بهترین وعده غذایی برنامه ریزی برنامه های برای سال 2020

یکی از بهترین راه حل ها برای افرادی که مشغول به غذا خوردن بهتر است در صفحه اصلی برای برنامه ریزی و آمادگی در پیش است. آماده سازی مغذی و خوشمزه وعده های غذایی در خانه است به خصوص مهم این روز در هنگام غذا خوردن و خرید مواد غذایی بیشتر به چالش کشیدن. برای بسیاری از مردم توان آن را سخت برای گرفتن آغاز شده است. به جای اجازه دادن که نگه داشتن شما را, سعی کنید یکی از این برنامه ها در این لیست به شما پرتاب در مسیر درست است. از سازماندهی منوها برای ایجاد لیست خرید این وعده غذایی برنامه ریزی برنامه های کمک به از بین بردن استرس خود را و صفحه تعویض آن را به صورت خانگی خوشمزه وعده های غذایی.

BigOven باعث می شود آن را آسان به جمع آوری تمام دستور العمل های مورد علاقه خود را در یک محل مرکزی و ارائه می دهد راه های بسیاری برای ترکیب آنها به برنامه. این نه تنها کمک می کند تا با صرف غذا, الهام, اما آن را نیز کمک در برنامه ریزی وعده های غذایی, مواد غذایی, خرید و ترکیب باقی مانده به وعده های غذایی. کلیپ دستور العمل های از سایت های مورد علاقه خود و یا دستور العمل ها با خوراکی یک عکس یا علامت موجود در دستور العمل های به عنوان مورد علاقه ذخیره کنید برای بعد. سازماندهی و فیلتر کردن دستور العمل های دسته برای پیدا کردن هر دستور غذا با فصلی مجموعه و یا پیشنهاد, ظروف و یا شیر را به صرفه جویی در و به اشتراک گذاری ایده های غذا. اضافه کردن دستور العمل های خود را به برنامه ریز ایجاد یک لیست مواد غذایی و کشف دستور العمل های با مواد تشکیل دهنده شما در حال حاضر باید برای کاهش زباله های مواد غذایی. برنامه حامیان خانه پخت و پز جامعه های اضافی برای ایده ها و نظرات.

iOS اندروید

شما گیاهخواری وگان یا مشتاق به یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه? اگر پس از چنگال بیش از چاقو نهایی app دستور غذا را از سازندگان این فیلم به همین نام است. آن را ویژگی های بیش از 400 غذا از برخی از 50 سرآشپزها با دستور العمل های جدید اضافه شده به صورت رایگان در هر هفته. هر دستور العمل نمونه گیاه مبتنی بر شیوه زندگی است که به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده و برای آن فواید و انسانی درمان حیوانات است. این برنامه همچنین ویژگی های زرق و برق دار, وضوح بالا, غذا, عکس, دستورالعمل در مورد چگونه به دبستان ویژه ظروف, مواد تشکیل دهنده, دبستان, مراحل, یک لیست خرید برای هر وعده غذایی و دیگر نکاتی برای نگهداری گوشت-رژیم غذایی رایگان.

iOS اندروید

اگر شما نیاز به برخی از کمک و شرکت در آشپزخانه Allrecipes Dinner Spinner را محور برنامه های اجتماعی آن جامعه بیش از 30 میلیون آشپز خانه می تواند کمک به شما قرار داده و برخی از انواع در رژیم غذایی خود را زندگی است. شخصی این برنامه می شود دقیق تر به عنوان شما به دنبال صرفه جویی و یا تهیه غذاهای مختلف. خیاط انتخاب خود را با جستجو توسط کلمات کلیدی و یا مواد تشکیل دهنده را به تمرکز بر روی نیازهای غذایی و محدودیت زمان و سپس با استفاده از این برنامه به صرفه جویی در ایجاد سازماندهی و به اشتراک گذاری مجموعه دستور العمل. شما همچنین می توانید صرفه جویی توسط پخت و پز چه در فروش در نزدیکی شما و این برنامه را نشان می دهد دستور العمل های که شما راه رفتن به فروشگاه های خاص. ضربه بزنید برای اضافه کردن تمام دستور العمل و یا مواد تشکیل دهنده به لیست خرید خود را که شما می توانید با کمک برخی از 1,000 گام به گام پخت و پز فیلم کامل با دستورالعمل های پخت و پز.

iOS اندروید

Veganized یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه وعده غذایی برنامه ریز است که به شما اجازه جستجو ایجاد و به اشتراک گذاری دستور غذاهای وگان و مسیر خود را تغذیه. این کمک می کند تا شما در برنامه ریزی وعده های غذایی و ایجاد خرید و لیست مواد غذایی به جمع آوری تمام موارد شما نیاز به آماده سازی دستور غذاهای وگان. این یک app دستور غذا را با یک پلت فرم شبکه های اجتماعی بنابراین شما می توانید پیدا کردن دستور العمل های جدید و ایجاد و به اشتراک گذاری دستور العمل های خود را با جامعه. یک مواد مغذی تابع اجازه می دهد تا شما بررسی تمام انرژی و ریزمغذی توزیع فیبر و ویتامین و مواد معدنی اطلاعات برای هر ظرف. Veganized شما کمک می کند تا برنامه ریزی وعده های غذایی خود را هر روز و personalizes مصرف مکمل های غذایی با توجه به سن و جنس و وزن و سطح فعالیت فیزیکی است. و آن را به طور کلی کمک می کند تا به ترویج یک گیاهخوار, رژیم غذایی و شیوه زندگی است.

اندروید

Mealime (نه تایپی) طراحی شده است در اطراف برنامه ریزی خانواده یا مهمان وعده های غذایی راه آسان. شما می توانید پروفایل های از همه شما برای پخت و پز است که می توانید لیست دوست داشتن, general عادات غذا خوردن, آلرژی و…. شما همچنین می توانید ایجاد پروفایل برای زوج ها و یا کل خانواده ها را به برنامه ریزی یک کمی آسان تر است. شما می توانید سپس به دنبال دستور العمل های که مطابقت با تمام کسانی که مورد نیاز است. یکی را انتخاب کنید و آن را به شما می دهد دستورالعمل های کامل و می تواند به طور خودکار اضافه کردن مواد لازم برای لیست مواد غذایی خود را. بسیاری از دستور العمل های متمرکز در سریع دبستان بار حدود 30 دقیقه, بنابراین شما ممکن است قادر به صرفه جویی در زمان و حتی بیشتر در آشپزخانه. به روز رسانی های اخیر به برنامه شامل دستور العمل های جدید retooled دستور العمل های قدیمی تر شش نفر فرد و سفارشی اندازه خدمت و پیشرفت به تحویل ادغام با Instacart, بازنگری دستور العمل توضیحات و تاریخچه و توانایی برای به اشتراک گذاشتن لیست خود را با برنامه های دیگر چاپ از تلفن خود و یا به اشتراک گذاری خود را با اعضای خانواده در داخل برنامه.

iOS اندروید

FoodPlanner بر اساس اطراف دستور العمل های. این اجازه می دهد تا شما به فهرست وب برای دستور العمل های سالم و دانلود آنها بر روی برنامه. آن را به شما می دهد که داده های تغذیه ای برای غذا و اجازه می دهد تا شما را به طور خودکار ایجاد یک لیست خرید. اضافی موجودی-مدیریت سیستم واقعا جدی foodie اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن مسیر فعلی شما مواد تشکیل دهنده و شما همچنین می توانید دستور العمل از ابتدا اگر شما می خواهید. وجود دارد ویژگی های به اشتراک گذاری به عنوان خوبی است که می تواند به شما کمک کند کشف کردن که چگونه به غذا دبستان.

اندروید

mealplan

MealPlan شما را با ارائه وعده غذایی دسته است که شما می توانید با کشیدن و رها کردن به یک برنامه هفتگی به سرعت برنامه ریزی وعده های غذایی خود را (و حتی ایمیل آنها را به افراد دیگر). این دسته آن را آسان به جستجو برای وعده های غذایی خاص و می تواند به طور خودکار ایجاد لیست مواد غذایی برای شما. شما همچنین می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن غذا برای اضافه کردن تنقلات را در لینک کلیک کنید برای دستور العمل های خاص و یا حذف برخی از وعده های غذایی به طور کامل. شما می توانید جستجو برای وعده های غذایی و تولید برچسب برای آنها بیش از حد. وجود دارد یک منحنی یادگیری, اما آن را سرگرم کننده سیستم, به خصوص اگر شما یک آی پد یا یک دیده بان اپل.

iOS

MealBoard

آیا شما عشق را به سفارشی کردن هر جزئیات کمی? سپس MealBoard ممکن است برنامه را برای شما. این عمل مانند بسیاری از برنامه های دیگر در لیست ما با یک تابع جستجو برای وعده های غذایی کشیده از اینترنت توانایی برای برنامه ریزی وعده های غذایی در یک تقویم و گزینه ای برای ایجاد یک لیست مواد غذایی. اما یک زن و شوهر از ویژگی های آن منحصر به فرد: رابط کاربری به خصوص لذت بخش برای استفاده و آسان به سفارشی کردن و وجود یک شربت خانه حالت است که اجازه می دهد تا شما را به حرکت مواد لازم برای شربت خانه خود را هنگامی که شما آنها را خرید و آنها را حذف کنید هنگامی که شما اجرا.

iOS

در اینجا یک رویکرد متفاوت: اگر هدف اصلی شما این است برای از دست دادن وزن و سپس خوردن این مقدار شما را تشویق میکند خود را وارد کنید و تنظیمات مواد غذایی چه مقدار پول می خواهید به صرف برنامه خود را و چگونه بسیاری از کالری در وعده های غذایی را شامل خواهد شد. سپس آن را به تولید برنامه های غذایی برای شما و ارائه لیست مواد غذایی برای مواد تشکیل دهنده. اگر شما مانند پخت و پز (به عنوان مخالف به تحویل غذا) اما می خواهم به منظور توسعه عادات سالم غذا خوردن این برنامه می تواند کمک به شما انجام درست آن. نسخه های اخیر اضافه کردن گزینه به تعداد و تولید مواد غذایی مبتنی بر کربوهیدرات خالص. مشترکان هم اکنون می توانید سفارش مواد غذایی آنلاین از طریق AmazonFresh. جستجوی غذا تا به بازرسی و نگهداری شده است اجازه می دهد تا شما به فهرست چند دسته از مواد غذایی در یک بار با مورد علاقه خود را آسان تر برای پیدا کردن در حالی که روشن شدن تمایز بین مواد غذایی مختلف ژانرهای.

iOS اندروید

از دست دادن آن! یک کاهش وزن, برنامه, اما به جای ضبط تعداد کالری شما می خواهید در هر وعده غذایی شما فقط مجموعه ای از اهداف کلی و وزن بدن هدف است که شما می خواهید برای رسیدن به. سپس شما دقت پیگیری آنچه شما به غذا خوردن و چه نوع ورزش شما در حال گرفتن. این برنامه شامل یک بانک اطلاعاتی مواد غذایی با میلیون ها نفر از گزینه های را انتخاب کنید از یک اسکن تابع بنابراین شما فورا می توانید اضافه کردن مواد غذایی خریداری شده و حتی برخی از عکس برای به رسمیت شناختن غذاهای اساسی. این است ایده آل اگر شما می خواهم به ترکیب برنامه ریزی با ردیابی است. در سال های اخیر به روز رسانی نرم افزار در حال حاضر می فرستد مواد تشکیل دهنده دستور غذا به عنوان جداگانه اقلام مواد غذایی به اپل بهداشت برنامه. جدیدترین نسخه به روز رسانی دستور العمل ویژگی به شما اجازه کپی کردن یک دستور العمل و بیشتر اضافه خدمت واحد است. نیز وجود دارد که به روز رسانی به اپل دیده بان و مراحل اتصال و افزایش وضعیت صفحه نمایش. این برنامه در حال حاضر پشتیبانی خود را مشاهده لیست مواد غذایی خود را در سازمان دیده بان اپل.

iOS اندروید

فلفل قرمز دستور مدیر 3 تعاملی برنامه ریز غذا. علاوه بر ویژگی های معمول مانند پیدا کردن دستور العمل های آنلاین, ساختمان, اتوماتیک, مواد غذایی, لیست و برنامه ریزی وعده های غذایی برای هفته یا ماه آن را فراهم می کند ابزار است که شما می توانید استفاده کنید برای رفتن عمیق تر است. به طور خودکار در مقیاس مواد تشکیل دهنده عبور آنها را به عنوان شما اضافه کردن آنها را به ظرف خود را ارسال عکس به دستور العمل های خود را و سفارشی کردن مواد غذایی خود را دسته بندی بر اساس چگونه شما می خواهم به فروشگاه وجود دارد تن از راه به مطمئن شوید که همه چیز را تنها راه شما آن را می خواهم. نسخه های جدیدتر اضافه کردن توانایی برای جستجو دستور العمل شرح و بهتر همگام سازی عملکرد.

iOS اندروید

Yummly مواد غذایی-های و دستور العمل-پیدا کردن برنامه است که ویژگی های زیادی از عکس رنگی و سیستم رتبه بندی برای کمک به شما در پیدا کردن محبوب ترین (یا حداقل بیشتر صحبت در مورد) دستور العمل آنلاین. وقتی که می آید زمان به واقع را ظرف Yummly همچنین می توانید عرضه راهنماهای تصویری و حتی توصیه غذایی است. اگر شما باید وعده های غذایی خود را معمول کار می کرد اما نیاز به برخی از کمک به پیدا کردن حق العمل Yummly بزرگ است البته بیشتر گاه به گاه برنامه. به روز رسانی های اخیر شامل مواد تشکیل دهنده به رسمیت شناختن آن Yummly با استفاده از زمان واقعی تشخیص تصویر برای تشخیص مواد تشکیل دهنده شما را در دست داشته و توصیه بهترین دستور العمل را با آنها. نسخه جدید نرم افزار در حال حاضر در دسترس برای 5 دلار در هر ماه است که ویژگی های دست در پخت و پز نشان می دهد از سرآشپزها مشهور از سراسر جهان است. نسخه جدید راه اندازی من متصل آشپزخانه مرکز فرماندهی برای Yummly دماسنج هوشمند طراحی شده را به حدس و گمان از پخت و پز.

iOS اندروید

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im