بهترین قفل هوشمند برای سال 2020

قفل هوشمند خود را با استفاده از Wi-Fi نرم افزار های موبایل و, محبوب, صدای دستیاران به انجام چیزهای بی شمار —

توسط DOSTEMANSALAM در 30 فروردین 1399

قفل هوشمند خود را با استفاده از Wi-Fi نرم افزار های موبایل و, محبوب, صدای دستیاران به انجام چیزهای بی شمار — قفل کردن و باز کردن درهای خود را اعطای دسترسی موقت به مهمانان ارسال هشدار زمانی که شما درب سمت چپ باز و خیلی بیشتر. پیشرو قفل هوشمند طرح نیز براق و جذاب اجازه می دهد سخت افزار در ترکیب با ویژگی های طبیعی خانه خود را.

اتمام بررسی ما از بالا قفل هوشمند برای سال 2020 از جمله ویژگی های غنی لانه X ییل قفل و ظریف Schlage کد گذاری شده است.

بهترین قفل هوشمند در یک نگاه:

بهترین قفل هوشمند: August Smart Lock نسل سوم

August Smart Lock Third Generation review bike

چرا باید به شما خرید این: این قفل براق امن و آسان برای استفاده است.

که آن را برای کسانی که می خواهند بدون درهم و برهمی و بدون سر و صدا نصب و راه اندازی و قابلیت های.

چرا ما برداشت اوت قفل هوشمند نسل سوم:

این آخرین تکرار از همایون قفل هوشمند دارای یک هزینه پایین تر نسبت به مدل های قبلی و همچنین دارای یک slinkier طراحی صنعتی. آن متناسب با فضای داخلی طرف های موجود خود را deadbolt و شامل یک سنتی انگشت شست به نوبه خود قفل به قفل و باز کردن درب.

قفل باریک و بلندتر از مدل های قبلی آن بسیار بهتر کار میکند بر روی درب با لعاب پانل. به علاوه آن را ساخته شده با مواد با کیفیت بالا ما آمده ایم به انتظار از ماه اوت است. آن را می تواند پشتیبانی از Wi-Fi HomeKit, بلوتوث, آمازون الکسا و Z-Wave راست از جعبه.

بر خلاف رقابت قفل است که شما نیاز به جایگزین های موجود خود را قفل اوت قفل هوشمند نصب بیش از یک بن بست استاندارد در داخل درب. این بدان معناست که شما می توانید با استفاده از یک سنتی مجموعه ای از کلید برای باز کردن درب خود را و یا اوت را به زیبایی طراحی شده و آسان برای استفاده از نرم افزار. زمان نصب و راه اندازی طول می کشد حدود 15 دقیقه اگر شما از ابزار مناسب در مقابل شما و مجموعه ای فوق العاده از دست برای کمک به.

می خواهید بیشتر بدانید ؟ ما به عنوان خوانده شده بررسی کامل نسل سوم اوت قفل هوشمند.

بهترین قفل هوشمند برای گوگل صفحه اصلی: لانه X ییل

Nest X Yale Lock Review

چرا باید به شما خرید این: شما لازم نیست که به نگرانی در مورد از دست دادن خانه خود را کلید چون لانه X ییل با استفاده از یک صفحه کلید و بدون کلید فیزیکی.

که آن را برای کسانی که می خواهند یک قفل هوشمند است که کار می کند یکپارچه با گوگل دستیار.

چرا ما لانه X ییل:

این جذاب قفل هوشمند است که یک محصول از لانه و ییل. ظریف صفحه نمایش لمسی صفحه کلید جایگزین به طور منظم قدیمی قفل و کلید ساز و بیرونی احاطه می آید در نیکل ساتن روغن مالیده برنز یا برنج جلا. بیضی شکل در خارج از صفحه کلید است 4.59 اینچ قد بلند با 2.59 اینچ گسترده در حالی که داخل قفل است 7.03 اینچ قد بلند با 2.78 اینچ گسترده. چهار باتری AA قدرت قفل و باتری باید حدود یک سال قبل از شما باید به جای آنها.

شما انتخاب می کنید یک رمز عبور (بین چهار و هشت رقم) برای باز کردن درب و شما همچنین می توانید با استفاده از برنامه. علاوه بر این لانه X ییل اتوماتیک قفل کردن ویژگی های که فعال پس از یک مدت از زمان است که شما را انتخاب کنید و آن را به یک صفحه اصلی/دور از ویژگی های که قفل درب به طور خودکار. گوگل صفحه اصلی کاربران می توانند کنترل صوتی لانه X ییل. شما می توانید وضعیت خود را قفل و از جاده قفل درب خود را هنگامی که شما خانه خود را اضافه کنید قفل فرمان به گوگل روال.

لانه X ییل است بسیاری از ویژگی های غنی قفل در بازار است. اما ویژگی های آن را به خوبی کار می کنند و این تکنولوژی به خوبی به یک خانه هوشمند اجرا شده توسط گوگل دستیار.

بررسی کامل ما لانه X ییل نقد و بررسی.

بهترین قفل هوشمند برای اپل Homekit: ییل اطمینان SL

Yale Assure Lock SL review led off
کیم Wetzel/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این: این قفل بسیار جذاب و آسان برای استفاده است.

که آن را برای کسانی که می خواهند شیک به دنبال دستگاه خود به درب جلو.

چرا ما برداشت ییل اطمینان SL:

مهم نیست که چگونه هوشمند آن است که اکثر مردم نمی تواند هیجان زده در مورد یک جدید قفل درب. قفل کاربردی عملی و اغلب بزرگ است. اما ییل اطمینان SL قفل هوشمند متفاوت است. با آن براق, صاف, عقیق صورت و رد پای کوچک این قفل شیک دستگاه است که شما را تحسین هر بار که شما راه رفتن را از طریق درب جلو شما.

قفل مناسب برای کسانی که به دنبال یک ساده و در عین حال زیبا به دنبال قفل است که وقتی زوج با یک شبکه ماژول با این نسخهها کار با اپل HomeKit. شما می توانید به سیری بگویید برای قفل و باز کردن درب خود را به علاوه شما می توانید با استفاده از این برنامه برای مدیریت کدهای pin و دریافت اطلاعیه ها.

این دستگاه در می آید براق و نقره و برنج جلا یا روغن مالیده برنز و ویژگی های یک صفحه کلید عددی است که روشن هنگامی که شما فشار دهید در گوشه پایین سمت چپ. این صفحه کلید به راحتی قابل مشاهده است حتی در نور خورشید و یا در شب. زمانی که هیچ کس مشت زدن اعداد بر روی صفحه کلید اعداد ناپدید می شوند و این فقط یک gleaming مرمر نما. به طور کلی آن را جذاب قفل است که خود را جلو درب به دنبال بهتر.

جزئیات کامل ما ییل اطمینان SL بررسی برای کسب اطلاعات بیشتر.

بهترین قفل هوشمند برای الکسا: Schlage کد گذاری

Schlage Encode Smart Lock
تری والش/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این: Schlage تاسیس شرکت با شهرت بسیار عالی سخت افزار.

که آن را برای کسانی که می خواهند جامد سخت افزار با دستیار صوتی سازگاری

چرا ما برداشت Schlage رمز:

Schlage شده است در اطراف برای مدتی — به خوبی قبل از وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک قفل هوشمند. اما Schlage در حال حاضر تکامل یافته را به یکی از بهترین قفل هوشمند سازان در <url>. این Schlage رمز نیست فقط یک قطعه از سخت افزار آن را نیز یک دستگاه است که با این نسخهها کار به خوبی با الکسا و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از دیگر برنامه های شخص ثالث از جمله آمازون, ابر طب مکمل و جایگزین کلید های آمازون و حلقه های امنیتی محصولات. شما همچنین می توانید استفاده از آن را با Schlage صفحه اصلی برنامه.

بیشتر بخوانید درباره Schlage رمز قفل.

بهترین قفل هوشمند برای Airbnb: Lockly امن Pro

چرا باید به شما خرید این: شما قادر خواهید بود برای تولید کدهای موقت برای مهمانان که به اقامت در محل شما.

که آن را برای: هر کسی که اغلب اجاره کردن خانه خود را به مهمانان درک گسترده ای از گزینه های برای اعطای دسترسی به قفل.

چرا ما برداشت Lockly امن Pro:

به طور جدی این چاقو ارتش سوئیس از قفل هوشمند به دلیل وجود دارد بسیاری از ویژگی های ساخته شده را به آن و آن را یکی از پیشرفته ترین. از آن حسگر اثر انگشت, پویا, صفحه نمایش لمسی, صفحه کلید, و توانایی برای باز کردن قفل/قفل با استفاده از الکسا یا گوگل, دستیار این است که بهترین مطلق قفل هوشمند برای Airbnb میزبان.

مهمانان که قصد اقامت در خانه خود را می توان با توجه به موقت کدهای کلیدی است که آنها می تواند پانچ به صفحه نمایش لمسی و صفحه کلید زمانی که آنها می رسند که همچنین می تواند حساس به زمان برای امنیتی اضافه شده است. پس از اقامت خود را کامل است شما می توانید یکی دیگر از مجموعه ای از کدهای برای مهمان بعدی.

همه چیز ردیابی نرم افزار که شما می توانید بگویید این روش که استفاده می شود برای باز کردن قفل — از جمله اگر این راه مد قدیمی با یک کلید! یکی دیگر از ویژگی شسته و رفته است Lockly امن نرم افزار توانایی به طور خودکار قفل خود را اگر شما اتفاق می افتد را فراموش کرده ام به آن را انجام دهد.

همه چیز در مورد Lockly امن Pro در بررسی کامل ما.

بهترین قفل هوشمند برای دوام: Securam لمسی

چرا شما باید خرید این: طراحی ضد گلوله است و شما می توانید باز کردن درب خود را یک دسته از راه های مختلف از تلفن خود را به انگشت خود را.

که آن را برای کسانی که می خواهند امن ترین سخت افزار آنها می توانند دست خود را بر روی.

چرا ما برداشت Securam لمسی: این Securam لمسی است که ترس برای نشان دادن خاموش خود را قدرتمند طراحی است که چرا ما آن را دوست دارم. این بن بست و پوشش از پیچیده غیر قابل نفوذ آرد پوسته فلزی و پیچ و مهره های خود فولاد ضد زنگ است. هر گربه سارق به دنبال ضربه تند وشدید زدن این پسر بد از درب جلو شما سخت خواهد بود-فشرده به دیلم یا اهرم بلند کردن آن سست است. ما سعی کردیم آن را تکان دادن خودمان (با ابزار برای انجام این کار!) و تا به حال صفر موفق ظاهر آن رایگان است. برای کسانی که نگران هکرها هک دور در داده های خود را لمسی دارای یک لایه اضافی از زره پوش از طریق آن AES 128-بیتی رمزگذاری.

راه اندازی یک نسیم با گام به گام راهنمای در Securam برنامه (در دسترس برای iOS و اندیشه) و لمسی دارای زرادخانه قابل توجه از قفل هوشمند ویژگی های. کاربران می توانید قفل/باز کردن با تلفن خود را در این صفحه قرار sleekly قرار دارد اسکنر اثر انگشت و یا با یک فیزیکی مجموعه ای از کلید های (میکروسکوپی قرار گرفته است در زیر deadbolt). ما همچنین دوست دارم که Securam برنامه اجازه می دهد تا شما را به موضوع بازدید کننده کدهای به مهمانان خود را خواهد شد و ورود تمام ورودی و خروجی از طریق انتخاب خود را درب.

دست پر در این راه از درب ؟ لمس قفل خواهد شد هنگامی که شما فشار هر دکمه بر روی صفحه لمسی. اگر شما حتی نمی توانید یدکی یک انگشت که یک مشکل نیست ، هنگامی که شما و تلفن خود را در خارج از محدوده لمس قفل خواهد شد به صورت خودکار.

بهترین قفل هوشمند برای تبادل نظر نصب: Wyze قفل

چرا شما باید خرید این: راه اندازی سریع و ساده و Wyze برنامه لود شده با ویژگی های و آسان برای استفاده است.

که آن را برای: کسانی که به دنبال اضافه کردن یک معتبر smart lock به خانه خود را بدون شکستن بانک.

چرا ما برداشت Wyze قفل:

وجود دارد هیچ چیز بهتر از سریع و بدون درد است. Wyze کل مجموعه خانه هوشمند محصولات — از lightbulbs به دوربین های دیجیتال — طراحی شده است برای تبادل نظر آخر هفته جنگجو ... و Wyze قفل بدون استثنا است. راه اندازی تنها یک ماده از مقاوم سازی موجود خود را deadbolt. این سخت افزار Wyze میآید راست بر روی انگشت شست در داخل چفت و نصب مستلزم چیزی بیش از یک پیچ گوشتی و کار از Wi-Fi.

با Wyze برنامه, شما می توانید قفل و باز کردن درب از تقریبا در هر نقطه. برای کسانی که به دنبال نه به شلاق تلفن خود را هر زمان که آنها بازگشت به خانه وجود دارد خودکار قفل/باز کردن. هنگامی که پیکربندی شده Wyze قفل گوشی خود را تشخیص زمانی که شما در حال نزدیک شدن به درب باز کردن قفل آن را بنابراین شما می توانید گام و سپس قفل آن را پشت سر شما هنگامی که شما در داخل. ما هم دوست دارم ساده های تابع که اجازه می دهد تا شما عطا مهمانان دسترسی به خانه خود را و یادداشت های خود را در ورودی و خروجی.

این Wyze قفل در حال حاضر سازگار با الکسا و گوگل, دستیار, که بدان معنی است که شما می توانید قفل و باز کردن درب خود را از راحتی از نیمکت خود را. دستیار کنترل است نیز برای کسانی از ما که نه ما بر روی بروید باز کردن قفل با الکسا یا گوگل, صفحه اصلی برنامه.

همه چیز در مورد Wyze قفل در بررسی کامل ما.

پژوهش و راهنمایی خرید

چگونه قفل هوشمند کار می کند ؟

مدرسه قدیمی قفل به طور معمول شامل پین داخلی و هنگامی که شما با قرار دادن کلید مناسب آن قرار می دهد دقیق مقدار مناسب از فشار بر روی هر یک pin و قفل باز می شود. هوشمند قفل های الکترونیکی و آنها را با استفاده از یک صفحه کلید و پد لمسی یا به معنای دیگر; و آنها نیز کار خود را با گوشی های هوشمند بنابراین شما می تواند آنها را از راه دور از طریق Wi-Fi. به کار آنها به طور معمول قطعات الکترونیکی کوچک مثل موتور و محرک و زمانی که شما باز کردن قفل دستگاه خود را با گوشی های هوشمند و یا از طریق دیگر به معنی شما در حال ارسال یک ضربه الکتریکی به دستگاه, به عنوان مخالف به قرار دادن یک کلید و جسمی در حال حرکت پین.

آیا من می توانم نصب یک قفل هوشمند خودم ؟

این بستگی به قفل هوشمند شما خرید خود را و مهارت های DIY. برخی از قفل مانند August Smart Lock, مقاوم سازی بیش از موجود خود را deadbolt که باعث می شود آنها را فوق العاده آسان برای نصب در حدود 10 دقیقه است. دیگر قفل نیاز به کمی تلاش بیشتر اما شما احتمالا می تواند خود را نصب کنید اگر شما دستی با پیچ گوشتی و چکش. این Kwikset Kevo تبدیل یک مثال است. شما نیاز به یک ابزار چند, اما شما می توانید کار انجام می شود در کمتر از یک ساعت. شما فقط نیاز به موسیقی پاپ قدیمی خود را deadbolt و جایگزین کردن آن با Kwikset قفل. در انتهای دیگر این طیف برخی از قفل هوشمند مانند Schlage حس را پیچیده تر مراحل نصب.

می توانید با الکسا یا گوگل دستیار کنترل قفل هوشمند?

قفل هوشمند به طور معمول مربوط به نرم افزار است که سازگار با الکسا HomeKit و/یا یکی از دیگر صدای دستیاران. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از فرمان های صوتی مانند "الکسا, قفل درب" یا "الکسا که درب قفل شده است." برای پیدا کردن خاص دستیار صوتی سازگاری با بازدید از سایت سازنده.

در حال قفل هوشمند امن است ؟

همانطور که با هر شبکه Wi-Fi متصل به دستگاه وجود دارد همیشه یک خطر کوچک دستگاه هک خواهد شد در صورتی که کاربر نمی تواند مراحل را برای محافظت از خود. اما, نیز وجود دارد یک خطر است که کسی می تواند نقض و یا انتخاب کنید به طور منظم (غیر هوشمند) قفل درب.

با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب مانند استفاده از یک رمز عبور منحصر به فرد و بهره گیری از دو فاکتور تأیید هویت در زمانی که در دسترس این کمک می کند تا حد زیادی به کاهش خطر نقض.

آیا قفل هوشمند نیز با یک کلید ؟

برخی از قفل هوشمند کار با یک کلید و بعضی نمی کنند. قفل هوشمند به طور معمول اجازه می دهد تا شما را به کنترل از راه دور قفل گذاری از طریق بلوتوث و Wi-Fi و یا Z-wave. بنابراین شما می تواند قفل بدون کلید و شاید حتی زمانی که شما دور از خانه خود را. قفل هوشمند نیز ممکن است شامل یک fob کلیدی صفحه کلید و یا انگشت نگاری سیستم به جای (و یا در علاوه بر این به) یک استاندارد کلید.

برخی مربوط به نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا شما را به موضوع دسترسی موقت (eKeys) به مهمانان و همسایگان و یا کار افرادی که نیاز به وارد کردن خانه خود را به طور موقت. به این ترتیب شما لازم نیست به آنها ملموس کلید و نگرانی در مورد آنها ساخت یک کپی از خانه خود را کلیدی است.

می توانید قفل هوشمند کار با geofencing?

برخی از قفل هوشمند مانند August Smart Lock را geofencing. اگر به شما در تنظیم geofencing از ویژگی های آن می تواند تشخیص زمانی که شما در این نزدیکی هست (و یا زمانی که گوشی خود را در نزدیکی) و باز کردن درب هنگامی که شما رویکرد است. آن را نیز می تواند تشخیص زمانی که شما گوشی خود را به چپ و خاص مجاورت و سپس به طور خودکار قفل درب. به شما در تنظیم این ویژگی در قفل هوشمند نرم افزار.

آیا من نیاز به یک smart مفت با قفل هوشمند?

یک قفل هوشمند می تواند کمک به شما برای جلوگیری و یا دسترسی به خانه خود را و آن را به عنوان یک مانع برای ورود. چند قفل هوشمند (چند آنهایی که خوب حداقل) باید دوربین و یک قفل هوشمند را فراهم می کند ویژگی های مشابه به عنوان یک ویدیو مفت که در عمل به عنوان یک نوع دیجیتال دربان.

هوشمند تصویری مفت می تواند به شما نشان می دهد که در درب بنابراین شما می دانید که آیا یا نه شما می خواهید برای پاسخ به آن شخص است. یک فیلم خوب مفت همچنین می توانید به عنوان امنیت بیشتر ابتلا به فعالیت های مشکوک بر روی ویدئو و کمک به جلوگیری از ایوان دزدان دریایی است.

یک قفل هوشمند نیاز به یک خانه هوشمند hub?

شما می توانید یک قفل هوشمند و در حال اجرا فقط با دستگاه و گوشی خود را. برخی از قفل های اضافی شبکه ماژول یا اضافه هزینه اشتراک اگر شما می خواهید به همه از ویژگی های این قفل را ارائه کرده است. اگر شما می خواهید به استفاده از خود را سازگار قفل هوشمند با الکسا یا گوگل, دستیار, شما به طور معمول فقط نیاز به هر گونه آمازون اکو یا Google صفحه اصلی بلندگو. شما نباید نیاز به یک خانه هوشمند توپی با اکثر قفل.

بهترین پلت فرم برای خرید به — حلقه لانه و یا یکی دیگر ؟

این بستگی به امکانات شما می خواهید. آیا شما می خواهید یک سیستم که در آن محصولات همه کار در پشت سر هم? لانه نشانی از یک کار خوب از آن ساخت محصولات هوشمند با هم کار کنند. برای مثال زمانی که شما باز کردن لانه خود X ییل قفل این به طور خودکار می تواند خود را خلع سلاح لانه امن امنیت سیستم نیز هست. آیا شما می خواهید به تمرکز بر روی استطاعت? بهترین شرط بندی شما ممکن است برای رفتن با مدل های قدیمی تر و یا به ترکیب سیستم عامل است. شما هنوز هم می توانید راه اندازی روال و کنترل دستگاه های خود را از طریق الکسا برنامه. آیا شما می خواهید الکسا-سازگار با محصولات ؟ حلقه جامد است گزینه. می خواهید Google صفحه اصلی سازگاری? لانه یک انتخاب خوب است. آن همه بستگی به اولویت های فردی خود را.

ما چگونه تست قفل هوشمند

برای چند سال گذشته ما قرار داده و ده ها تن از قفل هوشمند از طریق دستکش بلند (خوب نه به معنای واقعی کلمه) در تست ما خانه. ما تست برای چیزهایی مانند سهولت نصب (می توانید آن را ما خودمان را و یا یک حرفه ای مورد نیاز است؟) و کیفیت محصول به طور کلی. در حالی که داشتن نشانهای است که مورد نیاز برای یک قفل هوشمند, چیزی که از نظر ما اولین و مهمترین این است که آیا این دستگاه امکانات سخت افزار قوی که از ما حمایت خواهد کرد. ما آن را بپذیرد هر چند ما نیز در lookout برای خوب به دنبال سخت افزار. پس از همه, که می خواهد یک زشت clunky قفل بر درب خانه خود را?

ما تست عملکرد. آیا این دستگاه کار به عنوان وعده داده شده ؟ آن را آسان به استفاده از? وجود دارد هر گونه مسائل با اتصال? است وجود دارد یک پشتیبان برای زمانی که باتری می میرند و یا Wi-Fi را پایین می رود ؟ پس از تمام شدن قفل خارج از خانه خود را بزرگ بکشید.

یک چیز نهایی ما دنبال خانه هوشمند قطعه که اغلب می آید در قالب یک برنامه. آیا این برنامه کار به عنوان وعده داده شده ؟ آن است که کاربر پسند است ؟ آن را گذاشته خوبی ؟ آیا این کار با دستیار صوتی? می توانید آن را به کار یکپارچه با خانه هوشمند هاب?

پس از همه که ما را از یک چکش کنید و سعی کنید برای هک کردن قفل. خوب نیست واقعا اما ما قطعا اجازه قفل آب و هوا عناصر در طول زمان به مطمئن شوید که آنها در حال رشوه دادن ضد, ضد آب, و یا هر آنچه که ضد آنها ادعا می شود.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب