بهترین Suv ها برای خانواده ها در سال 2020

این مقاله آخرین به روز رسانی دیجیتال روند کمک کننده کریستن سالن-Geisler در 6/8/2020.

هر نام تجاری عمده در گذشته یک SUV به از را انتخاب کنید و بیشتر باید چندین با در دسترس تر از هر سال است. ما رانده صدها نفر از وسایل نقلیه قرار داده و آنها را از طریق دنیای واقعی آزمایش است که هر خانواده برای مقابله با, از جمله سفر به فروشگاه مواد غذایی و اتصالات به تنگ فضاهای پارکینگ. ما سعی کرده ایم از این تکنولوژی شما در پیدا کردن آخرین مدل و ما برداشت بهترین Suv ها برای خانواده ها.

در علاوه بر این به کلی ما را انتخاب کنید که با این نسخهها کار برای انواع خانواده های ما برجسته چند نفر دیگر که آمار نقطه شیرین بین خانواده پسند و سازگار با محیط زیست.

بهترین خانواده SUV: 2020 کیا تلورید

2020 Kia Telluride
کیا

چرا شما باید خرید این: وجود دارد اتاق را برای هر کس و همه چیز — از جمله دستگاه های متعدد — و در عین حال آن را احساس نمی کند مانند رانندگی یک نهنگ از یک SUV.

که آن را برای؟: خانواده ها در بودجه که به کل باند همراه است.

چقدر هزینه خواهد داشت؟: $31,890

چرا ما برداشت 2020 کیا تلورید: تلورید است که همه جدید و به ظاهر هدف ساخته شده برای خانواده ها. این یک midsize SUV با سه ردیف از صندلی جادار با اتاق به اندازه کافی در ردیف سوم برای بزرگسالان در سفرهای کوتاه است. این بیشتر به حمل و نقل فضایی از اکثر Suv ها در کلاس خود حتی با تمام صندلی در حال استفاده است.

تلورید موتور قدرتمند به اندازه کافی برای بسیاری از وظایف بدون اینکه پر از وزوز هر چند شما را به سختی انتظار پر از وزوز از یک وسیله نقلیه این بزرگ است. اقتصاد سوخت خوب است برای یک midsize SUV با 23 MPG ترکیب (20 شهر/26 بزرگراه).

تکنولوژی است که در آن تلورید سربی. تجهیزات استاندارد شامل Android Auto و اپل CarPlay. پورت USB در دسترس هستند برای هر سه ردیف. ارتقا شامل راننده بحث می فرستد که راننده صدای بلندگوهای عقب و حالت آرام که محدود به خروجی بلندگو به جبهه بنابراین شما می توانید سنگ را بعد از بچه ها بخوابید.

هر تلورید دارای یک منوی کامل از ایمنی فن آوری مانند forward collision warning خط در حفظ و کمک و یک هشدار است که به شما اجازه می دانم که آن را امن برای باز کردن خودرو درب در یک خیابان شلوغ.

ما به عنوان خوانده شده 2020 کیا تلورید برای اولین بار رانندگی را نقد کنید.

بهترین جمع و جور خانواده SUV: 2020 هوندا CR-V

2020 Honda CR-V Hybrid

چرا شما باید خرید این: شما یک کل بسیاری از ایمنی پیشرفته تکنولوژی و مسافت پیموده شده گاز بزرگ برای یک قیمت پایین است.

که آن را برای؟: شهر-خانه خانواده هایی که نیاز به مقدار زیادی از فضای داخلی و به جا در یک فضای پارکینگ.

چقدر هزینه خواهد داشت؟: $25,050

چرا ما برداشت 2020 هوندا CR-V: نه نیاز هر خانواده به مسافت نیمی از تیم فوتبال و برخی از خانواده ها مانند مناسب به فضاهای پارکینگ بدون ادای سوگند. این خانواده ها ممکن است مانند سال 2020 هوندا CR-V. این SUV جمع و جور اطراف برای چند دهه بوده اما از آن سال 2017 طراحی مجدد بالا بازی خود را. برای سال 2020 هوندا سنجش مجموعه ایمنی فناوری استاندارد ساخته شده است.

CR-V بزرگ اقتصاد سوخت برای کلاس. مدل طیف وسیعی از 27 تا 30 MPG ترکیب بسته به نوع پیشرانه. که در پایان بالا در میان Suv ها کوچک بدون تکنولوژی هیبریدی.

در حالی که آن را جمع و جور CR-V دارای بارهای حمل و نقل فضایی بیش از هر زمان دیگر SUV این اندازه و این مقدار زیادی از اتاق برای مسافران است. شما می خواهید برای ارتقاء به لذت بردن از گوشی های هوشمند و اتصال. هشدار داده می شود که ارتقاء به معنی شما خواهید بود با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی است که آهسته تر به پاسخ از پایگاه سرگرمی صفحه نمایش دکمه های فیزیکی.

ما به عنوان خوانده شده 2020 هوندا CR-V اولین درایو نقد و بررسی.

بهترین برقی خانواده SUV: 2020 آئودی E-tron

چرا شما باید خرید این: شما می خواهید برش لبه الکتریکی خودرو تکنولوژی از یک نام تجاری شما می دانید.

که آن را برای؟: SUV لوکس طرفداران که آماده هستند برای روشن کردن رد پای کربن خود را.

چقدر هزینه خواهد داشت؟: $74,800

چرا ما برداشت 2020 آئودی E-tron: برقی Suv ها جدید هستند و در حال گسترش رده. شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از ارزان و به طور گسترده ای در دسترس انتخاب وجود دارد – است. بالا رقیب در سال 2020 باید جادار داخلی و دوربرد باتری بلکه باید برچسب قیمت بالاتر از $70,000. درست است که ما انتخاب 2020 آئودی E-tron.

اگر شما به دنبال یک SUV الکتریکی برای خانواده خود را, شما احتمالا به دنبال چیزی است که می تواند به رقابت با بنزین Suv ها با همان قیمت و E-tron می کند. این مقدار زیادی از مسافر و حمل و نقل فضایی به علاوه یک مجموعه کامل از ایمنی فن آوری از جمله آئودی قبل از حس شهر که تشخیص عبور و مرور و می تواند اعمال ترمز به صورت خودکار. آن را نیز همراه با Quattro درایو تمام چرخ ها.

E-tron را برآورد محدوده است که کمی کوتاه تر از رقبای خود از تسلا و جگوار اگر چه در 204 مایل است.

آئودی بهتر پیش بینی قابلیت اطمینان خود را از رقبای خود. آن را نیز ارائه می شود در لوکس و ویژگی های فن آوری که آن را باید برای یک لوکس-سطح قیمت. E-tron با استفاده از دو صفحه نمایش لمسی در مرکز کنسول و ارائه می دهد آئودی مجازی کابین خلبان یک 12.3 اینچ صفحه نمایش قرار گرفته بین دما و سوخت گیری. راننده می تواند آن را سفارشی شامل ناوبری صوتی اطلاعات و خیلی بیشتر.

بهترین هیبرید خانواده SUV: 2020 تویوتا RAV4 هیبریدی

قیمت: $28,100

چرا شما باید خرید این: این یکی از ثابت ترین سیستم ترکیبی در این سیاره در یکی از محبوب ترین Suv ها در بازار است.

که آن را برای؟: صرفه جو خریداران که می خواهند به پرداخت زیر 30.000 دلار برای مسافت پیموده شده گاز بزرگ به علاوه یک کامل تخته سنگ از فن آوری و ویژگی های ایمنی.

چقدر هزینه خواهد داشت؟: $28,350

چرا ما برداشت 2020 تویوتا RAV4: این SUV شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی و تویوتا بوده است و حضور مداوم در خودرو هیبریدی بازار است. در حال حاضر آن را یکی از چند هیبریدی Suv ها در دسترس است (هر چند بیشتر در آینده 2021) پس از آن تعجب آور نیست 2020 تویوتا RAV4 هیبریدی است یک انتخاب خوب برای خانواده است.

قیمت پایه کمتر از $30,000 آن می آید با تمام چرخ دیسک و آن را می شود یک ترکیب 40 MPG —کامل 10 mpg بهتر از بنزین فقط نسخه. گشتاور-خوشحال سیستم ترکیبی است بیشتر سرگرم کننده به درایو نسبت به نسخه های معمولی بیش از حد.

این RAV4 هیبریدی کامل تخته سنگ از تکنولوژی در هیئت مدیره حتی در پایه تر و تمیز. آمازون, الکسا, CarPlay اپل و آندروید خودکار همه استاندارد هستند به عنوان یک نقطه اتصال Wi-Fi. آن را نیز همراه با Toyota Safety Sense 2.0 است که عابر پیاده, تشخیص تطبیقی کروز کنترل ، آن را تا مقدار زیادی از اتاق را برای مردم و دنده خود را و باتری اصلا دخالت در منطقه محموله مانند آنها در برخی از ارقام.

ما به عنوان خوانده شده 2019 تویوتا RAV4 XSE هیبرید اولین درایو نقد و بررسی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>