بهترین پلیسی در Netflix بکشد

چه چیزی شما را به تماشای هنگامی که شما در خلق و خوی برای درام در حال تعلیق و فتنه اما لزوما نمی خواهم به ترس از عقل خود را ؟ این زمان مناسب به حلقه بر روی نیمکت با برخی از پاپ کورن و صف یکی از بسیاری از enthralling پلیسی Netflix در حال حاضر ارائه می دهد.

در اینجا ما گرد کرده ام تا بهترین های موجود آیا شما یک فن از Safdie برادران و یا اشتها — هیچ جناس در نظر گرفته شده — به صورت یک آدمخوار فرقه های کلاسیک طراحی شده برای شما را به پیچ و تاب خوردن.

را انتخاب کنید یک نوع

یکی از مهمترین و روانی وحشتناک, فیلم, از ’90s در این فیلم قرار داده Sir Anthony Hopkins’ استعدادهای بر روی صفحه نمایش کامل به عنوان درخشان روانپزشک و آدمخوار serial killer Dr. Hannibal Lecter. به عنوان FBI کارآموز کلاریس استارلینگ (جودی فاستر به همان اندازه قانع کننده عملکرد) در دیدار با او را در امیدوار است که او می تواند به او کمک کند پیگیری کردن یکی دیگر از قاتل زنجیره ای به نام بوفالو بیل او بیرون فرصتی برای دستکاری و اسباب بازی با او. بر اساس توماس هریس رمان به همین نام آن را یکی از بسیاری از تلویزیون و فیلم تفاسیر از داستان اما همچنان در میان بهترین.

گوجه فرنگی: 96%
ژانر: جنایی, درام, هیجان انگیز
ستاره ها: Jodie Foster, Sir Anthony Hopkins, Scott Glenn, Ted Levine
کارگردان: Jonathan Demme
امتیاز: R
زمان اجرا: 118 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

اموزش پرتاب / عنصر تصاویر

بر اساس 2010 رمان به همین نام توسط Emma _tenor این فیلم مستقل قرار داده Brie Larson بر روی نقشه به عنوان یکی از درخشان ترین آینده بازیگران این دهه است. قبل از او Captain Marvel, لارسون بود که به فرار از اسارت پس از هفت سال او 5 سال در دو. در حالی که او باید با reintegrating بازگشت به زندگی پسر جوان با دیدن دنیای واقعی برای اولین بار. لمس کردن, ضربه, و, الهام بخش, امید, این فیلم جای تعجب نیست نامزد چهار جایزه اسکار; Larson برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن.

گوجه فرنگی: 93%
ژانر: درام, هیجان انگیز
ستاره ها: Brie Larson, یعقوب ترمبلی, William H. Macy
کارگردان: لنی آبراهامسون
امتیاز: R
زمان اجرا: 118 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

زمانی که دو دوست مادام العمر یک تاجر و رفیق از مدرسه شبانه روزی, سر, برای شکار آخر هفته در ارتفاعات اسکاتلند و همه چیز به سرعت به نوبه خود ، دوستان قدیمی خود را پیدا کنید به طور غیر منتظره ای دست پاچه و خرید و فروش با شرایط وخیم آنها هرگز به فکر آنها خواهد بود. انگلیسی ها, هیجان انگیز نوشته اصلی منتشر شده در Netflix شده توسط تنوع به عنوان یک “به شدت وحشتناک و تاب در رستگاری.”

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: درام, هیجان انگیز
ستاره ها: Jack Lowden, Martin McCann, Tony Curran
کارگردان: مت پالمر
امتیاز: NR
زمان اجرا: 101 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در حالی که کاوش و آزمایش با ایده های غیر قانونی دوپینگ در ورزش و چگونه از آن آسان است برای استفاده و عملکرد-افزایش مواد مخدر و فرار از تشخیص Bryan Fogel آشکار بین المللی رسوایی دوپینگ. این مستند به شرح زیر فوگل از طریق سفر خود را در دوچرخه سواری و مواد منفجره اتهامات توسط گریگوری Rodchenkov سر از روسیه مبارزه با دوپینگ آزمایشگاه. Rodchenkov آغاز شده توسط به سادگی کمک به فوگل با آزمایش قبل از اینکه در نهایت آشکار ادعا المپیک دوپینگ برنامه ها و دخالت خود را با آنها. فیلم به دست آورده فوگل یک جایزه اسکار برای بهترین فیلم مستند.

گوجه فرنگی: 94%
ژانر: مستند, ورزشی, هیجان انگیز
ستارگان: Bryan Fogel, گریگوری Rodchenkov
کارگردان: Bryan Fogel
امتیاز: MA
زمان اجرا: 121 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در ختنه نشده, جواهرات, Adam Sandler ستاره به عنوان یک یهودی طلا و جواهر با اعتیاد به قمار در شکار برای گران سنگ او را به پرداخت بدهی نصب. سندلر شد مورد تحسین قرار گرفته برای عملکرد خود را اثبات یک بار دیگر که او می تواند انجام دهد به مراتب بیشتر از بازی شخصیت های که ارائه احمقانه طنز و ارزان می خندد. منتقدان ستایش سندلر دراماتیک لغو احکام صادره پس از انتشار این فیلم و همچنین به عنوان Safdie برادران که باید بی چون و چرای شلاق برای ارائه استرس القا فیلم در هر نوبت.

گوجه فرنگی: 92%
ژانر: جنایی, درام, هیجان انگیز
ستاره ها: Adam Sandler, جولیا Fox, Idina Menzel
کارگردان: جاش Safdie بنی Safdie
امتیاز: R
زمان اجرا: 135 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

تامین شده توسط Netflix و RAI, این, ایتالیایی-زبان neo-noir جرم فیلم بر اساس Carlo Bonini و به Giancarlo De Cataldo رمان به همین نام است. این داستان با الهام از حوادث واقعی از مافیا Capitale در سال 2011 مربوط به جرایم سازمان یافته و سیاست در رم. اگر شما واقعا می خواهید به کاوش و حتی عمیق تر به داستان اتمام 2017 منتشر prequel مجموعه تلویزیونی Suburra: خون در رمقبل یا پس از تماشای تلنگر. مجموعه ای در سال 2008 این سری به نظر می رسد در حوادثی که منجر به آنچه اتفاق افتاده است در این فیلم. شده اند وجود دارد دو فصل تا به امروز با یک سوم و نهایی فصل مجموعه برای اولین در سال 2020 است.

گوجه فرنگی: 91%
ژانر: جنایی, درام, هیجان انگیز
ستاره ها: Pierfrancesco Favino, Elio Germano, Claudio Amendola
کارگردان: Stefano Sollima
امتیاز: NR
زمان اجرا: 135 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

برای طرفداران AMC سریال Breaking Bad, این تلنگر است خاتمه آنها می خواهم انتظار برای به آدرس جواب داده نشده سوال که چه چیزی اتفاق افتاده است به Jesse Pinkman. برای دیگران که ممکن است را دیده اند Breaking Bad, آن را هنوز هم یک افسانه فیلم در مورد یک مرد جوان در اجرا از یک وضوح کثیف گذشته است. این کاری ادامه داده اند Pinkman داستان تا با کمی تعظیم و ارائه مقدار زیادی از تکه و رجعت مراجع از سری اصلی آن را ارزشمند برای هر فن که گم شده است نشان می دهد.

گوجه فرنگی: 91%
ژانر: اکشن, جنایی, درام
ستاره ها: Aaron Paul
کارگردان: Vince Gilligan
امتیاز: MA
زمان اجرا: 122 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

صحنه متناوب در سال 1982 زمانی که یک سفینه فضایی بیگانه بر روی زمین فرود آمد با بیمار و دچار سوء تغذیه insectoid بیگانگان که در حال ارسال به یک اردوگاه به نام District 9. دو دهه بعد در حالی که در حال نقل مکان یکی فرار با پسر خود و تلاش می کند به بازگشت به خانه. با الهام از کیپ تاون منطقه شش در طول دوران آپارتاید فیلم طراحی شده است که در بخش ویژگی آنچه به نظر می رسد مانند در بر داشت فیلم از جمله مصاحبه پخش اخبار و نظارت عام و آن را برجسته تم مانند بیگانه ستیزی و اجتماعی و تبعیض نژادی است.

گوجه فرنگی: 90%
ژانر: اکشن, علمی تخیلی, هیجان انگیز
ستاره ها: Sharlto Copley, Jason Cope, دیوید جیمز
کارگردان: نیل بلومکمپ
امتیاز: 14A
زمان اجرا: 112 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Matthew McConaughey است میکی Haller یک وکیل مدافع جنایی است که در می یابد که با مشخصات بالا مورد قتل او به تازگی گرفته شده و ممکن است متصل به او به کار گرفته شده در گذشته که مشتری خود را ممکن است به قتل دیگران است. داستان اقتباس شده است از مایکل کانلی رمان از جمله کتاب سال 2005 به همین نام و دیگران شامل شخصیت Haller. McConaughey ستایش شد جذاب خود عملکرد به عنوان وکیل که انجام بسیاری از کسب و کار خود را از صندلی عقب اتومبیل خود را و خود فیلم بوده است به نام “سریع و لذت بخش سرگرمی است.”

گوجه فرنگی: 84%
ژانر: جنایی, درام, هیجان انگیز
ستاره ها: Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe, Michael Pena, John Leguizamo, Bryan Cranston, William H. Macy
کارگردان: Brad Furman
امتیاز: R
زمان اجرا: 118 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

ارائه شده در Hindi این فیلم می گوید داستان از یک 18 سال, پیر مرد جوان است که فرستاده شده به مدرسه شبانه روزی پس از مجروح شدن یکی دیگر از دانشجویان در مبارزه پس از آن دریافت کلمه در حالی که او دور است که پدرش تصادف اتومبیل درگذشت. به عنوان او به جستجو برای حقیقت در مورد آنچه واقعا اتفاق افتاده است, او کشف بیش از او برای bargained شود. پدر او نه تنها به احتمال زیاد به قتل رسیده اما خانواده اش گرفتار شد تا در فعالیت های او هرگز نمی توانست تصور.

گوجه فرنگی: 100%
ژانر: درام, رمز و راز
ستاره ها: Manoj Bajpayee, Smita Tambe, Kumud میشرا, Adarsh Gourav
مدیر: Atanu Mukherjee
امتیاز: NR
زمان اجرا: 106 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در یک موضوع است که کاوش شده است در بسیاری از راه های مختلف از اواخر از طریق هر دو مجموعه تلویزیونی و فیلم, این فیلم در مورد یک مرد است که آگاهی منتقل به بدن دیگران پس از مرگ او. هر بار که وارد بدن می شود از یک دوست جدید او تلاش می کند برای هشدار دادن به آنها در مورد کسی که او را کشته و محافظت از آنها را از مقصر و آسیب برساند. در حالی که این فیلم فقط هشت بررسی تا کنون شده جهانی مورد تحسین قرار گرفته توسط همه کسانی که آن را تماشا کردند. بنابراین ممکن است آن را به ارزش چک کردن اگر شما به دنبال چیزی فراتر از معمولی هالیوود به کرات در فیلم.

گوجه فرنگی: 100%
ژانر: هیجان انگیز
ستاره ها: Drew Fonteiro مارک Menchaca میشل Macedo, تایلر, سفید, ملیسا Macedo
کارگردان: مایکل Robi
امتیاز: NR
زمان اجرا: 98 دقیقه

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>