بهترین Netflix سری اصلی که شما می توانید جریان راست در حال حاضر

پس از انقلابی تلویزیون چشم انداز با آن جریان خدمات Netflix شروع رونمايي اصلی خود را نشان می دهد در سال 2013 با خانه از کارت های تبدیل شدن به اولین شرکت تک ضربه. محبوب تر نشان می دهد به زودی دنبال کرد و امروز این شرکت است که هنوز هم به دست آوردن شتاب.

جریان پایدار از Netflix اصل شامل تعداد گسترده ای از اسکریپت ها و مجموعه مستند های تولید شده در خانه و یا شرکت های تولید شده با استودیوهای دیگر به طور خاص برای Netflix بکشد — و که حتی شمارش gobs از دیگر برنامه های در Netflix بکشد از جمله بسیاری که این شرکت دارای منحصر به فرد جریان حقوق.

ما مونتاژ یک لیست از بهترین Netflix سری اصلی در دسترس در حال حاضر. (و اگر شما می خواهید به دانستن آخرین اضافه شده به Netflix, کتابخانه, مطمئن شوید برای بررسی از لیست ما را از چه جدید در Netflix بکشد در این ماه است.)

تغییر کربن

Altered Carbon Netflix

Richard K. Morgan را cyberpunk noir, رمان, تغییر کربن است مانند همه مورگان ادبیات بالا-مفهوم sci-fi که براق است و به اندازه کافی برای مخاطبان جریان اصلی. جای تعجب نیست که Netflix شروع به پریدن کرد در این فرصت به آن وفق دهند.

این جاذب سری مجموعه ای بیش از 300 سال در آینده در یک جهان که در آن مرگ است به طور موثر فتح شده است. تکنولوژی اجازه می دهد تا انسان را به ذخیره تمام آگاهی در یک دیسک مانند دستگاه به نام “پشته” را قادر می سازد آنها را به بدن عملا در خواهد شد. هنگامی که وجود دارد یک انقلاب در برابر این immortalization جامعه پیشگام توسط یک گروه به نام نمایندگان که معتقد واقعی مرگ بود و تنها چیزی که نگه داشتن جهان از تبدیل شدن به طرز ناامید کننده ای فاسد و مخرب است. تاکشی Kovacs تنها سرباز بازمانده از آن گروه ذهن خود زندانی برای قرن ها تا تاجر ثروتمند Laurens Bancroft, چکمه های او را به بالا ارائه شده برای احیای Kovacs خود را به عنوان اگر او چیزی را انجام دهید برای Bancroft: حل Bancroft قتل.

تغییر کربن پیچیده است و می تواند مشکل به دنبال, به ویژه هنگامی که Kovacs حرکت از جوئل کینامن بدن به Anthony Mackie بدن بین فصول, اما آن را عمیقا تحریک آمیز و لذت بخش sci-fi.

گوجه فرنگی: 75%
ژانر: علمی تخیلی و فانتزی
ستاره ها: Tamara Taylor, Martha Higareda, James Purefoy
خالق: Laeta Kalogridis

سازمان دیده بان در حال حاضر

آمریکا خرابکاری

American Vandal Netflix

پس از 27 خودرو در دبیرستان دانشکده پارکینگ در حال تخریب با نفت خام وابسته به قضیب, تصاویر مدرسه ساکن ادم و کلاس دلقک اخراج است اما زمانی که دو شاگردی شروع یک فیلم مستند در سبک رسیدگی به حادثه هر کس می شود یک مظنون در این جای تعجب قانع کننده و خنده دار سری. یک طنز واقعی-جرم مستند مانند ساخت یک قاتل و سریال, American خرابکاری است mockumentary که موفق به کانال بسیاری از همان “آیا او واقعا آن را انجام دهید ؟” عدم اطمینان به خود, داستان, در حالی که همچنین ارائه یک بازی بسیار خنده دار و تحت هوشمندانه چرخش معمولی docuseries فرمت.

بسیار شبیه به واقعی-سری جرم است که با الهام از آن در فصل اول از آمریکا خرابکاری بسته بندی شده است با روایت پیچش و چرخش است که نگه داشتن مخاطب حدس زدن. آن را بینهایت شراب خواری پسند به عنوان شما فشار به کشف بعدی وحی در این به ظاهر جزئی حادثه که مصرف زندگی شخصیت های درگیر در آن است. در فصل اول از این مجموعه به دست آورده و بررسی بیحوصلگی حرف زدن باعث Netflix به کمیسیون فصل دوم است که برای اولین بار به حتی بیشتر تحسین منتقدان. متاسفانه که ممکن است آخرین ما دیدن از این مجموعه به عنوان Netflix بکشد ناگهان لغو آن در ماه اکتبر 2018 به عنوان بخشی از یک موج از لغو پروژه های Netflix شرکت-تولید شده با استودیوهای دیگر.

گوجه فرنگی: 98%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Griffin Gluck, تایلر Alvarez, Jimmy Tatro
خالق: Tony Yacenda دانیل پرو

سازمان دیده بان در حال حاضر

غیر معمولی

در سطح آن غیر معمول است که یک خانواده سنتی طنزهای که همه حق بازدید جذاب یادداشت با آن coming-of-age روایت و شخصیت های که در حال آسان برای تشویق با وجود relatable معایب. نگاه کمی عمیق تر, اما و Netflix اصلی سریال در مورد یک عملکرد بالا و نوجوان مبتلا به اوتیسم و خانواده اش می شود قابل ملاحظه ای متفکر اکتشاف از آنچه در آن به معنی “طبیعی” در جهان مدرن است. Keir Gilchrist نقش سام نشان می دهد شخصیت که در تعقیب عشق و سختی ها است که همراه با آن در خدمت به عنوان پایه و اساس سری روایت و اشکال تجارب خانواده خود را به عنوان آنها سعی می کنید برای پیدا کردن تعادل بین حمایت و به او اجازه می دهد و خود به صورت مستقل. مایکل راپاپورت و Jennifer Jason Leigh بازی سام پدر و مادر در حالی که Brigette Lundy-پین به تصویر می کشد خود را حمایت ،

گوجه فرنگی: 87%
ژانر: درام
ستارگان: Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leigh, Michael Rapaport
خالق:Robia رشید, Seth Gordon

سازمان دیده بان در حال حاضر

دهان بزرگ

اگر شما می توانید کمی (خوب زیادی) از احمقانه طنز شما باید لذت بردن از بزرگ ، سری انیمیشن به شرح زیر است دو هفتم کلاس نیک و اندرو (خالق سری Nick Kroll و John Mulaney, به ترتیب) به عنوان آنها مبارزه با آنها رو به رشد تمایلات جنسی توسط یک چیز عجیب و غریب زمخت “هورمون هیولا” (همچنین ابراز شده توسط کرول) که پایه خواسته باعث آشفتگی و نا امیدی برای پسران. دوستان خود را Jessi (Jessi کلاین) و جی (Jason Mantzoukas) نیز مبارزه با بلوغ به درجات مختلف به عنوان نشانی اندرو له, Missy (Jenny Slate).

در سطح آن دهان بزرگ کاملا خام اما طنز belies نشان می دهد متنوع relatable اکتشاف دوران نوجوانی و بلوغ فیزیکی. سری ماهرانه دسته مشکلات مدرسه زندگی از جمله تصورات غلط رایج برگزار شد با بچه ها در مورد تمایلات جنسی خود را و بدن خود را.

گوجه فرنگی: 100%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Nick Kroll, John Mulaney
خالق: Nick Kroll, اندرو گلدبرگ, Mark Levin, Jennifer Flackett

سازمان دیده بان در حال حاضر

آینه سیاه و سفید

Black Mirror Netflix

چه اتفاقی می افتد وقتی که فن آوری بیش از حد می رود? که بی دلیل سوال خود را در سال 2019 و آینه سیاه و سفید (در اصل پخش در کانال 4, قبل از اینکه به دست آورد Netflix) است شدید, سرگرم کننده, اگر افسرده پاسخ به این سوال است. بسیاری از قسمت های این سرما گلچین سری اندیشیدن فرضی eventualities ناشی از بدون کنترل پیشرفت تکنولوژی اغلب رسم نمودار دوره ای که نگران کننده به خوبی متصل به راه ما کار و زندگی می کنند.

نشان می دهد تولید ارزش نگه می دارد بهتر و سوم و چهارم فصل تولید شده توسط Netflix — شامل یک دسته از نام خانواده از Jesse Plemons به Gugu Mbatha-Raw (که خالق/نویسنده چارلی Brooker با استفاده از اثر بزرگ). دو فصل از جمله حماسه ویژه تعطیلات کریسمس سفید نیز باید برنامه نویسی. سری شکست زمین جدید در اواخر سال 2018 با انتشار آینه سیاه: Bandersnatcha stand-alone فیلم است که ویژگی های تعاملی “را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی”-سبک روایت است که شکست زمین جدید برای رسانه است.

گوجه فرنگی: 83%
ژانر: علمی تخیلی و فانتزی
ستارگان: Bryce Dallas Howard, Alice Eve, Michael Kelly
خالق: چارلی Brooker

سازمان دیده بان در حال حاضر

BoJack Horseman

با وجود ولرم نظرات خود را برای فصل اول BoJack به طرز چشمگیری بهبود یافته و دریافت تحسین منتقدان برای زیر سه مبارزات انتخاباتی. این انیمیشن نشان می دهد مراکز در اطراف BoJack Horseman (Will Arnett), a washed-up ’90s طنزهای ستاره (و واقعی اسب-man) در تلاش برای پیدا کردن شادی و اصلاح سابق خود شهرت. انسان half-breeds هنجار هستند و این نشان می دهد شیر مقدار از آن طنز به سادگی با بازی کردن کلیشه های مرتبط با شخصیت های حیوانی نیمه.

نشان می دهد قدرت واقعی نهفته در آن صداقت به عنوان BoJack در تلاش برای مقابله با ناامنی در یک شهر مملو از افراد مشهور و بسیاری از آن بی روح شکست. Paul F. Tompkins (بهترین روز تا کنون), Alison Brie (جامعه تب و تاب بودن) و آرون پل (Breaking Bad) ارائه صدای عالی پشتیبانی در یک سری که flips از خنده دار به افسرده با چشمگیر فضل.

گوجه فرنگی: 93%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Will Arnett, Aaron Paul, Amy Sedaris
خالق:Raphael باب-Waksberg

سازمان دیده بان در حال حاضر

آشپز جدول

Chef's Table

این مستند مجموعه وب سایت معرفی بینندگان به بالا آشپزی ذهن در سراسر جهان ارائه بینش به روز-به-روز تجارب و مسئولیت از سرآشپزها مشهور. هر قسمت با تمرکز بر های مختلف restauranteur و مخلوط با هم داستان های شخصی با آشپزی مطالب به اثر بزرگ است. نمایش سنتی مستند ارائه می تواند یک کمی محافظه کار در زمان و روایت را می توان به طور یکنواخت و متعادل به نفع عاطفی backstories اما بسیاری از بینندگان باید لذت بردن و درک برخی از بینش به جهان گسترده ای از ناهار خوری خوب است.

کیفیت هر قسمت لولا تا حد زیادی بر شخصیت انتخاب شده آشپز و برخی از — به ویژه ماسیمو Bottura در اولین فصل دومینیک Crenn در دوم و عجول و بی پروا ایوان Orkin در سوم هستند بیشتر در دوربین پسند تر از دیگران است. هنوز هم سری است خوش آمدید خروج از رقابت متمرکز پخت و پز نشان می دهد که تسلط بر کابل و شبکه تلویزیون. اگر دوست دارید این, آشپز جدول فرانسه نیز به ارزش چک کردن.

گوجه فرنگی: 85%
نوع: پخت و پز
ستاره ها: Dan, آرایشگر, Massimo Bottura
خالق: David Gelb

سازمان دیده بان در حال حاضر

تاج

تاج شاید بهترین نشان می دهد در تلویزیون در حال حاضر ، به راحتی مشهورترین انگلیسی دوره قطعه پس از Downton Abbey, از تاج به شرح زیر ملکه الیزابت دوم — هنوز-حاکم ملکه انگلستان در سال 93 — سراسر دوره های مختلف از زندگی او آغاز با او 1947 ازدواج به شاهزاده فیلیپ ادینبورگ. دریافت به سری شده است به شدت مثبت به عنوان تقریبا در هر جنبه ای از نشان می دهد اقدام به تولید ارزش تاریخی دقت — شده است به طور گسترده ای مورد ستایش.

سری جالب قالب می بیند Netflix مجدد نقش الیزابت و دیگر شخصیت های فصل-به-فصل; Claire Foy ستاره دار در فصول 1 و 2 در کنار مت اسمیت (Dr. Who) و ونسا کربی در حالی که Olivia Colman (Peep Show) خواهد شد در نظر گرفتن رویال کمر در فصل 3 (با هلنا بونهام کارتر مجموعه به تصویر بکشد شاهزاده خانم مارگارت). Netflix قصد دارد به تولید مجموع 60 قسمت بیش از شش فصل است.

گوجه فرنگی: 89%
ژانر: درام
ستارگان: Claire Foy, Vanessa Kirby, Olivia Colman
خالق: Peter Morgan, اندی Harries, Stephen Daldry

سازمان دیده بان در حال حاضر

Daredevil

Charlie Cox in Daredevil

برای اولین بار در یک کشت از مارول را نشان می دهد به آمار Netflix بیش از چند سال گذشته Daredevil با این نسخهها کار تا حد زیادی در قدرت از چارلی کاکس عملکرد در نقش عنوان. بازیگران در یک ورید مشابه به عنوان کریستوفر نولان در فیلم بتمن این سری را نشان می دهد طرف تیره تر به استودیو مارول’ بازیگران رنگارنگ از ابرقهرمانان. نابینایان vigilante صرف روز خود را با حفاظت از شهر نیویورک جهنم را به عنوان یک وکیل و شب خود را انجام همان کار را در یک مقدار بیشتر ملموس (و خشونت) به شیوه ای.

نشان می دهد دنباله عمل و مهربان حمایت از اجرای برنامه از Elden Henson (اردک توانا) و daredevil (True Blood) به برخی از کمیک امداد و قلب به تلخ تنظیم اما طبق معمول ستاره های واقعی نشان می دهد خائنانی هستند. Vincent d’onofrio بسیار عالی است به عنوان آشفته شخص مهم در میان یکدسته در حالی که جان برنثال را به نوبه خود به عنوان Punisher — که او را به دست آورده خود را Netflix سری است که به عنوان قانع کننده آن را به عنوان احشایی. متاسفانه این مجموعه لغو شد توسط Netflix مدت کوتاهی پس از اولین از تحسین فصل سوم به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کاهش تعداد سری این شرکت-تولید با استودیوهای دیگر.

گوجه فرنگی: 92%
ژانر: اکشن و ماجراجویی
ستاره ها: Charlie Cox, Vincent D’onofrio, Deborah Ann Woll
خالق: Drew Goddard

سازمان دیده بان در حال حاضر

تیره

Dark

به عنوان تنها زبان خارجی ورودی در لیست ما تیره خواهد شایستگی برخی از کنجکاوی حداقل, اما آن را در اینجا به دلیل آن است اما از آنجا که آن را بسیار جذاب است. یک غریبه همه چیز-esque راه اندازی — کودکان گم شده از یک شهر کوچک فوقالعاده رخداد مرموز آزمایشگاه — خواهد شد که شما به فکر شما می دانید چه انتظار می رود اما به ما اعتماد شما نیست. شهر Winden زندگی در سایه ابدی ابر وام تاریک تر و ترسناک پرنیان از غریبه چیزهاییکه فلفل در طنز توالی و تعداد زیادی از نوستالژی.

تیره و بافت با هم چند داستان در میان روابط پیچیده بومی به شهر های کوچک زندگی, حتی, خارج, خوب, پیر, U. A. اگر شما در خلق و خوی برای یک نشاط جیغ وداد بازی کردن و یا رضایت بخش عاشقانه قوس حرکت می کند — این است که برای شما نشان می دهد. اما اگر شما را دوست دارم جدی نشان می دهد با استعداد برای دراماتیک (و یک آید تپه کمک به ناامیدی) بررسی کنید این یکی.

گوجه فرنگی: 94%
ژانر: درام
ستاره ها: Louis هافمن الیور Masucci, Jordis Triebel
خالق: بارون bo Odar, Jantje Friese

سازمان دیده بان در حال حاضر

تیره کریستال: سن مقاومت

بیش از سه دهه پس از جیم هنسون برای اولین بار معرفی مخاطبان به سرزمین جادویی از Thra در تاریکی کریستالNetflix بکشد بازگشت به دنیای Skeksis, Gelflings و دیگر موجودات فوق العاده با این 10 قسمت prequel سری که تواریخ وقایع منتهی به سال 1982 فیلم. مانند اصلی فیلم سن مقاومت ویژگی های بازیگران تشکیل شده تقریبا به طور کامل از عروسک با جیم هنسون شرکت teaming تا با Netflix برای تولید این بصری خیره کننده ماجراجویی است که به دنبال یک گروه از Gelflings که کشف Skesis’ راز تاریک و باید استوک آتش شورش در سراسر Thra.

گوجه فرنگی: 88%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Taron Egerton, Lena Headey, Anya Taylor-Joy
سازنده: Louis Letterier لیزا Henson, هلی استنفورد

سازمان دیده بان در حال حاضر

مرده به من

Linda Cardellini and Christina Applegate in Dead to Me

زمانی که جن را (Christina Applegate) می میرد در یک غم انگیز hit-and-run او می شود و مصمم به حل جرم و جنایت. زمانی که او در دیدار خوشبین رایگان روح جودی (Linda Cardellini) در غم و اندوه حمایت از گروه خود را در مقابل قطبی شخصیت اعتصاب دوستی بعید است. به عنوان آنها پیوند بیش از شراب و یک میل به صورت حقایق از زندگیجودی متوجه می شود که او دارای کلید یک راز تکان دهنده که ممکن است از بین بردن جن زندگی است. آن را نیز ممکن است کلیدی برای جن به حرکت در زندگی خود را هر چند. مرده به من یک کمدی سیاه است که به بررسی سرگرم کننده طرف غم از دست دادن و بخشش. آن را در مورد حفظ حس خود را از طنز در مواجهه با فاجعه.

گوجه فرنگی: 90%
ژانر: درام
ستاره ها: Linda Cardellini, Christina Applegate, Edward Asner
خالق: لیز فلدمن

سازمان دیده بان در حال حاضر

مردم عزیز سفید

Logan Browning in Dear White People

پس از Justin Simien 2014, فیلم به همین نام به دست آورده و بررسی بیحوصلگی حرف زدن, Netflix سفارش جوان مدیر برای یک multiseason مجموعه تلویزیونی, شامل همان شخصیت ها (توزیع مجدد) و تغییر داستان. این سری است که در مورد دانش آموزان سیاه پوست در یک عمدتا سفید (و ساختگی است) آیوی لیگ کالج وینچستر دانشگاه که کار را امتحان کنید و پیدا کردن هر دو گروه و هویت فردی در حالی که کنده کاری کردن یک محل در داخل مدرسه اکوسیستم. Logan Browning ستاره به عنوان سم سفید یک دانش آموز اجرا می شود که یک نمایش رادیویی با عنوان مردم عزیز سفیدکه باعث می شود برخی از اختلاف نظر میان دانشجو بدن.

با تشکر از Simien را لمس متخصص نشان می دهد ماهرانه دسته های ظریف در, هویت, عاشقانه, آموزش و پرورش و جامعه با مقدار زیادی از لحظات کمدی, کمک به اطلاع بینندگان از همه رنگ در مورد نقاط دیگر بدون همیشه ظاهری قضاوت یا کینه جو.

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: کمدی
ستارگان: Logan Browning, Brandon P. بل DeRon هورتون
خالق: Justin Simien, ایوت لی Bowser خود دوون شپرد استفانی Allain, جولیا Lebedev

سازمان دیده بان در حال حاضر

آسان

این مجموعه سری ایجاد شده توسط mumblecore hotshot Joe Swanberg (پیروزی از آن همه) فراهم می کند یک الگو برای relatable و واقع بینانه توصیفاتی از عشق و رابطه جنسی در قرن 21 است. با وجود یک ستاره نکردم لیست از هنرمندان از جمله Orlando Bloom, Emily Ratajkowski و دیو فرانکو به نام چند — Swanberg موفق به شما را فراموش کرده ام که شما در حال تماشای کسی معروف توسط تهیه شخصیت است که در حال عمیق و در عین حال نه بیش از حد پیچیده به جا به 30 دقیقه پنجره.

هر شکل کاتالوگ مبارزات یک زن و شوهر و یا گروهی از مردم معاصر در شیکاگو که در آن نقش های جنسیتی و زبانی برابر موانع برای افرادی که به دنبال خوشبختی است. نشان می دهد اختصار مانع بسیاری از این داستان ها را از رسیدن به هر نوع رضایت بخش نتيجهگيری اما صادقانه مجموعه نه چندان داستان های بلند که بیشتر خواهد شد و پیدا کردن آشنا و جذاب است. اگر شما به تماشای هر دو فصل وجود دارد و حتی برخی از تماس مجدد شسته و رفته.

گوجه فرنگی: 90%
ژانر: کمدی
ستارگان: Malin Akerman, Jake Johnson, اورلاندو بلوم
خالق: Joe Swanberg

سازمان دیده بان در حال حاضر

تب و تاب بودن

توقف ما اگر شما شنیده ام این یکی قبل از: A down-on-her-شانس بازیگر در اواسط 1980s (Alison Brie) می یابد تعجب آور تحقق هنگامی که او می پیوندد کم بودجه زنان کشتی کج برنامه های اجرا شده توسط یک کار متقلب مدیر (Marc Maron). آه که چه ؟ شما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این ؟ Duh. تب و تاب بودن — که مخفف خانم زرق و برق دار از کشتی کج — واقعی بود نشان می دهد در اواسط 80s که برجسته کشتی کج (البته) حواس پرت و شخصیت های رنگارنگ و طرح کمدی.

Netflix را در آن می بیند خانم ها از تب و تاب مبارزه مسائل خود را در حالی که تلاش برای گرد هم می آیند و تولید موفق نشان می دهد; آن را خطرناک فرض اما یکی که با این نسخهها کار فوق العاده خوبی با تشکر اختصاصی از اجرای بری مارون و Betty Gilpin. کرنش بریتانیا کیت نش Sydelle نوئل و بریتنی جوان نیز بسیار عالی در حمایت از نقش. در سپتامبر سال 2019 سری تمدید شد برای چهارمین و آخرین فصل است.

گوجه فرنگی: 92%
ژانر: کمدی
ستارگان: Alison Brie, Marc Maron, Betty Gilpin
خالق: Jenji کهن لیز Flahive کارلی Mensch

سازمان دیده بان در حال حاضر

بی خدا

دو بار نامزد جایزه اسکار اسکات فرانک (خارج از دید, لوگان) ایجاد, این, وسترن, درام, برای Netflix بکشد و این شبکه تلویزیونی در ادامه به کسب یک شمع از پر بیننده نامزد جایزه امی خود را برای حماسه هفت-قسمت قوس داستان. این سری است که مجموعه ای در یک شهر معدن در طول 1880 پس از حادثه معدن باعث مرگ تقریبا تمام شهر نر ساکنان. باقی مانده را زنان انجام می دهند فقط خوب هر چند تا زمانی که یک دزد مسلح وارد شهر در اجرا از سابق خود مربی های تشنه به خون رهبر یاغی باند.

این فیلم ویژگی های Jeff Daniels به عنوان بی رحمانه مذکور رهبر این باند شکار خود را برای فراری عضو, اما آن را Downton Abbey بازیگر Michelle Dockery و پرستار جکی دامپزشک Merritt Wever که نشان می دهد واقعی standouts. آنها بازی یک جفت پایونیر زنانی که نمی نیاز به هر گونه مردان مسئولیت رسیدگی به کسب و کار خود را. Daniels Dockery و Wever همه به دست آورده امی نامزد خود را برای اجرای با دانیلز و Wever هر دو برنده خود را در دسته بندی های مربوطه. این سری دارای برخی از خیره کننده فیلمبرداری درخشان گفت و گو و قانع کننده صحنه های اکشن به همراه آن قوی اجرای همه در اطراف.

گوجه فرنگی: 85%
ژانر: وسترن
ستاره ها: Jeff Daniels, جک اوکانل, Michelle Dockery
خالق: Steven Soderbergh کیسی نقره ای

سازمان دیده بان در حال حاضر

فراموش نشدنی از خانه تپه

The Haunting of Hill House Best TV Show 2018

این وحشتناک سری از Mike Flanagan نویسنده و مدیر جنایی جنبهی فیلم های ترسناک Oculus و Ouija: منشاء شرارائه می دهد چرخش جدید در شرلی جکسون 1959 رمان به همین نام است. آن را زیر یک خانواده که حرکت به یک خانه قدیمی به قصد نوسازی آن تنها به تجربه یکی از ترسناک paranormal رویداد پس از دیگری قبل از مرموز تراژدی نیروهای آنها را از خالی از سکنه مانور. داستان گستراند از طریق ترکیبی از timeline-رقص اکتشافات هر یک از اعضای خانواده تجارب در خانه تپه و چگونه تروما از آن برخوردهای اشکال زندگی خود و در نهایت به ارمغان می آورد آنها را به جایی که آن را همه آغاز شده است.

به زیبایی ضربه ماهرانه ء و پر از مرتب کردن بر اساس از ظریف تماس مجدد است که تشویق های متعدد viewings, تیاو فراموش نشدنی از خانه تپه یکی از بهترین قصه های ترسناک برای اولین بر روی هر صفحه نمایش — بزرگ یا کوچک — در سال های اخیر است. و اگر شما باور ما نیست, فقط در نظر بگیرید که استفان کینگ خودش در توصیف این سری به عنوان “نزدیک به یک کار از نابغه.”

گوجه فرنگی: 93%
ژانر: ترسناک
ستاره ها: Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton
خالق: Mike Flanagan

سازمان دیده بان در حال حاضر

جسیکا جونز

Krysten Ritter می درخشد به عنوان ضدقهرمان جسیکا جونز که رد او شخصیت ابرقهرمان پس از یک تجربه آسیب زا در دست Kilgrave (دیوید تنانت) و در حال حاضر اجرا می شود خود آژانس کارآگاهی. مانند Daredevilسری است تیره تر و پایه تر از مارول سینمایی تلاش های هر چند آن را از دست رفته برخی از مسخره نشاط کیفیت که کله خر به ارمغان می آورد. جسیکا جونز است که به لحاظ محتوا سنگین تر به عنوان شخصیت های مقابله با موضوعاتی مانند تجاوز به عنف و PTSD. همانطور که با کله خرتبه کار است که صدای هیس کردن از این فصل اول — Tennant conjures شاید بهترین عملکرد هر یک بر روی صفحه نمایش مارول پسر بد این سمت Tom Hiddleston را Loki.

نشان می دهد ساختار منحصر به فرد مناسب برای آینده ورود مهمان قهرمانان; Luke Cage چهره های برجسته در اولین فصل از فصل 2 خود را جذاب شخصیت های جدید برای ساخت بنا. هر دو جونز و قفس (همراه با کله خر و مشت آهنین) برجسته به شدت در Netflix بکشد متقاطع سری مدافعان.

گوجه فرنگی: 83%
ژانر: اکشن و ماجراجویی
ستارگان: Krysten Ritter, Mike تیغه جلو خیش, David Tennant
خالق: ملیسا روزنبرگ

سازمان دیده بان در حال حاضر

از دست رفته در فضا

آخرین اقتباس از ایروین آلن نقطه عطفی 1960 sci-fi سری از دست رفته در فضا محور است در خانواده رابینسون که گرفته شده به این ستاره ها با هم, حسن نیت ارائه میدهد از یک برنامه با هدف پیدا کردن یک خانه جدید برای بشریت است. البته مهارت خود را veers البته و آنها را تا پایان در یک کهکشان جدید به طور کامل که منجر — به عنوان شما ممکن است انتظار می رود به یک سری از حالات خطرناک است که در آن خانواده باید با هم کار کنند برای زنده ماندن. Toby Stephens (Black Sails) نقش ارتش-پدر جان رابینسون که همسر مورین (مولی پارکر) است سفر رهبر. بچه ها با بازی تیلور راسل, مینا Sundwall و ماکسول جنکینز با پشتیبانی از Parker Posey, Ignacio Serricchio و دیگران.

در حالی که آن را همان پیر را در این خانواده سوئیسی رابینسون در هسته خود سری جلوه های ویژه و طراحی صحنه و فیلمبرداری همه درجه یک وام یک حس مشروعیت به بسیاری از خطرات مواجه با رابینسون ها و شرکت. شاید از همه مهمتر خانواده پویا — به خصوص با سه فرزند و این ربات دوست — احساس واقعی تبدیل این از یک also-ran فضای طنزهای را خیلی بزرگ نشان می دهد.

گوجه فرنگی: 75%
ژانر: علمی تخیلی و فانتزی
ستاره ها: Toby Stephens, Molly Parker, Ignacio Serricchio
خالق:Matt Sazama, Burk Sharpless, Kevin Burns, نیل مارشال, مارک Helwig زاک Shroff

سازمان دیده بان در حال حاضر

استاد هیچ

Master of None Netflix

اگر شما هرگز دیده می شود یک قسمت از استاد هیچ, شما ممکن است تعجب برای دیدن ستاره/خالق Aziz Ansari ترک از علامت تجاری خود را سبک کمدی — یعنی با صدای بلند و مضحک و مسخره کنید و سعی کنید در لباس هایی که به نظر می رسد اما به نوعی احساس می کند شکسته است. نشان می دهد به شرح زیر نویس شاه (انصاری) های نه چندان معروف بازیگر زندگی در نیویورک (بعدا ایتالیا) است که به سادگی در تلاش برای به دست آوردن. استاد هیچ ارائه می دهد منحصر به فرد و صادقانه را در کمدی که کمتر متکی به خطوط پانچ و بیشتر موقعیتی آن را Louie با یک هزاره و تاب است.

برخی از قسمت های خنده دار, در حالی که برخی ناراحت هستند اما اکثر آنها احساس خوبی نوشته شده و طبیعی است. Noël چاه و Eric Wareheim (تیم و اریک عالی, نمایش کار بزرگ!) ارائه برخی از کمک کردن نیمکت و در حالی که این اقدام می تواند گاهی اوقات احساس می کنم کمی تیره و تار (به خصوص در فصل اول) انصاری را واضح نوشتن و relatable اجرای (او برنده گلدن گلوب برای تلاش های خود را) واقعا حمل نشان می دهد. عزیز را پدر و مادر واقعی نیز به نظر می رسد به عنوان Dev پدر و مادر در چند بخش خنده دار, نمایش کمدی لغو احکام صادره ی است که باید ارثی است.

گوجه فرنگی: 100%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Aziz Ansari, H. Jon Benjamin, Eric Wareheim
خالق: Aziz Ansari, Alan Yang

سازمان دیده بان در حال حاضر

Mindhunter

چرا ما عقده روحی serial killers? شاید به این دلیل است که ما همین حالا واقعا درک آنچه باعث می شود آنها را تیک بزنید. این قلاب برای Mindhunterیک جرم و جنایت, درام است که اجرایی تولید شده توسط دیوید فینچر (Fight Club, رفته دختر) و چارلیز ترون. Jonathan Groff (Glee, Hamilton) و Holt McCallany بازی ماموران FBI وظیفه مصاحبه و بررسی سریال قاتلان برای ساخت پروفایل های شخصیت است که ممکن است کمک به حل مداوم و آینده موارد است. گذشته از Anna Torv (Fringe) و عمدتا ناشناس بازیگران طول می کشد مرحله در اینجا به عنوان جفت از عوامل بررسی و مصاحبه با شخصیت های مبتنی بر قاتلان واقعی از اواسط تا اواخر قرن 20 از جمله یکی اد Kemper.

Mindhunter تا حد زیادی تلخ امر با کلی حس ترس تحت فشار قرار دادند به جلو توسط خزنده عملکرد و گرافیک صحنه جرم عکس. هنوز این موضوع کنجکاو و یکی که اطلاع کار پلیسی انجام شده توسط شخصیت های مدرن پلیس درام. اگر شما دوست game, Nightcrawler, زودیاک و سکوت بره هاشما مانند Mindhunter.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: درام
ستاره ها: Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv
خالق: Joe Penhall

سازمان دیده بان در حال حاضر

Narcos

best new shows and movies to stream narcos season 3

بله پابلو اسکوبار ایفا کرده است و این نشان می دهد طول می کشد سهم عادلانه خود را از تاریخی آزادی. اما هر quibbles با این مجموعه به راحتی می تواند عفو به لطف برخی از درخشان اجرای برنامه توسط Wagner Moura (Escobar) و بوید هالبروک (Steve Murphy) دومی که در راه خود را به تبدیل شدن به واجد شرایط اقدام ستاره به نوبت در عالی لوگان و درنده.

Narcos جزئیات Escobar افزایش ثروت و قدرت به عنوان چهره پشت یکی از بزرگترین کارتل های مواد مخدر در تمام دوران بر اساس مدلین, کلمبیا. Moura, نوسان بین مرد خانواده اختصاص داده شده و بی رحمانه شخص مهم در میان یکدسته با هشدار دهنده سهولت در حالی که DEA عوامل مورفی و خاویر پنا (پدرو پاسکال) کار را به تصرف خود در دست نیافتنی حامی. اگر شما نا آشنا با Escobar داستان این است که یک پرچین (اگر نه کاملا واقعی) نگاه به انسان و هرج و مرج او ساخته بر کل قاره را در دوران اوج. در فصل سوم شرح زیر است خواهر کارتل پس از Escobar مرگ (آه … اخلال گران?). محبوبیت این سری حتی منجر به یک spinoff سریال Narcos: مکزیکاست که برای اولین بار در نوامبر سال 2018 است.

گوجه فرنگی: 89%
ژانر: درام
ستاره ها: Wagner Moura, Boyd Holbrook, Juan Pablo دختر سابق
خالق: Chris Brancato, اریک نیومن, Carlo Bernard, Doug Miro

سازمان دیده بان در حال حاضر

در بلوک

گفت که هالیوود مسائل را نمایندگی خواهد بود که بزرگترین کتمان حقیقت اما با در بلوک منNetflix بکشد در حال کار برای درمان این مسائل. نشان می دهد به شرح زیر چهار دبیرستان ترم اول — همه مردم از رنگ — در شوخ, relatable آمدن از سن داستان که نقطه اوج در برخی از tensely لحظات دراماتیک. Monse (سیرا کاپری) یک بچه شیطان با عمیق احساسات برای یکی از دوستان نزدیک او سزار (دیگو Tinoco) که در تلاش برای تعادل ناپایدار زندگی در خانه در برابر خواسته های اجتماعی از مدرسه و احساسات خود را برای Monse.

روبی (جیسون Genao) یک شلاق-smart صاف گوینده جمال (برت خاکستری) یک nerd در تلاش و اولیویا (Ronni Hawk) در تلاش است که پس از خانواده اش تبعید شده است. سری رفتار های قومی و فرهنگی تقسیم با لطف و نشان میدهد که چگونه مشکل آن این است که برای رشد به عنوان یک فرد جوان از رنگ در امریکا است.

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: کمدی
ستارگان: Lauren Iungerich ادی Gonzalez جرمی هفت
سازنده: Sierra کاپری, Jason Genao برت خاکستری

سازمان دیده بان در حال حاضر

Orange Is the New Black

Netflix

این dramedy است که گوهر تاج Netflix اصلی فهرست برنامه — قضاوت انتقادی پذیرش حداقل. Orange Is the New Black دریافت کرده است ده ها تن از نامزد جایزه برای تجسم خود را از یک زن در زندان است. آن به شرح زیر پیپر چاپمن (Taylor Schilling) که می رود به زندان 10 سال پس از قاچاق مواد مخدر پول برای دوست دختر خود را. نشان می دهد ستایش شده است برای آن متفکر نمایندگی از یک گروه متنوع از زندانیان زندان و برای بررسی مسائل مربوط به نژاد و جنسیت و احساسات در درون یک کنترل زن غالب محیط زیست است.

چند برنامه در حال حاضر به اختصاص زمان زیادی به زنان و چند ترکیب طنز با صداقت به عنوان بی وقفه. این هفتمین و آخرین فصل از این سری منتشر شد در ماه ژوئیه سال 2019.

گوجه فرنگی: 90%
ژانر: درام
ستاره ها: Taylor Schilling, Jason Biggs, Kate Mulgrew
خالق: Jenji کهن

سازمان دیده بان در حال حاضر

اوزارک

Laura Linney and Jason Bateman in Ozark

Jason Bateman, تا به حال به عنوان یک حرفه ای به عنوان هر کسی در محل موردتوجه وتماشای عموم. او پشت سر هم بر روی صحنه هالیوود در اوایل دهه 1980 به عنوان یک جوان heartthrob, بازیگران در مسائل مانند Teen Wolf بیش از حد و به هوگان خانواده قبل از تجربه یک حرفه ای بزرگ رنسانس در اواخر aughts. اوزارک نشانه یک نگاه متفاوت برای Bateman از بسیاری دیده می شود که او نقش یک برنامه ریز مالی-تبدیل-پول launderer که relocates خانواده اش به دور کوه اوزارک در میسوری برای جلوگیری از جلب توجه از قانون است.

جای تعجب نیست که قانون او را می یابد به هر حال و مارتی (Bateman) باید تقلا برای شناور باقی می ماند در حالی که پرداخت بدهی به یک کارتل مکزیکی. Laura Linney عالی است به عنوان مارتی که می شود در این طرح و جولیا گارنر خوب است به خصوص به عنوان عجیب و غریب محلی دختر اموزش Langmore. هر چند اوزارک به طور طبیعی در قرعه کشی مقایسه Breaking Badدامنه آن است تقریبا به عنوان بزرگ (هنوز) اما Bateman به نظر می رسد به بهبود با گذشت هر قسمت.

گوجه فرنگی: 81%
ژانر: درام
ستاره ها: Jason Bateman, Laura Linney, جولیا گارنر
خالق: Bill Dubuque, Mark Williams

سازمان دیده بان در حال حاضر

عروسک روسی

این تحسین سری امکانات Natasha Lyonne به عنوان یک زن که خودش را در گیر یک حلقه زمان reliving شب تولد و مرگ بارها و بارها تنها به خواب بیدار می شوید در همان نقطه قبل از آن در شب است. Lyonne co-ایجاد مجموعه همراه با Amy Poehler و Leslye پرتگاه اولین بار در هشت قسمت فصل دریافت و با ستایش از منتقدان و مخاطبان به طور یکسان و همچنین 13 وبگاه نامزد جایزه امی. نشان می دهد تنظیم در میان تفریحات شبانه در شهر نیویورک از شخصیت های رنگارنگ که رانش در داخل و خارج از زندگی Lyonne شخصیت و فرو رفتن در اعماق آن طول می کشد به جنبه های روانی از تجربه او آن را خیلی بیشتر از فقط یک موش خرمای کوهی امریکا روز داستان.

گوجه فرنگی: 97%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Natasha Lyonne, گرتا, Lee Yul Vazquez
خالق: Leslye پرتگاه, Natasha Lyonne, Amy Poehler

سازمان دیده بان در حال حاضر

Sense8

Sci-fi, درام, از برخی از نوع بزرگترین سرایان ممکن است به نظر می رسد مانند یک پیروزی آسان, اما وجود دارد هیچ چیز معمولی در مورد این نوشته ها نشان می دهد از لانا و لیلی واچوسکی و J. Michael Straczynski. این مجموعه به دنبال یک گروه از هشت نفر از سراسر جهان که به طور ناگهانی خود را متصل ذهنی و عاطفی. آنها می توانند تجربه یکدیگر زندگی رسم بر دانش و استعداد هر یک از آنها دارای. در اجرا از یک مرموز سازمان دولتی گرد کردن تا این “Sensates” آنها باید در پیدا کردن یک راه برای محافظت از خود و همچنان به زندگی می کنند زندگی خود را هم به صورت فردی و جمعی.

در حالی که این قضیه ممکن است ساده به نظر می رسد Sense8 و خارج از غرفه برای آن متنوع بین المللی بازیگران و جهان-پوشا مکان های است که اجازه می دهد آنها را به تجربه جهان از طریق چشم هر یک از دیگر. به عنوان زیبا به عنوان این سری است که به صورت بصری می رسد حتی بیشتر ارتفاعات با تمایل خود را برای کشف جهان و تجربه انسانی از طریق آن شخصیت های قلب و راه های بی شمار ما می توانیم عشق و دوست داشتن با کسانی که در اطراف ما. این سری به طور ناگهانی لغو شد و پس از آن در فصل دوم با توجه به هزینه های بالای بین المللی آن فیلمبرداری اما طرفداران کمپین درخواست Netflix به greenlight دو ساعت سری آخر که گره خورده است تا داستان را سست به پایان می رسد.

گوجه فرنگی: 86%
ژانر: علمی تخیلی و فانتزی
ستاره ها: Jamie Clayton, Brian J. Smith, Jeronimo بهترین
خالق: Lana Wachowski, J. Michael Straczynski لیلی Wachowski

سازمان دیده بان در حال حاضر

آموزش جنسی

best british netflix shows sex education

Asa Butterfield نقش پسر مشهور جنسیت درمانگر — بازی های برگزار شده توسط X-Files ستاره جیلیان اندرسون — که خود را میبیند محوری به یک نقش مشابه با خود نوجوان, همکلاسی که همه یا داشتن و یا تلاش برای داشتن رابطه جنسی, اما به ندرت با بهره گیری از آن است. نشان می دهد عرضه در ماه ژانویه به بررسی مثبت و تمدید برای فصل دوم فقط یک ماه بعد. زیبا عمل با فوق العاده بازیگران این سریال همچنین از ستاره اما Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells و قیدار ویلیامز-Stirling, اما آن را به ارزش دیدن فقط برای اندرسون عملکرد به عنوان دوست داشتن بدون فیلتر مادر باترفیلد شخصیت.

گوجه فرنگی: 94%
ژانر: کمدی
ستارگان: Asa Butterfield, جیلیان اندرسون Ncuti Gatwa
خالق: لوری Nunn

سازمان دیده بان در حال حاضر

غریبه همه چیز

این رجعت sci-fi سری مجموعه جهان را به آتش کشیده در تابستان سال 2016 اشتعال اتش نوستالژی در حالی که به طور همزمان گفتن یک داستان گیج می شود که هیجان انگیز تر با هر قسمت. زمانی که 12 ساله خواهد بایرز می رود از دست رفته در شهر کوچک Hawkins, ایندیانا, مادرش, جویس (وینونا رایدر در باز گشت عملکرد) فکر می کند او را به از دست دادن ذهن خود را باور است که گرفته شده توسط نیروهای مافوق طبیعی. در همین حال خواهد شد دوستان کار برای پیدا کردن و نجات او با کمک مرموز دختر جوان به نام یازده (Millie Bobby Brown) که به ظاهر به نظر می رسد از هیچ جا.

رمز و راز تر و تیره تر به نمایش در می رود در حالی که بیشتر و بیشتر اعضای هاوکینز جامعه کشیده شده و وحشت زده داستان. چند می شده اند به عنوان مایل به اجازه کودکان درایو داستان و غریبه همه چیز بهتر است برای آن. نشان می دهد که هر یک از ادای احترام به اسپیلبرگ آمدن از سن و فیلم ’80s, ترسناک و فوق العاده اجرای برنامه در سراسر هیئت مدیره را در این یک باید. در فصل سوم از این سری منتشر شد در ماه ژوئیه سال 2019 و فصل چهارم در حال توسعه است.

گوجه فرنگی: 93%
ژانر: علمی تخیلی و فانتزی
ستارگان: Winona Ryder, David Harbour Millie Bobby Brown
خالق: Matt یک دستفروش راس یک دستفروش

سازمان دیده بان در حال حاضر

Trollhunters

Netflix streaming

ایجاد شده توسط Guillermo del Toro Trollhunters‘ داستان نسبتا اجرا از آسیاب برای یک سری کارتون (ظاهرا برای بچه ها) اما آن استادانه انیمیشن و صدای بازیگری آن مجموعه جدا از معاصران. هنگامی که 15 ساله جیم دریاچه (اواخر Anton Yelchin) می یابد جادویی حرز او را تبدیل به Trollhunter جادویی که وظیفه حفاظت از جهان از عضو شورای نظارت مدت که پنهان زیر داستانی شهر Arcadia. جیم باید تعادل خود را در زندگی واقعی مسئولیت های خود را با هویت جدید مبارزه با بد آدامس-آدامس ترول و دوستان در این فرآیند است.

فوق العاده صوتی پشتیبانی is provided by Kelsey Grammer (فریزر), Jonathan Hyde (Jumanji) و Fred Tatasciore. این سریال تمدید شد با وجود Yelchin مرگ نابهنگام مدت کوتاهی پس از تولید متوقف شد. سه فصل در حال حاضر در دسترس است و دلم تورو نشان داده است که Trollhunters (اشتباه نشود با فیلم Trollhunter) فقط اول قوس سه بخشی متحرک قصههای او برنامه ریزی شده است. اول از آن سه spinoff سریال 3Below: Tales of Arcadia است که در حال حاضر در دسترس برای شراب خواری بیش از حد.

گوجه فرنگی: 95%
ژانر: علمی تخیلی و فانتزی
ستارگان: Kelsey Grammer, ران پرلمن, Steven Yeun
خالق: Guillermo del Toro

سازمان دیده بان در حال حاضر

چتر آکادمی

داستان می رود مثل این: 43 زنان زایمان در همان روز و در همان زمان با وجود نمایش نه هر گونه علائم بارداری, قبل و هفت نفر از کودکان در حال اتخاذ شده توسط میلیاردر غیر عادی است که آنها را تبدیل به یک تیم از کودک ابرقهرمانان شناخته شده به عنوان چتر آکادمی. این گروه در نهایت disbands در سالهای نوجوانی خود را تنها به دوباره به عنوان بزرگسالان که خود را پدر خوانده می میرد. زخم های قدیمی روکش و اعضای تیم خود را در تقابل با یکدیگر دوباره تنها مجبور به غلبه بر تفاوت های خود را برای جلوگیری از پایان دادن به.

Netflix بکشد سری ضربه بود که این عرضه در ماه فوریه 2019 و در حال حاضر تایید شده برای فصل دوم با اعضای بازیگران Ellen Page, Tom Hopper, دیوید Castañeda, امی Raver-Lampman رابرت شیهان, Aidan گالاگر جاستین H. حداقل کامرون Britton and Mary J. Blige همه انتظار می رود به بازگشت. نشان می دهد که بر اساس سری کتاب های کمیک با همین نام ایجاد شده و نوشته شده توسط Gerard Way از گروه My Chemical Romance و تصویرگر گابریل Bá.

گوجه فرنگی: 75%
ژانر: اکشن و ماجراجویی
ستاره ها: تام هاپر امی Raver-Lampman Eden کوپید
خالق: Steve Blackman, Mike Richardson, Keith گلدبرگ, Jeff King

سازمان دیده بان در حال حاضر

Unbreakable Kimmy Schmidt

تا آنجا که مسخره نشان دادن مفاهیم این یکی قطعا می ایستد. Kimmy Schmidt (Ellie Kemper, دفتر) صرف 15 سال از عمر خود را به دام افتاده در زیرزمین یک دیوانه cultist با سه نفر دیگر از زنان قبل از نجات توسط پلیس. پس از فرار Kimmy بلافاصله حرکت به شهر نیویورک و تلاش برای تنظیم به جهان خارج است.

این Tina Fey-تولید نشان می دهد دریافت 11 امی نامزد خود را برای دو فصل اول و منتقدان ستایش Kemper را “unbreakably” خوش به نوبه خود به عنوان Kimmy که مخلوط آفتابی رفتار با یک میزبان از روان شیاطین تکان دهنده درست در زیر سطح. بسیاری از plotlines رشد با توجه به متعهد از اجرای خنده دار Tituss بورگس جین رسمی (30 Rock) و کارول کین (آنی هال در تاکسی). هر فصل جدید دو برابر کردن روی حواس پرتی و سریال بازگشت نهایی آن قوس داستان در ژانویه 2019.

گوجه فرنگی: 96%
ژانر: کمدی
ستاره ها: Ellie Kemper جین رسمی لورن آدامز
خالق: Robert Carlock, Tina Fey

سازمان دیده بان در حال حاضر

The Witcher

یکی از Netflix موفق ترین سری تا به امروز نیز یکی از جاه طلبانه ترین آن را. بر اساس حق رای دادن بازی های ویدئویی و کتاب مجموعه ای به همین نام توسط لهستانی نویسنده Andrzej Sapkowski, The Witcher است که غرق در اساطیر و تاریخ و در عین حال به نظر می رسد به حرکت می کند بسیار بیشتر به طور طبیعی از یک فانتزی, معاصر, بازی تاج و تخت. این مجموعه به شرح زیر لینک سرنوشت شکل گرفته بین یک شکارچی هیولا (یک witcher) به نام Geralt of Rivia و شاهزاده Ciri یک زن جوان بود که بازیگران از خانه خود را هنگامی که آن را با خاک یکسان توسط یک نیروی دشمن. پس شخصیت Geralt, Ciri و عفریته Yennefer of Vengerberg داستان حرکت می کند در سراسر چندین جدول زمانی تا ادغام در پایان فصل است. به عنوان Geralt شکار وحشتناک جانوران و تلاش می کند برای پیدا کردن پذیرش در جهان ارتباط خود را با همان اندازه اشتباه Yennefer و از دست شاهزاده Ciri ممکن است خود را نهایی امیدواریم.

گوجه فرنگی: 67%
ژانر: علمی تخیلی و فانتزی
ستاره ها: Henry Waters, Freya Allan, Jodhi May
خالق: لورن اشمیت

سازمان دیده بان در حال حاضر

موضوعات مرتبط: Netflix | Hulu | آمازون نخست | بیشتر جریان خدمات

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>