بهترین لپ تاپ پد خنک کننده به ضرب و شتم گرما


Illustration for article titled The Best Laptop Cooling Pads to Beat the Heat

تصویر: Thermaltake

لپ تاپ های یک مرد قابل حمل, بهترین دوست, اما آنها می تواند بسیار گرم می شود زمانی که شما در حال تلاش برای فشار آنها خارج از منطقه راحتی خود را. را وارد کنید: پد خنک کننده لپ تاپ.

تبلیغات

پد خنک نگه داشتن لپ تاپ قابل اعتماد و راحت در حالی که شما در حال قرار دادن آن را از طریق paces خود را. شما در حال رفتن به می خواهید چیزی مناسب برای لپ تاپ خود را با اندازه و چیزی که باقی می ماند در داخل قابل قبول دسیبل محدوده برای شما زمانی که شما در خارج و در مورد آنها می تواند بسیار بلند است.

در اینجا ما لیستی از بهترین خنک کننده لپ تاپ می ایستد به شما کمک کند ضرب و شتم گرما.

تبلیغات

سعی کنید این شیک انتخاب کنید برای اندازه

اگر شما در مورد قالب و همچنین عملکرد آن را می توان به گذشته این انتخاب خاص. این Bestand آلومینیوم خنک کننده کامپیوتر ایستاده شیک و ارگونومیک برای بوت شدن اتصالات تمام لپ تاپ ها از 11″ 16″. آلومینیوم کمپرس آب هر گرما را از لپ تاپ خود را, و همچنین ویژگی های مانند مدیریت کابل حلقه و سیلیکون در پایین به اطمینان حاصل شود که ایستگاه کاری خود را در محل.

در اینجا چیزی است که کمی دوستانه تر در کیف پول

تبلیغات

پس از چیزی که نمی خواهد بیش از حد بزرگ یک تکه از بودجه خود را ؟ اتمام این Bosvision ارگونومیک آلومینیومی قابل حمل تاشو خنک کننده X-ایستادهاست که هر دو جمع و جور و فوق العاده سبک وزن است. آن را سازگار با تمام لپ تاپ های رایانه های شخصی و رایانه های شخصی نوت بوک به عنوان طولانی به عنوان آنها نیست هر گونه بزرگتر از 17″ که به شما می دهد کاملا محدوده برای کار با. موضع افزایش لپ تاپ خود را در یک زاویه است که باعث می شود تایپ کردن راحت تر و افزایش جریان هوا در دسترس در حالی که شما در حال کار.

تبلیغات

فراموش نکنید فقط یک فن این پایه دارای چهار

این KLIM باد پد خنک کننده لپ تاپ دارای چهار قدرتمند طرفداران به اطمینان حاصل شود که لپ تاپ خود را هرگز تبدار. آن اندازه سخاوتمندانه خواهد جای هر چیزی از یک پلی استیشن 4 به طور متوسط خود را در دفتر لپ تاپ به این معنی که آن را می توانید آن تبرید و همچنین قابلیت به دستگاه های چندگانه در خانه خود را اگر نیاز مناسب. چهار طرفداران چرخش در از 1400 دور در دقیقه, که بدان معنی است که آنها در حال رفتن به کار به عنوان سخت به عنوان شما را در فشار بر روی لپ تاپ خود را (و پس از آن برخی از).

تبلیغات

خنک نگه داشتن خود را در طول PvP با این انتخاب

تبلیغات

این TopMate C5 12-15.6 اینچ لپ تاپ کولر متناسب با اصلی ترین نیروگاه قابل حمل ماشین آلات برای بازی. آن را به یک دور فلپ به شما را قادر به بهتر موقعیت ماشین خود را در طول یک جلسه طولانی خوش آمدید و شما می توانید انتخاب کنید از انواع تهویه حالت را با توجه به استفاده خود را نیاز دارد. اگر شما مایل به نگاه یخ زده در حالی که شما در حال گرفتن در بچه ها بد در Fortnite این کولر نیز تزئینی (آبی) روشنایی است که شما می توانید روشن و خاموش.

تبلیغات

نیاز به چیزی برای مطابقت با خود RGB دکل?

این Thermaltake عظیم 20 RGB جراحی مش پانل کولر لپ تاپ بزرگ است چرا که به خوبی آن را به نور پس زمینه RGB (نه بسیاری از کولر لپ تاپ می توانید می گویند که). همیشه می خواستم به رنگ هماهنگ لپ تاپ خود را به صفحه کلید خود را با کولر ؟ در حال حاضر شما می توانید. اما آن را فقط در مورد به نظر می رسد. این کولر Thermaltake به شما اجازه کنترل هر دو RGB چراغ و سرعت فن با استفاده از ساخته شده است در کنترل پنل. بحث در مورد مناسب!

تبلیغات

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>