تا زمانی که وجود دارد شده است جنگ ستارگان حق رای دادن طرفداران شده اند رتبه بندی فیلم و بحث در مورد که سلسله مراتب مناسب است — و که لیست کاملا اشتباه است. با 11-ویژگی های صفحه نمایش (و چند ساخته شده برای فیلم های تلویزیونی) تا کنون منتشر شده اند وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های به دوباره کسانی که رتبه بندی در طول سال. افزایش اسکای واکر شد آخرین قسط می رسند در تئاتر و با توجه به بررسی مخلوط آن را دریافت هر لیست درجات آن متفاوت است.

ما با هم قرار داده ما را رتبه بندی برای تمام صفحه نمایش بزرگ فیلم های جنگ ستارگان از بدترین به بهترین. البته ما درک می کنیم لیست هایی از این ذهنی هستند و از آنجا که تنها Siths معامله در مطلق وجود دارد در حال رفتن به برخی از اختلاف نظر ها در مورد که در آن هر فیلم سرزمین. اما فقط به یاد داشته باشید مهم نیست که در آن شما با قرار دادن فیلم در لیست نیروی خواهد بود با شما … همیشه.

(یادداشت سردبیر: اخلال گران هستند و بدیهی است که اجتناب ناپذیر است و بنابراین اگر شما را دیده اند افزایش اسکای واکر هنوز ادامه در معرض خطر خود شما.)

11. Star Wars: Episode I – The Phantom Menace (1999)

آن را آسان و واضح انتخاب برای بدترین فیلم در حق رای دادن. آیا سرزنش می افتد مزاحم بچه Anakin (به عنوان با بازی جیک لوید), Jar Jar Binks یا حتی جورج لوکاس خود و میل شدید برای جدید CGI اثرات The Phantom Menace است ظروف سرباز یا مسافر داغ از یک فیلم است که شما می خواهم برای روشن برداشته از فیلم جنگ ستارگان مسابقه دو ماراتون. کمک کمی به روایت کلی از Star Wars saga و پر از laughably لحظه های بد در داستان گفت و گو و بازیگری The Phantom Menace سزاوار نیست که به یک حق رای دادن جالبترین خائنانی به Darth چکش زدن یا کوبیدن. در واقع حضور Darth چکش زدن یا کوبیدن است یکی از این فیلم چند بازخرید کیفیت ساخت بازیگر ری پارک و فیلم دو lightsaber-دارای حق اعمال Sith Lord قهرمان واقعی.

10. جنگ ستارگان: قسمت دوم – حمله کلون ها (2002)

اگر چه از آن باقی مانده فوق العاده ناقص فیلم حمله کلون موفق در ایجاد بسیاری از backstory برای Obi-Wan و Anakin رابطه و دانه های اجتناب ناپذیر خود را — و — فراق از راه انتقام از Sith. این فیلم همچنین می افزاید: به متعارف تاریخ یکی از حق رای دادن محبوب ترین سمت شخصیت های Boba Fett و حتی ویژگی های یکی از جالبترین لحظات برای Yoda به عنوان یک جوان بیشتر با هوش جدی استاد از ما تا به حال دیدم در سه گانه اصلی است. متاسفانه کسانی که لحظات به یاد ماندنی هستند فلفلی را در یک فیلم که عمدتا فراموش شدنی و یک عشق داستان است که تقریبا غیر قابل تصور بین Hayden Christensen را زود رنج Anakin و غم انگیز بد نوشتن برای ناتالی پورتمن Padme.

9. Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith (2005)

بهترین قسط prequel trilogy (اگر چه ما نمی توانیم به خاطر ناهموار مقدماتی), انتقام از Sith برجسته سه فیلم arc ترین لحظات به یاد ماندنی — از جدی جنگ با تعداد Dooku پروفایل Sidious و عمومی شدید به شوک سفارش 66 به اوجی نبرد بین Anakin و Obi-Wan در گدازه سیاره Mustafar. از هر سه فیلم آن بیشتر به تنظیم صحنه برای حوادث سه گانه اصلی و عاقلانه فاصله خود را از برخی از اشتباهات ساخته شده توسط قسمت اول و قسمت دوم. Prequel trilogy می شود بسیاری از خوبی سزاوار انتقاد و Anakin است که هنوز هم همه اما unwatchable اما انتقام از Sith است که نزدیکترین آن را به طرفداران داستان آنها امیدوار بودند برای دیدن.

8. انفرادی: جنگ ستارگان داستان (2018)

انفرادی است که در واقع یک انتخاب است که می تواند به راحتی قرار می گیرد و حتی بالاتر در سلسله مراتب. آن را بدون عارضه فیلم که محتوا برای ارائه یک ماجراجویی هیجان انگیز با شخصیت های آشنا, به جای تلاش برای خراب کردن حق رای دادن اساطیر و یا جهان جنگ ستارگان برای تیره تر محل. انفرادی امن است inoffensive قسط از حماسه است که با پوشش روستایی و غبار از این فیلم آغاز شده است که حق رای دادن در حالی که همچنین ارائه یک دارایی ارزشمند است که گاهی اوقات از دست رفته در نزاع از بازسازی یک حق رای دادن: سرگرم کننده است. انفرادی به ما یادآوری می کند که چگونه سرگرم کننده Star Wars داستان واقعا می شود و به همین دلیل بسیاری از طرفداران سقوط در عشق با حق رای در وهله اول.

7. جنگ ستارگان اپیزود نهم – ظهور اسکای واکر (2019)

منتقدان شده است باید ما می گویند صوتی در مورد بی خود را برای همه چیز از طرح ساده امتیاز و madcap به سرعت حتی جلوه های بصری از این arc-نتیجه گیری فیلم است. اما ما مطمئن هستید که فیلم را دیدند از آنجا که ما واقعا از آن لذت بردم. آن را قطعا کامل نیست از deus ex machina استفاده از نیروی شفا به امپراتور ایجاد یک کل ناوگان سیاره-قتل ستاره ناوشکن (به نحوی) در راز. هنوز J. J. Abrams’ نهایی کمان برای اسکای واکر حق رای دادن تا به حال مقدار زیادی از وزن بر روی شانه خود را در حالی که همچنین دستکاری موانع مانند مرگ یک بازیگر سرب و کوتاه تولید برنامه. تمرکز بر دوستی خود منجر کاراکتر (winningly فروخته شده توسط چشمگیر خود بازیگران) به این فیلم درست احساس می کند در حالی که همچنین پس از قانع کننده و سریع گام نهایی ماجراجویی. در پایان آبرامز و خدمه ایجاد هیجان در آخر به اسکای واکر حماسه (بله ما گفت آن) متعادل ترکیبی از امضای خود نوستالژی و نوآوری و حتی یک زامبی Palpatine با چشمگیر فضل.

6. Star Wars: Episode VII – The Force Awakens (2015)

هیچ کس کاملا می دانستم که چه انتظار از اولین فیلم به بیرون آمدن از دیزنی کسب Lucasfilm و اولین فیلم جنگ ستارگان را در بیش از یک دهه. آنچه که ما یک فیلم است که ماهرانه متعادل لازم است سطح نوستالژی و مواد تازه برای قرار دادن حق رای دادن در مخاطبان زینت های خوب دوباره پس از بسیار بدخیم prequel trilogy. مدیر J. J. Abrams دارای استعداد برای ساخت لحظات احساس, ارزش, اذیت کردن مخاطبان پیش بینی و ارائه فک انداختن عینک و همه کسانی که مهارت در آمد و دستی با نیروی بیدار. اما آبرامز’ تمایل به قطع نزدیک به حق رای دادن را از ریشه به مخاطبان یک فیلم است که احساس کمی بیش از حد شبیه به Episode IV – A New Hope , در زمان, از قوس دیزی ریدلی شخصیت به تهدید ناشی از مرتبه اول است “آیا آن را یک ستاره مرگ” Starkiller پایه. حتی پس از, نیروی بیدار معرفی تازه بازیگران از کاراکتر ها برای نسل جدیدی از طرفداران جنگ ستارگان در حالی که همچنین به اعتباری که در آن با توجه به کهنه اعضای بازیگران و شخصیت های ساخته شده است که حق رای دادن آنچه در آن است امروز. چند خط از گفت و گو در تاریخچه لایه با حد رستگاری و رضایت به عنوان هریسون فورد یاد کنایه به پیری هان سولو: “Chewie ما هستید.”

5. جنگ ستارگان: قسمت هشتم – آخرین جدی (2017)

چه می توان گفت درباره آخرین جدی که نیست در حال حاضر شده است گفت: در تعداد بی شماری از سرمقاله, بررسی فکر می کنم قطعه عصبانی, مطالب (از جمله خود ما را لحظه ای روی جعبه صابون) و یا در برابر اهمیت آن در حق رای دادن جنگ ستارگان? مسلما بحث برانگیز ترین فیلم ها در, حماسه, آخرین جدی به چالش کشیده همه چیز طرفداران انتظار از آن و در زمان مرتب کردن بر اساس از خطرات هیچ فیلم جنگ ستارگان شده است تمایل به را با آن گرامی اساطیر. در این روند ما برخی از بهترین اجراهای اقدام در کل حق رای دادن از جمله یک شیرجه عمیق به لوقا و روان از Mark Hamill (عشق یا نفرت نتایج). مدیر Rian Johnson و جنگ ستارگان تیم در Lucasfilm به طور شگفت انگیزی بلند پروازانه با آخرین جدیو هنگامی که آن قمار بازی پرداخت کردن آنها پرداخت شود و در راه با دیدنی مجموعه قطعات مانند معاون دریاسالار Holdo را قربانی لحظه Kylo و ری را lightsaber غوغا در اتاق تاج و تخت و جنگ در Crait است که در نقطه اوج با لوقا را به چالش Kylo رن. در سمت تلنگر, لحظات که از دست رفته علامت را تقریبا به عنوان چشمگیری تضمین این که آخرین جدی می شود یکی از مهمترین و به شدت مورد مطالب موجود در کل کانن.

4. Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi (1983)

برای بسیاری از کودکان از ’80s, بازگشت جدای مقدمه خود را به جهان جنگ ستارگان و فیلم است که آنها را تبدیل به طرفداران برای زندگی است. در حالی که این فیلم دارای یک سهم عادلانه از مخالفان که عمدتا از Ewok نفرت از انواع مختلف — وجود دارد هیچ انکار که بازگشت از جدی ارائه می دهد کامل نتیجه گیری فصل به سه گانه اصلی است. آن را به یک کمی از همه چیز, از جمله به طور کامل شکل گرفته لوک اسکای واکر که در حال حاضر راحت در وضعیت خود را به عنوان یکی از آخرین باقی مانده جدی و توانایی خود را به استفاده از نیروی دادن مخاطبان قهرمانانه رقم قبلی دو فیلم شد و ساختمان به سمت. بازگشت جدای همچنین ویژگی های برخی از سری جالبترین مجموعه قطعات یعنی Jabba کاخ و دریانوردی بارج و جنگل های Endor. این فیلم نتیجه سه گانه در بهترین راه ممکن است خوب triumphing بر شر به عنوان Darth Vader نجات خود را به خاطر او از دست رفته است.

3. Rogue One: A Star Wars داستان (2016)

یک بحث برانگیز انتخاب کنید, قطعا, اما Rogue یکی سزاوار به رتبه در میان بزرگترین فیلم های در حق رای دادن برای چند دلیل. اولین راه مدیر Gareth Edwards’ فیلم پل شکاف میان, مدرن, sci-fi سینما و مدرسه قدیمی زیبایی از سه گانه اصلی است به عنوان فوق العاده از یک فیلمسازی چشم انداز آن را به عنوان از مخاطبان را از نقطه نظر. این فیلم همچنین موفق به ایجاد و تعمیق ارتباط عاطفی بین آن ragtag تیم از جنگجویان شورشی و مخاطبان از بسیاری از فیلم ها — از جمله prequel trilogy و ما استدلال می کنند مدرن اپیزودیک فیلم. که سرکش یکی از غرفه های خود را در آن به زیبایی ضربه ماهرانه ء جنگ است و دلیل کافی برای آن را دوست دارم اما که آن را قادر به انجام تمام است که در جهان جنگ ستارگان باعث می شود آن است که بسیار چشمگیر است. و شکر و تخم مرغ روی کیک ؟ این ویژگی یکی از هیجان انگیز ترین نهایی صحنه از هر فیلم در کل حق رای دادن.

2. Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back (1980)

این فیلم در پایان نقره ای ممکن است برای بحث با توجه به این که امپراتوری است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین فیلم علمی-تخیلی فیلم تا کنون ساخته شده است. امپراتوری حملات برگشت در زمان حق رای دادن به یک تاریک angsty محل قبل از Kylo رن انداخت و او را برای اولین بار اوقات تلخی و افزود: عمق به جهان جنگ ستارگان و افسانه هاو روایات قومی فراتر از آنچه که اشاره شد در یک امید جدید. آن را نیز به ارمغان آورد بسیار واقعی و بسیار ترسناک حس نتیجه به اتفاقاتی که در گشوده فیلم اول و ارائه یک یادآوری است که فیلم دنباله لازم نیست بیشتر از همان متجانس. جهان جنگ ستارگان بود خیلی بیشتر تهدید و بی نهایت جذاب تر محل حوادث پس از امپراتوریو حق رای دادن بهتر بود برای آن است. اما هنوز هم وجود دارد یک فیلم, و آن را موثر تر از هر یک از آنها.

1. Star Wars: Episode IV – A New Hope (1977)

برخی از مردم ممکن است استدلال می کنند امپراتوری حملات برگشت یک برتر فیلم, اما ما نمی توانیم امپراتوری بدون امید. این فیلم که راه اندازی یکی از بزرگترین sci-fi sagas تمام وقت و دارای جای تعجب هست برای فیلم برداری بخشید که بیش از 40 سال. آن را پر شده با فیلمبرداری خلاقانه, جلوه های ویژه, تکنیک های شخصیت های به یاد ماندنی و یک حس تعجب است که دارای قوی دهه پس از آن تبدیل به یک نیروی عظیم منهدم کننده. امید که جرقه مشتعل یکی از معروف ترین در جهان فیلم فرانچایز است و هنوز هم الهام بخش نسل از فیلمسازان و قصه گوهای.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو