بهترین یخچال و فریزر برای سال 2020

در اینجا در روندهای دیجیتال ما به طور منظم تست و بررسی لوازم خانگی کوچک و بزرگ. ما به طور رسمی تست شده بیش از 100 لوازم از بیش از 50 مارک های مختلف پوشش طیف گسترده ای از محصولات آشپزخانه. این است که در علاوه بر این به رسمی تست ما انجام ده ها تن از لوازم دیگر. بر اساس حدود 10 ، 000 ساعت از تست ما برای انتخاب بهترین یخچال و فریزر است کافه 27.8-اینچ هوشمند درب فرانسوی CVE28DP4NW2که نشانی از یک کار استثنایی از ترکیب مفید ویژگی های هوشمند با یک جادار یخچال است که می تواند همه چیز را انجام دهد.

ما همچنین برداشت یخچال و فریزر برای انواع مقاصد خاص از جمله یخچال برای فضاهای کوچک یخچال با بالا و پایین فریزر بیشتر مقرون به صرفه مدل و…. نگاهی به لیست کامل برای دیدن همه از توصیه های ما.

بهترین یخچال و فریزر در یک نگاه

بهترین یخچال و فریزر: کافه 27.8-اینچ هوشمند درب فرانسوی CVE28DP4NW2

چرا ما را انتخاب کافه 27.8-اینچ هوشمند درب فرانسوی CVE28DP4NW2:

همه یخچال هوشمند دارای ویژگی های است که در آن خریدار به طور متوسط خواهد بود علاقه مند — دوربین داخل یخچال شما خوب هستند اما نه دقیقا همان چیزی است که می افزاید: بسیاری از ارزش به مدل. اما این کافه یخچال موفق به ترکیب مناسب ویژگی های هوشمند با طراحی زیبا و یک تن از فضا. یخچال و فریزر شامل بزرگ, فرانسوی, درب با قابلیت تنظیم رطوبت-کنترل زیر شلواری است که اجازه می دهد تا شما را به تنظیم درجه حرارت و رطوبت سطح برای هر یک. این همچنین شامل دو جداگانه اواپراتور یخچال و فریزر, با کیفیت بالا از ویژگی های است که اجازه می دهد تا برای بهتر حرارت مدیریت.

آب سردکن نکته نیز شایان ستایش: می توانید آن بریزید و داغ یا سرد آب فیلتر شده و دقیق پر کنید و تنظیمات برای اضافه کردن یک مقدار خاص از آب به ظروف (دست آزاد بیش از حد در مورد شما را به نگه داشتن یک کاسه). برنامه کنترل اجازه می دهد تا شما را به پیش گرم کردن آب از راه دور است که برای آماده شدن برای یک فنجان چای. صفحه نمایش ال سی دی بر روی درب نیز می تواند انجام کارهای دیگر و حتی نشان دادن آپلود عکس خانوادگی.

در نهایت توجه داشته باشید که شما می توانید سفارشی کردن دستگیره و دستگیره برای مطابقت با جراحی انتخاب در آشپزخانه خود را.

بهترین یخچال و فریزر برای فضای محدود: GE GLE12HSLSS

GLE12HSLSS

چرا ما را انتخاب GE GLE12HSLSS:

این 11.9 فوت مکعب پایین کوه یخچال در می آید اثر انگشت مقاوم در برابر فولاد ضد زنگ, بنابراین آن را حفظ و ظاهر شیک. آن را برگشت و درب آن را حتی ساده تر به مناسب یخچال در یک فضای کوچکتر. علاوه بر آن ضد عمیق است که باعث می شود آن را مناسب خیط و پیت کردن با اکثر شمارنده می دهد و آن را ساخته شده است نگاه کنید.

اگر چه این یخچال کوچک است, آن را هنوز هم دارای فضای کافی و به آن می بالد کاملا چند ویژگی های سرد از جمله با کیفیت بالا چراغ روشنایی قابل حمل شراب رک فریم لس قفسه و یک “هیچ فراست” فریزر محفظه.

سنسور در یخچال نظارت و تنظیم خودکار سطوح دما و رطوبت و حداکثر خنک و سریع سرد گزینه های اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد مطلوب خنک کننده محیط زیست برای مواد غذایی خود را. این ممکن است درست یخچال برای شما اگر شما از یک خانواده بزرگ و شما طبخ در خانه اما برای کسانی که با کوچکتر آشپزخانه و یا کسانی که به طور منظم غذا خوردن دور از خانه, این یخچال جامد است گزینه.

بهترین بودجه یخچال: GE, فرانسوی, درب GNE25JMKES

best refrigerators

چرا ما را انتخاب GE, گاراژ, GE GNE25JMKES:

این یخچال مجهز با امکانات: پشت آن براق درب شما پیدا کردن یک آب سردکن در حالی که یک کشو در فریزر را پر می کند تا با یخ بنابراین شما لازم نیست که به خودتان آن را. آن ترد و چراغ روشنایی کمک می کند تا شما ببینید در داخل 24.8 فوت مکعب داخلی (17.5 در یخچال 7.3 در فریزر). که فریزر است که به خصوص ساخت این یخچال یک انتخاب خوب برای کسانی که می خواهم به نگه داشتن سهام زیادی از منجمد کالا. وجود رطوبت-کنترل زیر شلواری, بنابراین شما می توانید تنظیمات را انتخاب کنید برای میوه ها یا سبزیجات به همراه یکی دیگر از full-width کشو با درجه حرارت کنترل به صورت سرد یا سردترین.

اگر اخیر مواد غذایی سفر طول می کشد یخچال از خالی پر از توربو دانلود دکمه می تواند کمک به آن را به پایین به دمای صحیح. 6-گالن سطل های قابل تنظیم و یک “سریع فضا” قفسه چین زیر به جای بلندتر موارد. قفسه های شیشه ای و پاک کردن سطل کمک خواهد کرد که مسیر شما را از مواد غذایی خود را بیش از حد.

زیبا, فرانسوی, درب یخچال برای قیمت آن را سرقت هنگامی که آن را در فروش می رود.

بهترین فرانسوی, درب یخچال سامسونگ RF23J9011SR 4-درب فلکس

Samsung-RF23J9011SR-4-Door-Flex

چرا ما را انتخاب سامسونگ RF23J9011SR 4-درب فلکس:

اگر شما در بازار برای یک منحصر به فرد یخچال سامسونگ 4-درب فلکس یخچال ارائه می دهد کامل محفظه است که می تواند یا فریزر یا گرم برای تازه تر ذخیره سازی مواد غذایی. آن را مرتب کردن بر اساس مانند کنمور این دما-قابل تنظیم کشو اما بزرگتر و بزرگتر با محدوده دما.

قدرت خنک از ویژگی های بسیار مفید است اگر شما نیاز به سرعت سرد که شش بسته قبل از بازی. نیز وجود دارد یک شبیه قدرت-مسدود کردن ابزار برای فریزر. هر دو از این می تواند انتخاب شود در مقابل صفحه نمایش لمسی پنل. اگر شما می خواهید آن را به یک بستنی دارنده یکی از چهار تنظیمات به صورت نرم افزاری مسدود است. اشکال این است که به دلیل پایین یخچال است که در نیمه تقسیم می شود شما نمی توانید فروشگاه بزرگ پیتزا یخ زده در آن فرد محفظه فقط گسترده و یا به اندازه کافی بلند.

همانطور که برای طراحی سامسونگ مدل کمی کم عمق از اندازه کامل مدل است. خوشبختانه وسط قفسه را می توان قرار گیرند برای انعطاف پذیری بیشتر. سه گالن اندازه سطل های قرار گرفته بر روی درب سمت راست به نگه داشتن موارد حجیم و به سمت. قفسه در وسط می تواند به کاهش و یا مطرح شده به عنوان مورد نیاز است.

این 22.5-فوت مکعب از ظرفیت آن 36-اینچ گسترده و هزینه در حدود $2,500 پس از آن به معنای یک بازار خاص, اما کسانی که به دنبال یک مدل بزرگ که دوستدار خانواده را پیدا کنید مقدار زیادی به درک در اینجا. اگر شما یک فن آوری یخچال در ذهن و عشق ویژگی های هوشمند, شما باید یک نگاهی به سامسونگ خانواده هاب های گرانتر مدل که بسته بندی شده با ویژگی های هوشمند.

ما کامل سامسونگ RF23J9011SR 4-درب فلکس نقد و بررسی

بهترین فریزر پایین یخچال و فریزر: سامسونگ RF18HFNBSR

چرا ما را انتخاب سامسونگ RF18HFNBSR:

سطح پایین فریزر ارائه بسیاری از مزایای دسترسی و معمولا شامل فضای اضافی نسبت به بالا فریزر (و اغلب حتی سمت فریزر اگر یخ ساز طول می کشد تا فضا). این سامسونگ مدل با 17.5-فوت مکعب ظرفیت کل است به خصوص قابل توجه با یک جادار فریزر پایین است که ویژگی های یک جداگانه سیستم خنک کننده ارائه خشک کن هوا به فریزر که به معنی کمتر سرما و آسان تر کنترل خنک کننده سطح.

نیز وجود دارد یک قدرت یخ گزینه ای که اجازه می دهد تا شما را به سرعت افت دما در فریزر به سرعت سرما چیزی است که شما نیاز به فوق العاده سرد یا یخ زده. یخچال و فریزر قسمت مشابه قدرت خنک گزینه را به عنوان به خوبی. سامسونگ, چراغ, ارائه عالی و نور برای همه بخش و متعادل فریزر آسان به جلو و بدون فشار (یا در حالی که دستکاری یک بغل از مواد غذایی).

اتوماتیک فیلتر یخ ساز ساخته شده است به فریزر آن را به یک اتاق کوچک اما شگفت آور آن جمع و جور و برگ فضای کافی برای تمام اقلام خود را.

بهترین فریزر بالا یخچال و فریزر: Maytag MRT311FFFZ

چرا ما را انتخاب Maytag MRT311FFFZ:

بالا فریزر مدل تمایل به مقرون به صرفه و قوی گزینه برای کاربرانی که نمی نیاز به یک مقدار زیادی از فضای فریزر اما هنوز هم استفاده از آن را برای یک مقدار محدود از موارد مهم. این Maytag یخچال با آن 6.09-فوت مکعب فریزر و 20.5-فوت مکعب محفظه یخچال یک مثال کامل است. موجود در چند سایه یخچال شامل چراغ روشن چراغ و آسان الکترونیکی کنترل درجه حرارت.

Maytag همچنین شامل آنچه در آن خواستار “PowerCold” ویژگی های یک دکمه است که فورا باعث کاهش دمای یخچال برای یک بار به همه چیز را در وجود سرد دوباره یک انتخاب ایده آل اگر یخچال باز شده است برای مدت زمان طولانی در حالی که پخت و پز و یا تخلیه مواد غذایی.

ویژگی های دیگر عبارتند اختیاری فضایی برای یخ ساز کیت دو رطوبت-کنترل زیر شلواری و نشت ضد قفسه های شیشه ای. آن را به بسیاری از ویژگی های غنی از یخچال در بازار, اما آن را یک جامد فریزر مدل با Maytag را به قطعات با کیفیت بالا به در تکیه می کنند.

بهترین یخچال و فریزر زیر 1500 دلار: کنمور نخبگان 79043 یخچال و فریزر

Kenmore-Elite-79043

چرا ما را انتخاب کنمور نخبگان 79043 یخچال و فریزر:

در یک قیمت عادلانه برای این جامد مدل شما می توانید یک آپارتمان 24.1 فوت مکعب در ترکیب سازی که از جمله قفسه های قابل تنظیم دو crisper زیر شلواری و به خصوص بزرگ آشپزخانه کشو با دو ردیف پایین فریزر. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را در اینجا برای پیتزا یخ زده یا بزرگ پلاتر در حالی که درب یخچال نیز دارای گزینه های قابل تنظیم برای ذخیره سازی به خصوص بطری بزرگ.

کنترل دیجیتال اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن یخچال به ایده آل خود را تنظیم در حالی که چند جریان هوا کمک می کند تا به تعادل هوای سرد از طریق یخچال خود را به طوری آیتم های خود را در قفسه بالا نیست منجمد و غذاهایی که در پایین نیست بیش از حد گرم است.

برای کسانی که می خواهند برگشت درب شما می توانید نصب درب در دو طرف یخچال. در حالی که این یخچال دارای مقدار زیادی برای ارائه به شما می دهد تا برخی از قدرت پردازش هنگامی که شما برای یک یخچال در یک نقطه قیمت پایین تر. برای مثال قفسه های پلاستیکی به جای شیشه و هیچ سریع مسدود کردن گزینه.

تحقیق و راهنمایی خرید

بهترین برند یخچال ؟

گرداب تمایل به دریافت نمرات بالا از هر دو مصرف کنندگان و تحلیلگران. دانشگاه ییل لوازم صفوف گرداب به عنوان قابل اعتماد ترین لوازم خانگی با نام تجاری بر اساس تعداد وسایل به فروش می رسد در مقابل تعداد سرویس. ال جی و سامسونگ رتبه دوم و سوم بود. بسیاری از مارک های بزرگتر مانند جنرال الکتریک KitchenAid و کنمور نیز تمایل به دریافت محترم مصرف کننده اعتبار.

در حالی که گرداب به طور معمول یک شرط بندی امن نیست و تمام یخچال و فریزر از همان نام تجاری ایجاد می شوند به همان اندازه. شما ممکن است پیدا کردن یک جنرال الکتریک یخچال که بهتر از یک مدل مشابه گرداب و یا شما ممکن است پیدا کردن یک سامسونگ یخچال که بهتر از جنرال الکتریک. وجود ندارد one-size-fits-all راه برای تعیین بهترین یخچال و فریزر نام تجاری پس از تحقیق در مورد هر یک از یخچال مدل به صورت جداگانه بهترین روش است. اما شما می توانید نگه دارید برخی از راحتی در دانستن یخچال شما ساخته شده است یک نام تجاری قابل اعتماد مانند گرداب. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بهترین یخچال و فریزر مارک های اینجا.

چه اندازه یخچال و فریزر نیاز دارم ؟

این بستگی دارد در درجه اول به اندازه خانواده خود به اندازه فضا و راه شما می خواهید یخچال را در فضای خود را. شما نیاز به یک حداقل از 4 – 6-فوت مکعب برای هر فرد بالغ در خانواده خود است. احتمالا شما همچنین می خواهید برای اضافه کردن اضافی 6 فوت مکعب از فضای ذخیره سازی برای موارد مانند شام احزاب و تجمعات تعطیلات. اگر شما یک خانواده از دو و شما نمی خوردن در خانه به مقدار زیادی 14-فوت مکعب باید جریمه شود. اگر شما یک زن و شوهر که می خورد در خانه و میزبان گردهمایی در خانه خود را, شما احتمالا می خواهید حداقل 18 فوت مکعب. خانواده های چهار که غذا خوردن در خانه و به بچه های بزرگتر می خواهد حداقل 24 فوت مکعب.

برای پیدا کردن اندازه مناسب یخچال برای فضای خود را اندازه گیری ارتفاع و عرض و عمق از فضا. شما همچنین نیاز به مطمئن شوید که شما فضای کافی برای درب یخچال را باز کنید و مطمئن شوید که شما باید اضافی اینچ و یا پشت یخچال و در بالای یخچال برای چیزهایی مانند شمع و تهویه. شما همچنین باید مطمئن شوید که یخچال شما مناسب می تواند از طریق تمام خود را درب راهرو و یا هر زمینه شما را مجبور به حرکت از طریق به یخچال و فریزر به فضا.

بهترین یخچال و فریزر سازمان ؟

قبل از انتخاب یک یخچال در نظر گرفتن عادات خرید خود را و چگونه شما خود را سازماندهی تولید گوشت ناهار گوشت و مواد غذایی منجمد. اگر شما فوق العاده سازمان یافته نوع (شاید شما برچسب همه چیز را در یخچال خود را) شما ممکن است بخواهید یک یخچال با محفظه اضافی. این محفظه اضافی آن را به طوری شما می توانید جدا از میوه ها, سبزیجات و گوشت ناهار از پنیر.

در نظر فریزر سازمان بیش از حد و چگونه شما خود را سازماندهی مواد غذایی منجمد. بسیاری از فریزر پایین یخچال را زیر شلواری و آنها گسترده تر و کوتاه تر در حالی که از فریزر در سمت-توسط-جانبی یخچال به طور معمول قفسه و بلندتر و باریک تر است.

آنچه در مورد ماشین های یخ ساز و آب سرد کن و گیاهی زیر شلواری?

هنگامی که شما برای خرید یک یخچال و فریزر, ویژگی های یخ ساز و آب سردکن ممکن است احساس اضافی. اما این عوامل مهم را در نظر بگیرید. هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق روز خود را به روز روال ممکن است شما آرزو شما تا به حال یخ ساز (یا یکی ندارد). برخی از مردم ارزش داشتن یخ ساز به دلیل آن اجازه می دهد تا شما را یخ در خواست در حالی که دیگران احساس می کنید مانند آن طول می کشد تا فضای بیش از حد و یا که آن را نشت خطر اگر قدرت می رود در حالی که شما در تعطیلات هستید.

اکثر شیرآلات آب نیاز به یک فیلتر و شما باید برای تغییر آن در هر شش ماه. اگر شما با استفاده از آب سردکن به طور منظم تغییر فیلتر است که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای صرفه جویی در هزینه و اثرات زیست محیطی در ارتباط با استفاده از تلگراف به جای آن از نوشیدن آب بطری. برخی از مردم نمی خواهید برای مقابله با بدون هیچ زحمتی از تغییر فیلتر و یا آنها در حال حاضر موجود تصفیه آب حل در خانه خود را.

اگر شما ذخیره مقدار زیادی از میوه ها و سبزیجات در یخچال شما آن را یک ایده خوب به دنبال یک یخچال با دو جداگانه رطوبت-کنترل crisper زیر شلواری. به این ترتیب شما می توانید فروشگاه خود را با میوه ها و سبزیجات که پوسیدگی مثل هلو و گلابی و عسلک در پایین-رطوبت کشو; و شما می توانید فروشگاه خود را با میوه ها و سبزیجات که پژمردگی مانند کاهو, کلم بروکلی و کلم در بالا و رطوبت کشو.

فراموش هوشمند یخچال و فریزر وجود دارد و باید خرید کنم ؟

هوشمند و یخچال و فریزر سامسونگ مثل خانواده Hub و LG InstaView درب-در-درب های هوشمند و یخچال و اتصال به Wi-Fi و این اجازه می دهد تا برای ویژگی های اضافی است. آنها ممکن است داخلی دوربین بنابراین شما می توانید ببینید داخل یخچال خود را در حالی که شما دور از خانه هستید. آنها همچنین ممکن است ارائه از راه دور عیب یابی گزینه و یا یک رابط صفحه نمایش لمسی در جلوی یخچال مثلا.

اگر شما ارزش این نوع از ویژگی های شما باید کاملا خرید یک یخچال هوشمند ارائه شده شما به انجام مشق شب خود را بر روی دستگاه.

آیا یخچال و فریزر بهره وری انرژی مهم است ؟

کاملا. به گزارش انرژی استار, اگر شما جای خود را در یخچال قدیمی با انرژی استار گواهی یک, شما می توانید بیش از 300 دلار در طول پنج سال آینده. در علاوه بر این به پس انداز شما نیز کمک به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

ما چگونه تست یخچال و فریزر

در هنگام انتخاب لوازم خانگی جدید کلی زیبایی است که قطعا چیزی را در نظر بگیرید. پس از همه, یخچال بزرگی است که نقطه کانونی در هر آشپزخانه است. آن را ممکن است بهترین یخچال تا کنون ساخته شده است اما اگر آن را ناخوشایند و یا بی ارزش حجیم آیا شما واقعا می خواهید به نمایش گذاشتن آن در کنار وسایل دیگر خود را? احتمالا نه. ما همچنین می خواهم به تمرکز بر روی خاص و ویژگی های خاص است. چه می کند این دستگاه انجام دهید که دیگران به سادگی نمی تواند? بسیاری از این جایزه زنگ ها و سوت قطعا بر قیمت واحد اما پس از آن دوباره بسیاری از این گزینه ها امتیاز فروش در یک مدل خاص.

خارج از اساسی مربع محدودیت در آشپزخانه های داخلی یخچال/فریزر کلیدی است. چقدر بزرگ است یخچال ؟ چقدر بزرگ است, فریزر بخش? قابل تنظیم مسکن و aftermarket سفارشی سازی نیز می تواند بر ظرفیت واحد. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد چگونه ما تست محصولات در اینجا.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر