بیش از چند سال گذشته نینتندو قرار داده است با هم چشمگیر فهرستی از تلفن همراه عنوان. بسیاری از آنها اسپین-آف از محبوب ماریو سری — مانند Mario Kart تور, سوپر ماریو اجراو Dr. Mario World — اما نینتندو نیز دیده می شود مناسب به همراه دیگر franchises برای دستگاه های آندروید و iOS. به تاریخ این شرکت منتشر کرده است هفت عنوان. اما یکی از آنها — Miitomo — بود تعطیل در سال 2018 با وجود اینکه مهم موفقیت است.

دیگر شش بازی زندگی می کنند و هر یک به ارمغان می آورد چیزی منحصر به فرد به جدول. اگر چه برخی از آنها را به سقوط طعمه به طور معمول مظاهر بازی های تلفن همراه مانند microtransactions و gacha مکانیک نینتندو موبایل عناوین هنوز هم ارزش وقت خود را. در اینجا تمام شش عناوین رتبه بندی از بهترین به بدترین.

مطالعه بیشتر

1. Dragalia از دست داد

علاوه بر Miitomo, Dragalia از دست داده است و تنها از IP اصلی ایجاد شده توسط Nintendo برای گوشی های موبایل. همانطور که از ژانویه است و سوم بیشترین سود تلفن همراه عنوان شده است اما مسلما بهترین بازی در فروشگاه App فروشگاه. این یک action RPG بازی از نمای بالا به پایین که در آن بازیکن سعی کنید برای قرار دادن با هم یک تیم قدرتمند آنها به عنوان پیشرفت از طریق داستان.

گیم پلی خود را به اندازه کافی برای نگه داشتن شما به آینده را برای بیشتر اما Dragalia از دست رفته نیز دارای باور نکردنی روایت است که ویژگی های بیش از 60 به طور کامل ابراز شخصیت است که گوشت از جهان است. آن را به راحتی یکی از لذت بخش ترین بازی های اندروید و iOS bogged تنها توسط برخی از وب سایت های gacha مکانیک — جدید ماجراجویان در حال به دست آورده و با احضار آنها است که در یک فرایند تصادفی با نرخ بسیار پایین برای کمیاب از شخصیت های. در طول سال این است که به آرامی ثابت شده است, اما آن را هنوز هم می تواند سطوح بعد از آن در بازی به چالش کشیدن اگر شما شده اند به اندازه کافی خوش شانس به احضار یک حزب قوی.

فروشگاه App

Google Play

2. Fire Emblem قهرمانان

تا کنون سود آور ترین عنوان برای نینتندو Fire Emblem قهرمانان طول می کشد تاکتیکی جنگ شما آمده ام به عشق و تغییر آنها را برای مخاطبان تلفن همراه. برای بیشتر قسمت ها آن را فوق العاده موفق است. جنگ نیاز به خوب فکر کردن و برنامه و همه شخصیت های مورد علاقه خود بازگشت و وجود دارد مقدار زیادی از محتوا به حفاری در.

اگر شما از طرفداران بازی های استراتژی, بازی Fire Emblem قهرمانان یکی شما نمی خواهید به دست. مانند Dragalia از دست, Fire Emblem قهرمانان به شدت متکی بر gacha مکانیک — و آن داستان این است که یک بیت بدون زرق و برق در برخی نقاط اما هنوز هم یک بازی بزرگ از هر کسی می تواند لذت ببرید.

فروشگاه App

Google Play

3. Animal Crossing: پاکت پی سی کمپ

با افق های جدید راه اندازی شده در نینتندو سوئیچ شما ممکن است تمایل به ورود به سیستم پشت در برای عبور حیوانات: جیب اردوگاه. اگر چه بسیاری از چهره های آشنا هستند وجود دارد برخی از حیوانات عبور جذابیت از دست رفته می شود در انتقال به صفحه نمایش کوچکتر است. اگر شما لازم نیست که افق های جدید, جیب اردوگاه ممکن است قادر به خراش که خارش اما انتظار نداریم که کامل تجربه. بازی شکسته است به نیش اندازه مکان فعالیت های روزانه به شدت محدود شده و وجود ندارد به عنوان مقدار به عنوان در کنسول خود هستند.

که گفت:, آن را هنوز هم چشمگیر تلفن همراه عنوان شده است. اگر شما مایل به قرار داده تا با چند ناراحتی جیب اردوگاه را فراهم خواهد کرد شما را با ساعت ها سرگرم کننده بدون نیاز به شکستن و باز کردن کیف پول خود را و صرف یک تک زنگ.

فروشگاه App

Google Play

4. Mario Kart تور

هنگامی که آن را برای اولین بار اعلام شد, هر کس تا به حال امید زیادی برای Mario Kart اولین تلفن همراه تفرج. وجود دارد مقدار زیادی از دیگر موفق دستی, مسابقات بازی ها — همه نینتندو تا به حال انجام شده بود را در فرمول خود را با کف دست زدن برخی از ماریو بافت بر روی آن و آن را در خانه اجرا شود. و در حالی که گیم پلی بازی می کند یک کار ستودنی بازآفرینی شادی از پرتاب یک پوسته آبی در دوستان خود را Mario Kart تور خجالتی نمی باشد. در مورد گرفتن شما را به صرف پول واقعی است.

که چون تور نه تنها متکی بر gacha مکانیک, اما آن را نیز نیروهای کاربران برای تبدیل شدن به طلا با تصویب اعضای — در حال حاضر $4.99/ماه — به بازی در سرعت بالا 200cc نژادها. به علاوه ماهانه مشترکان دریافت یک دسته از موارد دیگر با پرداخت خود را به آنها یک مزیت عدم پرداخت بازیکنان. آن را به راحتی بدترین بازی Mario Kart سری و یک نمونه ضعیف از آنچه نینتندو است که با هدف در تلفن همراه خود را, عناوین.

فروشگاه App

Google Play

5. سوپر ماریو اجرا

اگر ماریو Kart تور نمونه حریص کسب درآمد, سوپر ماریو اجرا است و برعکس. این بازی را می توان به صورت رایگان, اما پس از چند آزمایش سطح شما نیاز به صرف $9.99 برای باز کردن بقیه. با این حال این تمام چیزی است که شما صرف. هیچ آگهی وجود دارد هیچ در برنامه خریدهای و هیچ gacha می کشد در چشم.

آیا سوپر ماریو اجرا است که ارزش $9.99 داستان دیگری است. بازی بازی به عنوان یک دونده خودکار که در آن شما به سادگی وظیفه با فشار دادن دکمه پرش در زمان مناسب. وجود دارد کمی بیشتر به آن از آن, اما در مقایسه با دیگر قابل ارائه توسط نینتندو آن را سخت به رتبه سوپر ماریو اجرای هر بیشتر است. هنوز این بازی را می توان demoed به صورت رایگان وجود دارد هیچ آسیبی در دادن آن را امتحان کنید.

فروشگاه App

Google Play

6. دکتر ماریو جهان

وجود دارد مقدار زیادی از بازی 3 بازی های موجود در فروشگاه App و دکتر ماریو جهان انجام نمی دهد بسیار برای جدا کردن خود از رقابت است. مگر اینکه شما یک جان سخت دکتر ماریو فن شما بهتر است بازی هر چیز دیگری در بازار است. آن را کاملا کلی تجربه است که بیشتر آورده خود را معمولی تلفن همراه microtransactions و زمان دروازه.

برای مثال بازیکنان باید با استفاده از یک قلب به بازی یک سطح هستند و آنها تنها قادر به ذخیره حداکثر پنج قلب است. وجود دارد چند راه مختلف برای پر کردن قلب خود را, اما آن را به طور معمول جوش پایین به این صبر یک مقدار مجموعه ای از زمان برای آنها را به دوباره پر کردن و یا صرف پول نقد واقعی. این یک تاکتیک است که مشترک در جهان تلفن همراه است اما در انجام فاحش راه توسط دکتر ماریو جهان. بازی نیست به اندازه کافی هیجان انگیز برای به دست آوردن پول نقد خود را و زمانی که شما انجام می شود در حال انتظار برای قلب به دوباره پر کردن شما احتمالا باید نقل مکان کرد و به چیزی بهتر است.

فروشگاه App

Google Play

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو