بهترین نشان می دهد در تلویزیون اپل+

شما در حال حاضر سوزانده شده را از طریق کتابخانه های جمعی از Netflix و Hulu و آمازون نخست مانند یک عمدا ایجاد حریق تعطیلات در اسکندریه? هرگز ترس و نسل بعدی از خدمات جریان است که در اینجا. تلویزیون اپل+ اپل حق بیمه آگهی رایگان جریان پلت فرم ساخته شده است در این وعده از پروژه های با کیفیت از بزرگ نام استعداد. و ما شکسته نشان می دهد که واقعا ارزش تماشای. در اینجا میدارد ما را برای بهترین نشان می دهد در تلویزیون اپل+.

بیشتر جریان راهنماهای

صبح

یکی از مهمترین و صحبت در مورد سری اصلی از جریان, خدمات, درام دریافت مقدار زیادی از توجه به لطف ستاره نکردم بازیگران از جمله جنیفر آنیستون, ریس ویترسپون و Steve Carell. داستان لگد کردن زمانی که میچ کسلر (کارل) محبوب صبح امروز, اخبار, نشان می دهد شرکت میزبان است به طور ناگهانی اخراج به دلیل سوء رفتار جنسی اتهامات علیه او. به عنوان او در زمان طولانی شرکت میزبان و دوست الکس لوی (جنیفر آنیستون) تلاش می کند برای مقابله با پیامدهای حوادث همراه با ترس است که او ممکن است جایگزین او با روشن جوان و بلند پروازانه محلی به گزارش خبرنگار نام برادلی جکسون (ویترسپون) که می تواند با یک دوست و یا دشمن. نشان می دهد لمس عمیق در فرهنگ سکوت اطراف زنان در محل کار و جامد است انتخاب برای تماشای اگر شما به دنبال چیزی است که موضعی و متفاوت از معمول خود را تلویزیون درام.

سازمان دیده بان در حال حاضر

بنده

پس از فرزند نوزاد خود جریکو می میرد شان (Toby Kebbell) و دوروتی ترنر (Lauren Ambrose) در حال پریشان دوروتی به طوری که او رنج می برد یک روانی شکست. برای کمک به دوروتی بازیابی زن و شوهر می شود واقعی درمانی که دوروتی رفتار به عنوان اگر آن را واقعی است. شان قرار می دهد تا با عمل به خاطر او اما همه چیز حتی غریبه هنگامی که زن و شوهر پرستار بچه, یک زن جوان به نام زیبا (Nell ببر رایگان) می رسد و او بیش از حد رفتار به عنوان اگر عروسک واقعی کودک است. به عنوان شان در تلاش برای کشف کردن آنچه در جریان است با پرستار بچه, او شروع به سوال خود را گرفتن در واقعیت. بنده است وهم آور هیجان انگیز است که حرکت در سرعت سریع و نمی موعد خود خوش آمدید.

سازمان دیده بان در حال حاضر

برای همه مردم

Ronald D. Moore هیچ غریبه ای به فضا در های مختلف سری ستاره بازحمت حرکت کردن در سراسر ’90s (از جمله دستکمگرفتهشده Deep Space Nine) و ایجاد 2004 را فوق العاده سنگین reimagining از Battlestar Galactica. مور برای تمام بشریت یک بار دیگر سرمایه گذاری فراتر از جو زمین, گفتن تاریخ متناوب داستان است که در آن اتحاد جماهیر شوروی ضربه امریکا به ماه ناسا مجبور به لیسیدن زخم های آن و دو را در بیشتر سفرهای به فضا است. به جای معدن آشنا داستان که فضانورد biopics انجام برای همه مردم ایران لذت رویکرد تصور چقدر متفاوت تاریخچه می تواند بازی کردن (ریچارد نیکسون مشتاق به جذب رای دهندگان زن سفارشات ناسا برای اعزام به فضا). آن را انقلابی نشان می دهد اما یکی از سرگرم کننده به خصوص برای طرفداران جنگ سرد تاریخ است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

دیکینسون

این نیست که خود را در دبیرستان معلم ادبیات امیلی دیکنسون. دیکینسون شرح زیر یاد شاعر (با بازی Hailee Steinfeld) در سال جوان تر به عنوان او تلاش برای توسعه استعدادهای خود را در یک فرهنگ که در آن زنان انتظار می رود که لوازم جانبی را برای خانواده خود را. اگر چه پدر او (Toby Huss) با عصبانیت disapproves از او ادبی آرمان امیلی حمایت از دوست/عاشق سو گیلبرت (الا شکار) و یک ویرایشگر مجله. دیکینسون نیست ساده, صحنه و لباس, درام, با این حال. نشان می دهد, مدرن, احساسات, با گفت و گو است که برای تلفن های موبایل راست از نوجوانان درام مانند Riverdalالکترونیکی, هیپ هاپ, موسیقی متن فیلم و حتی برخی از قرن 19 ساله. این نشان می دهد بدون نگرانی زیادی برای اعتبار تاریخی به جای تفسیر امیلی دیکنسون برای Infinite نسل. برخی ممکن است پیدا کردن آن را مسخره اما دیکنسون است حداقل مایل به پرتاب احتیاط به باد — علاوه بر آنچه در دیگر نشان می دهد رپ Wiz Khalifa ظاهر به عنوان بالا-کلاه پوشیدن تجسم مرگ است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

قبل از تاریک خانه

این رمز و راز, درام, سریال, فقط منتشر شد در اوایل ماه آوریل سال 2020 و در حال حاضر خیلی خوب بررسی با گوجه فرنگی گندیده بحرانی اجماع توصیف آن به عنوان “جذاب تر از آن mawkish نوشتن اجازه می دهد در” و تحسین جوان, کون گشاد, شاهزاده برای او اختصاص داده شده عملکرد. این نمایش در مورد یک دختر جوان به نام Hilde (شاهزاده) که حرکت برای کوچک کنار دریاچه شهر می آید و در سراسر سرد و پرونده قتل او معتقد است هر کس در تلاش است برای دفن از جمله پدر خود. آن را در واقع بر اساس داستان واقعی از 9 سال Hilde Lysiak (در حال حاضر 13) که سر خود را در روزنامه های محلی و پس از شکست این خبر در مورد یک پرونده قتل قبل از هر خروجی رسانه ها انجام داد.

سازمان دیده بان در حال حاضر

کمی امریکا

تمدید برای فصل دوم حتی قبل از اولین نمایش این مجموعه سری کامل است اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد داستان مهاجران در امریکا است. هر قسمت را پوشش می دهد متفاوت و مستقل داستان از مردم از همه فرهنگ ها رفتن به امریکا با رویاهای بزرگ. آنها موانع را به عنوان فرصت و باید سعی کنید برای تبدیل شدن به آمریکا در حالی که همچنین فراموش کردن ریشه های خود را. باهوش اما ساده قسمت عناوین عبارتند از: “مدیر” “کابوی” و “بیکر.” فصل اول چشمگیر 94% منتقد امتیاز و 87 درصد مخاطبان نمره در نظر خبرخوان سایت Rotten Tomatoes با منتقد اجماع با اشاره به آن به عنوان “شادی, صمیمی و بسیار انسان … یک متفکر مجموعه ای از مهاجر قصه [است که] به عنوان الهام بخش آن را به عنوان relatable.”

سازمان دیده بان در حال حاضر

اسطوره ای تلاش: ریون ضیافت

این کمدی به نظر می رسد در داخل جهان از بازی های ویدئویی توسعه گفتن داستان از دیدگاه کسانی که کار در یک استودیو توسعه. بازیگران Rob McElhenney (it’s Always Sunny in Philadelphia) به عنوان ایان مدیر خلاق نشان می دهد نه قسمت به تاریخ در فصل اول با فصل دوم برنامه ریزی شده به عنوان به خوبی. با اعتبار جامد در سراسر گوجه فرنگی فاسد بحرانی اجماع تماس آن را خنده دار و موجب اقتدار توانایی خود را به کاوش صنعت بازی با “هوش و کردار و صداقت.” با این حال برای نام تکیه بیش از حد به شدت در “محل کار کمدی فرمول.” با اینحال اگر شما به آن نوع را به عنوان به خوبی به عنوان بازی های ویدئویی, آن را به ارزش چک کردن.

سازمان دیده بان در حال حاضر

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید