بهترین مورتال کمبت مرگ و میر

“پایان او!” چند عبارات بیشتر نمادین در بازی ویدیویی تاریخ و چند بازی های ویدئویی باعث شده بیشتر بحث از سری مورتال کمبت. از اولین مورتال کمبتحق رای دادن اتحاد خود جلب کرد گرافیک و بیش از حد بالا, خشونت, نمونه توسط گوری “مرگ و میر” است که اغلب پایان جنگ است.

برآمدگی های در حال حذف, سر, قطع, و بیش از سال, شخصیت, شده اند به قتل در به طور فزاینده ناخالص راه. بهترین مورتال کمبت مرگ و میر هستند و نه فقط گوری اما خلاق و طنز آمیز است. بازیکنان یک ضربه از دیدن چقدر حواس پرت توسعه دهندگان می توانید بروید و آنها با برکت برخی واقعا فوق العاده و میر از شخصیت های مورد علاقه خود. از عقرب است “برشته” برای سونیا “بوسه مرگ” در اینجا به برخی از وحشیانه ترین و یاد مرگ و میر ناشی از سری مورتال کمبت.

خواندن توصیه می شود:

کانو – قلب پاره (مورتال کمبت)

Kano — Heart Rip | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

اگر شما واقعا وضع مجازات در مبارزه با بازی حریف شما نیاز به ایجاد یک بیانیه به آنها پایان کردن. کانو را “قلب پاره کردن” حرکت قطعا کار را انجام داد کشیدن یک دشمن هنوز هم ضرب و شتم قلب بیرون از سینه های خود را به عنوان بدن مرده بازدید زمین. آن را سریع و موثر است و از آن ساده است. که باعث می شود آن را یک بیت از یک پرت در مقایسه با امروز و میر, اما شما باید به احترام کلاسیک.

Sub-Zero – ستون فقرات Rip (مورتال کمبت)

Sub-Zero – Spine Rip | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

شاید بیشتر یاد مرگ و میر از نسخه اصلی مورتال کمبتساب-زیرو را “ستون فقرات Rip” موفق به براندازی انتظارات خود را اولین بار شما آن را ببینید. آنچه به نظر می رسد به یک “استاندارد” uppercut به سر بریدن یک دشمن است که در واقع یک شتاب به پایان می رسد که با تمام نخاع برداشته شده از بدن خود را. خود را وحشت زده سر است که هنوز هم متصل شده در بالا و همچنین اضافه کردن اضافی توهین به بسیار وحشتناک آسیب است.

Scorpion – برشته (مورتال کمبت)

Scorpion – Toasty | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

این نوع مرگ و میر می شود که افسانه ای. شخصیت نمادین عقرب نیش ترمزی میزند ماسک خود را آشکار جمجمه و زیر, و ارائه یک انفجار آتش نفس است که دشمن خود را به یک اسکلت در ثانیه. جسد باقی مانده است در زانو خود را تقریبا به عنوان اگر آن را پرستش آن قاتل و تغییرات در حرکت اند به نظر می رسد در بازی های بعدی. پس از کشتن با خود تفسیر از سری کلاسیک “توست!” علامت تعجب اختیاری است, اما آن را به شدت تشویق می شوند.

لیو کانگ – Dragon (مورتال کمبت 2)

Liu Kang – Dragon | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

مطمئن شدن به ذرات ریز توسط یک انسان (یا انسان نما) شخصیت وحشتناک اما چه می شود اگر که جنگنده جایگزین شد توسط یک اژدهای غول پیکر? برای لیو کانگ معروف مورتال کمبت 2 مرگ او تبدیل به یک کلاسیک اژدها می خورد و دشمن خود را در کمر قبل از بازگشت به حالت عادی خود است. آن را وحشتناک آن را زیبا و آن را اجازه می دهد حریف خود را می دانم که رئیس – آنها به معنای واقعی کلمه “اژدها وارد می شود.”

خزندگان – زبان شلاق (مورتال کمبت 2)

Reptile – Tongue Lash | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

صحبت از موجودات خزنده خوردن مخالفان خود خزندگان برنده ما قلب خود را با “زبان Lash” حرکت از مورتال کمبت 2. ایستاده چند پا از مرگ او دشمن او می اندازد از زبان او مانند او یک قورباغه ابتلا به یک پرواز چسباندن آن را به سر خود را و تبدیل آن را در جلال خون مد. لگدزن است راه او شکم خود را پس از بلع آن هر چند ما نمی توانیم تصور کنید که طعم آن بسیار خوب است.

Shang Tsung – گوش داخلی (مورتال کمبت 2)

Shang Tsung – Inner Ear | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

جسارت بیشتر به پوچ در راه است که می تواند در آینده تاثیر گذار از سری Shang Tsung را “گوش داخلی” یکی از مسخره ترین مرگ و میر در مورتال کمبت 2. Shang Tsung سفر در داخل حریف خود بدن خود را از طریق دوران کانال باعث آنها را به ارتعاش قبل از انفجار به رگبار استخوان و گوشتی بیت است. زمانی که آن را بیش از شما حتی نمی توانید بگویید آنچه در هر بخشی از بدن است.

Mileena – Man Eater (مورتال کمبت 2)

Mileena – Man Eater | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

یکی از این سریعتر و کارآمد تر مرگ و میر در مورتال کمبت 2 Mileena را “مرد خوار” فریبنده است. او شروع به حرکت دادن دشمن او یک بوسه بر روی گونه اما بلافاصله استنشاق آنها را مانند یک کاسه از رشته فرنگی و تف کردن استخوان های خود را برداشت تمیز و خشک است. آنها حتی نمی زمان به فریاد هر چند ما مطمئن نیستیم که او قادر به لذت بردن از خوردن آنها ،

لیو کانگ – MK ماشین بازی (Mortal Kombat 3)

Liu Kang – MK Arcade Machine | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

در یکی از متا شوخی مرگ و میر در Mortal Kombat, تاریخ لیو کانگ را “MK بازی ماشین” در مورتال کمبت 3 دقیقا همان چیزی است که شما می خواهم فکر می کنم: آن را له دشمن خود را با کامل Mortal Kombat arcade کابینه. که در آن دولت از آمده است ؟ آنها این بازی را در خود هستی ؟ آیا کسی این دور در خط فکری و یا آنها فقط خنده ؟

Stryker – انفجار دستگاه (مورتال کمبت 3)

Stryker – Explosion Device | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

بهترین مرگ و میر می تواند برای خلاقیت خود را و یا بیش از حد گور, اما آنها همچنین می تواند برای خود انیمیشن. Stryker را “انفجار دستگاه” شامل شخصیت تسمه بسته C4 به دشمن خود را قبل از پشتوانه دور و متصل کردن گوش خود را برای محافظت از ارزش خود را شنیدن. دشمن است تبدیل به خونین خمیر اندام ها و استخوان های پرواز در تمام جهات.

Quan Chi – پا ضرب و شتم (مورتال کمبت 4)

Quan Chi – Leg Beat | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

اگر شما تا کنون به حال یک پسر قلدر به شما بگویم به “توقف هدف قرار دادن خودتان” و سپس شما را در درک Quan Chi را “پا ضرب و شتم” مرگ و میر از مورتال کمبت 4. دشمن پا پاره پاره کردن در یک سریع و خونین شیوه ای که بعد از آن استفاده می شود به عنوان یک باشگاه به ضرب و شتم آنها را به مرگ. آن نیست goriest مرگ و میر در خارج وجود دارد, اما آن است که یکی از ما می تواند به توقف فکر کردن در مورد.

سونیا – بوسه مرگ (Mortal Kombat: Deadly Alliance)

Sonya – Kiss of Death | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

ما این اشتباه مرگ و میر و به همین دلیل آن را یکی از بهترین. سونیا را “بوسه مرگ” در Mortal Kombat: Deadly Alliance شروع می شود با یک بوسه ساده دمیده به دشمن است که باعث می شود آنها را به استفراغ بیاختیار و سقوط بر روی زمین. او پس از اتمام مرگ و میر توسط جهش و stomping در سر خود را به طور کامل از بین بردن آن است.

Kenshi – وابسته به دورهم اندیشی کشش (Mortal Kombat: Deception)

Kenshi – Telepathic Stretch | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

Kenshi حتی لازم نیست که به لمس است که دشمن برای ارائه یک ویرانگر با کشتن خود را وابسته به دورهم اندیشی کشش مرگ و میر. پس از بلند کردن اجسام آنها را به هوا با استفاده از قدرت خود Kenshi شروع به کشیدن آنها را از هم جدا مانند آنها یک قطعه آدامس یا نوعی اب نبات قبل از آنها پاره پاره به دو به همان اندازه مرده نیمه. چه نوع از شخص را سزاوار چنین سرنوشت ؟

Sindel – میگرن (Mortal Kombat 9)

Sindel – Migraine | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

مانند یک موجود وهمی بشکل کشیده شده از اعماق جهنم Sindel یک نیروی محسوب می شود در سال 2011 را مورتال کمبت. برای او “میگرن” مرگ او کاغذ برداشته دشمن او را و اجازه می دهد تا یک blood-curdling جیغ زدن باعث مغز خود را به منفجر شدن از طرف دیگر چهره خود را. نیم دیگر باقی می ماند متصل سقوط به زمین همراه با بقیه بدن خود را.

Baraka – تا وسط (Mortal Kombat 9)

Baraka – Up the Middle | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

Baraka برخی از وحشیانه ترین مرگ و میر در کل سری (بیشتر در مورد که بعد از آن) و “تا وسط” حرکت از سال 2011 را مورتال کمبت است که در میان بیش از حد بالا. پس از برش کردن دشمن خود را در آغوش او پین آنها را در محل با یکی از تیغه های خود و با استفاده از یکی دیگر به تقسیم آنها را از وسط به مانند یک فیله ماهی.

Cassie Cage – حباب سر (Mortal Kombat X)

Cassie Cage – Bubble Head | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

Mortal Kombat X تازه وارد Cassie Cage تا به حال مقدار زیادی برای اثبات در این بازی او را “حباب سر” مرگ و میر گیر با ما پس از ما به پایان رسید ، پس از تیراندازی دشمن او در هر دو kneecaps او پس از اتمام حمله با یک گلوله به سر. اما هنگامی که انجام می شود او به پیاده روی به جسد و چوب bubblegum در خونریزی زخم اجازه می دهد خون به پر کردن آن و پاپ آن را در مد نفرت انگیز.

جانی کیج – در اینجا جانی (Mortal Kombat X)

Johnny Cage – Here’s Johnny | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

در یکی از سری’ بهترین گره به فرهنگ عامه جانی کیج می پردازد ادای احترام به درخشان خود را با “در اینجا جانی” مرگ و میر در مورتال کمبت X. پس از تبدیل یک سوراخ در دشمن خود را با استفاده از دست برهنه خود را, قفس مدیریت مناسب سر خود را در طریق خود بازگشت و پاپ آن را از قفسه سینه خود را برای ارائه به یاد ماندنی خط. آن را پیچیده آن را ناخالص و آن را یکی از جالب ترین چیزهایی مورتال کمبت تا به حال انجام می شود.

Goro – زیرچشمی نگاه کردن-A-Boo (Mortal Kombat X)

Goro – Peek-A-Boo | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

جانی کیج نیست تنها جنگنده در Mortal Kombat X به آزمایش با سر داخل حفره قفسه سینه. Goro می کند تا به خوبی خود را با “زیرچشمی نگاه کردن-A-Boo” حرکت می کند اما آن را به سر دشمن در داخل خود قفسه سینه. پاره سر خود را با دست برهنه خود را, Goro سپس با انتقاد شدید از آن دوباره به آنها را با نیروی زیادی تعبیه آن در داخل خود ribcage به عنوان آنها سقوط به زمین است. کسی که نیاز به نگه داشتن سر خود را به بالا!

Skarlet – ظروف سرباز یا مسافر خونین (مورتال کمبت 11)

Skarlet – Bloody Mess | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

چه کسی می توانست حدس زده است که خون خود را می تواند یک سلاح علیه شما استفاده می شود در نبرد ؟ Skarlet بود قطعا به عنوان “خون ظروف سرباز یا مسافر” مرگ و میر ضربات همه چیز یک شکاف در مورتال کمبت 11. برگزاری دشمن در جای تساوی خون از طریق سر خود را و آن را تبدیل به کریستال اسپیرز است که پس از آن به عقب پرتاب کردن در آنها. او کشش یکی از آنها بیشتر به خود سر و ظاهر خود کره چشم از طرف دیگر.

Baraka – مواد غذایی برای فکر (مورتال کمبت 11)

Baraka – Food For Thought | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

Baraka خام است اما این بدان معنا نیست که او نمی خلاق با مرگ و میر حرکت می کند. برای “مواد غذایی برای فکر” Baraka ریپ خود دشمن پوست خود را پس از آن به شرح زیر است تا با یکی دیگر از ضربه ای که اشک جلوی جمجمه خود را دور. در آخرین حمله او را می کشد کل مغز را از سر خود زل زده بود به آن عشق برای یک ثانیه قبل از مصرف خوب و سالم نیش خارج از آن. خوشمزه است.

Babality (مختلف)

Babality | Best Mortal Kombat Fatalities
اینجا کلیک کنید برای تماشای کامل مرگ و میر در یوتیوب.

چه یک چیز بیشتر تحقیر آمیز از گرفتن تبدیل به یک خون غبار توسط دشمن شما است ؟ چگونه در مورد گرفتن تبدیل به گریه نوزاد? این سنت از “Babality” حرکت در مورتال کمبت شده است در میان بهترین ویژگی های آن با شخصیت تمام شدن منقبض شده و از چپ به صرف بقیه روز خود را پس از شایان ستایش و درمانده موجودات است.

Joker – پاپ می رود مرگبار (Mortal Kombat 11)

به عنوان شما ممکن است انتظار Joker از مورتال کمبت 11‘s پیامدهای گسترش یک دیوانه بیش از حد بالا و مرگ و میر. اجرای “موسیقی پاپ می رود فانی” مرگ و میر شامل Joker تیراندازی حریف خود را در قفسه سینه با یک دستکش بوکس تفنگ قرار دادن یک jack-in-the-box در سوراخ استارت آن را و دشمن را سر شلیک از بدن خود را — همه در حالی که آواز خواندن به لحن از “پاپ می رود Weasel.” این جنون در آن بهترین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im