بهترین آی فون 11 Pro Max موارد را پوشش می دهد و

آن را ایمن می گویند آی فون 11 Pro Max باور نکردنی تلفن. آن را قدرتمند و زیبا و همراه با یکی از بهترین دوربین های شما در گوشی های هوشمند است. اما آن را ساخته شده از شیشه و شیشه ای شکننده است بنابراین تاسف دست انداز و یا نشت را ترک می توانید دستگاه خود را با scuffs و یا حتی بدتر ترک — و نه از کسانی است که به ویژه خوش آمدید در 1000 $در گوشی های هوشمند است. خوشبختانه, یک راه حل ساده برای این است که متناسب با گوشی خود را با یک محافظ.

اما هیچ کس در-مورد-fits-all وضعیت شما نیاز به انجام یک کمی خرید به اطراف قبل از اینکه شما در پیدا کردن کامل خود را مورد. نگران نباشید اگر ما انتخاب خود را کمی ساده تر با شما در پیدا کردن برخی از بهترین موارد برای نگه داشتن آی فون خود را 11 Pro Max امن است.

هوشمند اپل در مورد باتری

آی فون 11 Pro Max دارای یک باتری برجسته زندگی, اما شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در حال اجرا پایین در شلوغ روز. اگر شما در خارج از خانه و لازم نیست که یک شارژر در دست و سپس شما ممکن است علاقه داشتن به یک باتری هوشمند مورد از اپل. در خارج از این مورد احساس می کند مانند استاندارد اپل مورد سیلیکون — این نرم به لمس می افزاید: برخی از مقدار مورد نیاز گرفتن و متناسب با آیفون کاملا. تلنگر مورد بیش از و شما متوجه یک دست انداز که خانه های دو 1,430 میلی آمپر سلول برای شارژ. استفاده از قدرت فوق العاده است به آسانی به عنوان اتصال دستگاه خود را به مورد اتصال رعد و برق. باتری هوشمند مورد نیز از ویژگی های یک دکمه دستی در کنار, که سریع راه اندازی دوربین خود را هنگامی که تحت فشار است. هر چند گران اضافه استقامت و مواد با کیفیت بالا را در مورد ارزش آن.

Ringke Fusion مات مورد

بر خلاف استاندارد روشن مورد Ringke Fusion صاف و ابریشمی مات در پشت تقلید بافت از آی فون 11 Pro Max. این پوشش منحصر به فرد نیز مانع از اثر انگشت و لکه چرب از سمت چپ در این مورد. مخلوط به طراحی تمیز, همجوشی مات امکانات Ringke را Quikcatch راحتي سوراخ بنابراین شما می توانید ضمیمه مچ دست یا گردن بند برای امنیتی اضافه شده است. به عنوان گیلاس در بالا مورد اجرا فقط خجالتی از $10 — و آن را یکی از مقرون به صرفه ترین لوازم جانبی برای آی فون خود را.

Tech21 Evo بررسی مورد

tech21 Evo Check Phone Case for Apple iPhone 11 Pro Max

بهترین چیز در مورد این مورد از Tech21 جامد رها حفاظت از آن را فراهم میسازد. آی فون خود را 11 Pro Max می توانید جست و خیز را از بالا به 12 فوت و صدمه ندیده هنگامی که آن را با پوشیدن این مورد. با توجه به سختی آن است که عدم فله قابل توجه است. بسیاری از حفاظت از آجدار قاب. خارج از این مورد نیز ورزشی نرم شفا پایان است که باعث افزایش ادراک و ارائه می دهد حفاظت ضد میکروبی به نگه داشتن چیزهای بهداشتی.

Spigen Ultra Hybrid Case

Spigen Ultra Hybrid Designed for Apple iPhone 11 Pro Max

با شفاف پشت پانل تقریبا نشکن پلی کربنات و یک سپر در, انعطاف پذیر, TPU, این, باریک مورد از Spigen باید حفاظت از آی فون خود را جزئی از ضربه و سقوط. خود دکمه را پوشش می دهد به خوبی تعریف شده و cutouts سخاوتمند هستند بنابراین شما نمی خواهد که مسائل مربوط به اتصال به شارژ. آن را نشانی از گسترش برای محافظت از دوربین و صفحه نمایش اما اگر رها حفاظت برای شما مهم است بهتر است با بیشتر ناهموار مورد آیفون. شما می توانید به پاک کردن نسخه ای از این مورد و یا شما می توانید آن را با یک سبز یا گل رز سپر.

Totallee مورد روشن

Totallee Clear Case

این یکی از مورد علاقه ما, حداقل, حذف موارد عاری از هر گونه آرم یا اضافی جزئیات. شما می توانید مات نسخه در رنگ های مختلف اگر شما ترجیح می دهند اما روشن یکی از بهترین است برای نشان دادن آی فون طراحی داخل. آن را بسیار باریک اما آن را محافظت در برابر خراش و آسیب جزئی می افتد و آن را نیز افزایش خود را گرفتن. شما پیدا کردن مناسب خوب است و آن را انعطاف پذیر, پس از آن آسان است برای قرار دادن و یا حذف.

اشکال دسترسی مورد سوم

Nodus Access Case III

سازندگان برخی از مورد علاقه ما کیف پول چرم مورد اشکال است یک نام تجاری به ارزش نگاه کردن است. شیک دسترسی مورد سوم گردد از منظمی دوخته شده با چرم ایتالیایی در قهوه ای, سیاه و سفید, فیروزه ای یا خاکستری است. در داخل شما یک بسیار نرم و میکرو پوشش و یک جیب دستی است که می تواند به جای کارت و پول نقد. هیچ پوسته با این leather folio case چرا که آی فون خود را 11 Pro Max برگزار می شود ایمن توسط یک میکرو پد مکش. این طراحی هنوز هم پوشش می دهد, آی فون خود را از هر زاویه اما اجازه می دهد تا کیف پول چرم مورد به عنوان باریک به عنوان امکان پذیر است. این اشکال هشت پا لوگو در داخل فراهم می کند یک شیک با جزئیات.

ذره پادگان مورد گرفتن

Speck Presidio Grip

قطره حفاظت از آبشار تا 13 فوت است دلیل خوبی برای خرید یکی از این موارد است. وجود پوسته سخت با فنر لایه داخلی و پشته در خارج که موجب افزایش چنگال خود را بر روی آی فون خود را. نیز وجود دارد یک مطرح لب در اطراف صفحه نمایش برای اطمینان از آن را لمس نمی کند زمانی که گذاشته رو به پایین. شما همچنین می توانید متوقف کردن نگرانی در مورد میکروب با تشکر ویژه ضد میکروبی لایه. این مورد می آید در طیف گسترده ای از رنگ های مختلف.

Woolnut مورد چرم

Woolnut Leather Case

این زرق و برق دار, لوکس, چرم مورد از Woolnut به نظر می رسد و احساس می کند فوق العاده است. وجود دارد یک پوسته محافظ برای آی فون خود را با دقیق cutouts و دکمه را پوشش می دهد. آن را تحت پوشش یکپارچه در چرم کامل دانه و تاپیک های ویژه فوق العاده نرم و میکرو پوشش در داخل کوسن آی فون خود را. شما می توانید انتخاب کنید این مورد در سیاه و سفید و سبز و یا قهوه ای و چرم را کمی تغییر آن را به عنوان سنین است.

Razer Arctech نرم افزار مورد

گرمای بیش از حد می تواند یک مشکل به خصوص زمانی که شما با قرار دادن آی فون 11 Pro Max به آزمون با یک ماراتن جلسه بازی. Razer می خواهد برای کمک به با Arctech Pro صورت است که یک ویژه thermaphene لایه طراحی شده برای جمع آوری گرما و دفع آن را از طریق سوراخ در پشت است. خوشبختانه, شما لازم نیست که به قربانی حفاظت برای خنک نگه دارید چون شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک میکرو لایه در داخل برای جلوگیری از هر گونه خراش و نرم افزار مورد دارای افت حفاظت تا 10 فوت است.

Noreve سنت B مورد کیف پول

این زیبایی شیک, کیف پول چرم مورد به ارمغان می آورد برخی از فرانسوی استعداد به آی فون خود را. محکم پوسته مدتها آی فون خود را و لوکس چرم پوشش پیچد اطراف آن را با گل میخ های فولادی برای اطمینان از آن باقی می ماند بسته هنگامی که شما می خواهید آن را به. داخل پوشش میزبان دو جیب برای کارت های با گزینه اضافه کردن دو عقب تر اسلات. Noreve ارائه می دهد طیف وسیعی از تغییرات را به شما را قادر به انتخاب دقیق چرم پایان و رنگ شما می خواهید را انتخاب کنید مختلف اضافی هر چند این تاثیر قیمت.

Nomad ناهموار قهوه ای صورت

بسته بندی پلی کربنات در چرم Horween که شیارهای منظمی را به یک TPE سپر Nomad موفق به ایجاد یک ناهموار مورد ارائه می شود که 6 پا رها حفاظت, اما همچنین به نظر می رسد و احساس می کند بزرگ است. چرم خواهد شد و سن خود را توسعه زنگار در طول زمان در حالی که این مورد را تضمین می کند آی فون خود را باقی می ماند در شرایط عالی. وجود تلفظ لب برای محافظت از صفحه نمایش دقیق cutouts برای دسترسی آسان دکمه را پوشش می دهد و آن را نمی خواهد از تداخل با شارژ بی سیم. همچنین موجود در سیاه و سفید.

Incipio Aerolite مورد

Incipio Aerolite

به عنوان Incipio ترین محافظ مورد Aerolite ارائه می دهد حفاظت از آبشار تا 11 و آن را موفق به انجام این کار بدون اضافه کردن مقدار زیادی از فله با تشکر به یک ماده خاص به نام FortiCore. وجود خطوط در داخل کیس و تقویت فنر گوشه به نیش از قطره. شما همچنین می توانید یک نگاه اجمالی از آیفون در این مورد و از آن می آید در سه رنگ مختلف ترکیب.

Case-Mate چشمک مورد

بسته بندی شده با بازتاب رنگین کمانی زرق و برق فویل این مورد twinkles در نور مانند stardust. فراتر از sparkly خارجی وجود دارد سختی مورد در اینجا ارائه می دهد که تا 10-foot drop برای حفاظت از آی فون خود را. انعطاف طرف افزایش ادراک و وجود دکمه فلزی را پوشش می دهد و دقیق cutouts. عقب نیز دارای یک ویژه ضد خش پوشش.

Griffin Survivor مورد قوی

Griffin Survivor Strong Case

اگر شما می خواهید می شود قادر به طراحی آی فون خود را 11 Pro Max, اما نیاز به برخی از قطره حفاظت و سپس Griffin Survivor قوی می تواند برای شما. وجود دارد شفاف پلی کربنات با مقاومت در برابر خراش و ویژه FortiCore-تقویت سپر است که فراهم می کند گرفتن و حفاظت از سقوط تا 10 فوت است. گریفین ارائه می کند یک دسته بسیار سخت تر و گران تر موارد اگر این چیزی است که شما پس از, اما این یک سازش خوب. همچنین در شفاف سیاه و سفید و یا سبز.

Smartish کونگ فو مورد گرفتن

آی فون 11 Pro Max یک گوشی بسیار بزرگ است, بنابراین شما ممکن است مشتاق برای جلوگیری از اضافه کردن هر فله اضافی با یک مورد. کونگ فو مورد گرفتن از Smartish باریک و بسیار سبک با درجه جیب برای ارائه برخی از حفاظت در برابر افت آسیب. به طرف بافت به منظور افزایش خود را گرفتن و شما سخاوتمندانه cutouts و به خوبی تعریف شده دکمه را پوشش می دهد. این مورد نیز گسترش در جلو برای حفاظت عظیم که روی صفحه نمایش. این مورد می آید در پنج رنگ مختلف.

Skech استارک مورد

Skech Stark Case

این طراحی هوشمندانه موفق به ارائه ناهموار رها حفاظت می افتد تا 10 اما در حداقل شکل که برگ های آیفون بر روی صفحه نمایش و دو طرف به طور کامل در دسترس است. صفحه نمایش و دوربین هنوز هم تشکر محافظت مطرح شده و لبه های که سخت روشن است مقاوم در برابر خراش. لبه های بالا و پایین هستند که در آن ریخته حفاظت است. روشن به نظر می رسد نسخه را بیشتر حس اگر شما در حال مینیمالیستی اما این مورد نیز می آید در چهار رنگ مختلف.

VRS Damda بالا نرم افزار مورد سپر

در حالی که این مورد یک استاندارد ترکیبی از پلی کربنات و TPU این ورزش غیر معمول ماسه بافت است که باعث افزایش ادراک و مانع از اثر انگشت یا لکه از جمع آوری. وجود دکمه را پوشش می دهد و دهانه برای دسترسی به تمام ویژگی های آن دخالت ندارد با شارژ بی سیم مطرح شده و لبه های حفاظت از دوربین و صفحه نمایش. به عنوان برای کاهش آسیب VRS نشان می دهد که خوب می افتد تا 4 فوت را پوشش می دهد که شما به صورت معمولی و رها کردن از جیب ارتفاع.

ا کانتور مورد

جدید کانتور از محدوده خ بازدید نقطه شیرین بین سبک و ماده ارائه جامد قطره حفاظت در بسته بندی جذاب. منحنی های پلاستیکی مورد میکرو در داخل شیشه ای است که ابتدا رایگان و پشت پوشش داده شده است در رنگ های مختلف چرم یا بافت لکه به پایان برسد. وجود دارد و زبر دکمه را پوشش می دهد و تمام دهانه های شما نیاز دارید در حال حاضر و صحیح است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im