بهترین نینجا Foodi معاملات بر روی اجاق گاز, هوا, fryers و کوره ماه ژوئن 2020

می توانید نینجا Foodi چند منظوره به شما کمک کند لذت بردن از پخت و پز مواد غذایی تقریبا به اندازه خوردن این نتایج ؟ این که آیا شما یک مادر تازه کار یا یک آشپز با تجربه شما می تواند افزایش مهارت های آشپزی خود را با یک نینجا Foodi. نینجا Foodi چندکاره آشپزخانه لوازم صرفه جویی در وقت و پول و فضای ضد.

ما نظارت بر عمده تجاری آنلاین فروش نینجا Foodi چند منظوره لوازم پخت و پز و این پست به روز رسانی بارگیری در این هفته شامل بهترین معاملات ما پیدا کنید. ما همچنین شامل انتخاب معاملات در تک منظوره نینجا لوازم به خصوص با عملکرد بالا بلندر که جذب بسیاری به نام تجاری قبل از Foodi خط.

امروز معاملات بالا

  • نینجا Foodi سرد و گرم بلندر130 دلاربود $160
  • نینجا OP101 Foodi 7-در-1 فشار آرام پز ساکت و سرخ کن و بیشتر از 5 لیتر129 دلار ($52 خاموش)
  • نینجا Foodi TenderCrisp 6.5 لیتر پلوپز, سیاه OP300 $169 ($60 خاموش)
  • نینجا OP301 Foodi 9-در-1 فشار آرام پز ساکت و سرخ کن و بیشتر – 6.5 لیتر$200بود $250
  • نینجا Foodi 8-در-1 توستر دیجیتال SP101$200بود $250
  • نینجا Foodi 5-در-1 داخل کوره با 4 لیتر هوا سرخ کن AG301$230بود $246

با یک نینجا Foodi خود را در مقابله با آنچه شما طبخ ؟ نینجا Foodi دستور

هر لوازم آشپزخانه در خانه خود را تنها به خوبی به عنوان ظروف و یا وعده های غذایی شما بر روی میز قرار داده و پس از استفاده از آن. مگر اینکه شما تجربه قبلی با استفاده از پلوپز چندکاره برای مثال تنظیم یک در مقابله نمی کند به طور خودکار در نتیجه تنقلات و وعده های غذایی ظاهر می شود از هوا. برای شروع, شما در حال رفتن به نیاز به دستور العمل به دنبال حداقل تا زمانی که شما تبدیل شدن به آشنا با لوازم جدید عملیات و یادگیری آنچه شما می توانید و نمی توانید با آن انجام دهید.

نینجا آشپزخانه منابع در وب سایت خود را برای آشپز خانه با نینجا Foodi لوازم. تحت عنوان “سرگرم کننده خود را با Foodi,” نینجا Foodi دستور العمل های صفحات وب سایت شامل Kickstarter 101 دستور العمل های گیاه-بوداده مرغ panko-دلمه cod با کوینولا پخته ماکارونی و پنیر و مرغ teriyaki, کلم بروکلی و برنج. این چهار دستور العمل معرفی شما را به استفاده از Foodi برای آشنا غذاهای.

هنگامی که شما احساس می کنید برای اصول اولیه با یک نینجا Foodi بعدی ابزار در نینجا آشپزخانه “بیایید آشپزی” مجموعه ای از نزدیک به 200 دستور العمل های خود را با انتخاب ابزار. شما می توانید دستور العمل با نوع غذا در فصل (از جمله تعطیلات), پخت و پز, سبک سگی اولویت های غذایی آشپزی و سطح دشواری. هر دستور غذا عکس از ظرف به پایان رسید همراه با دبستان بار بار پخت و پز و تعداد وعده.

نینجا آشپزخانه سایت نیز گسترده تر دستور مخزن با صدها نفر از دستور العمل برای همه نینجا با نام تجاری لوازم بنابراین شما هرگز اجرا از ایده های جدید است.

در علاوه بر این به دستور العمل های نینجا Foodi آشپزخانه شامل راهنماهای با پخت و پز راهنمایی و ترفندها و نمودار برای پیچ بخار و فشار پخت و پز.

در نهایت اگر شما هنوز هم می خواهید به کمک بیشتر در آینده با ایده های جدید برای ظروف و یا وعده های غذایی نینجا سایت لیست مجموعه خود را از مجوز رسمی نینجا آشپزی برای هر نوع نینجا لوازم خانگی.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im