بهترین پرینترهای جوهر افشان برای سال 2020

پرینترهای جوهر افشان فوق العاده همه کاره است. علاوه بر متن اسناد بسیاری نیز می توانید عکس نسخه قابل چاپ — برخی

توسط DOSTEMANSALAM در 20 خرداد 1399

پرینترهای جوهر افشان فوق العاده همه کاره است. علاوه بر متن اسناد بسیاری نیز می توانید عکس نسخه قابل چاپ — برخی حتی می توانید موزه-با کیفیت چاپ — برچسب گرافیک و بسیاری دیگر از انواع مواد. چند کاره (all-in-one یا MFP) انواع اضافه کردن اسکن کپی و فکس آنها را ایده آل برای دفتر کوچک/صفحه اصلی محیط های اداری.

پس از بررسی ده ها تن از چاپگرهای جوهر افشان از سراسر بازار ما در حال آماده به چند توصیه برای نقطه بالا. بهترین چاپگر جوهر افشان کانن Maxify MB420اما ما همچنین برخی دیگر از مورد علاقه های شما شما باید یک نگاهی به.

بهترین پرینترهای جوهر افشان در یک نگاه

کلی بهترین جوهر افشان پرینتر: Canon Maxify MB5420

چرا ما برداشت کانن Maxify MB5420:

پرینترهای جوهر افشان مزایای بسیاری را ارائه دهد اما به طور سنتی با سرعت نبوده است یکی از آنها است. نه دیگر: جدیدترین چاپگرهای طراحی شده برای دفتر کوچک/صفحه اصلی دفتر قادر به ساخت سریع چاپ با کیفیت و یک گزینه فوق العاده است کانن Maxify MB5420.

این MB5420 بزرگ است اما آن را طراحی شده برای پشتیبانی از چند فرد از دفتر – تا نه کارکنان با توجه به کانن. این شرکت ادعا می کند یک صفحه سرعت چاپ 24 عکس در هر دقیقه به صورت سیاه و سفید یا 15.5 رنگ. در آزمایش های ما, ما زمانی 22.2 و 10 بود که ما پیدا می شود در خط با کانن دارای سرعت. این چاپگر همچنین پشتیبانی از یک پاس دوبلکس چاپ و کارتریج جوهر دارای بازده بالا است.

از همه مهمتر چاپ عالی هستند به خصوص با رنگ. اگر چه آن را یک پرینتر عکس های MB5420 می تواند رسیدگی هنگامی که ما چاپ عکس روی کاغذ. به نظر نمی آید در MB5420 تنها به عنوان یک محصول. اگر شما از یک خانواده است که چاپ اغلب MB5420 مناسب است که برای محیط زیست بیش از حد. اما اگر آن را overkill برای نیازهای خود را بررسی کنید Maxify MB5120.

بهترین عکس جوهر افشان چاپگر: Epson SureColor P400

Epson Surecolor P400 review
تد Needleman/Digital Trends

چرا ما برداشت SureColor P400:

رنگ بهینه سازی دقت و هفت رنگ جوهر ترکیب (به معنای واقعی کلمه) را به یکی از بهترین عکس و تصویر پرینتر در دسترس است. این چاپگر بی سیم می تواند رسیدگی به رول کاغذ (تا 13 اینچ عرض) و چاپ دیسک و همچنین سنتی چاپ مواد. از آن جا بزرگ برای این هنرمند اختصاص داده شده است که قصد رفتن حرفه ای — و یا در حال حاضر دارای یک کسب و کار کوچک و می خواهد یک راه بهتر برای چاپ مواد برای فروش.

آن را نیز به طور قابل توجهی کمتر گران تر از آن پسر عموی P600, ساخت پرینتر گزینه بهتری برای هنرمندان در بودجه است. البته شما باید به چند چیز بیش از حد. به جای استفاده از یک رنگ صفحه نمایش لمسی چاپگر با استفاده از یک نوار از اساسی کنترل و هشدار که ممکن است یادگیری یک کمی قبل از اینکه شما را در درک که چگونه همه چیز کار می کند.

کلمه سریع در دقت و رنگ: Epson تماس چاپگر یک "8-رنگ" چاپگر, اما آن را پیچیده تر از آن است. هفت رنگ کارتریج جوهر از جمله مات سیاه و سفید و عکس سیاه و سفید کارتریج به همراه فیروزه ای, ماژنتا, زرد, قرمز و نارنجی. پس از آن وجود دارد "براق optimizer" کارتریج که واقعا یک رنگ اما می افزاید: — شما آن را حدس زده — بهتر براق اثر است.

بهترین همه در یک چاپگر جوهر افشان: Canon Pixma TR8520

چرا ما برداشت Canon Pixma TR8520:

با وجود اندازه آن این Pixma مدل می توانید مسئولیت رسیدگی به مقدار شگفت انگیز از وظایف. آن را می توانید فکس, چاپ بی سیم, فکس, اسکن, چاپ کارت ویزیت, چاپ, عکس, کپی و چاپ دو طرفه بر روی تقاضا. خوش آمدید Pixma امکانات مانند یک lcd بزرگ 4.3 اینچ صفحه نمایش لمسی و کارت حافظه نیز ویژگی خوش آمدید. شما می توانید اتصال به صورت بیسیم از طریق بلوتوث و یا تعدادی از Wi-Fi مستقیم خدمات از جمله AirPrint و Google Cloud Print.

چاپگر ارائه می دهد پنج-جوهر چاپ سیستم با گزینه های برای هر دو جلو و عقب بارگذاری به علاوه 20-ورق ADF. اگر شما نیاز به یک 4-در-1 پرینتر برای یک دفتر خانه و یا مشابه راه اندازی ما به شدت توصیه این مدل به خصوص در این قیمت! اما توجه داشته باشید که شما نیاز به برق وصل کردن یک کابل تلفن به فکس قابلیت حتی در حالی که اتصال اینترنت بی سیم, که ممکن است محدود که در آن شما می توانید از این پرینتر. خوشبختانه اندازه جمع و جور می کند این Pixma مناسب در انواع مکان.

بهترین چاپگر جوهر افشان: پرینتر PageWide Pro 577dw

چرا ما برداشت PageWide Pro 577dw:

اگر سرعت همان چیزی است که شما پس از آن جستجوی خود را به پایان می رسد با HP را PageWide فن آوری است. مشخصات فنی 577dw است نه یک چاپگر جوهر افشان در مفهوم سنتی اما سهام برخی صفات مانند جوهر و کیفیت. تفاوت بزرگ این است که بر خلاف یک چاپگر جوهر افشان است که سر چاپ است که سفر به عقب و جلو در سراسر یک ورق کاغذ PageWide با استفاده از یک ثابت سر چاپ. این اجازه می دهد تا دستگاه برای چاپ تا 50 صفحه در دقیقه سیاه و سفید و یا رنگ – HP ادعا می کند آن را ارائه سریعترین سرعت و 40 درصد کاهش در چاپ رنگ مقابل رنگ پرینترهای لیزری. ما پیدا کردن PageWide پرینتر به ارائه اظهار داشت: سرعت و کیفیت.

مانند یک پرینتر جوهر افشان به 577dw با استفاده از چهار رنگ جوهر مخزن سیستم است که آسان به جایگزین. HP نرخ بازده صفحه در 13,000 برای رنگ و 17,000 به صورت سیاه و سفید; آن را نیز پشتیبانی از ظرفیت بزرگ (XL) کارتریج. علاوه بر Wi-Fi و Ethernet, دستگاه, دستگیره, Wi-Fi Direct به صورت نظیر به نظیر و اتصالات NFC و همچنین AirPrint اپل و Google Cloud Print. ویژگی های امنیتی به شما اجازه نظارت بر استفاده و همچنین حصول اطمینان آن را نقض توسط کاربران غیر مجاز. نیاز بیشتر کاغذ سازی? این 577dw اختیاری پشتیبانی سینی های کاغذ.

این 577dw یک دستگاه چند منظوره (چاپ, اسکن, کپی, فکس). اگر شما نمی نیاز به اضافی جمع و جور کردن به یک-تابع مدل مانند PageWide Pro 552dw ارائه می دهد که همان چاپگر عملکرد. این 577dw این طراحی شده است برای استفاده و حمل یک قیمت برای مطابقت بنابراین برای بسیاری از کاربران آن را گران قیمت و سرعت است که احتمالا به درد نمیخورد.

بهترین بودجه inkjet printer: HP Deskjet 3755

HP DeskJet 3755 review
HP

چرا ما برداشت HP Deskjet 3755:

این جمع و جور all-in-one printer ترکیبی از قیمت با مالکیت مجموعه ای از ویژگی های با وضوح بالا و گزینه های چاپ و آسان کارتریج مدیریت (فقط دو کارتریج هر دو نسبتا مقرون به صرفه). وجود دارد هر دو USB 2.0 و اتصال Wi-Fi گزینه و یک مجموعه ساده از روی بورد دکمه برای کنترل دستی. حتی دستیار صوتی سازگاری با الکسا و گوگل دستیار!

آن را سریع ترین پرینتر در اطراف در 8ppm به صورت سیاه و سفید صفحات و 5.5 ppm برای رنگ اما در این قیمت پایین چاپگر قابل توجه کیفیت تصویر به علاوه تطبیق پذیری عالی با کپی و فکس گزینه گنجانده شده است. اگر نیازهای چاپ, ساده, شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی برای بزرگ یا قدرتمند پرینتر هنگامی که چیزی شبیه به این Deskjet در حال حاضر کامل و مناسب است. آن را دارای حدود 1000 صفحه در هر ماه که باید بدون مشکل در تمام صفحه اصلی چاپگر.

پژوهش و راهنمایی خرید

آنچه که یک چاپگر جوهر افشان چیست ؟

یک چاپگر جوهر افشان است یکی از ساده ترین چاپگر طرح بر اساس پاشش سریع خشک شدن و مرطوب جوهر بر روی کاغذ. چاپگر ساخته شده است یک سر چاپ است که دارای انواع کارتریج جوهر و اسپری جوهر شدیدا کنترل الگوهای مبتنی بر کار چاپ. جوهر است به کارگردانی طریق بسیار نازل کوچک به نام جت. این جوهر است که معمولا یونیزه که اجازه می دهد تا آن را به راحتی دستکاری شده توسط مغناطیسی صفحات به صورت دقیق تر جهت و کنترل است.

چه مزایا و معایب یک چاپگر جوهر افشان چیست ؟

طراحی ساده از چاپگرهای جوهر افشان می سازد آنها را مقرون به صرفه تر از بسیاری از گزینه های و بسیار با دوام است. مرطوب جوهر است که همیشه آماده رفتن به, که به معنی شروع تا بار بسیار سریع و به اندازه کافی با رنگ جوهر در چاپگر تولید آن بسیار دقیق عکس را چاپ می کند. این ویژگی ها همه را پرینترهای جوهر افشان بسیار محبوب گزینه های صفحه اصلی پرینتر.

اما جوهر افشان باید محدودیت های خود را. خود جوهر را می توان گران و آنها بسیار سریع پرینتر برای پروژه های بزرگ. علاوه بر این, پرینترهای جوهر افشان بستگی دارد بیشتر بر روی کاغذ خود را برای تولید با کیفیت تر از دیگر انواع پرینتر, بنابراین شما نیاز به کیفیت بالا و سنگین تر کاغذ برای بهترین نتایج. آنها همچنین ممکن است محدودیت از نوع چاپگرهای بدنام – چنین به عنوان تنها کار درستی با گواهی کارتریج جوهر یا نیاز است که تمام کارتریج جوهر بود قبل از کار.

که چاپگر دارای ارزانترین جوهر?

پرینتر جوهر قیمت می تواند متفاوت باشد و بر اساس چیزهایی مانند چاپگر بهره وری و جوهر تحویل. کارتریج های جوهر افشان به عنوان مثال ممکن است ارزان تر به خرید در یک زمان اما آنها نیز اجرا (و یا خشک کردن) سریع تر از بسیاری از گزینه های دیگر. پرینتر های لیزری از سوی دیگر استفاده از حجیم و گران قیمت تونر کارتریج اما این کارتریج بسیار کارآمد هستند. در طول چند سال—با فرض این پرینتر استفاده می شود به همان اندازه—چاپگرهای لیزری را ارزان تر جوهر گزینه های.

اگر شما در حال مقایسه تنها پرینترهای جوهر افشان به دنبال اخیر پرینتر مدل از مارک های معروف برای کیفیت و مقایسه مشخصات مدل در مقابل مدل برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر. کانن و اپسون پرینتر معمولا برخی از کارآمد ترین کارتریج جوهر.

نیز وجود دارد "remanufactured" کارتریج از اشخاص ثالث ولی کیفیت غیر قابل اعتماد می تواند با این و همانطور که ما در بالا ذکر شد این بازیافت کارتریج می تواند باعث مشکلات با چاپگر عملیات.

که با نام تجاری چاپگر بهترین است ؟

ما که کانن و اپسون پرینتر تمایل به با دوام ترین و برخی از ویژگی های بزرگ مجموعه – HP همچنین دارای برخی از عالی پرینتر به خصوص برای کسب و کارهای کوچک. اما این همیشه یک ایده خوب برای مقایسه مدل های چاپگر های یک در یک برای دیدن آنچه که این مشخصات هستند و چگونه آنها متفاوت است.

که بهتر است جوهر افشان یا لیزری پرینتر?

که بستگی دارد به آنچه که شما در حال کار بر روی. پرینترهای جوهر افشان انتخاب های بزرگ را برای خانه و کسب و کارهای کوچک به خصوص اگر شما در حال چاپ بسیاری از اسناد و مدارک (چیزی که آسان ما در عصر دیجیتال کاغذ بازی). بالا پایان پرینترهای جوهر افشان نیز تولید رنگ و DPI که باعث می شود آنها انتخاب های خوبی برای عکاسان است. پرینترهای لیزری طراحی شده بیشتر برای دفاتر با نیازهای چاپ خواهد شد که چاپ بالا-حجم سفارشات نسبتا غالبا.

آن را ارزان تر به خرید یک چاپگر جدید از حفظ خرید جوهر برای چاپگر ؟

این بستگی به قیمت چاپگر شما در حال فکر کردن در مورد قیمت فعلی خود را کارتریج و صفحه عملکرد فعلی خود را کارتریج پرینتر. برای مثال اگر صفحه عملکرد خود را سیاه و سفید کارتریج شد 150 صفحات و شما چاپ 200 صفحه در هر ماه با جوهر سیاه و سفید و سپس شما را از طریق 16 کارتریج در سال است. اگر کسانی که کارتریج هزینه $15 به جای این که سالانه هزینه 240 دلار. شما احتمالا می تواند پیدا کردن یک چاپگر جدید با عملکرد بهتر و یا بیشتر کارآمد جوهر برای یک یا دو سال از جوهر هزینه های.

این بستگی به چاپ تعداد زیادی از صفحات ، اکثر پرینتر خانگی این روزها نمی بینم که خیلی اکشن بنابراین جوهر هزینه نیست به عنوان یک عامل مهم به عنوان آنها یک بار بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه به دنبال در یک چاپگر چک کردن ما خانه پرینتر, راهنمای خرید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب