اگر شما شنیده عبارت “هنگامی که شما به مک شما هرگز به بازگشت” شما می دانید, آن را درست نگه می دارد. مکینتاش ارائه ویژگی های شگفت انگیز, نرم افزار و درجه یک از برنامه های عرضه شده توسط اپل است. وجود دارد بارهای بیشتر برنامه های است که می تواند تغییر راه شما استفاده از مک خود را هر روز.

این که آیا شما فقط خریداری شده خود را برای اولین بار مک اند و یا یک اپل فن برای سال, در اینجا بهترین نرم افزار مک برای سال 2020 است که شما به سادگی نمی تواند بدون زندگی می کنند.

رابط

آلفرد 4

Alfred 4

فکر می کنم از آلفرد به عنوان کانون توجه و با یک خط تیره از سیری. این یک نرم افزار لانچر اما آن را می توانید انجام دهید خیلی بیشتر از فقط که. با آلفرد شما می توانید به سرعت انجام محاسبات و اجرای وب جستجو و پیدا کردن کلمه تعاریف در میان بسیاری از توابع دیگر.

آن را پر می کند شکاف بین سیری و خود را در انظار جستجو اجازه می دهد تا شما را به طور خودکار وظایف و انجام عملکرد های پیشرفته است که رک و پوست کنده سیری باید قادر به رسیدگی بدون ورودی صوتی. نسخه 4 را بهبود می بخشد گردش کار خالق معرفی متن غنی اسنیپت و بیشتر.

آمفتامین

Amphetamine for Mac

همیشه مورد علاقه, آمفتامین نگه می دارد کامپیوتر شما را از رفتن به حالت خواب شروع محافظ صفحه نمایش و یا اجرای خودکار کم نور عملکرد. این است ایده آل برای تماشای جریان فیلم و یا هر فعالیت دیگر که در آن شما را لمس نمی کند صفحه کلید و یا موس برای مدت طولانی.

توجه داشته باشید که آمفتامین دیگر با این نسخهها کار با نسخه های قدیمی تر از MacOS قبل از یوسمیتی.

متصدی بار 3

Bartender 2 Mac App

متصدی بار 3 یک برنامه ساخته شده برای زمانی که شما با استفاده از بیش از حد بسیاری از برنامه های. به عبارت ساده آن اجازه می دهد تا شما انتخاب کنید که برنامه به نظر می رسد در نوار منو و تنظیم مجدد موقعیت خود را به شهوت و میل خود را. این یک ظریف ابزار است که به طور خاص طراحی شده با سازمان در ذهن و مانند آن را اجازه می دهد تا شما بهتر اسلوب جنبه های مختلف رابط خود را.

شما همچنین می توانید جستجو برای موارد خاص و یا حرکت آنها را به اختیاری متصدی بار نوار اگر شما در نیاز مبرم به فضای اضافی. آخرین نسخه اضافه شدن پشتیبانی برای MacOS کاتالینا یک رابط است که اهرم سیستم عامل جدید و توانایی حرکت را از طریق صفحه کلید خود را. شما می توانید انتخاب کنید 4-هفته تست رایگان قبل از خرید.

Dropzone 3

Dropzone 3 App Thumb

پس از نصب Dropzone 3 احساس می کند مانند بخشی جدایی ناپذیر از MacOS. این استخوان توابع برنامه به عنوان یک میانبر ابزار به این معنی که شما می توانید آن را به سرعت کپی و انتقال فایل ها, راه اندازی نرم افزار و به اشتراک گذاری محتوا از طریق خدمات محبوب مانند Facebook و Flickr.

شما همچنین می توانید آپلود فایل از طریق FTP و آمازون S3 و یا کوتاه کردن آدرس ها با استفاده از تازه اضافه شده ماده چسبنده و لزج.gl shortener. این همه قرار دارد در داخل یک آیکون کوچک است که نشسته است در نوار منو.

Google Chrome

Google Chrome Mac App

کروم از ویژگی های گسترده زیست محیطی و دنباله دار با سرعت آن را به یک مرورگر برای مک خود را. Chrome یکی از سریع ترین مرورگرهای موجود برای مک, یک, که همچنین ویژگی های توانایی به طور خودکار همگام سازی تمام اطلاعات خود را — بوک مارک ها, باز کردن زبانه جستجوهای اخیر ، — در سراسر چندین کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه. که همراه با آن قوی سفارشی سازی و جستجو از طریق مسنجر قابلیت های آن را ارزشمند می سازد.

به عنوان محبوب کروم است اما این یکی از ضعیف ترین برای حریم خصوصی کاربر حفاظت بنابراین در نظر بگیرید که قبل از نصب.

آهنربا

Magnet App Thumb

این همیشه آسان نیست برای مشاهده چند ویندوز در کنار هم اما آهنربا به شما می دهد تن از گزینه. این برنامه ساخته شده است برای multitasker که در درون همه ما است و در نتیجه ارائه یک راه سریع به ترتیب روی دسکتاپ شما. با آهنربا شما می توانید با کشیدن و ضربه محکم و ناگهانی ویندوز به لبه ها و گوشه های صفحه نمایش خود را که خواهد شد و سپس قفل را به محل. این یک ابزار فوق العاده کامل با از پیش تعریف شده و کلید های میانبر صفحه کلید اگر شما می خواهید برای کپی کردن مطالب از یک برنامه به دیگری.

برطرف کردن مانع

Unclutter Mac App

برطرف کردن مانع اساسی است قطعه از نرم افزار که مناسب نام خود را. این برنامه در دسترس است با یک ضربه تند وشدید زدن سریع از بالای صفحه نمایش خود را و بهتر است توابع به عنوان یک محل مناسب برای ذخیره سازی یادداشت سریع فایل های اخیر و اطلاعات کلیپ بورد.

به روز رسانی های اخیر نیز اجازه می دهد تا برای یک نور یا تم تیره (اگر چه MacOS کاتالینا در حال حاضر بومی dark mode) و شامل گزینه ای برای کشیدن کارت در بالای دیگر دسکتاپ ویندوز. فایل ها و یادداشت ها حتی به طور خودکار همگام سازی در سراسر دستگاه های خود را از طریق Dropbox مناسب علاوه بر این که می افزاید: به این نرم افزار ماندگار تجدید نظر شود.

بهره وری

میل, عکس

Affinity Photo

خسته از توپخانه از پول هر ماه برای نرم افزار Adobe Photoshop اما می خواهید یک برنامه است که فقط به عنوان خوب است ؟ میل, عکس از سریف می تواند فقط آنچه شما نیاز دارید. آن را به یک عکس-ویرایش برنامه که برنده جوایز متعدد از اپل (از جمله برنامه های سال) بنابراین شما می دانید آن را به چیزی خاص.

بر خلاف فتوشاپ شما فقط با پرداخت یک بار هزینه از $50 و آن مال برای زندگی است. اما این است که برخی از ارزان hobbled نرم افزار — این یک کامل-ویژه برنامه است که می تواند ایستادن پا به پا با Adobe ویرایش تصویر کرگدن. این خواهر, نرم افزار برای طراحی گرافیک و چاپ و نشر رومیزی بیش از حد که هر دو فوق العاده هستند جایگزین Adobe اجناس.

یک روز

Day One 2 Journal Mac App

مجلات یک سنت قدیمی — فقط بخواهید بنجامین فرانکلین. که گفت: به درستی با عنوان یک روز به عنوان یک دیجیتال همراه برای کسانی که به دنبال ضبط کوچک زندگی, لحظات. گذشته از متن این برنامه همچنین شامل عکس های یادآوری و دسته آخر که کمک فوق العاده با ماندن سازمان یافته است. بهترین بخش ؟ حفاظت از رمز عبور بالقوه نگه می دارد چشم کنجکاو در خلیج.

یک روز به رایگان استفاده کنید اما برای نامحدود مجلات و عکس ها — نه به ذکر است تمام به روز رسانی های آینده — شما می خواهید به در نظر گرفتن اشتراک حق بیمه ($35 سال).

Evernote

Evernote Mac App

Evernote پادشاه بلامنازع توجه داشته باشید در نظر گرفتن برنامه های, و دلیل خوب است. آن را ساده و سازمان یافته به طور مستقیم و همگام با فقط در مورد هر سرویس مبتنی بر وب شما می توانید تصور کنید. و پس از آن یکی از محبوب ترین برنامه ها در هستی وجود دارد واقعی boatload از پسوند مرورگر و افزودنی های موجود برای آن را به عنوان به خوبی.

Evernote ارائه می دهد یک نسخه رایگان فراهم می کند که یک کشت از قابلیت های اساسی تا 60 مگابایت از آپلود یک ماه و همگام سازی برای دو ماشین اما اگر شما یک کاربر سنگین, شما می خواهید به انتخاب کردن برای نسخه حق بیمه ($7.99 در هر ماه).

Fantastical 2

Fantastical 2 Mac App

Fantastical 2 تنها تقویم برنامه شما همیشه نیاز دارید تا زمانی که شما مایل به پرداختن به آن است. قیمت کمک های مالی شما دسترسی به یک مجموعه قدرتمند از ابزار به عنوان به خوبی به عنوان یک صفحه نمایش کامل تقویم پنجره ای که به عنوان زیبا به عنوان آن عملی است.

مشخصه های واقعی از Fantastical 2 در راه شما ایجاد یادآوری; فقط نوع که شما “شام با الکسا در روز پنج شنبه ساعت 7:30 p. m.” و به تماشای برنامه برنامه آن را با یک یادآوری است.

GIMP

GIMP for Mac

در اینجا یکی دیگر از ویرایشگر تصویر, اما این یکی آزاد است. این همه چیز شما نیاز به جایگزین Adobe ماهانه فتوشاپ اشتراک: لایه کنترل اثرات سایه, وکتور مبتنی بر مسیرهای فیلتر قرار گرفتن در معرض, و خیلی بیشتر. آن را ارائه می دهد حتی مشابه خودکار توابع به منظور افزایش رنگ و تساوی و صحیح تعادل رنگ سفید در پرواز است. آن را به سادگی یکی از بهترین جایگزین فتوشاپ به تاریخ.

GIMP یک پروژه منبع باز در ابتدا طراحی و توسعه توسط دو برکلی دانشجویان که اول رفت و در سال 1996. این آثار در کنار دیگر منبع باز نرم افزار Adobe جایگزین برای ایجاد یک منبع باز مجموعه: Scribus (دیزاین) و اینک اسکیپ (تصویرگر).

GoodTask

GoodTask

اپل دوباره طراحی آن یادآوری برنامه در MacOS کاتالینا. ما به آن را امتحان کنید و در حالی که آن را بهبود قطعی بیش از آن بدون زرق و برق سلف آن را هنوز هم احساس می کند تنها در نیمه راه وجود دارد. در عوض اپل باید برخی از اشاره گرها از GoodTask — آن را به بهترین یادآوری برنامه خارج وجود دارد ،

اگر شما فقط نیاز به سرعت ایجاد نوشته GoodTask می شود از راه خود را و شما اجازه می دهد انجام این کار است. اما آن را زنده می آید زمانی که شما شروع به استفاده از قدرت خود را ویژگی های. شما می توانید هوشمند لیست بر اساس معیارهای مشخص شده اضافه کردن یادآوری جدید با استفاده از متن قطعه که GoodTask به طور مستقیم می داند و همه چیز را از تقویم برای تقریبا هر تابع می تواند به بهینه سازی را به میل خود.

هازل 4

Hazel

هازل سازمان برنامه با یک پیچ و تاب و بزرگ: شما خود را ایجاد قوانین برای چگونه برنامه به رسمیت می شناسد انواع و حرکت می کند تمام فایل های خود را و یا محبوبیت. این اجازه می دهد تا به صورت فوق العاده انعطاف پذیر, مدیریت فایل ها, آیا شما می خواهید به مرتب کردن بر اساس یک نوع خاص از فایل درخواست نام و برچسب ها به طور خودکار و یا اعمال دیگر قانون سخت مجموعه برای هر فایل و پوشه دانلود بر روی کامپیوتر شما.

این یک کار بسیار عالی نرم افزار امور مالی خانه و به طور کلی قابل استفاده در انواع حالات. اما ممکن است برخی از زمان برای تنظیم قوانین شما می خواهید برای مدیریت فایل ها پس از هازل دوستانه تر برای دست در سازمان. هزینه آن $32, هر چند شما می توانید یک خانواده پنج بسته برای $49.

PDF کارشناس

PDF Expert Mac App

نیاز به کار با فایل های PDF است که واقعیت زندگی و PDF متخصص باعث می شود که وظیفه یک کمی آسان تر است. نه تنها مینیمالیستی نرم افزار اجازه می دهد تا شما را به پر کردن فرم و ادغام فایلهای Pdf, اما آن را نیز کمک های مالی شما یک میزبان از ابزار برای ویرایش annotating و امضای فایل ها در پرواز است. آن را سازگار با اپل تداوم و ویژگی Handoff بنابراین شما می توانید مبادله دستگاه های, در حالی که در وسط یک سند بدون ترس از دست دادن کار خود را.

Pixelmator

Pixelmator App Thumb

کاربران Mac دسترسی به یک انتخاب گسترده ای عالی از برنامه های ویرایش عکس است اما حتی در برابر بسیاری از رقبا Pixelmator و خارج از غرفه به عنوان یکی از بهترین. آن را دارای یک لیست گسترده ای از ویژگی های قدرتمند است و در حال حاضر یکی از سریع ترین برنامه ها در کل ویرایش عکس فضا.

جیب

Pocket Mac

همانطور که از نام آن ممکن است حاکی از جیب یک ابزار است که اجازه می دهد تا شما “جیب” مقالات و صفحات وب را برای بعد مشاهده. آن را اساسا تحکیم تمام مطالب در یک ساده و آسان برای استفاده و رابط کاربری آن نیز در دسترس نیست.

این نرم افزار مناسب برای به اشتراک گذاری چیزهای مورد علاقه خود را در میان دوستان و یا برای ماشین مقالات جالب شما ممکن است روبرو می شوند در شب خود را به رفت و آمد است که شما سپس می توانید بکشید تا بر روی صفحه نمایش بزرگ با خود همراه متن, تصاویر و لینک زمانی که شما به خانه. جیب به رایگان استفاده کنید اما اگر شما می خواهید افزایش قابلیت جستجو و یک تجربه آگهی رایگان و سپس شما می خواهید به استفاده از حق اشتراک (5 دلار در هر ماه یا 45 دلار در هر سال).

Reeder 4

Reeder 3 Mac App

Google Reader ممکن است مرده و رفته اند اما مناسب یک خواننده RSS است که هنوز باید. خوشبختانه Reeder 3 یکی از بهترین اطراف. این نرم افزار دسکتاپ ورزشی, زرق و برق دار پایان که کاملا تعارف MacOS را نیمه شفاف شیشه همراه با مشترک پسوند یک حالت مرور خصوصی و پشتیبانی از اکثر RSS خدمات (Feedly, Feedbin, تب, و غیره.). تم های کنترل حرکت و یک میزبان از گزینه های سفارشی سازی نیز به عنوان استاندارد.

جرقه

Spark

اپل برنامه ایمیل خوب است اما ما نمی رفتن بسیار فراتر از آن است. جرقه بزرگ است اما, و نشان می دهد که چه چیزی ممکن است در یک برنامه ایمیل. آن اظهار داشت: هدف این است که به شما اجازه “نگاهی کنترل از صندوق پستی خود را” و آن رسیدن به این در چندین باهوش و متفکر راه.

ایمیل های مهم از مردم شما می دانید به طور خودکار شناور به سمت بالا حصول اطمینان از آنها دریافت نمی گرفتار در دریا از خبرنامه ها و دادن. شما تنها مطلع در مورد ایمیل از مخاطبین خود را کمک به شما در قطع کردن حواس او را پرت در حالی که آن عالی مشترک ابزار عالی برای کار تیمی است. بهترین از همه آن رایگان است.

چیزهایی 3

Things 3

چیزهایی 3 درخشان MacOS به انجام لیست و برنامه مدیریت وظیفه. با تشکر کامل طراحی مجدد چیزهای مفید تر از همیشه, اتصال به وظایف خود و تقویم در یک رابط بدون درز. شما می توانید اضافه کردن توضیحات چک لیست وظایف آینده شب-تنها وظایف خودکار یادآوری ها و بسیاری از دیگر کار منحصر به فرد ویژگی های. اگر شما می خواهید برای سرمایه گذاری در پایان برنامه مدیریت وظیفه برای مک, همه چیز به ارزش قیمت است. وجود دارد یک محاکمه رایگان در دسترس است اگر شما نمی خواهید به پرداخت حق دور.

Wunderlist

Wunderlist Mac App

اجازه ندهید اخیر مایکروسافت کسب Wunderlist شما احمق — آن را هنوز هم یک ابزار فوق العاده برای MacOS حتی بدون premium مجموعه ای از ویژگی های. براق برنامه کمک می کند تا با ایجاد لیست که هر کدام همراه با سفارشی خرما به علت یادآوری و هر چیز دیگری شما نیاز به ماندن در برنامه.

این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا به صورت مشارکتی لیست همگام سازی مطالب خود را در سراسر دستگاه ها و امکانات قابلیت ذخیره صفحات وب و مطالب دیگر را برای بعد مشاهده (مانند پاکت).

سرگرمی و اجتماعی

ترمز دستی

Handbrake App Thumb

بله دی وی دی پاره است که هنوز هم یک چیزی در عصر دیجیتال توزیع شده است. که گفت:, دستی می درخشد وقتی که می آید به تبدیل فایل های رسانه ای و رمزگذاری ویدئوها به ویژه هنگامی که شما عامل در چگونه سریع و بی دردسر از نرم افزار منبع باز می روند.

شناخته شده برنامه نیز همراه با مجموعهای از ابزارهای ویرایش طراحی شده برای پیرایش تنظیم نرخ فریم و اضافه کردن زیرنویس در میان یک لیست خشکشویی از دیگر اقدامات مفید آمده است که دوم به آن بهینه سازی ایستگاه از پیش تنظیم.

بسته

Parcel App Thumb

صادقانه میگویم که هنوز مغازه ها در آجر و ملات فروشگاه های دیگر ؟ بسته است که با هدف خرید آنلاین هواخواه ارائه آن را ایده آل برای هر کسی که به طور مداوم در انتظار یک بسته در آستان خود.

ردیابی برنامه با این نسخهها کار میکند بیش از 250 خدمات از جمله مهره های اصلی مانند UPS, USPS و فدرال اکسپرس — اجازه می دهد شما را به دیدن که در آن بسته های خود را در یک نگاه با کمی بیش از یک شماره پیگیری. اطلاعیه های فشار و نور افکن ادغام هستند فقط یک اضافه شده به علاوه.

شل

Slack Mac App

شل است همه منظوره پیام مشتری است که به تازگی گرفته شده دفتر بهره وری و بحث به یک سطح کاملا جدید.

این سرویس را جذاب دسکتاپ ویژگی های نرم افزار تمام ابزارهای موجود در این نسخه مبتنی بر مرورگر از شل — به عنوان مثال کانال های خصوصی Giphy, یکپارچه سازی و تم ها — همراه با کنترل بهتر بر اطلاعیه و افزایش حمایت از تیم های مختلف.

Spotify در

Spotify Mac App

اپل موسیقی برای همه نیست. خوشبختانه Spotify رسمی برنامه دسکتاپ نشان دهنده جایگزین مناسب برای کسانی که به دنبال به شعبه فراتر از اپل اکوسیستم. آن را به شما می دهد دسترسی به تمام Spotify در فروشگاه بسیار شبیه به تلفن همراه خود را همتای شما اجازه جستجو و گوش دادن به تقریبا هر آهنگ هنرمند و یا آلبوم رایگان.

شما همچنین می توانید استفاده از آن برای ساخت لیست پخش سفارشی و یا سرمایه گذاری در توصیه شخصی است که دهانه jazz, hip hop, rock, و همه چیز را در میان.

انتقال

Transmission MacOS

جامد BitTorrent مشتریان و چند دور بین هستند اما انتقال رتبه در میان بهترین. این برنامه بسیار سبک وزن برتری دارد وقتی که می آید به سرعت دانلود و مخلوط یکپارچه با MacOS. آن را قوی ترین مشتری, اما آن را به راحتی بهترین انتخاب برای MacOS در حساب خود اطمینان و بدون رویکرد به دریافت تورنت.

این برنامه سریع, سبک, و باعث می شود زندگی را کمی ساده تر به سادگی با وارد شدن از راه خود را. انتقال را یک نقض امنیتی در سال 2016 بنابراین مطمئن شوید که شما تنها دانلود جدید ترین نسخه (2.94 یا بالاتر) به طور مستقیم از انتقال پروژه.

Tweetbot 3

Tweetbot 3

Tweetbot 3 است که برای قدرت کاربر که می خواهم به جای جست و خیز رسمی توییتر نرم افزار برای Mac به نفع چیزی قادر است.

مانند last-gen نسخه نرم افزار, جدیدترین تکرار به شما ارائه با ستون های متعدد و ویندوز همراه با ابزار به قطع کاربران هشتگهای و کلمات کلیدی خاص. آن را نیز پشتیبانی از برنامه های شخص ثالث مانند Bitly و کاغذ و ویترین یک رابط کاربری ساده است که جفت کاملا با آخرین MacOS نگاه کنید.

VLC Media Player

VLC Media Player Thumb App

VLC media player بهتر است از نرم افزار Quicktime تقریبا در هر جنبه که مهم ترین و قابل توجه سرعت و سازگاری با فایل.

این نرم افزار منبع باز با پشتیبانی از تقریبا هر فایل های رسانه ای شما می توانید جمع اوری از AAC به Theora, در حالی که ارائه سریع تبدیل ویدیو گسترده پشتیبانی از زیرنویس و یک میزبان از فیلتر های ویدئویی است که شما اجازه می محصول د-تسمه و سفارشی پخش. رابط بصری نیست نیمی از بد یا.

امنیت و ذخیره سازی

1Password

1Password Mac App

نفرت تلاش برای به یاد داشته باشید هر رمز عبور برای هر حساب شما را داشته باشد ؟ 1Password فوق العاده مدیریت رمز عبور است که امنیت آنها را در یک به طور کامل رمزگذاری شده طاق که بعد از آن شما دسترسی از طریق یک رمز عبور کارشناسی ارشد. برای تیم 1Password اتهامات 3 دلار در هر ماه هنگامی که صورتحساب سالانه در حالی که 1Password خانواده های برنامه را پوشش می دهد پنج نفر 5 دلار در هر ماه هنگامی که صورتحساب سالانه است. وجود یک برنامه ریزی برای تیم های بیش از حد هزینه 4 دلار در هر ماه برای هر کاربر.

Carbon Copy Cloner

Carbon Copy Cloner

Carbon Copy Cloner یک نرم افزار پشتیبان گیری است که فوق العاده ساده برای استفاده است. این نوع از برنامه ما امیدواریم که شما هرگز مجبور به استفاده از, اما وقتی اعتصاب فاجعه شما خواهد بود خوشحالم که شما آن را کردم.

یکی از بهترین ویژگی های آن است که توانایی به ایجاد بوت پشتیبان گیری از دیسک راه اندازی خود را. این بدان معناست که اگر شما درایو اصلی نتواند و شما نمی توانید قدرت خود را در مک شما می توانید بوت از نسخه پشتیبان تهیه کنید و با کار خود را. این یک نجات دهنده زندگانی واقعی.

شما همچنین می توانید پشتیبان گیری از فایل ها و داده ها را به یک دیسک سخت خارجی و یا یکی دیگر از مک و سپس بازگرداندن همه چیز با چند کلیک. پس از اولین بار, پشتیبان, آن را تنها فایل های که به روز شده اند, شما صرفه جویی در فضا.

Dropbox

Dropbox App Thumb 5

وجود دارد چند عکس راه حل ذخیره سازی ابر و Dropbox است که باعث می شود فایل های همگام سازی سریع و بدون درد است. دسکتاپ برنامه کار می کند بسیار شبیه به نرم افزار وب و تلفن همراه همتایان دادن به شما دسترسی به فایل ها و پوشه ها در حالی که ارائه شما توانایی برای آپلود عکس ها و اسناد مختلف به طور مستقیم از کامپیوتر خود ببینید.

شما دریافت 2GB ذخیره سازی رایگان فقط برای ثبت نام, اما شما می توانید کسب درآمد بیشتر توسط شما دعوت دوستان و یا اتصال به Dropbox به طریق معمول کانال های رسانه های اجتماعی.

گوگل درایو

Google Drive App Thumb

شانس هستند که شما می دانید شایستگی از گوگل درایو. اما شما ممکن است آگاه باشید که شما می توانید کار خود را در اسناد و صفحات گسترده و ارائه آفلاین هنگامی که شما نمی توانید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

گوگل دسکتاپ نرم افزار به شما می دهد دسترسی سریع به تمام فایل ها و پوشه ها بسیار شبیه به نرم افزار تلفن همراه همتای شما را با ارائه یک گروه اختصاص داده های پوشه که در آن شما می توانید همگام سازی به 15GB ارزش محتوا — با فرض اینکه شما نمی پرداخت برای ذخیره سازی اضافی. گوگل درایو می توانید پشتیبان گیری از کل درایو در صورت دلخواه.

Little Snitch 4

Little Snitch 3 Mac App

Little Snitch 4 مجوز مسدود کننده که به شما اجازه کنترل تمام اتصالات ورودی و خروجی. اگر شما یک برنامه است که شما نمی خواهید برای اتصال به اینترنت این نرم افزار می توانید بلوک آن از طرف شما. شما می توانید آن را به بلوک یک مثال تا زمانی که شما ترک یک برنامه خاص و یا برای همیشه لطفا برای. آن را بزرگ برای متخصصین کنترل مثل ما که ترجیح می دهند به همه چیز را می دانیم ما مک در حال انجام است.

اتمام Mac security نرم افزار در اینجا.

Microsoft OneDrive

MacOS OneDrive

اگر شما به طور مداوم تغییر بین MacOS و ویندوز, انتقال فایل ها بین این دو می تواند درد. که در آن OneDrive می آید را به بازی به عنوان خدمات یکپارچه به ویندوز و به طور پیش فرض از سرویس ابری برای پلت فرم. با OneDrive نصب شده بر روی مک خود را, شما می توانید همگام سازی فایل ها بین این دو با سهولت به شما اجازه می دهد برای باز کردن تصاویر, اسناد و مدارک و بیشتر در هر دستگاه بدون هیچ گونه تلاش اضافی در بخشی خود را.

اگر شما در حال حاضر به اشتراک Microsoft 365, شما تا به nas 6tb از OneDrive ذخیره سازی (یا 1TB هر کاربر). که به معنی شما لازم نیست به پرداخت هزینه برای اپل iCloud اگر شما نیاز به بیش از رایگان 5GB.

The Unarchiver

Unarchiver

برنامه های بومی در MacOS نمی تواند آن را انجام دهد همه به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد با هوای فشرده و یا فایل های آرشیو. خوشبختانه Unarchiver می توانید مسئولیت رسیدگی به تقریبا هر فرمت شما می توانید در آن پرتاب این که آیا شما در حال کار با فایل های RAR یا با فرمت هایی مانند StuffIt قوس یا Tar.

همچنین این نرم افزار نیازی نیست که شما برای باز کردن یک برنامه جداگانه بنابراین شما می توانید دسترسی به فایل های خود را با یک کلیک ساده در یاب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو