بهترین Microsoft Surface Pro معاملات و بسته های نرم افزاری در ماه ژوئن 2020

مایکروسافت خود را به دست آورده راه راه در بخش نرم افزار اما با وجود اینکه مغز در حال حاضر غالب سیستم عامل ویندوز, دهه گذشته قبل از این شرکت تلاش دست خود را در ساخت فیزیکی کامپیوتر. آن روز در نهایت وارد زمانی که مایکروسافت در نهایت نورد از سطح خط از ویندوز تبلت/لپ تاپ هیبریدی و صبر بود و ارزش آن: بلافاصله پس از اولین انتشار سرفیس ترکیب به دست آورده یک نقطه در لیست مورد علاقه ما 2-در-1s.

که گفت: سطح دستگاه ها نیز فوق العاده به عنوان مستقل قرص و اگر یک تبلت ویندوزی چیزی است که شما پس از آن واقعا تنها بازی در شهر (و یک جایگزین عالی برای iPads اگر اپل نیست کیسه های خود را). آنها ثابت کرده ایم به اندازه کافی محبوب است که مایکروسافت از سه مدل جدید در سال گذشته — سطح نرم افزار 7 Surface Pro X و سطح Go 2 — اما چرا پرداخت راه اندازی قیمت ؟ در زیر, ما جمع آوری کرده ایم تا از آخرین و بزرگترین Microsoft Surface Pro معاملات و بسته نرم افزاری است که می تواند به شما صرفه جویی در برخی از پول نقد جدی.

امروز بهترین Microsoft Surface معاملات

  • Microsoft Surface رفتن (اینتل پنتیوم طلا, 8GB RAM, 128GB)$464, شد $549
  • Microsoft Surface برو 2 (اینتل پنتیوم طلا 4GB 64GB) — با امضای نوع پوشش$504, شد $530
  • Microsoft Surface Pro 4 (Intel Core m3 RAM 4GB 128GB SSD) با امضای نوع پوشش صفحه کلید$549, بود, 800 دلار
  • Microsoft Surface Pro 6 (Intel Core i5 8GB RAM, 128GB)$745, شد $899
  • Microsoft Surface Pro 6 (Intel Core i5 8GB RAM, 256 GB) با Surface Pro Keyboard$880, شد 1,199
  • Microsoft Surface Pro 7 (Intel Core i5 8GB RAM, 128GB) با نوع پوشش صفحه کلید$799, $بود 1,029
  • Microsoft Surface Pro X (SQ1 CPU, 8GB RAM, 128GB)$829, شد $999
  • Microsoft Surface Pro X (SQ1 CPU, 8GB RAM, 256 GB) با Surface Pro X Keyboard و سطح باریک قلم$1,295, شد $1,600

Microsoft Surface Pro 6

Surface Pro 6 Review
دن بیکر/Digital Trends

ما را انتخاب ششم-gen Microsoft Surface Pro به عنوان بهترین 2-در-1 است که پول می توانید خرید که آن را نورد در ماه اکتبر سال گذشته و اگر چه جدیدتر Pro 7 Pro X کمی تازه تر از Surface Pro 6 است که هنوز هم فوق العاده دستگاه در سال 2020 است. در واقع در پی Pro 7 Pro X منتشر شده است, Microsoft Surface Pro 6 باور نکردنی ارزش در حال حاضر و می تواند به عنوان بهترین 2-در-1 اگر شما اولویت اصلی است قیمت در مقابل عملکرد.

با توجه به این که آن را فقط بیش از یک سال, مایکروسافت Surface Pro 6 است که به سختی چه کسی تماس مورخ: این بسته های نسل هشتم اینتل Core i5 و core i7 پردازنده های 8 یا 16 گیگابایت حافظه RAM و 128GB به 1TB از حالت جامد ذخیره سازی. به 12.3 اینچ صفحه لمسی سرفیس کاملا فوق العاده و به صورت یک قرص-2-در-1 Surface Pro 6 دارای کیفیت ساخت عالی برای استفاده روزمره و بدون نگرانی. و مانند دیگر Surface Pro دستگاه شما می توانید به راحتی جفت آن را با یک نوع پوشش صفحه کلید برای تبدیل سطح خود را به یک فوق العاده باریک ورزشکار پروزن لپ تاپ.

Microsoft Surface Pro 7

Microsoft Surface Pro 7

پاییز امسال ما شاهد انتشار این به روز رسانی هفتم تکرار Microsoft Surface Pro همراه با ابتکاری Surface Pro X. برای این تجدید مایکروسافت همچنان رویکرد محافظه کارانه و تصمیم به سرهم بندی کردن بیش از حد با یک فرمول برد. این یک استراتژی خوب: مایکروسافت Surface Pro 7 همه چیز ما در مورد Pro 6 با برخی از ظریف پیشرفت مانند یک نهم-gen یخ دریاچه Intel Core CPU و علاوه بر خوش آمدید از بالا سرعت USB-C پورت.

همراه با کسانی که نسبتا جزئی (اما بسیار خوب) ارتقاء Microsoft Surface Pro 7 هنوز هم می بالد که زیبا 3:2 سرفیس صفحه نمایش لمسی و کیفیت ساخت و همچنین با این نسخهها کار به زیبایی با یک نوع پوشش صفحه کلید برای کشیدن دو وظیفه به عنوان یک 2-در-1 اولترابوک لپ تاپ. یکی از ما چند قولنج است که آن را هنوز هم نمی آید همراه با این صفحه کلید را پوشش دهد اما در سطح حرفه ای می پردازد و در حال انجام در سال جدید فروش باید کمک به کاهش است.

Microsoft Surface Pro X

مایکروسافت نشان داد دو سطح جدید دستگاه ها در سال جاری راه اندازی جدید Surface Pro X در کنار Surface Pro 7 refresh در اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر است. نرم افزار 7 فقط یک به روز رسانی کوچک از راه Surface Pro series اما Microsoft Surface Pro X تحویل بلند مدت مورد نیاز جراحی کشیدن صورت است که ما منتظرش بوده ام برای: مهمترین مایکروسافت در نهایت قطع آن دلپذیری ناهنجاری در اطراف صفحه نمایش که یکی از ما چند مداوم شکایت با به طور منظم سطح حرفه ای مدل های (از جمله جدیدترین نرم افزار 7).

آن را کاملا به عنوان سریع به عنوان Surface Pro 7 از نظر مشخصات اما اصلی تجارت کردن در اینجا این است که Microsoft Surface Pro X است که نازک تر و سبک تر است. در واقع آن ها باریک ترین سطح و در عین حال در فقط 0.2 اینچ و کسانی که لاغر ناهنجاری اجازه می دهد برای بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات با یک بزرگتر 13-inch 1920p سرفیس صفحه نمایش لمسی (به صورت اضافی 0.7 اینچ) است. سطح طرفدار X بسته کامل, اما آن را نیز گران ترین عضو جدیدی از سطح خانواده تا خریداران زرنگ و دانا خواهد بود عاقلانه به شکار در اطراف برای معاملات متعدد در طول فصلی حوادث فروش.

Microsoft Surface Pro (5th Generation)

Microsoft Surface Pro 5 2017

این سطح حرفه ای نشان دهنده نسل پنجم از مایکروسافت 2-در-1 و یکی از قدیمی ترین است که شما هنوز هم می توانید به راحتی پیدا کردن اگر چه آن را نمی رسما یک شماره “Surface Pro 5” moniker. بررسی ما تیم اعلام کرد که پنجمین نسل Microsoft Surface Pro بهترین بود 2-در-1 موجود در زمان انتشار آن در سال 2017 (از آن هنگام تاکنون موفق شده است با مدل های جدیدتر به طور طبیعی) اما اگر شما می خواهید چه ممکن است ارزان ترین سطح حرفه ای شما می توانید خرید جدید در سال 2020 آن را بزرگ و با ارزش بالا را انتخاب کنید.

مانند جدیدتر نرم افزار دستگاه در سال 2017, Microsoft Surface Pro همراه با فوق العاده 12.3 اینچ صفحه نمایش لمسی, صفحه نمایش, ساخت و ساز محکم و با کیفیت و سخاوتمندانه در تمام طول روز عمر باتری. همچنین همگام سازی زیبا با نوع پوشش صفحه کلید اگر چه شما هنوز هم می خواهم به خرید که add-on به طور جداگانه. سطح حرفه ای 6 هنوز هم ممکن است انتخاب ما برای کسی که به دنبال یک مدل قدیمی تر اما در معاملات جدید “سهام” واحد را به نسل پنجم سطح حرفه ای ارزش آن را برای خریداران در بودجه تنگ تر.

Microsoft Surface بروید

Microsoft Surface Go Review
غنی Shibley/Digital Trends

اگر ما whetted اشتها خود را برای این 2-در-1s اما به دلایل مختلف شما نمی خواهید به تخلیه یک نمد از پول نقد برای یک سطح نرم افزار مدل و سپس Microsoft Surface رفتن است که قطعا ارزش یک نگاه. 10-inch سطح به یک بودجه بیشتر فکر جایگزین برای بالا پایان سطح نرم افزار ترکیب و بسته بندی یک صفحه نمایش کوچکتر, ساده, سخت افزار و ویندوز 10S (مقایسه نسخه از ویندوز 10 OS). ما در حال رفتن به ادعا می کنند آن را به بهترین سطح است که پول می توانید خرید آن نیست — اما برای حدود 400 دلار آن را بسیار سخت به دنبال این ارزان هدیه اسب در دهان.

سطح بروید یک گزینه عالی برای هر کسی که به دنبال چیزی کمی کوچکتر از یک سطح حرفه ای و یا برای خریداران که می خواهند چیزی مقرون به صرفه (می شود آن را به عنوان یک ثانویه 2-در-1 برای سفر و یا یک دستگاه برای پایه مرور وب و جریان) و بالاتر, مایکروسافت Surface معاملات آن را حتی شیرین تر است. مایکروسافت به تازگی منتشر دوم-gen سطح و در حالی که ما بررسی تیم احساس کردند که آن را کمی بیش از حد گران در حال حاضر آن را یکی دیگر از گزینه در نظر بگیرید اگر شما می خواهید برخی از سخت افزار های ارتقاء و می تواند به پیدا کردن یک معامله خوب است.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech معاملات سقوط فروش و خیلی بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>