بهترین بازی های چند نفره بر روی نینتندو سوئیچ (مه سال 2020)

بخشی از نینتندو سوئیچ درخواست تجدید نظر همه کاره بودن آن است. شما می توانید آن را در صفحه اصلی بر روی تلویزیون و بر روی بروید در قابل حمل حالت. این تطبیق پذیری نیز به بازی های چند نفره است که می توان با تنها شادی-Con, کنترل, در, رومیز حالت و به صورت بی سیم هر دو آنلاین و محلی است. نیازی به گفتن نیست نینتندو ایجاد کرده است یک کنسول را تشویق می کند که جامعه و تغییر ارائه می دهد مقدار زیادی از عناوین را برای شما برای لذت بردن از با دوستان و خانواده خود را.

در اینجا ما در مورد علاقه های شما, آیا شما از طرفداران خشن, مسابقه بازی ها, دلپذیر, شبیه سازی یا هیولا شکار عناوین بهترین کالیبر.

مطالعه بیشتر

Animal Crossing: New Horizons

چرا ایجاد کامل روستای کامل با اسراف عمارت اگر آن را فقط رفتن به جمعیت یک بازیکن ؟ مانند دیگر حیوانات عبور بازی ها, بازی Animal Crossing: New Horizons اجازه می دهد تا بازیکنان دیگر برای ورود به یک روستا یا آنلاین و یا در محلی حالت تعاونی. این تنها نیاز به یک شادی باهم کنترل هر بازیکن بیش از حد سهام سوئیچ و بازی به اندازه کافی برای گرفتن آغاز شده است.

سلیمان مشترک هستند هر کنسول به این معنی که اگر چند نفره بازیکنان لذت بردن از بازی در همان خانواده آنها را به اتاق را برای هر یک از دیگر. به نظر می رسد مانند یک مزاحم اما یادگیری برای زندگی با فرد دیگری است که بخش مهمی از بلوغ به ویژه هنگامی که آنها می توانید در هر کجا که می خواهید.

جزئیات کامل ما Animal Crossing: New Horizons نقد و بررسی

Darksiders پیدایش

Darksiders Genesis boss fight

به طور کامل قابل پخش به عنوان یک بازیکن بازی مانند دیگر Darksiders عنوان Darksiders پیدایش اولین بار است که در سری نیز ارائه بازی تعاونی. دو بازیکن می تواند انتخاب کنید به کنترل و یا جنگ و یا تازه وارد نزاع در یک, دارای ذرات ریز متساوی بازی اکشن است که نمایشنامه مثل یک مخلوط از دیابلو و کلاسیک Darksiders. دو اسب سوار از آخرالزمان کنترل کاملا متفاوت از یکدیگر نزاع با تمرکز بر مبارزه با بازه زمانی در حالی که جنگ می کند تا آسیب دید.

Darksiders پیدایش نیز ارائه می دهد عمیق replayability مستقل به دلیل آن عرصه ماموریت های که بازی کردن به عنوان مینی حالت گروه ترکان و مغولان است که وظیفه بازیکنان با شکست دادن دشمنان به عنوان سریع که ممکن است. این جای تعجب و فقط به عنوان سرگرم کننده به عنوان سطح اصلی است.

Dauntless

شما نمی توانید بازی شکارچی هیولا: جهان در نینتندو سوئیچ اما ققنوس Labs ایجاد کرده است یک جایگزین است که نه تنها خراش همان خارش اما کاملا رایگان است را به بازی. Dauntless اکشن آنلاین/بازی نقش بازی است که اجازه می دهد تا شما به سادگی خود را زره پوش و سلاح و صورت خاموش در برابر دشمنان قدرتمند در بازی تعاونی. آن نیست خجالتی در مورد که در آن زمان آن را تحت تاثیر قرار, اما در ادامه روز رسانی, زرق و برق دار به سبک هنر خلاق, شخصیت, طرح, و جذاب دنیا همه آن را کامل جایگزین. چرا که این برنامه رایگان شما لازم نیست به از دست دادن آن را امتحان کنید.

لوئیجی عمارت 3

Luigi's Mansion 3 Door

آخرین بازی در نینتندو سری های مورد علاقه در مورد یک وحشت زده لوله کش در جستجوی خود را برای دوستان از دست رفته لوئیجی عمارت 3 ویژگی های طولانی در تک بازیکن در حالت مبارزات انتخاباتی مانند دو بازی اول اما شما همچنین می توانید بازی را از طریق داستان با یک دوست در کنار شما به عنوان قابل اعتماد و چسبناک “Googi” ساخت پازل حل و مبارزه با بیشتر سرگرم کننده و آسان تر برای کمتر-بازیکنان با تجربه. شما خواهید بود با استفاده از Googi تقریبا به طور مداوم به طوری که بازیکن دوم باید مقدار زیادی به انجام.

برای اطلاعات بیشتر اختصاص داده شده چند نفره گیم پلی شما می توانید از تعاونی ScareScraper یا آنلاین و یا محلی با دوستان و یا رقابت در مانع minigames در ScreamPark. هر دو راه مناسب برای هر کس در ghost-hunting عمل اگر آنها بیش از حد می ترسم با spookiness.

کلیپ شمشیر و سپر

Pokémon Sword and Shield Combat

کلاسیک دستی از سری بازی وارد نینتندو سوئیچ در سال 2018 با گوگل: برویماما این نسخه از گوگل به شدت کارآمد نقش مکانیک به تجربه بیشتر در دسترس است. در مسابقات شمشیر و سپرآن را به عمیق تر مبارزه و آموزش انتظار ما از حق رای دادن و شما می توانید نبرد در برابر دوستان برای اثبات نهایی مربی.

به عنوان با دیگر اصلی, کلیپ های بازی, آخرین دو ویژگی منحصر به فرد هیولا است که تنها می تواند به دست آورد در نسخه های مربوطه. تنها راه این است که تجارت با دوستان خود به طوری که شما هیچ چاره ای اما برای یک زن و شوهر از آنها را به دریافت کامل Pokédex. پس از آن, شما ممکن است حتی به نگه داشتن آن دسته از دوستان بیش از حد!

سوپر ماریو ساز 2

سنتی 2D platforming و برادران سوپر ماریو سری مدت طولانی است که مورد علاقه برای بازی تعاونی و فوق العاده Mario Maker 2 همچنان که سنت را با توانایی برای تکمیل دوره با بازیکنان دیگر و یا طراحی آنها را با هم آنلاین پس شما نامردان خلاقیت کار دو شرور به جای فقط یک. بدون ارتباط مناسب شما ممکن است موفق نیست اما کسانی که مشغول به کار در پشت سر هم می تواند به کاهش زمان مورد نیاز برای ایجاد یک مرحله است. خواهد شد یکی از شما در تمرکز Thwomps در حالی که آشپز یک سوئیچ-سنگین کابوس ؟ فقط شما می توانید برای مطمئن دانند.

هر چند نه به طور سنتی “چند نفره” بهترین بخشی از Super Mario Maker 2 است عنوان حاضر به بازی بازی های دوره های دیگران از سراسر جهان طراحی کرده اند. تنها چند روز پس از راه اندازی کردیم و در حال حاضر شاهد فوق العاده خلاق مرحله است که شامل عناصر ما نمی تواند رویای بودن در یک بازی ماریو. البته نیز وجود دارد بسیاری از ترول-سنگین مراحل است که می خواهید به شما فوت و فن, اما کرم افزایش می یابد به بالا.

ما به عنوان خوانده شده کامل Super Mario Maker 2 نقد و بررسی

Mario Kart 8 Deluxe

Best Nintendo Switch multiplayer games

بزرگترین ماریو Kart بازی نینتندو ساخته شده است, Mario Kart 8 لوکس ارائه می دهد یک منبع بی پایان از سرگرم کننده چند نفره. خوب و خشم ، هیچ کس را دوست دارد به گرفتن آمار توسط یک پوسته آبی توسط برخی از slacker پس از حفظ سرب برای کل مسابقه. مباهات تقسیم صفحه نمایش بی سیم و چند نفره محلی و آنلاین پشتیبانی ماریو Kart 8 Deluxe واقعا سرگرم کننده ترین زمانی که با بازی در کنار دوستان و خانواده.

قابل توجه tracklist که شامل دوره های هر دو قدیمی و جدید و نرم و صاف و آسان برای یادگیری کنترل آن را به یک حزب کامل بازی برای هر دو پارسه گاه به گاه و سوئیچ علاقه مندان است. رقابتی حالت های نبرد پیشنهاد خوب جایگزین سنتی نژاد به عنوان به خوبی. Mario Kart 8 لوکس است که باید خرید و تعویض بازی.

جزئیات کامل ما Mario Kart 8 Deluxe نقد و بررسی

Splatoon 2

Best Nintendo Switch multiplayer games

عاقبت به یکی از Wii U را بیشتر تعجب آور بازی اتفاق می افتد به یکی از بهترین تعویض بازی شما می توانید بازی امروز. در Splatoon 2شما را به کنترل بیش از اگاهی با یک میل شدید برای پوشش بزرگ عصری Inkopolis با رنگ. بازی به طور پیش فرض حالت 4v4 نبرد که وظایف تیم با گسترش رنگ با استفاده از اسلحه های مختلف و برس. Turf Wars یک بازی سرگرم کننده چرخش در قلمرو کنترل فرمت.

اضافی رقابتی حالت نیشگون گرفتن و کشیدن فرمول مانند رومینگ دفاع برج در حالت منطقه ای که به تدریج حرکت می کند. همراه با رقابتی چند نفره co-op است که در دسترس از طریق ماهی قزل آلا اجرای سه دور بازی مبتنی بر هدف بازی در مقابل CPU. تنها از Splatoon 2′s قوی چند نفره مجموعه است که آن را پشتیبانی نمی کند چند نفره تقسیم صفحه نمایش. شما یا باید به بازی آنلاین و یا از طریق محلی بی سیم با چند سوئیچ کنسول. آن را یک تجربه فوق العاده است.

جزئیات کامل ما Splatoon 2 نقد و بررسی

Overcooked 2

Best Nintendo Switch multiplayer games
Team17 Digital

آیا شما لذت بردن از فریاد جهات دیگر قابل توجه شما برادر و خواهر یا پدر بزرگ است که هرگز یک بازی ویدئویی قبل از ؟ بله ؟ بزرگ, پس از آن شما باید بازی کاملا پخته 2تعاونی, پخت و پز بازی که خرابه تعطیلات آخر هفته و خانواده دریافت-togethers. دو تا چهار بازیکن مسابقه با ساعت برای آماده سازی ظروف برای مشتریان گرسنه. شما باید ریز ریز سرخ و محل تشکیل دهنده بر روی صفحات قبل از مسابقه به پایان رسید و وعده های غذایی به مقابله با.

مواد تشکیل دهنده می تواند پرتاب به هم تیمی و همچنین, اما به سرعت از کوره در رفته از سفارشات را می سازد هرج و مرج فقط یک حرکت اشتباه به دور است. نه به ذکر است این آشپزخانه به طور مداوم تغییر ایجاد شبه platforming و بازی در بالای در حال حاضر وظیفه بلند در دست. هنگامی که روابط خود را در حال خراب شما می توانید رقابت در رقابتی چند نفره برای اثبات شد که ضعیف ترین حلقه. Overcooked 2 انفجار است, حتی اگر آن را بسیار پر تنش. این پشتیبانی از هر دو محلی و آنلاین چند نفره.

ماریو تنیس Aces

Best Nintendo Switch multiplayer games

به عنوان تنها ماریو بازی های ورزشی در حال حاضر در سوئیچ ماریو تنیس مطلب است که واقعا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. این ساده را انتخاب کنید تا تنیس سیم به شرح زیر شعار همه ماریو بازی ورزشی قبل از آن است. آن را به صورت جدی در آن تعهد به بازآفرینی این ورزش در حالی که چرخش آن را به اندازه کافی به آن را یک بازی احساس می کنید.

هر شخصیت دارای یک سبک متفاوت از بازی اما همه حرکت های خاص و قدرت برای شکستن حریف خود را راکت. دادگاه های مختلف, بیش از حد, معرفی برخی از zaniness به طور سنتی مناسب ورزش است. ماریو تنیس Aces هر دو محلی و آنلاین چند نفره از جمله چند دور مسابقات.

جزئیات کامل ما ماریو تنیس مطلب نقد و بررسی

کمیته مبارزه با سانسور

Best Nintendo Switch multiplayer games

این گودال ماسهبازی بازی نیاز به معرفی ندارد در این نقطه است. یک دهه قدیمی, Minecraft هنوز هم به وجد میلیون ها نفر از علاقهمندان به بازی امروز. نینتندو سوئیچ نسخه اجازه می دهد تا شما را به ایجاد خود را از جهان بر روی بروید که برخی از آنها ممکن است حاوی نینتندو-دکوراسیون مضمون و شخصیت.

تا چهار بازیکن می تواند اشغال جهان در چند نفره محلی ساختمان و کاوش با هم در هماهنگی. چند نفره (آنلاین) از جمله بازی کراس پلت فرم اجازه می دهد تا شما را به کشف و ساکن جهان هر دو دور و نزدیک. تنها محدود در کمیته مبارزه با سانسور خود را تخیل و تصورات متعدد همکاری با یکدیگر هستند بهتر از یکی است.

سوپر ماریو پارتی

Best Nintendo Switch multiplayer games

سوپر ماریو پارتی بوده نینتندو کنسول اصلی پس از نینتندو 64 دوران. با بیش از یک دوجین مطالب به نام خود شانس هستند شما بازی های تعاملی بازی هیئت مدیره سری قبل. در سوئیچ سوپر ماریو حزب اتحاد حزب کلاسیک حالت کامل با بیش از 80 مانع minigames به شریک شدن در بین تبدیل می شود. چهار اصلی تخته پویا در هر مرحله جالب است.

سوپر ماریو پارتی همچنین می افزاید: شریک حزب 2v2 حالت با یک شبکه مبتنی بر سیستم جنبش. به عنوان یک جایگزین شیرین و لذت بخش شریک حزب متکی بر استراتژی بیش از حالت اصلی. سوپر ماریو پارتی همچنین دارای یک ریتم minigame حالت co-op رودخانه قایق حالت. هر چند خود را آنلاین چند نفره است که بسیار حداقلی, سوپر ماریو پارتی یک بازی ایده آل برای بازی در خانواده شب بازی. تا چهار بازیکن می تواند در یک بار, اما تنها شادی باهم کنترل استفاده می شود (شما نیاز به چهار مجموع). بنابراین هیچ حالت دستی و یا نرم افزار کنترل برای حمایت از این حزب متاسفانه.

Puyo Puyo تتریس

Best Nintendo Switch multiplayer games

Puyo Puyo تتریس ترکیبی از دو محبوب پازل franchises برای ایجاد یکی از بزرگترین شبکه های مبتنی بر گیج بسته از همه زمان. حمایت از هر دو محلی و آنلاین چند نفره تا چهار بازیکن شما می توانید بازی بازی های تحت انواع rulesets از جمله به چالش کشیدن حالت که قطره هر دو پویو Puyos و Tetr0minoes در همان شبکه.

شما همچنین می توانید بازی هر یک از بازی پازل به صورت جداگانه بنابراین اگر شما فقط می خواهم به بازی تتریس یا Puyo Puyo گزینه در دسترس است. در حالی که تتریس 99, the awesome free-to-play (برای نینتندو سوئیچ آنلاین مشترکین) نبرد رویال چرخش در تتریس نیز دوام پازل گزینه سوئیچ شما بازی که با 98 دیگر غریبه. آن را ندارد صمیمی احساس Puyo Puyo تتریس.

Snipperclips: برش آن را با هم!

Best Nintendo Switch multiplayer games

Snipperclips: برش آن را با هم! یکی از سوئیچ نوآورانه ترین بازی های چند نفره. دو بازیکن را کنترل انسان تکه های کاغذ. هر مرحله یک پازل کوچک که برای تکمیل نیاز به برخی از کیفیت کار گروهی است. این معمولا به معنی برش بخش هایی از هر یک از دیگر با قیچی به ایجاد شکل صحیح برای بازیابی اشیاء را فشار دهید و یا کلید رسیدن به مناطق غیر قابل دسترس.

Snipperclips , دختر, زیبا, زیبایی, با هر سطح احساس مانند صفحه از یک نوت بوک پر از وسایل مختلف است. یک حالت حزب برای تا چهار بازیکن معرفی برخی از تب رقابت مانند بسکتبال بزرگ minigame. Snipperclips است که هوشمندانه آن را به عنوان خنده دار و Snipperclips به علاوه می افزاید: ده ها تن از مراحل جدید و راه های جدید برای تجربه قبلا تکمیل سطح.

سوپر سر و صدا وارنر نهایی

Best Nintendo Switch multiplayer games

سوپر سر و صدا وارنر نهایی است که قطعا مبارزه نهایی بازی در نینتندو سوئیچ. یاد نینتندو خروس جنگی با مبارزان از franchises هر دو نزدیک و عزیز به نینتندو و خارج از نینتندو (persian) در مجموع یک بازی است که شما و دوستان شما می تواند به راحتی سینک صدها ساعت به.

با تن از مراحل و شخصیت را انتخاب کنید — با حتی بیشتر در راه — سوپر سر و صدا وارنر نهایی است که همیشه یک تجربه پویا, به ویژه هنگامی که لذت بردم با دوستان و خانواده. نهایی پشتیبانی تا هشت بازیکن چند نفره آنلاین و آفلاین (بر روی یک کنسول!). سوال واقعی این نیست که آیا شما باید آن را خرید اما اگر شما و رقبای خود را به توافق برسند که آیا موارد باید روشن یا خاموش.

ما به عنوان خوانده شده کامل سوپر سر و صدا وارنر نهایی بررسی

Diablo III: Eternal مجموعه

Best Nintendo Switch multiplayer games

Diablo III: Eternal مجموعه کامپایل 2012 پایه بازی و همه از پست عالی-راه اندازی DLC را در یک بسته. سیاه چال خزنده بازی اکشن RPG به شدت بر غارت ارائه یک پاداش حلقه برای کسانی که وقت برای پخش در مناطق و تعامل با فصلی به روز رسانی محتوا. هر چند Diablo III است که سرگرم کننده, خود ارضایی, آن را می شود حتی بیشتر اعتیاد آور تجربه زمانی که شما تیم ملی با سه نفر از دوستان یا به صورت محلی و یا آنلاین. این بهترین RPG چند نفره بر روی سوئیچ.

Fortnite: Battle Royale

Best Nintendo Switch multiplayer games

هنگامی که شما خرید یک دستگاه سوئیچ یکی از اولین چیزهایی که شما باید انجام دهید این است دانلود Fortnite: Battle Royale. از آن رایگان است را به بازی و همچنان یکی از محبوب ترین بازی های بر روی پلت فرم. نبرد رویال بازی است که با تمرکز بر روی ساختمان در پرواز قطعا برای همه نیست اما اگر حلقه مدتها چنگال خود را به شما به خوبی شما در صدها اگر نه هزاران ساعت آنلاین چند نفره سرگرم کننده است. Fortnite نیز نیاز ندارد نینتندو سوئیچ آنلاین, اشتراک, به, بازی, پس از آن واقعا یک تجربه رایگان.

جزئیات کامل ما Fortnite: Battle Royale نقد و بررسی

این Jackbox حزب پک 3

Best Nintendo Switch multiplayer games

این Jackbox حزب پک 3 یک بازی است که شامل پنج منحصر به فرد بازی های هیئت مدیره برای به هشت بازیکن را به رقابت در. وجود دارد چیزهای بی اهمیت قتل پارتیمسابقه و نشان می دهد که نیاز شما را به رقابت در برابر شیطانی قاتل; Guesspionageیک باهوش بازی حدس زدن; Fakin ” اینیک بازی با محوریت فریب و بیشتر. مانند سوپر ماریو پارتی, از Jackbox حزب پک 3 است و یک انتخاب عالی برای بازی شب, به خصوص برای بزرگسالان است.

ماریو + Rabbids پادشاهی جنگ

Best Nintendo Switch multiplayer games

ماریو + Rabbids پادشاهی نبرد‘s چند نفره در دسترس نیست از پرش اما طولانی نیست تا ماجراجویی خود را در این بازی استراتژی تاکتیکی شما قفل دوستان گنبد جداگانه کمپین برای دو بازیکن است.

هر بازیکن را کنترل دو شخصیت در هدف مبارزات انتخاباتی مبتنی بر. ماریو + Rabbids پادشاهی نبرد بسیار عالی و خنده دار بازی استراتژی است که برتری و حتی بیشتر از زمانی که همکاری کنید. این هم یک بازی بزرگ برای استفاده به معرفی این سبک به بازیکنان جوان است.

جزئیات کامل ما ماریو + Rabbids پادشاهی نبرد نقد و بررسی

جدید سوپر ماریو وارنر U Deluxe

Best Nintendo Switch multiplayer games

جدید سوپر ماریو وارنر U Deluxe شامل هر دو فوق العاده جدید ماریو Bros. U و New Super Luigi Uدو عالی ماریو sidescrollers منتقل شده از Wii U. همه از بیش از 100 سطح را می توان با تا چهار بازیکن همکاری و دو شخصیت های قابل پخش ، Nabbit و Toadette را بازی آسان تر برای بازیکنان جوان است. در علاوه بر این به اصلی مبارزات وجود دارد چند رقابتی در حالت چند نفره به اضافه کردن به سرگرم کننده است.

ما به عنوان خوانده شده کامل و جدید سوپر ماریو وارنر U Deluxe نقد و بررسی

NBA 2K زمین بازی 2

Best Nintendo Switch multiplayer games

NBA 2K زمین بازی 2 یک جانشین معنوی به NBA Jam. این 2v2, گذرگاه طاقدار, بازی بسکتبال همه از زمان NBA تیم یک تن از بازیکنان فعلی و افسانه مانند مایکل جردن.

تا چهار بازیکن می تواند در یک بار (دو نفر در هر تیم) در سریع ء بازی که از ویژگی های تن از بالا, پرواز, مسخره dunks و لوده قدرت یو پی اس که ایجاد بیش از حد بالا و گیم پلی که NBA Jam طرفداران از دست رفته است.

برای طرفداران سنتی بسکتبال سیمز NBA 2K19 است آن را به عنوان پایبند به رئالیسم 5v5 و بسکتبال. اما برای کسانی که می خواهند یک بازی گاه به گاه بازی های ورزشی, نگاه هیچ بیشتر از NBA 2K زمین بازی 2.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر