بهترین Samsung Galaxy تماشای معاملات برای ماه ژوئن 2020

اپل دیده بان غالب چشم انداز هوشمند wearables, اما اگر شما یک کاربر آی فون (یا خیلی از اپل فن به طور کلی) پس از آن وجود دارد ممکن است یک گزینه بهتر برای شما. به عنوان بزرگترین نام در جهان از گوشی های هوشمند آندروید و قرص باید آن را به عنوان جای تعجب ندارد که سامسونگ نیز ارائه می دهد مسلما بهترین ساعت هوشمند تجربه برای کاربران اندروید در عالی Samsung Galaxy تماشای صف.

اگر شما به دنبال برای برخی از ارزش smartwatch معاملات و هیچ یک از جریان اپل دیده بان در معاملات را گرفتار چشم خود را پس از آن انجام نمی دهد فقط رتبهدهی نشده است. اینجا ما به گرد یک تعداد انگشت شماری از بهترین Samsung Galaxy تماشای معاملات فقط برای اندروید جمعیت همراه با یک شکست سریع از این دو گل سرسبد مدل — کهکشان و کهکشان دیده بان فعال 2 — به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما مناسب است.

امروز بهترین Samsung Galaxy تماشای معاملات

  • Samsung Galaxy تماشای فعال (40mm)$150, 200 $بود
  • Samsung Galaxy تماشای فعال 2 (40mm)$230, شد $280
  • Samsung Galaxy Watch (42mm)$230, شد $260
  • Samsung Galaxy Watch (46)$249, شد $279
  • Samsung Galaxy تماشای فعال 2 (44)$250, بود, $300
  • Samsung Galaxy تماشای فعال 2 (44) + گلکسی جوانه$360, $430

سامسونگ کهکشان دیده بان

اگر شما یک کاربر اندروید به دنبال بهترین پوشیدنی هوشمند به جفت خود را با تلفن و یا قرص آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر از سامسونگ کهکشان تماشا کنید. این ورزش تمام طرح بزرگ و قوی کیفیت ساخت که شما همچنین می خواهید پیدا کردن در سامسونگ کهکشان گوشی های هوشمند و قرص با یک نرم افزار بصری رابط گودی دوار برای برنامه ناوبری کامل-صفحه نمایش رنگی و سخاوتمندانه عمر باتری است که به شما اجازه نمی کردن.

با یک قیمت خرده فروشی در حدود $300, Samsung Galaxy تماشای یک جایگزین عالی برای سازمان دیده بان اپل اگر شما پس از یک قیمت مناسب پوشیدنی است که کاملا با این نسخهها کار با دستگاه های آندروید (فوق Samsung Galaxy تماشای معاملات آن را حتی بیشتر جذاب برای کسانی که در بودجه).

دو نفر از ما چند انتقادات از کهکشان دیده بان هستند که هر دو آن 42mm یا 46mm مورد اندازه ممکن است به اثبات می شود یک کمی بزرگ در باریک مچ و با توجه به این که ساخته شده است در سامسونگ سلامت برنامه کمی clunky آن را بهترین انتخاب برای کاربرانی است که به طور خاص به دنبال هوشمند پوشیدنی است که می تواند به جلو و دو وظیفه به عنوان یک کامل تناسب اندام و ردیاب. برای چیزی که کمی کوچکتر و تناسب اندام گرا, در نظر گرفتن یک نگاه در این کهکشان دیده بان فعال است.

Samsung Galaxy تماشای فعال 2

یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی برای ساعت های هوشمند است که تناسب اندام و سلامت ردیابی و جدیدتر سامسونگ کهکشان دیده بان فعال 2 متناسب با آن نقش کاملا برای کاربران آندروید (و دیگران که به دنبال به پوسته از پول اضافی برای اپل دیده بان سری 5). آن را دارای همان عالی کیفیت ساخت و ساز و عمر باتری و تیز رنگ صفحه نمایش به عنوان کهکشان دیده بان با پاداش افزوده بیشتر کاربر پسند فعالیت-ردیابی از ویژگی های است که آن را ایده آل بر روی مچ دست همراه برای تمرینات ورزشی و ماجراهای.

سامسونگ کهکشان دیده بان فعال 2 همچنین بسته های استاندارد قابلیت شما می خواهم می خواهم از یک ساعت هوشمند مدرن هنگامی که همگام سازی برای تلفن همراه آندروید خود را. قابل توجه آن خندق مکانیکی گودی دوار برای یک دیجیتال ساخته شده را به Tizen OS, و آن کار می کند به زیبایی در حالی که شما با دادن برخی از فوق العاده صفحه نمایش املاک و مستغلات است که کمک می کند تا به صورت کوچکتر مورد. کهکشان دیده بان فعال 2 می آید در دو اندازه: 40mm و 44mm. این ارائه می دهد کاربران با باریک مچ کوچکتر جایگزین برای Galaxy Watch اما اگر شما مانند یک beefier مورد (و صفحه نمایش بزرگتر است که همراه با آن) در 44mm مدل شما پوشانده شده است.

آنها هر دو بزرگ میدارد و قیمت مشابه استاندارد Galaxy Watch اما یک تخفیف است که همیشه خوش آمدید و بالاتر, سامسونگ Galaxy تماشای معاملات اجازه دهید به شما نمره یک برای حتی کمتر است. اولین نسل گلکسی تماشای فعال است که هنوز هم بسیار عالی انتخاب کنید اگر شما می خواهید برای گرفتن یکی برای کمتر از $200 و نه داد و بیداد کن در مورد داشتن افزایشی ارتقاء آمده است که با فعال 2.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>