هنگامی که شما یک گوشی با صفحه نمایش به عنوان هنری برازنده به عنوان کهکشان سامسونگ S8 یا S8 به علاوه شما باید یک محافظ صفحه نمایش است که آن را نگه می دارد در یک قطعه. از آنجا که برخی از محافظ صفحه نمایش انجام نمی بسیار مهم است که بدانید که آنهایی که به خوبی کار می کنند و آنهایی که در حال اتلاف پول است. در اینجا برخی از بهترین محافظ صفحه نمایش برای نگه داشتن خود را در کهکشان S8 و S8 به علاوه در یک قطعه.

Rhinoshield تاثیر انعطاف پذیری

آن را اغلب یک صفحه نمایش فیلم محافظ ادعا می شود مقاوم در برابر ضربه و در عین حال در اینجا ما هستند. با وجود اینکه تنها به عنوان ضخامت به عنوان یک قطعه از پرینتر کاغذ Rhinoshield ادعای تاثیر آن انعطاف پذیری می تواند حدود چهار برابر مقدار تاثیر انرژی به عنوان گوریل شیشه ای 3, ساخت این فیلم محافظ یک انتخاب خوب اگر شما نگران در مورد برجستگی است. این کار از طریق یک ویژه تاثیر لایه که چرخید و dampens انرژی از اثرات. اضافه کردن به که oleophobic پوشش و لاغری و شما رو یک فرمول برد. آن را بسیار گران است ،

Galaxy A8:

کهکشان S8 به علاوه:

پوست محافظ صفحه نمایش شیشه ای

نفرت ایده همیشه از دیدن شما محافظ صفحه نمایش و همیشه دانستن آن وجود دارد ؟ پس شاید چک کردن پوست محافظ صفحه نمایش. مانند پوست را نازک موارد این محافظ صفحه نمایش مهندسی شده است در ترکیب با گوشی خود را پس از اعمال ترک کمتر اثری به عنوان امکان پذیر است. ناهنجاری هستند رنگ همسان به کهکشان S8 محدوده و لبه-به-لبه طراحی یکپارچه پوشش می دهد گوشی را در کل صفحه نمایش است. این طراحی شده است برای تکمیل پوست خود موارد در حال اجرا کاملا به مورد گودی و پوست وعده های شیشه ای شبیه سازی احساس از روی صفحه نمایش اصلی. در منهای طرف آن را هزینه برای یک محافظ و آن نمی آید با گارانتی مادام العمر به عنوان بسیاری از دیگران انجام دهد.

Galaxy A8:

کهکشان S8 به علاوه:

ArmorSuit MilitaryShield مورد پسند محافظ

کیفیت ندارد به شکستن بانک و ArmorSuit عالی محافظ صفحه نمایش شواهد آن است. آن را ساخته شده از یک فیلم محافظ و در حالی که نمی توان آن را به عنوان قوی در برابر آسیب به شیشه ArmorSuit را MilitaryShield ساخته شده است از فیلم همان مواد مورد استفاده برای حفاظت از هواپیماهای نظامی, هلیکوپتر و شاتل فضایی — که خیلی باحال است. این درمان شده به مقاومت در برابر زردی آن را به عنوان سنین می تواند مقابله با رطوبت و آسیب خوردگی و آن را با خود خواص درمانی که نزدیک خراش کوچک در طول زمان است. در حالی که آن را نمی خواهد در برابر سنگین تر تهدید به دستگاه شما خواهد شد انجام یک کار عالی از نگه داشتن خاک و خش دور از تلفن خود را.

Galaxy A8:

کهکشان S8 به علاوه:

Whitestone گنبد شیشه ای پوشش کامل محافظ صفحه نمایش

به دنبال نزدیک ترین جا ممکن به کهکشان خود را S8 یا S8 به علاوه? سپس نگاه نه بیشتر از Whitestone گنبد شیشه ای محافظ صفحه نمایش. آن را تا به استانداردهای معمول ما برای خو شیشه ای محافظ صفحه نمایش ترکیب یک oleophobic پوشش سخت شیشه ای و کامل قابلیت های صفحه نمایش لمسی. واقعا چه مجموعه این محافظ جدا از سایر محصولات مشابه است که راه آن را اعمال می شود و آنچه که بدان معنی است. این Whitestone گنبد شیشه ای اعمال می شود از طریق یک روش نصب و راه اندازی به این معنی که یک لایه از مایع قرار داده شده است بین صفحه نمایش و محافظ. مایع در این منطقه فراهم می کند و بهتر لمس-پاسخ از هوا یا چسب. این جا امن است با یک لامپ UV که درمان مایع به جامد چسب مطمئن شوید که آن باقی می ماند متصل شده تا زمانی که شما آن را حذف کنید. این یک ایده فوق العاده که واقعا هل مرزهای مدرن حفاظت از صفحه نمایش — اما آن را گران است.

Galaxy A8:

کهکشان S8 به علاوه:

Moshi IonGlass

موشی را IonGlass یکی دیگر از محافظ صفحه نمایش شیشه ای اما موشی با استفاده از منحصر به فرد تقویت روند خود را IonGlass موثر تر از شیشه ای. نتیجه یک S8 محافظ صفحه نمایش است که بسیار سخت خواهد بود به خراش دندانه یا خرد و یک فراهم می کند که تکمیل لبه-به-لبه صفحه نمایش حفاظت. آن را کاملا مناسب کهکشان S8 یا S8 به علاوه نازک تر نسبت به دیگر محافظ صفحه نمایش (به معنی آن را سخت به احساس می کنید بعد از نرم افزار) و هر اثر انگشت یا لکه لکه ها را می توان به راحتی محو دور به لطف oleophobic پوشش اعمال شده در تولید آن است.

Galaxy A8:

کهکشان S8 به علاوه:

Spigen NeoFlex

این NeoFlex محافظ صفحه نمایش از Spigen نیست ساخته شده از شیشه مانند دیگران در این لیست است. به جای آن ساخته شده با استفاده از انعطاف پذیر TPU مواد است که بیشتر شبیه به فیلم محافظ بسیاری از ما استفاده می شود. آنچه در آن فاقد شیشه و مواد آن را بیشتر می سازد تا برای در قابلیت های مانند است که اجازه می دهد تا آن را به خود زخم التیام یابد ماهرانه پاک کردن خراش جزئی در طول زمان است. این کاهش در میزان روغن و اثر انگشت باقی مانده است که می تواند به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش مانع از فوران کننده در برنامه و استفاده از صفحه نمایش لمسی با حساسیت بی پیرایه باقی می ماند. یکی از پتانسیل نزولی ممکن است این اسپری در راه حل مورد نیاز آن را به چوب به کهکشان S8 اما اگر شما ناراحت نیست مقدار کمی از غبار سپس Spigen را NeoFlex است که قطعا یکی از راه حل ارزان تر برای نگه داشتن صفحه نمایش خود را دست نخورده.

Galaxy A8:

کهکشان S8 به علاوه:

Skinomi TechSkin

مردم اغلب استفاده از محافظ صفحه نمایش با گوشی خود موارد و Skinomi را TechSkin جهات تمایل خود را به انجام این کار. برای متوسط قیمت درخواست شما می توانید یک محافظ صفحه نمایش است که خود شفا انعطاف پذیر و سخت به سوراخ. فیلم محافظ نیز جلوگیری از زردی و اگر تا کنون حذف نمی خواهد ترک یک موضوع مهم باقی مانده در پشت. آن را مقرون به صرفه محافظ صفحه نمایش است که کار انجام می شود و یک گزینه خوب اگر شما به دنبال هر چیزی بیش از حد تصور.

Galaxy A8:

کهکشان S8 به علاوه:

IQ سپر LiQuidShield پوشش کامل محافظ صفحه نمایش

IQ سپر را ارائه شبیه به فوق Skinomi TechSkin است که می گویند آن را نمی خواهد به خالی کردن حساب بانکی خود را. این یکی دیگر از فیلم محافظ که باید کار به سادگی با مورد خود را از انتخاب. آن نیاز به یک کهنه پاک کردن و یک محلول مایع به اعمال می شود اما این روند نسبتا آسان است و باید خود را ترک دستگاه حباب رایگان. این محافظ صفحه نمایش را نیز درمان خود را از خراش جزئی و نباید دخالت با خود گوشی قابلیت های صفحه نمایش لمسی و یا تغییر چگونه دستگاه خود را احساس می کند در طول استفاده از. اگر شما در همه آشنا با IQ سپر محصولات شما می دانید آنچه شما در این زمان در اطراف بیش از حد.

Galaxy A8:

کهکشان S8 به علاوه:

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو