بهترین sci-fi movies on Netflix در حال حاضر

وجود دارد هیچ چیز به عنوان هیجان انگیز (و یا وحشتناک) به عنوان علمی تخیلی فراهم می کند که ویندوز به پتانسیل اغلب زمین شناسی آتی و داستانی میسازد. در طول سال Netflix انباشته شده است کاملا مجموعه ای از مطالب از جمله صدها نفر — بلكه هزاران نفر از جنس بنجل sci-fi, فیلم, که از ویژگی های ضعیف متحرک ارقام کوسه و تمساح غول پیکر ماهی مرکب ، هنوز این همه بد نیست; غربال کردن از طریق زباله برای مدت طولانی به اندازه کافی و شما مطمئن هستید برای پیدا کردن چیزی از ارزش. هیچ کس می خواهد به صرف ساعت پیمایش از طریق ترکیبی از فیلم های آنها را دیده ام و فیلم آنها هرگز می خواهید برای دیدن, اما, بنابراین ما در زمان آزادی از انجام آن برای شما. از بزرگ بودجه dystopias به زمان مستقل مسافران این بهترین sci-fi movies on Netflix بکشد.

را انتخاب کنید یکی دیگر از رده

Tom Cruise in Minority Report

استیون اسپیلبرگ اقتباس از sci-fi افسانه Philip K. Dick کوتاه داستان “گزارش اقلیت” ارائه می دهد تا بهترین دو منی. علاوه بر این ، در واشنگتن دی سی در 2054 پلیس با استفاده از یک روانی, پیش بینی تکنولوژی به دستگیری و محکوم کردن قاتلان قبل از آنها در واقع خود را مرتکب جرم و جنایت است. جان Anderton (تام کروز) است که سر این Precrime واحد, اما زمانی که او خود متهم به آینده قتل یک مرد او را ملاقات هرگز او را مجبور به رفتن در اجرا از مردم او را به کمک داماد و سیستم او کمک کرد ایجاد. البته این باعث می شود او را منحصر به فرد مناسب برای پیشدستی کردن آن است. گزارش اقلیت است که از نظر روانی تحریک آمیز عمل بسته بندی شده و suspensefully آوردن در طول نمایش اسپیلبرگ در عنصر خود پل sci-fi, action-adventure ژانرهای.

سازمان دیده بان در حال حاضر

یکی از محبوب ترین, علمی تخیلی, فیلم های اخیر, حافظه, ماتریکس پشت سر هم به جهان با جلوه های ویژه قبل از هرگز دیده می شود. در حالی که داستان نسبتا آشنا (انسان از دست دادن کنترل مصنوعی ماشین آلات و تلو تلو خوردن به آستانه انقراض) نوآورانه تنظیم آورده ایده شبیه سازی واقعیت به جریان اصلی در تازه های دنیای دیجیتال در سپیده دم Y2K. کیانو ریوز در نقش یک مرد که زندگی عادی مداد-هل دادن زندگی بعد و با این نسخهها کار به عنوان یک هکر کامپیوتر به نام Neo شب. از طریق دیجیتال تحقیقات او در دیدار الهه, یک مرد با دانش و قدرت را به نئو “تمام راه را به پایین سوراخ خرگوش.” که سوراخ خرگوش نشان می دهد که نئو شده است زندگی در یک شبیه سازی به نام ماتریکس طراحی شده توسط ماشین آلات برای حفظ انسانیت خود راضی به طوری که بدن خود را ممکن است برداشت برای انرژی است. Neo می پیوندد جنگ علیه ماشین آلات و متوجه سرنوشت خود را در حماسه sci-fi سه گانه ای است که در حال حاضر در Netflix بکشد.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Netflix movie Okja

بونگ جون-هو به دست آورده و بهترین کارگردان و بهترین فیلم اسکار برای انگلاما او در ساخت قابل توجه فیلم خوب قبل از این که به رسمیت شناختن (Okja نیست و تنها ورود به این لیست). Okja یکی از جدلی ترین فیلم مصرف در صنعت گوشت و سرمایه داری بزرگ در این لمس کردن sci-fi, درام, برای Netflix بکشد. داستان شرح زیر است Mija یک دختر جوان که رشد کرده در کوه های کره جنوبی با داستانی فوق العاده خوک بهترین دوست به نام Okja. اما وقتی چند ملیتی کنگلومرا Mirando شرکت ربوده Okja و حمل و نقل او به نیویورک برای راه اندازی یک کاملا جدید صنعت گوشت آن را به Mija برای نجات بهترین دوست او. سوزاننده طنز از حرص و آز و grotesqueness آمریکایی پردازش مواد غذایی Okja pokes در هر کس از خود وسواس اجرائی به bumbling خيابان فعالان در sci-fi جیغ وداد بازی کردن که بازدید نزدیک به خانه.

سازمان دیده بان در حال حاضر

آن نیست کسی دور ضربه در دفتر جعبه را — هر چند آن را لزوما انجام نشده یا — اما Snowpiercer ثابت به یک سواری هیجان از طریق یک آینده که در آن جمعیت باقی مانده از جهان طول می کشد و در پناه یک قطار است که بشکه را از طریق برف زمین بایر استفاده می شود که به تمدن. یک کلاس سیستم بالا می رود تا از درون قطار با یک, Chris Evans-چراغ عقب کشتی در مرحله یک شورش علیه تیلدا سوینتن اولین-حکومت طبقاتی است. به کارگردانی بونگ جون هو Snowpiercer باعث می شود برای یک فریبنده و نگاه اصلی در یک پست آخرالزمانی جامعه است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Her (2013)

Her movie

قبل از او Joker, Joaquin Phoenix, بازی های برگزار شده تئودور Twombly در این sci-fi/عاشقانه mash-up نوشته و کارگردانی شده توسط Spike Jonze. در تلاطم قریب الوقوع طلاق ققنوس توسعه یک رابطه با یک سیستم عامل (ابراز شده توسط اسکارلت جوهانسون) در یک داستان است که طول می کشد یک رویکرد متفاوت به آنچه که صمیمیت و عشق می تواند مانند نگاه کنید. آن را نیز به خوبی جلوتر از زمان خود در تصویر می کشد افزایش سطح تعامل با فن آوری است. اپل سیری در حال حاضر در دسترس بوده و در زمان او منتشر شد اما آمازون الکسا و گوگل دستیار شد, سال های دور از ورود به بازار به عنوان صدای دستیاران قادر به کمک به کارهای روزمره.

سازمان دیده بان در حال حاضر

تصویر: یک پلیس دوستان فیلم با بازی ویل اسمیت در مقابل تامی لی جونز به جز آنها و دوباره واقعا پلیس است. آنها دو عامل به عنوان بخشی از یک جامعه مخفی اختصاص داده شده به حفاظت از جهان را از تهدید فرازمینی در حالی که حفظ صلح بین بیگانگان بر روی زمین و انسان ندانسته cohabitating با آنها. آنها تا به حال ما در اسمیت و جونز, اما ما را برای بیگانه چیزهای بیش از حد. عاقبت کمتر موفق Men in Black IIنیز در Netflix بکشد.

سازمان دیده بان در حال حاضر

یک کریستوفر نولان کارگردانی heist فیلم با بازیگران همه ستاره که شامل Leonardo DiCaprio, جوزف گوردون-لویت, Marion Cotillard و بیشتر ؟ ما شیفته. پرتاب در ذهن تاب مفهوم از ورود افراد دیگر رویاهای خود را به سرقت اسرار و سپس ورود به رویای دیگری در رویایی که همه با مخاطرات در جدول ؟ تعداد ما در. آغاز شده بیش از 800 میلیون دلار در گیشه دست آورد و چهار جایزه اسکار برای یک داستان است که بسیاری از بینندگان تا به حال به تماشای دو بار به طور کامل درک. خوشبختانه Netflix بکشد شما اجازه rewatch به محتوای قلب خود را.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Avengers Infinity War Thanos new movie trailers most anticipated movies of 2018

در نظر گرفتن طرح: یک دیوانه titan از سراسر کهکشان در حال جمع آوری سنگ های جادویی به منظور نابودی نیمی از تمام موجودات زنده است و تنها نیروی ایستاده در راه خود را به یک گروه از افزایش افراد از جمله یک جادوگر (بندیکت کامبرباچ) که می توانید کنترل زمان صحبت کردن درخت (ابراز شده توسط وین دیزل) و یک مرد (رابرت داونی جونیور) در یک دست کت و شلوار ساخته شده از فناوری نانو. اضافه کردن در جو و Anthony Russo به عنوان کارگردان و یکی از بزرگتر cliffhangers در سینمای مدرن و تمام قطعات به صورت قابل ملاحظه ای هیجان انگیز, علمی تخیلی, ماجراجویی. مارول فیلم و منتقدان خود را, اما آن را سخت به انکار چگونه سرگرم کننده این است که به تماشای.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Blu-Ray deals

هوش مصنوعی ما می دانیم و عشق امروز — از الکسا برای سیری به گوگل دستیار و حتی بیکسبی — مفید ابزار کوچک است که می تواند به طور خودکار وظایف روزانه برای ما. A. I. در Ex Machina است بسیار متفاوت داستان آوا (با بازی Alicia Vikander) است که یک ربات ساخته شده توسط مدیر عامل شرکت برنامه نویسی شرکت (اسکار آیزاک). او کاملا شبیه انسان ایجاد و یکی از اسحاق کارکنان (Domhnall Gleeson) دعوت به مدیر عامل این عمارت را به صرف این هفته اجرای زنده “تست تورینگ.” آن را شدید اکتشاف از آنچه در آن به معنی زندگی و تاب و چرخش در سراسر این فیلم غیر منتظره و قدرتمند است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

زمانی که 78 سال هریسون فورد است مماشات برای ایندیانا جونز 5 در سال 2021 در اینجا یک تذکر مهم. در روز فورد بود هر عمل ستاره های مورد علاقه ستاره اکشن. یک سال پس از اصلی ایندیانا جونز منتشر شد, فورد ستاره دار در تیغ دونده به عنوان یک افسر سابق پلیس استخدام به شکار سرکش گروه از کلون (یا آنال) در حالی که زندگی در یک dystopian لس آنجلس. چندین نسخه مختلف از این فیلم ظاهر شده اند در طول سال و در حال حاضر Netflix بکشد برش نهاییبه طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یکی از بهترین نسخه های. برای فورد در نقش Blade Runner (به علاوه خیلی بیشتر از جمله کسانی که فیلم های جنگ ستارگان) او را دریافت کنید ما در این کرسی که او reprises خود را در نقش یک قهرمان باستان شناس. هر چند این مسلما یکی از بهترین sci-fi movies of all time.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Bradley Cooper in Limitless

در حالی که ضرب المثل معروف است که ما تنها از 10 درصد از مغز ما نیست کاملا درست است درست است که در بخش هایی از مغز انسان که بیشتر یا کمتر خفته. بی حد و حصر به بررسی آنچه اتفاق می افتد اگر شما می تواند دسترسی 100 درصد از مغز خود را. رو بیکاری نویسنده ادی Morra (برادلی کوپر) است که در یک باتلاق ترحم زمانی که یک دوست قدیمی به او می دهد یک داروی آزمایشی است که باعث افزایش حدت ذهنی. تبدیل کردن آن واقعا باعث افزایش حدت ذهنی و ادی به زودی در می یابد که او می تواند به یاد داشته باشید همه چیز مشتق فوری بینش از داده های پیچیده و عملا پیش بینی آینده — همه از آن می راند او را به بالای مالی جهان است. این دارو نیست و بدون عوارض جانبی و عرضه محدود تهدید به سوزاندن ادی نوظهور افتخار کردن به زمین در خاکستر.

سازمان دیده بان در حال حاضر

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر