بهترین سامورایی فیلم برای پخش قبل از بازی شبح از تسوشیما

پس از سال ها انتظار و تاخیر Sucker Punch را روح تسوشیما در نهایت اینجا است. آن ملاقات با تحسین منتقدان از جمله درآمد انتخاب سردبیر تمایز در بررسی ما و ما با تمجید از بازی وسیع جهان باز درگیر مبارزه با, و داستان فوتی و فوری.

اگر شما به دنبال توسعه بازی در همه شما می دانید آن را به شدت الهام گرفته از عصر طلایی سامورایی ژاپنی فیلم به طور خاص آثار آکیرا کوروساوا. توسعه دهندگان می خواستم به زمین بازی در رئالیسم به عنوان به خوبی به عنوان افتخار داستان سرایی سینمایی سامورایی نوع. قبل از اینکه شما شیرجه رفتن به جهان از روح تسوشیماما قطعا توصیه به تماشای این فیلم برای گرفتن احساس برای نوع داستان سرایی بازی بررسی.

مطالعه بیشتر

13 Assassins

Takashi Miike به شدت تحت تاثیر کار آکیرا کوروساوا — استاد سامورایی زیر-ژانر است. که هیچ بیشتر آشکار از در Miike را 13 Assassins. منتشر شده در سال 2010 این فیلم یک درام سیاسی آزادانه بر اساس رویدادهای تاریخی است. در پایان دوره ادو, 11 سامورایی و یک استخدام شکارچی, استخدام برای ترور خداوند Matsudaira Naritsugu. این آکاشی قبیله است که رها کردن گستاخ خشونت در عادی و اشراف است اما محافظت از نتیجه با برادر ناتنی خود را که در زمان شوگان. هدف آنها این است که برای ترور او را قبل از Naritsugu ترویج است به Shogunate شورای.

این فیلم slow burn به پایان می رسد که در خشونت های خونین Takashi Miike شناخته شده است و آن را کاملا کپسوله سیاسی, درام, شخصی انگیزه و تلطیف خشونت است که تعریف زیر ژانر. چیزی که باعث می شود آن را کامل نقطه ورود به این ژانر است.

هفت سامورایی

هفت سامورایی یکی از قدیمی ترین فیلم در این لیست و یکی از با نفوذ ترین. آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از بزرگترین بین المللی فیلم تا کنون ساخته شده و یکی از رایج ترین و دوباره اشاره شده است. از آن ضروری است را مشاهده و برای هر طرفداران این ژانر فیلم و علاقمندان به طور کلی. داستان زیر هفت رونین که به استخدام محلی روستاییان برای محافظت از آنها را از راهزنان. این فیلم به دو قسمت شکسته: ضروری راه اندازی و استخدام سامورایی و درگیری با راهزنان.

فیلم طولانی است اما به خوبی به ارزش تماشای. پس از مشاهده آن شما می توانید ببینید که چگونه بسیاری از فیلم های آن الهام گرفته شده.

The Twilight Samurai

فیلم های بسیاری در این سامورایی نوع مرکز درام اطراف خود را با کد اخلاق و اخلاقی و سیاسی و پیامدهای رفتن در برابر آنها. همان درست است در روح تسوشیمازمانی که او سوالات خود را سفارش کد اخلاق و توانایی خود را برای مبارزه با حمله مغول.

همان درست است از تحسین The Twilight Samurai. در حالی که روح تسوشیما با تمرکز بیشتر بر روی جنگ, The Twilight Samurai’s داستان است که بیشتر شخصی است. اما آن را هنوز هم می دهد و این سنت سامورایی جلو و مرکز در آن داستان سرایی. آن به شرح زیر داستان Iguchi Seibei به تازگی بیوه و فقیر سامورایی. داستان این است که به شدت ریشه در آداب اجتماعی و ویژگی های آن قوی شخصیت زن در Seibei عشق علاقه Tomoe. آن را هنوز هم به پایان می رسد در یک دوئل به مرگ که هر سامورایی فیلم باید اما تمرکز آن است که به مراتب بیشتر در روابط انسانی از خشونت.

Harakiri

ماساکی کوبایاشی یکی دیگر از بزرگ ژاپنی فیلمسازان. در حالی که خود فیلم نیست و تقریبا به تمرکز بر سامورایی در راه کوروساوا بود و او هنوز هم ایجاد شده دو تا از مهم ترین سامورایی فیلم Samurai Rebellion (همچنین در این لیست) و Harakiri.

شبیه به شبح از تسوشیما سوالات شیوه های سامورایی, بنابراین بیش از حد می کند این فیلم Harakiri. آن را با سنت seppuku — یا محترم خودکشی — و نفاق خود را نجیب کد. آن را یک لایه فیلم است که ارزش تماشا و نامید. این فیلم برنده ویژه جایزه هیات داوران در سال 1963 جشنواره فیلم کن است و برخی از بهترین ژاپنی, سینما تا کنون ایجاد شده.

این قلعه پنهان

سامورایی نوع وجود ندارد در خود زیر-ژانر است. سامورایی فیلم اند و بزرگ شده اند با نفوذ برای فیلمسازان در سراسر ژانرهای. که درست است به خصوص از کوروساوا می کنند که فیلم به شدت تحت تاثیر اکشن-ماجراجویی, فیلم وسترن و حتی جرج لوکاس جنگ ستارگان. در واقع این قلعه پنهان بود و تأثیر زیادی در راه لوکاس نوشته اصلی اسکریپت. R2-D2 و C3-P0 یادآور دو دهقانان که رهبری در این قلعه پنهان. این فیلم نیست کوروساوا بهترین, اما آن را هنوز هم می ایستد در میان بهترین در samurai ژانر است.

تاج و تخت از خون

هفت سامورایی مسلما با نفوذ ترین از کوروساوا فیلم, اما ما فکر می کنم تاج و تخت از خون است که کوروساوا در بهترین خود را. این فیلم نیز یک مثال عالی از آب دراومده طبیعت از هنر آن را به عنوان یک منتقل نسخه شکسپیر مکبث. آن به شرح زیر داستان یک جنگجو که قتل او پروردگار بلند پروازانه پیشنهاد برای کنترل عنکبوت جنگل. در آن طول می کشد آزادی با مکبث اما کوروساوا را بلند پروازانه داستان سرایی و تلطیف جهت هنر را فراموش نشدنی و خشونت فیلم که ضربان هر فیلم اقتباسی از بازی با فراز و نشیب. کوروساوا خواهد بازگشت به شکسپیر دوباره با 1985 فیلم زد.

قتل (زن)

جدید ترین فیلم در این لیست کشتن یک ویژه اندک فیلم در مقایسه با دیگران در این ژانر است. آن را شبیه به گرگ و میش سامورایی به دلیل تاکید بر اخلاق و مبارزات سامورایی جوان کشیده شدن به یک زندگی از خشونت است. آن را به بررسی عواقب عاطفی از زندگی و آن را می سازد تا به یک تک — البته کثیف — مبارزه با شمشیر در پایان. آن را کارگردانی کرده بود توسط شینیا Tsukamoto — یک فرقه مدیر بهترین و شناخته شده برای فیلم های ترسناک. اگر شما یک فن از آنها و یا فقط بودجه کم فیلم های هنری در کل کشتن باید راست تا کوچه شما.

شورش سامورایی

سامورایی شورش است کوبایاشی دیگر فیلم در این لیست آن است که مسلما در تاریخ همتراز با Harakiri. آن است که یک دوره درام است که به شرح زیر سه سامورایی هل دادن در برابر سخت اجتماعی محدودیت های این دوره است. آن است که یک خانواده فردگرا شورش علیه سرکوبگر دولت و خود آداب و رسوم. Isaburo مرگبارترین شمشیر زن از قبیله خود است و به دنبال فرار از خود کنترل ، در ضمن پسر خود را مجبور به ازدواج با معشوقه خود را حاکم خداوند است. اما هنگامی که خداوند می آید خواستار او را به بازگشت پدر و پسر و همسر در همه مقاومت در برابر او را از این رو به شورش در عنوان. این یک داستان است که مراکز درام آن در محدود رفتاری دوره که کاملا نحوهی مبارزات در روح تسوشیما.

Blade of the Immortal

در حالی که روح تسوشیما است که به شدت ریشه در رئالیسم بسیار از فرهنگ ژاپن است و بعد از آن با خیالبافی سامورایی است که ریشه در اسطوره و فوقالعاده است. که چه چیزی باعث این فیلم Blade of the Immortal منحصر به فرد است. این فیوز فوقالعاده عناصر اسطوره ای وضعیت سامورایی. بر اساس مانگا محبوب آن را به شرح زیر داستان Manji — یک سامورایی است که با توجه به زندگی ابدی مقدس توسط کرم خونی. پنجاه سال و مقدار زیادی از زخم او برخورد یک زن جوان به نام Rin که استخدام او را به محافظت از او را از یک باند از مبارزان به رهبری Anotsu. این فیلم شامل Miike علامت تجاری خشونت به درجه شدید. این ویژگی های عجیب و غریب و شخصیت و سلاح های دیوانه و چشمه های خون. این یکی از مسخره ترین فیلم در این لیست, اما آن را نیز مسلما بیشتر سرگرم کننده است.

سامورایی قاتل

سامورایی ها فیلم ها معمولا بسیار تلطیف شده و با پایان دراماتیک و خونین شمشیر مبارزه می کند. سامورایی قاتل یکی از فیلم هایی که ایجاد شده است که سنت است و هنوز هم یکی از بهترین نمونه ها در این ژانر است. این عمل مانند یک نوار فیلم به عنوان اعضای قبیله دوم بررسی برای پیدا کردن یک خائن و قاتل در میان خود. مراکز داستان در پست جنگجو Niiro و جاه طلبی های خود را برای تبدیل شدن به یک سامورایی. این فیلم که یکپارچه روابط عاطفی مخاطرات سیاسی درام در هسته خود است. مدیر Kihachi Okamoto نیز فوق العاده عریض تصاویر این جمله زیبا از برف-جاروب نبرد در این فیلم نتیجه گیری. این فیلم که مخلوط سبک و ماده است و به راحتی یکی از بهترین سامورایی فیلم تا کنون ساخته شده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>