بهترین مکان برای زمین در Fortnite

Fortnite Battle Royale یک بازی که در آن هر لحظه و تصمیم گیری باعث می شود تفاوت بین مرگ زودرس و یک پیروزی رویال. رفتن به منطقه اشتباه در زمان اشتباه می تواند منجر به شکست اگر شما دقیق نیست. حق دانستن محل به زمین در زمان مناسب است کلیدی برای بالا بردن خود را battle royale بازی.

در اینجا یک لیست به روز شده از بهترین مکان ها برای زمین در Fortnite.

خواندن توصیه می شود

بهترین مکان برای زمین در Fortnite

برای کمک به تصمیم گیری که در آن برای شروع هر بازی ما باید بهترین مکان برای زمین در Fortnite در حال حاضر — در این زمان از فصل دو فصل سه. در این فصل ویژگی های آب گرفتگی یک نسخه از نقشه با تغییرات مختلف از مناطق شما می دانید و عشق است. امیدوارم که شما مانند شنا و قایق!

این تغییر تا بازی قابل توجهی از جمله بهترین مکان برای زمین. تصمیم گیری که در آن به زمین دشوار است به عنوان تعدادی از عوامل به بازی می آیند. زمانی که تصمیم گیری که بهترین مکان در این زمان ما در زمان به حساب تعدادی از لوت که چگونه بسیاری از بازیکنان وجود دارد آن مکان فیزیکی و محبوبیت عمومی.

آیا شما به کسی که دوست دارد به مبارزه با تمام وقت و یا فقط پنهان و دور تا بسیاری از بازیکنان در حال حاضر رفته ما یک شروع محل را برای شما به طوری که شما می توانید شروع به در سمت راست پا در هر مسابقه.

ساختمان غربی مبهم مراتع

ما شروع همه چیز در منزوی محل فقط غربی مبهم مراتع. این ساختمان به عنوان نشان داده شده در تصویر بالا واقع شده است به شرق پل و آن را شامل یک قفسه سینه در طبقه پایین برای شما به جمع آوری غارت از. چه مفید در مورد این موقعیت است که آن را از راه و آن را واقع در یک منطقه که در آن وجود دارد بسیاری از دیگر سینه.

اگر شما سر از آب در نزدیکی شما پیدا کردن یک شناور شما می توانید شنا را که یکی دیگر از قفسه سینه همراه با یک اتوبوس است که شما می توانید برای از بین بردن قطعات در طول راه. این است که قطعا یک محل عالی برای شروع اگر شما می خواهید به ماندن از گرمای جنگ.

غربی دیوانگی در مزرعه

این است که هنوز یکی دیگر از محل بزرگ برای دور ماندن از عمل در حالی که جمع آوری غارت و منابع است. برای پیدا کردن این نقطه نگاه کنید برای یک تپه در شمال غرب این دیوانگی در مزرعه. شما می خواهید برای جلوگیری از فرود به راست با صدا غذا خوردن dab در وسط مزرعه — به جای سر به تپه بزرگ. در اینجا شما پیدا کردن دو سینه و همچنین به عنوان وسایل نقلیه برای از بین بردن برای قطعات. شما همچنین می توانید برنامه ریزی مسیر مفید پس از شما در زمین وجود دارد به عنوان یک زن و شوهر از خطوط پستی شما می توانید به عنوان خوانده شده.

شما همچنین می توانید یک نمایش بزرگ از مزرعه مناسب اگر شما را به خط پستی به شرق است که طول می کشد شما را به بلند آسیابهای بادی که در آن یکی دیگر از قفسه سینه واقع شده است. با این نقطه, شما باید مجهز به دشمنان خود را.

خانه به جنوب اقتدار

چیز زیادی در مورد این فرود نقطه است که آن را منزوی اما هنوز هم نزدیک به مناطق شلوغ به شما اجازه می دهد برای گرفتن حق بازگشت به این عمل اگر شما را انتخاب کنید. این فرود نقطه واقع در جنوب این سازمان در سراسر آب و به سمت شرق. به عنوان به زودی به عنوان شما زمین شکستن از طریق سقف و گرفتن قفسه سینه در طبقه بالا و به دنبال آن دو پایین. گرفتن سه سینه های باز در عرض 30 ثانیه از فرود بد نیست.

در اطراف این خانه ها یک تعداد انگشت شماری از درختان — مناسب برای کشاورزی چوب. نزدیکی تپه به غرب را فراهم می کند یک دیدگاه برای انتخاب کردن دشمنان که ممکن است در آینده از قدرت.

شعارهاى گوشه (کوه)

شما پیدا کردن این نقطه فرود به کمی شلوغ است اما هنوز هم از راه به اندازه کافی مفید باشد. دوباره, شما پیدا کردن مقدار زیادی از غارت در اینجا و همچنین به عنوان فرصت برای جمع آوری مصالح ساختمانی. زمین در اینجا اگر شما می خواهم یک نقطه بزرگ به چشم پوشی از بخش بزرگی از نقشه در حالی که هنوز نزدیک به برخی از عمل. آن را نیز بسیار نزدیک به مبهم مراتع است که هنوز یکی دیگر از پر ترافیک منطقه است.

وجود دارد در واقع دو نقاط اصلی برای نگاه کردن به هنگام فرود در بالای کوه: کوچکتر ساختار به سمت شمال از کوه و بزرگتر ساختمان در سمت جنوب غربی که شامل یک هلیکوپتر و تن لوت و مواد به جمع آوری.

اقتدار

وقتی که می آید به مناطق جدید در فصل سه قدرت (که قبلا به عنوان شناخته شده آژانس) از این دسته است. قرار داده شده در مرکز جزیره است و این مرکز اقدام به عنوان به خوبی. در هر مسابقه شما می توانید شرط می بندم که بسیاری از بازیکنان را از زمین در اینجا. اگر شما کسی است که دوست دارد که در مرکز آن و گرفتن به عنوان بسیاری از حذف که ممکن است وجود دارد هیچ جایی بهتر از این اقتدار است. این شهر همچنین دارای جدید و بهبود یافته لوت نسبت به فصل گذشته است.

این کمک می کند که مرکزی در محل این ستاد نزدیک به فقط در مورد هر دایره که بالا میآید بنابراین شما به راحتی قادر خواهد بود برای رسیدن به آینده منطقه بدون توجه به جایی که آن را به پایان می رسد تا — اگر شما را اجرا خطر بودن خارج شده از آن را مانند یک پر جمعیت منطقه است.

دیوانگی در مزرعه

دیوانگی در مزرعه یک ترکیب زیبا از طبیعت آرام و عمل بسته بندی هرج و مرج است. این عجیب و جالب farm منطقه یکی از بزرگترین نام مکان بر روی نقشه با توسل به طیف گسترده ای از سبک های بازی های. شما می توانید به اینجا مراجعه کنید و فضای کافی برای گسترش و پیدا کردن لوت در حالی که در حال اجرا نیست به بیش از حد بسیاری از بازیکنان.

اگر شما به دنبال برای دریافت برخی از حذف گسترده عمارت در وسط مزرعه پر از سینه و دیگر بازیکنان به مبارزه با. با چند نشانه مانند باغ و مخاطره آمیز قرقره همچنین نزدیکی وجود دارد مقدار زیادی به عشق در دیوانگی در مزرعه و آن را یکی از بهترین مکانها برای بازدید در شروع بازی.

Pawntoon

این Pawntoon است عجیب و غریب فرود نقطه به دلیل آن می چرخد و تغییر مکان با هر یک از بازی. این یک کشتی است که همیشه می توان در لبه های نقشه. برای ما آن را بر اساس امتداد شمال شرقی بخشی از نقشه در نزدیکی تحریک پشته اما ما نیز دیده می شود آن را در اطراف شمال غربی بخشی از نقشه است. آن را همیشه حس را به زمین در اینجا بسته به چشم طوفان, اما اگر شما می توانید آن را به مسیر خود را, آن را به خوبی به ارزش آن است.

هنگامی که شما زمین شما را و شما را پیدا سینه های متعدد برای باز کردن همراه با عرضه قطره در پایین سطح از کشتی. فراموش نکنید که برای شکستن کشتی خود را برای مواد. هنگامی که شما به پایان رسید شما می توانید قایق کوچکتر که متصل به کشتی به فرار خود را. سپس هنگامی که شما دوباره این عمل شما خیلی بهتر مجهز شده است.

مبهم مراتع

مبهم مراتع یکی از سنگهای پنهان در نبرد رویال جزیره است که برای برخی از این دلیل نیست که بسیاری از بازیکنان را به عنوان شما می خواهم انتظار. شما هنوز هم روبرو می شوند و برخی از بازیکنان در اینجا, اما در بیشتر قسمت آن را به یک منطقه بزرگ است که چند بازیکن تمایل به بازدید.

در انتهای جنوبی نقشه این شهر گسترده است متراکم و تقسیم به دو بخش قابل توجهی توسط یک پل. مانند دیوانگی در مزرعه وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن و غارت در اینجا در این روستای زیبا. وقتی که می آید زمان برای ترک وجود دارد مقدار زیادی از motorboats برای پیدا کردن در دریاچه های بزرگ در کنار درب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>