بهترین پادکست ها از سال 2020

پادکست ها تبدیل شده اند برخی از محبوب ترین سرگرمی و آموزش و پرورش, رسانه های سراسر جهان است. این تقاضا تخصصی علاقه نشان می دهد که مقدار زیادی از مواد که ممکن است را ساخته اند آن را در سنتی رادیو پخش و این چیزی است که باعث می شود آنها را. این که آیا آن را در اخبار, صحبت, فرمت, چگونه به ارائه و یا حتی سریال داستان چیزی برای همه وجود دارد در این پادکست جهان است.

با بسیاری از پادکست در دسترس وجود دارد هیچ راهی که شما می توانید گوش دادن به همه آنها را. به شما کمک کند بدون توجه به منافع خود ما جمع آوری انواع نشان می دهد به نوبه خود شما را به بزرگ بعدی خود را گوش دهید.

مطالعه بیشتر

Coronavirus

با زمان بی سابقه ای در سراسر جهان همه گیر در حال حاضر کشش در سراسر جهان بسیاری از اخبار و علم پادکست اختصاص منابع و زمان برای پوشش coronavirus (SARS-CoV-2/COVID-19). اما چند پادکست جدید پدید آمده اند که تمرکز تنها در زمان بیماری همه گیر بنابراین ما تصمیم گرفته اند به محل آنها را در خود دسته در حال حاضر تا زمانی که این بیماری همه گیر فروکش.

اپیدمی

best-podcasts-epidemic

اپیدمیجدید پادکست هفتگی در coronavirus به طور خاص ویژگی های متخصصان بیماری های عفونی و عمومی و کارشناسان بهداشت و درمان به ارائه اطلاعات بیشتر در حال حاضر در دسترس است و برای پاسخ به شنونده سوالات. آن است که توسط دکتر سلین Gounder, یک متخصص بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی و ران Klain ایالات متحده ابولا تزار از 2014 به 2015. روشن است که ما در شروع این بیماری همه گیر است و ما را ببینید coronavirus در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان. پادکست تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید برای آماده سازی و مراقبت از خودمان و خانواده ما و جوامع ما. سوالات خود را به ایمیل [email protected] و یا صدای جیر جیر @celinegounder و @ronaldklain. میزبان وعده برای پاسخ به سوالات خود را.

اپل پادکست

Coronavirus: همه چیز شما نیاز به دانستن

best-podcasts-coronavirus-everything-you-need-to-know

کارشناسان مختلف در SiriusXM دکتر رادیویی ارائه آخرین اخبار و به روز رسانی در درمان و بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. پادکست پوشش علائم به تماشای چگونه به ادامه روزمره خود را روال اثرات در رویدادهای عمومی و خیلی بیشتر.

اپل پادکست

Coronavirus مرکزی

best-podcasts-coronavidus-central

این جدید روزانه پادکست توسط تام Kawczynski را پوشش می دهد COVID-19 همه گیر از دیدگاه های مختلف با یک هدف در راستای ارتقای بهداشت عمومی و اطلاعات و ایمنی. زمان قسمت پوشش چه انتظار می رود در روزهای آینده نمونه های مجموعه در اروپا و آسیا و سلامت اقدامات احتیاطی شما باید و دیگر موضوعات جاری.

اپل پادکست

اخبار

تخته سنگ های سیاسی Gabfest

Slate Political Gabfest

تخته سنگ را سیاسی Gabfest هفتگی اخبار خلاصه شامل بحث بین میزبان دیوید Plotz جان Dickerson و امیلی Bazelon. خود را تجزیه و تحلیل سیاسی است که در نقطه و حاضر جوابی می افزاید: برخی از سبک سری به داستان بالا از هفته است.

اپل پادکست

چپ و راست و مرکز

Left, Right & Center

چپ و راست و مرکز یک پادکست هفتگی مونتاژ لس آنجلس ایستگاه رادیویی KCRW. بحث در فروم پادکست اجازه می دهد تا به جاش برو غنی لوری و مهمانان ویژه به تجزیه و تحلیل سیاست, سیاست و فرهنگ از هر زاویه.

اپل پادکست آر اس اس

آشکار

Reveal

به عنوان گزارش های تحقیقی به تدریج ناپدید از آمریکا چاپ و پخش, اخبار, پادکست رادیو و سعی کنید انتخاب کنید تا گوشته. فاشمرکز خاطر گزارش های تحقیقی را نشان می دهد رادیو و پادکست اختصاصی یکی از نمونه های چنین. ساعت-طولانی نشان می دهد, میزبانی توسط Al Letson هدف کانون توجه در هر موضوع را پوشش می دهد باقی مانده جالب و تحلیلی در حالی که پوشش فوری و موضوعات مرتبط.

اپل پادکست آر اس اس

علف های هرز

The Weeds

وب سایت خبری Vox را, پادکست, علف های هرز, حفاری به nitty-ریگ دار از سیاست کاملا به اندازه کافی برای سیر کردن حتی بزرگترین سیاست پیشرفته. در یک مکالمه با فرمت Ezra Klein, سارا Kliff و متی Yglesias بحث در مورد چگونگی تغییر سیاست های عمومی و, به نوبه خود, چگونه عمومی تغییر سیاست.

اپل پادکست آر اس اس

اخبار جهانی

Global News

این پادکست امکانات فقط آنچه که از اسمش پیداست — اخبار از سراسر جهان است. آن متشکل از یک جفت از 30 دقیقه پخش اخبار وارد شده دو بار در روز از 24 ساعت پوشش اخبار ارائه شده توسط سرویس جهانی بی بی سی. این یکی از بهترین پادکست ها برای رفت و آمد و از کار.

اپل پادکست آر اس اس

دموکراسی در حال حاضر

Democracy Now

برنده جایزه نشان می دهد به میزبانی تحقیقی روزنامه نگاران امی گودمن و Juan Gonzalez منحصر به فرد در استقلال آن است. اگر شما در زمان رسانه های تئوری 101 (و یا شما گوش دادن به در رسانه ها) شما می دانید چقدر منحصر به فرد و مهم مستقل رسانه های خبری است که ساخت این مسلما ضروری ترین اخبار پادکست از دسته.

اپل پادکست آر اس اس

پری جهان

PRI's The World

جهان است, رادیو بین المللی اخبار روزانه نشان می دهد. آنچه باعث می شود آن را یک standout است چگونه گزارش اتصال شنوندگان به موضوعات و مردم از سراسر جهان در راه تعجب آور — ساخت اتوبوس سواران در بوگوتا, کلمبیا مربوط به صبح مسافران در سان فرانسیسکو به عنوان مثال — در حالی که پوشش برخی از جالب ترین داستان های روز.

اپل پادکست آر اس اس

Gaslit ملت

Gaslit Nation

Gaslit ملت است توسط نویسندگان سارا Kendzior (مشاهده از روگذر کشور) و آندریا Chalupa. هر دو تخصص در اقتدارگرا متحده بودند و به انتخابات نرم قبل از انتخابات 2016. نشان می دهد ارائه می شود تیز تحلیل تاریخچه بافت و بینش در امور جهانی.

اپل پادکست Spotify Stitcher TuneIn

Rachel Maddow نشان می دهد

Rachel Maddow Show

این Rachel Maddow نشان می دهد یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیون در MSNBC. نویسنده کتاب و پژوهشگر راشل, بهترین, up-to-the-minute سیاسی مهمانان برای کمک به بینندگان حرکت سیاسی فعلی چشم انداز است. و شما نمی نیاز به یک کابل حساب — طناب برش می توانید صوتی یا تصویری پادکست اغلب در همان شب به عنوان پخش تلویزیون. این ویدئو قسمت فقط شامل دو بخش است, اما صوتی کل نشان می دهد.

اپل پادکست Stitcher

روزانه

The Daily podcast

اگر شما نیاز به ماندن بگیرید به روز در آخرین رویدادهای نیویورک تایمز’ پادکست روزانه فراهم می کند تمام اخبار که مناسب برای گوش دادن به در یک مرتب فرمت. بیست دقیقه در روز و پنج روز در هفته میزبان مایکل Barbaro راهنماهای شنوندگان از طریق بزرگترین اخبار روز, صحبت های کارشناسان و بار دیگر خبرنگاران.

Stitcher اپل پادکست

نامعلومی

Undisclosed

سیستم قضایی همیشه کار نمی کند و پادکست مانند نامعلومی وجود دارد تا مطمئن شوید که ما را فراموش نکنید. نامعلومی طول می کشد شنونده از طریق تحقیقات محاکمه و حکم از موارد بحث برانگیز مانند مرگ فردی گری دقیق با جزئیات است که باعث می شود هر قسمت صدا رسیده برای چند مستند تلویزیونی.

Ikea Saudi Arabia اپل پادکست

RSS Stitcher

در رسانه ها

On the Media

برنده جایزه در رسانه ها یکی از تنها نشان می دهد اختصاص داده شده به پوشش رسانه ای اخبار. میزبان بروک گلدستون و گارفیلد باب بحث در مورد چگونه این خبر پوشش داده شده است تنظیم و منتشر. آنها بررسی تهدیدات رایگان سخنرانی عنصر شفافیت و پنهان برنامه با هر دو فتنه و اقتدار است.

اپل پادکست آر اس اس

غذای آماده

The Takeaway

غذای آمادهمیزبانی Tanzina وگا و امی والتر ارائه می دهد یک تازه جایگزین برای اخبار روزانه. گزارشهای زنده از میدان و شنونده تماس فهم گرد نشان دادن و ارائه بسیار متنوع تجزیه و تحلیل است که باعث می شود برای یک پادکست خوب برای گوش دادن به در محل کار.

اپل پادکست آر اس اس

خلافت

Caliphate

این 10 قسمت به شرح زیر Rukmini Callimachi که پوشش تروریسم برای نیویورک تایمز در سفر خود به درک کرد. هر داستان به زیبایی بافته شده, گرفتن چگونه روزمره مردم را می توان متقاعد به این سازمان تروریستی است. Callimachi همراه با سری تولید اندی آسیاب صرف ساعت های بی شماری و خطر جان خود را برای کشف حقیقت در پشت سر داعش.

اپل پادکست Stitcher

کمدی

برادر من برادر من و من

My Brother, My Brother, and Me

در این خنده دار پادکست سه برادر — جاستین تراویس و گریفین McElroy — زمینه سوالات و نگرانی از شنوندگان و به برخی از جالب ترین توصیه های شما را بشنود در یک پادکست. افکار خود را در توالت آسایش, Billy Joel, فوتبال و gargoyles ممکن است مناسب ترین اما آنها شما را به خنده.

اپل پادکست Stitcher

این دسته علف و غیره

The Dollop

آیا شما پیدا کردن آن سخت به هضم آمریکا تاریخ ؟ این دسته علف و غیره تا به شما پوشانده شده است. هر هفته میزبان و کمدین دیو آنتونی و گرت رینولدز داستان از تاریخ آمریکا است که شما به احتمال زیاد هرگز از شنیده می شود. مانند آیا شما می دانید که در سال 1976 یک هواپیما با 60000 پوند از گلدان سقوط در پارک? که تنها همان ابتدا شما را به خنده تا گریه و یادگیری برخی از تاریخ در این فرآیند است.

اپل پادکست آر اس اس

چگونه این ساخته شده است ؟

How Did This Get Made

سه کمدین هم اغلب با کمدین دوستان و تماشای برخی از بدترین فیلم تا کنون ساخته شده است. آن را مانند Mystery Science Theater 3000 برای رادیو, منهای روبات و سنگین تمرکز بر B ، در واقع بخشی از چیزی است که خیلی خنده دار در مورد چگونه این ساخته شده است ؟ این است که بسیاری از فیلم پیش فرض در نظر گرفته شده به فیلم های پرفروش. Winter’s Tale, هر کسی ؟

اپل پادکست

پرتاب سایه

Throwing Shade

میزبان ارین گیبسون و برایان صفی بحث در مورد مسائل مهم به زنان و همجنس گرایان مرد با خنده دار هتک حرمت. اغلب صریح همیشه وابسته, پرتاب سایه حق را از تماس تعصب و تبعیض جنسی در محکم نورد کمدی لفاف بسته بندی.

اپل پادکست Stitcher

موسیقی

منطقه ماجراجویی

The Adventure Zone

این McElroy برادران (جاستین, تراویس و گریفین) میزبان برادر من برادر من و منرا استخدام پدر خود به وقایع ماجراهای خود را از طریق مختلف Dungeons & Dragons مبارزات در منطقه ماجراجویی. برادران باید یک رابطه دوستانه و شلاق برای تریک خود shenanigans قرار داده و متوسط D&D کمپین به شرم در این داستان پادکست.

Stitcher اپل پادکست

WTF with Marc Maron

WTF with Marc Maron

همه ما “WTF” لحظات در زندگی ما و Marc Maron فقط با اشاره یک تعداد کمی از آنها. او دو بار در پادکست هفتگی, معمولا ثبت شده در لس آنجلس گاراژ متشکل از او و صحبت کردن با کمدی دوستان و نویسندگان و مشهور مهمان.

اپل پادکست آر اس اس

قاضی John Hodgman

Judge John Hodgman

طنز پرداز John Hodgman پادکست است که شبیه هیچ دیگر است. نشان می دهد او را می بیند داوری جزیی اختلافات داخلی در درون یک شبیه سازی دادگاه کامل با زندگی واقعی و جلوه های صوتی و خوشبو جسی خار به عنوان ناظر.

اپل پادکست آر اس اس

شیپور

The Bugle

این طنز “audio روزنامه” ستاره کمدین اندی Zaltzman به عنوان او می شکند اخبار از سراسر جهان با کمدین از جمله Wyatt Cenac هاری Kondabolu جان الیور نیش کومار Anuvab رفیق و خواهر هلن.

اپل پادکست آر اس اس

کمدی Bang! Bang!

Comedy Bang! Bang!

میزبانی توسط مرد-از-بسیاری-لقب اسکات Aukerman, کمدی جنسی! Bang! اوج تریک پادکست کمدی. هر هفته Aukerman پیوست های مختلف کمدین و بازیگران و دیگر افراد مشهور با مهمانان اغلب ظاهر می شود به عنوان شخصیت های عجیب و غریب (مانند زمان حافظ و یا تئاتر موسیقی آهنگساز اندرو لوید وبر). نشان می دهد عمیق فهرستی از بازگشت مهمانان و شخصیت و در عین حال هر قسمت می رود در جهت غیر منتظره.

اپل پادکست Stitcher

رپ رادار پادکست

Rap Radar Podcast

در رپ رادار پادکستبرایان “ب دات” میلر و سابق XXL editor-in-chief الیوت ویلسون صحبت می کنند به انواع مهمانان در سرگرمی کسب و کار در مورد تقریبا همه چیز را تحت خورشید است. ترین تا به روز قسمت می توان به طور انحصاری بر روی Jay-Z خدمات جریان جزر و مدی. اما برای قسمت های قدیمی از جمله مصاحبه با همیلتون‘s لین مانوئل میراندا در مورد ساخت یک mixtape و یکی با A$AP Rocky و A$AP Ferg مورد اخیر اجرا فهم با قانون, نگاهی به اپل پادکست ها و یا Stitcher.

اپل پادکست های جزر و مدی

همه آهنگ ها در نظر گرفته

All Songs Considered

باب Boilen و رابین هیلتون در حال نام های بزرگ در NPR صحنه موسیقی. خود را نشان می دهد معرفی شنوندگان به همه ژانرهای موسیقی از آن در حال ظهور آمریکای لاتین, باند شما هرگز از شنیده می شود به جریان اصلی بیشتر indie رفع.

اپل پادکست

موسیقی که مهم

Music That Matters

سیاتل’ KEXP به طور مداوم در خط مقدم پخش جدید جایگزین و موسیقی indie در. نشان دادن ویژگی های هر دو برجسته و هنرمندان در حال ظهور از شمال غربی اقیانوس آرام و در سراسر جهان است.

اپل پادکست

Above & Beyond

Above & Beyond

موسیقی الکترونیک بیشتر خود را چیزی است ؟ سپس در بالا و فراتر از آن است که در آن. لندن DJ سه نفر Above & Beyond میزبان هفتگی دو ساعته نمایش در آوردن 30 دقیقه مهمان مخلوط از برخی از هنرمندان مورد علاقه خود را.

اپل پادکست

صدا نظرات

Sound Opinions

گاهی اوقات آن را به اندازه کافی نه تنها برای گوش دادن به موسیقی است. ما باید به نظرات در مورد آن را به عنوان به خوبی. صدا, نظرات, ویژگی های موسیقی منتقدان بحث در مورد موسیقی, اخبار, بررسی, جدید, و, بحث موسیقی محاسن آهنگ.

اپل پادکست آر اس اس

آهنگ Exploder

Song Exploder

موسیقی زندگی می کند و تنفس در آهنگ ها. آهنگ Exploder طول می کشد از هم جدا تک آهنگ — ساختار آن الهام و تولید — با اصلی نوازندگان که در آن ایجاد شده است. هنرمندان شامل همه از گرگ آلیس و نه ناخن اینچ به R. E. M و Lorde.

اپل پادکست

Popcast

Popcast

یک پانل از منتقدان موسیقی از جمله نیویورک تایمز’ جان Caramanica مورد بحث آخرین pop, اخبار, آهنگ ها, آلبوم ها و هنرمندان است. این لجوج, مطمئن, اما بیش از حد از دانش موسیقی و تیز تفسیر آن را ارزشمند.

اپل پادکست آر اس اس

آهنگ روز

Song of the Day

مینه سوتا یکی از بهترین موسیقی صحنه و بزرگ رادیو عمومی حضور به بوت. فعلی را آهنگ روز آینده ارائه می دهد هنرمندان یک آهنگ در یک زمان.

اپل پادکست

میز کوچک کنسرت

Tiny Desk Concerts

تصور کنید که گروه های مورد علاقه خود بازی امتیوی کنسرت در اتاق نشیمن خود را. که در اصل قضیه پشت NPR میز کوچک کنسرت. نوازندگان بازی آهنگ های خود را در میز یک باب Boilen معروف همه آهنگ ها در نظر گرفته میزبان, مصاحبه, موسیقی در بیشتر صمیمی نور و کمک به شما کشف جدید مورد علاقه های شما.

اپل پادکست

این باید فرفره

در پادکست این باید فرفرهمیزبان Lior فیلیپس, گفتگو با هنرمندان و صنعت شخصیت خود را در مورد اولین کنسرت, مراسم preshow روند در جشنواره صحنه و خیلی بیشتر. از خواننده سر صحبت, David Byrne, به جان Linnell از آنها ممکن است غول شما دست اول حساب از افراد مورد علاقه خود را در صنعت موسیقی.

اپل پادکست Stitcher

علم و فلسفه

قفس بینهایت میمون

فیزیکدان معروف پروفسور برایان کاکس می پیوندد co-مجری رابین Ince به بحث در مورد علم محبوب موضوعات با همیشه در حال تغییر لیست مهمان از متخصصان کمدین و دیگر مهمانان در یک شوخ و مشخص هتاک راه است. اگر شما علاقه مند در یک طیف گسترده ای از موضوعات علمی و یا فقط عشق, کمدی این پادکست برای شما است.

اپل پادکست Stitcher

Go Vegan رادیو

Go Vegan Radio

گیاهخوار و فعال باب زیرفون یکی از اولین رادیو پخش و podcasters برای رفتن جریان اصلی در برخورد با مسائل حقوق حیوانات, رژیم غذایی, محیط زیست, گرسنگی در جهان, مکان عمومی, سیاست, عدالت, صلح, دستور العمل های کوکی و مسیر رو به جلو از گیاهی به گیاهی. او دیدگاه و مهمان هفته همیشه روشن است.

اپل پادکست آر اس اس

علم در مقابل

Science Vs

در هر قسمت از علم در مقابل, میزبان, وندی Zukerman غواصی به ستیز موضوعات با هدف پیدا کردن آنچه جامعه علمی می گویند. موضوعات طیف وسیعی از جدی (fracking کنترل اسلحه, انرژی هسته ای) به نشاط (هیپنوتیزم و مراقبه و حتی ارواح) و شانس شما خنده در حالی که شما یاد بگیرند.

Stitcher اپل پادکست

منبع باز با کریستوفر Lydon

Open Source with Christopher Lydon

این پادکست پردازد مسائل پیچیده مانند تبعید و امپراتوری آمریکا با تجزیه و تحلیل دقیق و دقیق خرابی. یکی از طولانی ترین در حال اجرا پادکست منبع باز در اصل پخش در سال 2003 با زمان میزبان کریستوفر Lydon و آن را از دست داده است و هیچ یک از درخشش خود را در زمان.

اپل پادکست آر اس اس Stitcher

Radiolab

Radiolab

هر نسخه از RadioLab تمرکز بر روی یک ایده خاص یا مفهوم خانگی در مردم برای تلفن های موبایل و داستان هایی که کار می کنند را نشان می دهد به زندگی است. میزبان Jad Abumrad و رابرت Krulwich مقابله علمی و فلسفی موضوعات.

اپل پادکست آر اس اس

چیز شما باید بدانید

Stuff You Should Know

این پادکست این است که یک راه فوق العاده برای یادگیری چگونه یک سونامی کار می کند, چه چیزی معامله با کره شمالی و کسی که کشته JFK. موضوعات جالب سرگرم کننده و در یک شیوه ای است که آسان به هضم است.

اپل پادکست

Freakonomics رادیو

Freakonomics Radio

میزبانی توسط استفان Dubner co-نویسنده مگا پرفروش به همین نام این پادکست “به بررسی سمت پنهان از همه چیز” از مقرون به صرفه/دیدگاه جامعه.

اپل پادکست آر اس اس

مسائل به ضربه و ذهن شما

Stuff to Blow Your Mind

همیشه تعجب که چگونه مارماهی الکتریکی تولید آب میوه و یا چه trypophobia است ؟ رابرت بره و جو مک کورمیک پاسخ, آیا صحبت کردن در مورد ذهن دمیدن رمز و راز و یا جدیدترین علمی, آیات در این ساعته پادکست.

اپل پادکست

کاخ حافظه

هر داستان کاملا گفته شده و تولید گاز از گذشته است. این کوچک پادکست ریز یک میلیون احشایی پاسخ به هر, قسمت, ارائه, تاریخ در راه است که باعث می شود شما احساس به عنوان اگر آن را بازگویی یکی از خاطرات خود را — یکی از شما می خواهم تقریبا فراموش شده اما در حال حاضر برای همیشه ریشه دوانده در ذهن خود را.

اپل پادکست آر اس اس

تا حدی مورد بررسی قرار زندگی

The Partially Examined Life

کوتاه خوانش است که در حال حاضر بزرگ ایده های فلسفی است که ژنرال جان کلام این پادکست. چهار سابق فلسفه دانش آموزان بحث و بزرگترین فیلسوفان و ایده های خود را از غرب کانن از میدان شکستن آنها را در یک غیررسمی میزگرد بحث و گفتگو (دفعات بازدید: پس از سخنرانی نوار بحث).

اپل پادکست آر اس اس

مسائل مامان گفت: هرگز شما

تشریحی بیولوژیکی و روانشناختی و جامعه شناختی جنبه بودن زنان, مسائل مامان گفت: هرگز شما ارائه یک پرده و تازه در نمایش های جنسیتی. آیا تعمق به فمینیستی تراجنسی یا پس از یک حرفه ای خواهری این پادکست تیز و آموزنده در حالی که باقی مانده در دسترس است.

اپل پادکست

علم جمعه

Science Friday

در هر قسمت میزبان ایرا Flatow مصاحبه با برترین دانشمندان و مخترعان اعم از جین گودال به Elon Musk. به سختی وجود دارد یک جنبه از علم و یا فن آوری است که علم سهشنبه نشده تحت پوشش, که آیا آن پشمالو خرس کرم اثرات طولانی از کفش کتانی نوآوری یا چه چیزی اتفاق می افتد به گیاهان هنگامی که jettisoned به وسعت فضا.

اپل پادکست آر اس اس

پنهان مغز

Hidden Brain

توسط NPR علم خبرنگار شانکار Vedantam, مخفی در مغز نشان می دهد که ناخودآگاه الگوهای پشت و رفتار انسان با استفاده از روانشناسی و بیولوژی اعصاب.

اپل پادکست

این Ezra Klein نشان می دهد

در eponymous خود, پادکست, روزنامه نگار, Ezra Klein بررسی موضوعات بزرگ در فرهنگ مدرن با صحبت کردن به کارشناسان و هنرمندان و مشاهیر. نشان می دهد سفر دور و گسترده به موضوعات مختلف: کلاین ممکن را در مقابله و نقره ای به بحث در مورد کسب و کار روی حیله و تزویر از انتخابات, پیش بینی یا اقتصاددان Dani Rodrik به استدلال می کنند که نقاط ضعف جهانی شدن. یکی از چیزهایی است که مجموعه این نشان می دهد جدا از سایر مصاحبه پادکست است که کلاین است (معمولا) حاضر به چالش مهمانان خود’ انداز poking و تلنگر برای دریافت پاسخ های مستقیم.

اپل پادکست Stitcher

داستان سرایی

باد تغییر

یک فرصت سخن گفتن با سیا greybeard منجر به یک سوال بزرگ: بود سیا در پشت نوشتن و موفقیت باد تغییر توسط گروه راک در عقرب بود و از آن جدایی ناپذیر به فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ؟ آن را عجیب و غریب, سوال, اما یک فوتی و فوری یک سفر از کشف خود شما را به اتحاد جماهیر شوروی و روسیه به عملکرد سازمان سیا و حتی به یکی از بزرگترین مواد مخدر حلقه از 1980s. این یک سری کوتاه اما باید گوش دهید.

اپل پادکست Stitcher

افسانه هاو روایات قومی

Lore

فرهنگ مجموعه ای از داستان های زندگی واقعی خیلی ترسناک, شما احتمالا می خواهید آنها جعلی بودند. هر قسمت از این دو ماهنامه پادکست — که شد تمام عیار مجموعه تلویزیونی در اواخر سال 2017 با تشکر از آمازون — تکل رویدادهای تاریخی است که اغلب مبادرت به فوقالعاده است. با کمک میزبان هارون Mahnke هر بخش حمل اردو-esque پرنیان.

اپل پادکست Stitcher

این زندگی آمریکایی

This American Life

هیچ پادکست مجموعه خواهد بود کامل بدون این زندگی آمریکایی. میزبان ایرا شیشه کنکاش اول شخص داستان های کوتاه داستان قطعه از سراسر کشور است. آن را خواهد شما را به خنده فقط به عنوان اغلب به عنوان آن را به شما گریه. تل دارای مشعل که توسط دیگران مورد قضاوت قرار.

اپل پادکست آر اس اس

بید

یک نژاد های مختلف از داستان سرایی از این زندگی آمریکایی و Radiolab می آید از بید سازمان است. هر قصه ایستاده زیر یک نورافکن روشن در یک اتاق شلوغ گذاری واقعی خود تجارب با مخاطبان زندگی می کنند.

اپل پادکست آر اس اس Stitcher

اینجا هیولا

Here Be Monsters

این پادکست این است که مانند یک صلیب بین این زندگی آمریکایی و منطقه گرگ و میش. این (بیشتر) داستان های واقعی به طور متناوب شبح وار, طنز, شدید, و جذاب, و تجربی و وهم آور طراحی صدا است spellbindingly سرگرم کننده است.

اپل پادکست آر اس اس

به انجمن خوش آمدید شب ول

Welcome to Night Vale

این سری وانمود به رادیو های محلی اطلاعیه از عنوانی عجیب و غریب صحرا شهر. به انجمن خوش آمدید شب ول کمی مانند Twin Peaks اگر آن را یک پادکست — با شوم درخشش ابرها و هیولا شهرداران.

اپل پادکست آر اس اس

ضربه محکم و ناگهانی قضاوت

Snap Judgment

این پادکست به عنوان میزبان و تولید کننده Glynn واشنگتن قرار می دهد و آن را “داستان سرایی با ضرب و شتم است.” ضربه محکم و ناگهانی قضاوت است عمیقی جذاب و طنز آمیز, گوش دادن. آن قرار می دهد نوع جدیدی از چرخش در استاندارد داستان سرایی.

اپل پادکست آر اس اس

مرگ و جنس و پول

مودب مکالمه اغلب با حذف برخی از مهم ترین موضوعات روز ما — و که در آن مرگ و جنس و پول را در مراحل. مشاهیر و روزمره مردم با استفاده از پادکست به عنوان یک کشتی به بحث در مورد برخی از سخت ترین انتخاب های آنها تا به حال به بزرگترین پرسش های آنها تا به حال به درخواست و چیزهایی که باید تحت تاثیر قرار زندگی خود را بیشتر. آنا فروش میزبان.

اپل پادکست آر اس اس Stitcher

جنایی

Criminal

طرفداران سریال لذت ببرید این پادکست در مورد جرم که حیوان خانگی پروژه های حرفه ای رادیویی تولید قمر قاضی. جنایی شامل reimagined نسخه از قتل سرودهای تحقیقات تاریخی جنایات و داستان در مانند در داخل جنایی سیستم. آیا حرکت و یا خوفناک این پادکست خود را نگه می دارد شنوندگان علاقه مند است.

اپل پادکست آر اس اس

تاریخ بازنگری

روزنامه نگار و نویسنده مالکوم گلدول می افزاید: “podcaster” به رزومه با تاریخ بازنگریکه در آن او می پردازد یک موضوع متفاوت در هر قسمت با موضوعات اعم از Wilt Chamberlain رایگان-پرتاب تیر اندازی فرم به سایه اقتصاد از دوره های گلف. مهم نیست که چقدر پوچ یک موضوع ممکن است به نظر می رسد در ابتدا گلدول موفق به پیدا کردن یک داستان فوتی و فوری در.

اپل پادکست Stitcher

دن کارلین قدیمی, تاریخچه

Dan Carlin’s Hardcore History

اگر تاریخچه منافع شما, اما شما در پیدا کردن بسیاری تاریخچه پادکست کمی خشک دن کارلین قدیمی, تاریخچه مطمئن شوید که برای سرگرم کردن. کارلین دارای یک استعداد برای نمایشی که خوب است چرا که قسمت تمایل به اجرای ساعت در طول. قسمت فشرده شامل اکتشافات مختلف تاریخی داستان با تمرکز بر وحشیانه, حوادث مانند ظهور امپراطوری مغول یا Anabaptist تصاحب مونستر.

اپل پادکست Stitcher

این است که در واقع اتفاق می افتد

This is Actually Happening

در این است که در واقع اتفاق می افتد به شما داده می شود که حساب دست اول — با صفر تفسیر — از کسی که تجربه کرده است و چیزی تغییر زندگی ویرانگر و اغلب باور نکردنی است. اگر شما تا کنون فکر شکست تنها گزینه این مردم شجاع را به شما نشان می دهد چگونه آنها استقامت را از طریق یک زمان است که به نظر می رسد بیش از حد برای هر کسی که مسئولیت رسیدگی به.

اپل پادکست Stitcher

ورزشی

لاو پست

The Lowe Post

در حالی که بسکتبال رسانه ها تقسیم شده است بین کسانی که به نفع در عمق تجزیه و تحلیل و کسانی که لذت بردن از درام و داستان سرایی ESPN ژاک لاو پیاده روی در هر دو جهان است که باعث می شود او پادکست یکی از سرگرم کننده ترین در ورزش است. لاو قادر به شکستن هر بازی را نشان می دهد که چه بازیکن بود و به همین دلیل آنها آن را انجام داد اما او همچنین روشنگری خبرنگار نقاشی بر روی منابع — از جمله بازیکنان و مدیران و دیگر روزنامه نگاران — برای ریختن به نور در جهان در پشت صحنه NBA.

اپل پادکست Stitcher

Florian b می خواهم در

Dunc’d On

اگر شما عشق به nitty-ریگ دار جزئیات NBA, فلیپ فلاپ, مدیریت, florian b می خواهم در این است که برای شما. با دانش عمیق از NBA قرارداد سیستم و تجزیه و تحلیل آماری میزبان Nate دانکن ارائه می دهد غواصی عمیق به بازی و فهرستی از حرکت. عالی پادکست برای مشتاق GMs/فانتزی لیگ بازیکنان.

اپل پادکست Stitcher

بیل سیمونز پادکست

The Bill Simmons Podcast

اگر شما قادر به رفتن در داخل غیرمنطقی است — در عین حال بسیار تحلیلی — ذهن های ورزشی فن آن را صدا مانند بیل سیمونز پادکست. معروف sportswriter و خالق ESPN docu-سری 30 به مدت 30 گرفته شده خود را طولانی مدت پادکست به سایت رینگر. خوشبختانه سیمونز دهکدهای از دست هیچ یک از استعداد خود را در هنگام مصاحبه با ورزشکاران و کارشناسان ورزشی.

اپل پادکست Soundcloud RSS Stitcher TuneIn

مردان در تریل

Men in Blazers

میزبان مایکل دیویس و راجر بنت کاپشن می پوشد و بحث در مورد فوتبال. آنها پرشور و آگاه و ارائه هر دو در عمق تجزیه و تحلیل و پرچین مهمان مصاحبه با برابر بذله گویی.

اپل پادکست آر اس اس

کباب JR

Hall of Famer جیم راس باقی می ماند ممکن است بزرگترین WWE گوینده در کشتی کج, اما این پادکست مشهور فهرستی از دوستان و هفتگی بحث امروز ستاره و داستان آن را رفتن به طرفداران کشتی.

اپل پادکست Stitcher

– <url> و Wingo

Golic and Wingo

دوستان دیرین و کهنه صدای مایک-<url> و Trey Wingo پیوستن به نیروهای شما را به چهار ساعت بدون توقف, اخبار ورزشی. شما می توانید انتظار هر چیزی را از جام جهانی به یک ساعت کامل در مورد کوین دورانت به نقل از. – <url> و Wingo به شما همه چیز شما نیاز دارید و بسیاری از آنچه که شما نمی دانستید شما نیاز از اخبار ورزشی.

اپل پادکست Stitcher

استارت

The Starters

استارت را پوشش می دهد روز به روز اتفاقات NBA و لمس بر روی همه چیز است که اتفاق می افتد و خاموش دادگاه. خدمه در این نمایش به ارمغان می آورد یک حس شوخ طبعی به جدول همراه با بسکتبال دانش است.

اپل پادکست آر اس اس

Jalen & Jacoby

Jalen & Jacoby

Jalen رز یک صدای منحصر به فرد در ورزش جهان پخش. او یک بازیکن سابق NBA که صرف مقدار زیادی از زمان در محل موردتوجه وتماشای عموم و هراس به ظرف دانش خودی که آن را ارائه می کنند بهتر زمینه به زمان داستان است.

اپل پادکست آر اس اس

تکنولوژی و بازی های ویدئویی

این هفته در تکنولوژی

This Week in Tech

این هفته در تکنولوژی شده است یکی از برترین تکنولوژی پادکست در حالی که برای در حال حاضر. هفتگی نشان می دهد ویژگی های تکنولوژی علاقه مندان به لئو Laporte, پاتریک, Norton, Kevin Rose, John C. Dvorak و دیگران به عنوان آنها در مورد روند tech.

اپل پادکست آر اس اس

پاسخ تمام

Reply All

اگر شما آشنایی با سوراخ کردن رسانه های, شما می دانید که آن پادکست شامل یک روایت موضوع صرف نظر از این موضوع آنها را پوشش. پاسخ تمام, سوراخ کردن فن آوری پادکست متفاوت است. داستان مرکز چگونه اینترنت و فن آوری بر مردم (و بالعکس) در حالی که باقی مانده روشنگری و جالب در سراسر.

اپل پادکست آر اس اس

دیجیتال سیاره

Digital Planet

بی بی سی پادکست فراهم می کند یک جایگزین از دیدگاه آمریکا tech نشان می دهد در حالی که بررسی جنبه های بسیاری از فن آوری و نقش هر یک نقش در زندگی ما است. نشان می دهد اغلب با تمرکز بر اینترنت و شبکه های اجتماعی.

اپل پادکست آر اس اس

غول Bombcast

Giant Bombcast

خدمه غول Bombcast مجموعه ای از veteran بازی ویدیویی روزنامه نگاران و خود را در پادکست هفتگی, آنها سوار بر طولانی گشت و گذار به جهان از بازی, بحث در مورد بازی های آنها بوده است, بازی شکستن اخبار هفته و در پاسخ به شنونده ایمیل. این Bombcast خدمه بزرگ شیمی و روش های بازی با شور و شوق و شوخ طبعی است.

اپل پادکست آر اس اس

فروشگاه, بحث

Shop Talk

ShopTalk نیست برای ضعف قلب است. این اساسا یک پادکست برای طراحی وب سایت است که به کنکاش در جلو (front-end توسعه و UX. میزبان Chris Coyier و دیو روپرت پاسخ به سوالات و تماس به طور معمول با آگاه مهمان.

اپل پادکست آر اس اس

روند با مزایای

یک بی حیا بیت از خود ارتقاء, مطمئن, اما اگر شما در اینجا در حال حاضر شما ممکن است مانند این. پادکست ما گاه به گاه و خنده دار بحث بین ما نویسندگان و ویراستاران در مورد آخرین اتفاقات در صنعت فن آوری و فراتر از آن.

اپل پادکست آر اس اس Stitcher

غول Beastcast

The Beastcast

پس از سال ها از موفقیت مرحله بعدی برای هر نشان می دهد این است که برای ایجاد یک spinoff. بازی های ویدئویی سایت Giant Bomb وارد پادکست عرصه با غول Bombcast. پس از ایجاد یک دفتر در شهر نیویورک سواحل شرق کارکنان تاسیس خود, پادکست, غول Beastcast. میزبان Vinny Caravella الکس ناوارو دن Ryckert و ابی راسل — با کمک کمی از کرک جف Bakalar — بحث در مورد فرهنگ و صنعت در اطراف بازی و همچنین ارائه طنز آمیز ریف در فرهنگ پاپ و زندگی به طور کلی.

اپل پادکست Stitcher

فرهنگ و هنر

روزنه

Bullseye

این آخرین تکرار از جسی خار هنر و فرهنگ برنامه آغاز شده است که از یک دهه پیش در رادیو کالج. خار مورد بحث و مصاحبه های بسیار لیست سرپرستی از بالا نفوذ در فرهنگ پاپ — از رپر Rakim به شاعر و رمان نویس مارگارت اتوود.

اپل پادکست

هوای تازه

Fresh Air

معشوق میزبان Terry Gross انجام داده چند دشوار مصاحبه. اما او همچنان یکی از مهمترین و همدلانه هوشمند و خوبی آماده روزنامه نگاران در همه رادیو — صرف نظر از این که جرم نورافکن اسمانی او ویژگی های نشان می دهد.

اپل پادکست

تخته سنگ فرهنگ Gabfest

در این مرحله “میزگرد بحث و گفتگو در مورد فرهنگ پاپ” قالب نیمه کلیشه. اما تخته سنگ را یکی از اولین و بهترین. هر هفته سه میزبان سه انتخاب موضوعات فرهنگی یک مخلوط به موقع و بی انتها و فقط دروغ گفتن در مورد آنها.

اپل پادکست Stitcher

99% نامرئی

99% Invisible

این “کوچک نمایش رادیویی در مورد طراحی” باعث می شود شما درک و تصمیم گیری است که شکل دادن به جهان ما زندگی می کنند از بنفش هتل ها و ترافیک نشانه گذاری برای استتار و پرانتز در اطراف منطقه کدهای.

اپل پادکست آر اس اس

RiYL

RiYL

برایان بخاری است آرام باز گفتگو با یک نویسنده و کاریکاتوریست نوازنده podcaster هنرمند یا کمدین و شما کاهش یافته است در جایی در وسط آن است. آهنگ به یاد بگیرند که چگونه سازندگان ایجاد کنید.

اپل پادکست آر اس اس

کردن دوربین

offcamera

مدیر سام جونز معتقد است بهترین مصاحبه افتد ، خود فرم پادکست صف صادقانه مصاحبه از امثال بازیگر Sarah Paulson و نوازنده مشترک همراه با بی شمار از دیگر هنرمندان است.

اپل پادکست Stitcher

NYT نقد کتاب

NYT Book Review

به دنبال یک کتاب خوب? طعم سازان در نیویورک تایمز می تواند نقطه شما را در مسیر درست. نویسندگان و منتقدان پیوستن به نشان می دهد به بحث در مورد ادبیات, هنر و ایده ها با مجری و سردبیر پاملا پل.

اپل پادکست آر اس اس

هنر و ایده

بی بی سی یک محل عالی برای رفتن برای فعالیت های فرهنگی و هنری را تحت تاثیر قرار. BBC Radio 3 هنر و ایده, برنامه یکی از بهترین. این مصاحبه ها گفتگو و بحث با هنرمندان و دانشمندان و چهره های عمومی است.

اپل پادکست آر اس اس Stitcher

Longform

Longform

ضروری گوش دادن به هر کسی که می نویسد و جالب گوش دادن به هر کسی که نمی کند Longform مصاحبه های مختلف غیرداستانی نویسنده یا سردبیر یک بار در هفته خود را در مورد روند و حرفه ای. مهمانان اجرا حیطه از ادبی ستاره های بزرگ مانند Ta-Nehisi Coates به indie عزیزان مانند Lena Dunham ارائه بینش و backstory خود را در خصوص تازه ترین و معروف کار می کند.

اپل پادکست آر اس اس

Filmspotting

Filmspotting

برای جامع ترین فیلم نقد و بررسی — و بدترین فیلم بخش reenactments — شما نیاز به گوش دادن به آدم Kempenaar و جاش لارسن را Filmspotting. این Chicagoan فیلم استاد و منتقد ترتيب خود را نافذ نظرات از فیلم های قدیمی و جدید در حالی که تخمگذار پایین برخی از مهمترین و قطعی بالا-یک لیست در اطراف.

اپل پادکست

درمان

The Treatment

آن را تنها اتصالات که این پادکست از L. A. باید نام خود را از هالیوود زبان. میزبان الویس میچل استفاده از آن برای صحبت با برخی از سرگرمی و هنر در جهان تاثیر گذار ترین سازندگان. میچل یک دست ماهر در گرفتن حتی بیشتر ساکت مهمانان به باز کردن و آنچه آنها را به اشتراک گذاری است که همیشه جالب و روشنگری.

اپل پادکست آر اس اس

هنوز پردازش

Still Processing

در هنوز پردازشنیویورک تایمز نویسندگان وسلی موریس و جینا Wortham تشریح مسائل فرهنگی از بعد پوشش موضوعات مختلف از جمله فیلم و موسیقی و سیاست است. این یک پادکست است که می تواند حرکت بین روشن فکر و فرهنگ پاپ.

Stitcher اپل پادکست

Shut Up & نشستن

Shut Up and Sit Down

تخته داشتن یک لحظه به عنوان بیشتر و بیشتر مردم تجربه هیجان از مردم با هم دور یک میز برای یک شب سرگرم کننده (و شاید حتی تحریک فکری). اگر شما نیاز به یک راهنمای به گسترده خائنانه جهان از بازی های هیئت مدیره وجود دارد هیچ کدام بهتر از مردمی در Shut Up & نشستن که نقد و بررسی بازی های هیئت مدیره با تمرکز بر بزرگ اجتماعی تجربیات آنها می توانید ایجاد کنید.

Stitcher اپل پادکست

کسب و کار

سیاره پول

در ابتدا راه اندازی شد برای پوشش بحران مالی جهانی سال 2008 و 2009 دوبار سیاره پول ارائه عالی میزگرد بحث است که کالبدشکافی دولت از اقتصاد جهانی (با مهمانان).

اپل پادکست

راه اندازی

StartUp

راه اندازی سیاهی خود را به عنوان یک “پادکست در مورد آنچه در آن واقعا می خواهم برای شروع یک کسب و کار جدید.” الکس بلومبرگ سابق این زندگی آمریکایی تولید کننده و سیاره پول بنیانگذاران خود را ایجاد پادکست شرکت. فصل 1 از راه اندازی یک reflexive بررسی مراحل از شروع تا که شرکت سوراخ کردن رسانه ها است. فصل اول به بررسی موانع و مشکلات که دامنگیر سوراخ کردن رسانه ها است. راه اندازی در حال حاضر در هشتمین فصل است که به بررسی کسب سوراخ کردن رسانه ها توسط Spotify در.

اپل پادکست

بازار

Marketplace

کای Ryssdal شکسته شدن چیزی است که در دنیای کنونی اقتصاد نه فقط مربوط به اخبار است اما ساخت آن را در دسترس برای غیر اقتصاد رشته. آن را در حال حاضر به عنوان یکی از مهمترین و هضم قطعه از رسانه ها در مورد کسب و کار در کشور به احتمال زیاد به دلیل Ryssdal به طور منظم مصاحبه با کارآفرینان مدیران اجرائی صاحبان کسب و کار کوچک و متوسط شرکت کنندگان در اقتصاد است.

اپل پادکست آر اس اس

کار

تخته سنگ را به درستی با عنوان پادکست حول محور آنچه که آمریکایی ها در واقع در کار حفاری به فروع خود را روز به روز زندگی می کند. آن را به بررسی این موضوعات توسط مصاحبه با کسانی که با شغل های جالب, اجازه می دهد آن را به کشف همه چیز را از بخش های خسته کننده بودن یک ستاره پورنو هیجان انگیز محاسبات قانونی انسان شناسان.

اپل پادکست Stitcher

چگونه من ساخته شده این

How I Built This

در این یک بار در هفته پادکست میزبان مرد Raz بررسی داستان در پشت برخی از بهترین در جهان شناخته شده شرکت. از نوآوران به کارآفرینان به آرمان گرایان, Rax به شما طول می کشد در یک روایت سفر از نحوه حرکات آنها به دست می آمد. برخی از مصاحبه شامل بنیانگذار 1-800-رو-آشغال ویکیپدیا چگونه ما شد دانشنامه آنلاین و حتی بستنی پادشاهان بن و جری.

اپل پادکست

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>