش دادن جلسات. با تشکر از ساخته شده است در سنسورهای نوری از بین بردن یک earbud فورا مکث موسیقی ساخت برای انتقال سریع و آسان از گوش دادن به صحبت کردن.

کیفیت صدا نیز بسیار خوب است به خصوص low-end باس که قدرتمند است اما هرگز شل و ول. این PowerBeats جوانب ایدهآل نیست ، ما با تجربه خسته کننده برخی از مشکلات اتصال به خصوص در مناطق پر ترافیک حتی اگر از earbuds استفاده از اپل تبلیغ H1 بی سیم تراشه. اگر شما نگه داشتن گوشی خود را نزدیک هر چند Powerbeats Pro باید مقدار زیادی برای رفتن آنها.

اگر شما درک Powerbeats نرم افزار تمرین پسند طراحی, اما شما نیاز به یک گزینه مقرون به صرفه تر در اینجا بهترین Powerbeats Pro جایگزین.

ما کامل Beats PowerBeats نرم افزار را نقد کنید

بهترین شیک درست بی سیم از earbuds: Klipsch T5 واقعی بی سیم

Klipsch T5 True Wireless Hands-on
دن بیکر/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: این earbuds یکی از چند که صدا به عنوان خوب به عنوان آنها نگاه کنید و ما فکر می کنم آنها نگاه بسیار جذاب است.

که آنها برای: کسانی که می خواهند واقعا بی سیم از earbuds که صدای زیادی گذشته و ایجاد یک طراحی کرد.

چرا ما را انتخاب Klipsch T5 واقعی بی سیم:

با Klipsch نام تجاری نوار تمایل به دریافت مجموعه ای بسیار بالا وقتی که می آید به کیفیت صدا. خوشبختانه واقعی شرکت های بی سیم از earbuds مستثنی هستند. در واقع این earbuds هستند جای کسی را گرفتن تنها چند جوانه ما سعی کرده ایم از جمله MW07 به علاوه. از superlatives ادامه هم با 8 ساعت باتری در هر شارژ و اضافی 24 ساعت از آب در شیر در شارژ مورد.

بیایید یک لحظه در حال حاضر و به مناسب تحسین به که شارژ مورد: به نظر می رسد (و باز مانند) یک Zippo lighter, و ما فکر می کنیم گویا همان سرد عامل بر هر کسی که آن را حمل. آن را کمی سنگین اما کسانی که گوشه های منحنی و فلز را به همه ارزشمند است.

همچنین شایان ذکر است که T5 ارائه فراخوان بزرگ با کیفیت, چیزی که مهم است برای بسیاری از بی سیم از earbuds کاربران است. قابلیت استفاده نیز بسیار عالی با تشکر از T5 ساخته شده در کنترل حجم, آهنگ, کنترل پخش/مکث و صدای دستیاران.

گرد کردن T5 نقاط قوت در حال IPX4 آب-مقاومت — خوب برای همه اما محیط های مرطوب و منحصر به فرد به شکل صدا لوله که نه تنها پروژه صدا به طور مستقیم به گوش اما همچنین اجازه می دهد جمعی از earbuds به نشستن مستقیما در این مرکز از گوش خود را. آن را بسیار راحت تر تنظیم از بسیاری از earbuds.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Klipsch T5 واقعی بی سیم بررسی

پژوهش و راهنمایی خرید

می توانید بی سیم از earbuds اتصال به PC ؟

بله زمانی که کامپیوتر به بلوتوث. برخی از بلوتوث به طور پیش فرض اما اگر شما نمی شما می توانید آن را با قیمت مناسب USB adapter.

می توانید بی سیم از earbuds تواند مورد استفاده قرار گیرد در هواپیما?

بله. شما می توانید فعال ترین دستگاه های بلوتوث رادیو در حالی که در حالت هواپیما.

می توانید بی سیم از earbuds اتصال به PS4 و ایکس باکس یکی است ؟

نه به Xbox One اما ما راهنمای دستی برای اتصال هدست بلوتوث به PS4.

می توانید بی سیم از earbuds اتصال به تلویزیون ؟

تنها اگر تلویزیون شما دارای بلوتوث انتقال و یا از طریق یک دستگاه خارجی مانند این.

در حال بی سیم از earbuds بهتر از سیمی?

معمولا برای کیفیت صدا, اما آنها به راحتی.

آیا بی سیم از earbuds همیشه شارژ مورد ؟

نه همیشه اما اکثریت قریب به اتفاق نمی آیند با یک شارژ مورد. اگر آنها نمی آیند با یک مورد ما به شدت توصیه شما خرید آنها نیست.

در حال بی سیم از earbuds خوب برای کار کردن ؟

بله آنها عالی برای کار کردن در زمانی که آنها را ضد آب و یا یک IP امتیاز و متناسب با صورت چسبیده در گوش خود را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>