بهترین فیلم های ترسناک در Netflix بکشد در حال حاضر

Netflix ارائه می دهد هزاران نفر از فیلم را انتخاب کنید و در حالی که آن را خوب به گزینه گاهی اوقات الک را از طریق تمام کسانی که فیلم برای برخی از شبح وار لرزش می تواند و نه دشوار. خوشبختانه ما انجام داده ایم دیجیتال خر خر کردن کار از طرف شما و خار خدمات برای بهترین ارائه در حال حاضر در دسترس در جهان فریاد می زند. از وحشتناک نكن به فرقه جدید مورد علاقه های شما در اینجا میدارد ما را برای بهترین فیلم های ترسناک در Netflix بکشد حق در حال حاضر.

مطالعه بیشتر

The Invitation is a terrifying one-night experience shared among friends.

دعوت (2015)

هر چند ممکن است آن را آهسته ساخت این Invitation به طور همزمان یکی از eeriest و در عین حال واقعی ترین فیلم های ترسناک موجود در Netflix بکشد. داستان آهنگ را (لوگان مارشال-گرین) پس از پذیرش دعوت از همسر سابق خود برای یک مهمانی شام. احاطه شده توسط دوستان از دست رفته و دلگرم گفتگوی بورسی را نمی تواند به نظر می رسد به لرزش احساس که چیزی چپ چپ است. که آیا آن را عجیب و غریب دوستان جدید و یا تاریک خاطرات که امد و شد زیاد خود را قبل از رابطه چیزی است در مورد گرفتن با هم. را باید در پیدا کردن برخی از راه برای مقابله با این پارانویا gnawing در روح خود و یا قبول حقایق است که دروغ به طور مستقیم در مقابل از او. آن را همه در خود شنیده و یا چیزی وجود دارد که به مراتب بیشتر شوم ، با آن اوج, دعوت خواهد شد که بینندگان بازاندیشی هر خودجوش RSVPs و برنامه های آنها ممکن است برای آینده قابل پیش بینی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

قطار به بوسان (2016)

یک دستور ساده برای ایجاد یک فیلم ترسناک: یک گروه از افراد رشته آنها را در یک محل اضافه کردن هیولا و لرزش آن را. قطار به بوسان نشان می دهد انعطاف پذیری از این فرمول است. مجموعه ای در کره جنوبی, این فیلم آغاز می شود با انواع مختلفی از مردم از جمله معتاد تاجر Seok-وو (گونگ یو) و دخترش, Su-یک (Kim Su-an) شبانه روزی قطار برای بوسان. متاسفانه شیوع زامبی آنفولانزا قابل توجه کره جنوبی که صبح و یکی از مسافران در قطار آلوده است. به زودی به اندازه کافی گرسنه موج ارواح تعقیب زندگی از طریق قطار به عنوان کشور خارج از سقوط به هرج و مرج. قطار به بوسان تنگ است از کوره در رفته, هیجان انگیز که باعث می شود این نوع زامبی به نظر می رسد دوباره تازه.

سازمان دیده بان در حال حاضر

ترکه یا چوب کوتاه مرد (1973)

در این ترسناک-رمز و راز, کلاسیک, انگلیسی, مدیر رابین هاردی دعوت مخاطبان به یک منزوی و عجیب و جالب در اسکاتلند جزیره ایجاد کرد در تلاطم یک دختر جوان ناپدید شدن است. گروهبان نیل Howie (ادوارد وودوارد) قرار داده است در مورد زیر مرموز نامه دریافت ناشناس سفر به دور locale تنها به یادگیری و نه به طرز مرموزی گم شده ممکن نیست که تا کنون وجود داشته است. با آن شدید و آوردن رمز و راز آغشته همیشه تا به آرامی با وحشت دنباله ترکه یا چوب کوتاه مرد بی نظیر در تولید آن مرتبط همه چیز به داستان آن از صدا و موسیقی به محل فیلمبرداری. در سال 1979 آن برنده جایزه زحل برای بهترین فیلم ترسناک در آکادمی, علمی تخیلی, فانتزی & فیلم های ترسناک, اثبات موقعیت خود به عنوان یکی از بهترین فیلم های ترسناک در Netflix بکشد با وجود اینکه از ’70s به.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Sinister (2012)

پیوستن به Netflix بکشد است در ماه می شوم می گوید داستان از الیسون Oswalt (Ethan Hawke) که کشف اخلال سوپر 8 فیلم در تازه خریداری فراخوانی یک سری از به عنوان نشان می دهد دسیسه شوم. فوقالعاده ترسناک تلنگر بود به قلم بلاگر تبدیل فیلمنامه C. Robert Cargill و دکتر عجیب co-writer/director, Scott Derrickson هر دو از آنها توسعه یک نهاد شیطانی با اصالت بیش از مورد آزار قرار گرفته فیلم ترسناک شیوه های. و حتی آن را با الهام از حلقهو در عین حال یکی دیگر از ورود در میان بهترین فیلم های ترسناک در Netflix بکشد. شوم یک خاطره انگیز ترسناک تجربه نمایشگاه نه فقط یک مرد در حال سقوط بیش از حد به راحتی به یک سرکش اعتیاد بلکه aftereffects که شوک از طریق خانواده و کودکان هستند که بیشترین debilitatingly تحت تاثیر قرار.

سازمان دیده بان در حال حاضر

شاتر (2004)

2004 را شاتر کلاسیک ورود در annals تایلندی, وحشت, یک خزنده داستان ارواح با هم قرار می ترساند و یک طرح در مورد مجازات کارمایی. این فیلم باز می شود با جین (Natthaweeranuch Thongmee) و او پسر یک عکاس به نام قدح (Ananda Everingham) با بهره گیری از یک شب از نوشیدن با قدح دوستان اما در خانه درایو خود را شب طول می کشد به نوبه خود به تراژدی زمانی که آنها ضربه یک زن عبور از یک جاده در تاریکی. آنها رانندگی بدون چک کردن در و قدح شروع به متوجه عجیب و غریب تحریف در عکس های او طول می کشد در حالی که جین به رنگ پریده سند چشم انداز از آنها کشته شدند. برای خیلی از فیلم شاتر ساده ghost story, اما آن را به دقت اجرا می ترساند و چند شسته و رفته تاب کمک به آن را به ایستادگی کردن از جمعیت.

سازمان دیده بان در حال حاضر

افق رویداد (1997)

یکی از درخشان چند نمونه از وحشت کیهانی و یکی از بهترین فضای فیلم از افق رویداد یک sci-fi عاشق کابوس وحشتناک به زندگی به ارمغان آورد در پوشش یک ’90s فرقه کلاسیک. آن است که تا سال 2047. پس از یک سیگنال پریشانی در دورترین رسد از فضا خدمه لوئیس و کلارک ندانسته بشکه مستقیم به سمت دهان بد خود را. طولانی از دست رفته افق رویداد که ناپدید شد و هفت سال قبل در اولین سفر خود تا بازگشت با یک دوز اضافی از فتنه و شیطانی اورا. کاپیتان میلر (Laurence Fishburne) و خدمه اش باید در کشتی سوار در کنار افق رویداد نخست معمار, دکتر ویر (Sam Neill) که به خوبی ممکن است دستور کار خود برای بازگشت به بدخیم کشتی فضایی. با وجود آن به مخالفان افق رویداد باقی مانده است sci-fi, horror, فرقه کلاسیک است و حتی در حال توسعه به خود آمازون سری اصلی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

جادوگر (2015)

رابرت اگرز’ وهم آور کارگردان اولین جادوگر است یک فیلم ترسناک با یک چشم انداز متمایز; یک دوره استعمار قطعه با مناسب کهنه و گفت و گو با شیفتگی پیوریتن مذهبی اضطراب است. مجموعه در قرن 17 انگلستان, فیلم زیر یک خانواده تبعید از حل و فصل خود را با توجه به پدر ویلیام (Ralph Ineson) اختلاف نظر بر کتاب مقدس است. ویلیام خود را طول می کشد خانواده — همسر کاترین (Kate Dickie), دختر بزرگتر Thomasin (Anya Taylor-Joy) پسر دوستانم (هاروی Scrimshaw) و دوقلوها رحمت و Jonas — به لبه تاریکی از راه دور که در آن آنها در ساخت یک خانه. زمانی که غیب نیروی طول می کشد خانواده, نوزاد, کودک, ساموئل, اما آن را می شود روشن است که چیزی شریر در جنگل زندگی می کند و بقیه خانواده ممکن است به زودی در معرض خطر بیش از حد. جادوگر حرکت با اطمینان اذیت کردن آن می ترساند در عمدی مد و فیلم منحصر به فرد محیط و فضای قابل توجه می باشد.

سازمان دیده بان در حال حاضر

جرالد بازی

بر اساس استفان کینگ, هیجان انگیز سال 1992 به همین نام جرالد بازی یکی از Netflix اولین موفقیت در فیلم اصلی بازی. این عمیق تحریک آمیز داستان به دنبال یک زن و شوهر جسی (Carla Gugino) و جرالد (بروس گرینوود) در تعطیلات آخر هفته خود را در کنار دریاچه کابین امید reigniting خود را راکد ارتباط است. آنها تصمیم به ادویه آن را با برخی از اسارت اما جرالد دچار یک حمله قلبی در میان شور و شوق ترک جسی دستبند به تخت با هیچ کس او را آزاد کنند. محدود و گرفتار توهم از جرالد و مردم از او گذشته جسی مبارزات به خودش رنج می برد و روانی شکست. یکی دیگر از خوب خروجی از مدیر مایک فلاناگان از سکوت و Oculus شهرت جرالد بازی را دریافت پمپاژ خون با وجود داستان بطری تنظیم.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Cloverfield (2008)

Cloverfield باقی مانده است یکی از بهترین در بر داشت-فیلم های ترسناک در تاریخ همتراز با امثال بلر جادوگر و حتی kickstarted خود فیلم اصلی حق رای دادن. با بالا و آینده T. J. Miller به عنوان اصلی فیلمبرداری و آینده بتمن مدیر مت ریوز در راس Cloverfield زده مخاطبان مبهم روایت چپ باز به حدس و گمان و حتی فراتر از اعتبارات است. در میان شادی گودبای پارتی ارائه شده توسط راب (Michael Stahl-David) برای برادرش جیسون (Mike Vogel), زمین شناسی, زلزله حرکت مبانی نقشه کشی partygoers به سقف در زمان برای دیدن NYC skyline فرود به تاریکی است. ضبط رویدادهای زیر هود (میلر) و یک گروه کوچک از دوستان رهبری راب از طریق یک شهرستان pockmarked در هرج و مرج به صرفه جویی در دوست دختر سابق خود را. این فیلم موفقیت به زندگی به ارمغان آورد دو عواقب 10 Cloverfield خط و این Cloverfield آزمایشکه هر دو به بررسی دیدگاه های مختلف از همان رویداد زمین شناسی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

در زیر سایه (2016)

فارسی فیلم زیر سایه جلب بسیاری از مقایسه The Babadook (پایین را ببینید) و آن را آسان ببینید که چرا. هر دو فیلم به دنبال مادران در مراقبت از مشکل کودکان در حالی که نیروهای فوقالعاده عذاب آنها است. زیر سایه آغاز می شود در طول جنگ بین ایران و عراق در ’80s در. Shideh (نرگس رشیدی) سابق دانشجوی پزشکی است که تا به حال به رها کردن حرفه ای خود را پس از ولایت فقیه دولت در زمان قدرت در ایران انقلاب شد یک زن خانه دار زندگی با همسرش, ایرج (بابی نادری) و دختر خود را Dorsa (Avin Manshadi) در یک آپارتمان در تهران است. زمانی که ایرج پزشک فرستاده شده است به این رشته به عنوان بخشی از تلاش های جنگی Shideh باید برای مراقبت از درسا به تنهایی. پس از حملات موشکی خود را به ساختمان درسا شروع رفتار عجیب متقاعد شده است که یک روح فراموش نشدنی ساختمان و به عنوان حوادث عجیب و غریب آشکار شدن Shideh باید مقابله با این احتمال که چیزی فوقالعاده است اتفاق می افتد. زیر سایه یک مودی فیلم به اندازه یک مطالعه رشیدی را سرخورده دار آن را به عنوان یک ورزش در ترور.

سازمان دیده بان در حال حاضر

دریم/اورت مجموعه

حلقه (2002)

بر اساس کوجی سوزوکی ترسناک رمان Ringuسال 2002 را حلقه وحشتناک است نگاهی به پتانسیل های خالی از سکنه ویدئو کاست. ستاره فیلم نائومی واتس به عنوان کوچک-زمان خبرنگار به نام راشل که تازه کشف شده با شیفتگی شیطانی VHS نیز ممکن است او را و پسر او نسبت به مرگ قریب الوقوع. کمک نوح (Martin Henderson) او تلاش می کند برای باز کردن اسرار پشت شر تصویری در تلاش برای رایگان دستگاه از آن مخرب لعنت. با تیک تاک ساعت روی پشت خود راشل و نوح باید شیرجه رفتن عمیق به نوار تاریخچه به دفع مداوم فراموش نشدنی و اطمینان بدخیم نهاد سياسي است و از آن خداست ، جالب, حلقه شده 200 میلیون دلار بیش از آن 48 میلیون دلار بودجه مارک آن را به عنوان میان بالاترین پرفروش ترسناک بازسازی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

این گذاری به عنوان Duplass برادران/Blumhouse Productions

خزش

یافت فیلم ترسناک ممکن است مرگ یک فرم هنری و در عین حال یکی از معدود تکرارها در این ژانر است که Netflix بکشد باید ببینید. بازیگران علامت گذاری به عنوان duplass به عنوان Josef و اکران پاتریک برایس به عنوان آن فیلمبرداری هارون فرانکلین خزش یک نژاد نادر ترسناک, فیلم شناسی. بسیار شبیه به دعوت, خزش طول می کشد در حالی که برای ساخت شتاب و در عین حال هنوز هم باعث بسیاری از cringeworthy تجربه در طول کل آن در زمان اجرا. گذاری به عنوان duplass فوق العاده است به عنوان عجیب و غریب همسایه فراخوانی ترکیب کاملی از طنز امداد و ترور پس از هر تصویر. خزش نگه می دارد و بینندگان حدس زدن از آغاز تا پایان و آن را تا پایان که در آن داستان واقعی است که به زندگی به ارمغان آورد در آن تحریک آمیز و نگران کننده ابعاد. اگر برای اولین بار فقط به اندازه کافی نیست Netflix بکشد به همین ترتیب آن وحشتناک عاقبت به دست داده شود.

سازمان دیده بان در حال حاضر

در (2019)

فرانسه ترسناک-هیجان انگیز Furie (در) ممکن است از ویژگی های هر شناخته شده ستاره های هالیوود و نه انگلیسی زبان گفت و گو و در عین حال آن سرد داستان دوباره از یک داستان کوتاه است که باید برای هر ترور جستوجوی است. پس از ورود به خانه از یک پاک کننده خانواده تعطیلات Diallos در حال ملاقات با خارج-از-محل گروه از ساکنان که راه زندگی strays بیش از حد نزدیک به نگران کننده است. با غیب بند نوشته شده به اجاره نامه خود را که اساسا میله پلیس از کمک خانواده باید یاد بگیرند برای زندگی جدید خود را مهمان خانه مهم نیست که چگونه به چالش کشیدن خود را به تازگی زندگی مشترک ممکن است تبدیل به. آزادانه بر اساس كوبو آبه را مزاحمانیک داستان کوتاه در تالیف فراتر از منحنی, در تصویر می کشد یک تجربه است که همه بیش از حد واقعی و هولناک: از دست دادن نه تنها یک چهارم زندگی بلکه حفظ حریم خصوصی و آزادی است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Picturehouse/اورت مجموعه

تابه را Labyrinth (2006)

با وجود عدم صراحت ترسناک Guillermo del Toro تیره فانتزی کلاسیک هنوز هم مظهر این ترساندن-tastic استعارههای با سهولت نسبی. اسپانیایی کتاب داستان lookalike دنبال یک جوان Ofelia (Ivana Baquero) در روند حرکت با مادر باردار را در حومه شهر عمارت متعلق به و توسط کاپیتان ویدال (Sergi لوپز). داستان با استفاده از دنیای واقعی مفاهیم مانند Palang ایدئولوژی سیاسی و ناآرامی به بیرون کشیدن رو به رشد ترور اساسی آن روایت است. در روند رونمایی تولد دوباره شاهزاده Moanna, Ofelia نیز به چالش می کشد استعارههای از اعتقاد و عرفانی. از دست رفته در دخمه پرپیچ و خم زندگی روزمره Ofelia باید به مقابله با سرنوشت خود را به عنوان عالم اموات خود می رسد به اتصال ،

سازمان دیده بان در حال حاضر

می آید در شب (2017)

غیر منتظره رسید که پیش بینی شده بود را در هر نقطه بین $7 میلیون و 12 میلیون دلار پس از انتشار آن می آید در شب اسیر بینندگان با ترس شدید دستیابی به جهانی 19 میلیون دلار در باکس آفیس. آن را به دست آورد فوری تحسین از طریق نویسندگی و کارگردانی Trey ادوارد Shults در کنار مسحورکننده اقدام از جوئل ادگورتون و کلوین هریسون جونیور که نقش در این فیلم او را به دست آورده نامزدی برای دستیابی به موفقیت بازیگر در سال 2017 Gotham Independent Film Awards. می آید در شب به طور متوسط شما نیست فیلم ترسناک فرار از پرش می ترساند و بی معنی مرگ به انتقال ناخن جویدن و دلخراش از زنده ماندن است. آن را به تصویر می کشد تجارب مشترک از یک خانواده زندگی در اعماق جنگل زیر یک زامبی مانند شیوع.

سازمان دیده بان در حال حاضر

مراسم (2017)

پس از مرگ یک دوست نزدیک صرف ماه قبل از ترک در یک سفر با هم یک گروه از چهار تصمیم به ایجاد یک مراسم از این رویداد از طریق یک سفر پیاده در سوئد. گریز به نظر می رسد به خدمت هدف خود را با چهار فیل (Arsher Ali), Dom (Sam Troughton), قفس (Robert James-Collier) و لوقا (Rafe Spall) همه با هم به سوگواری از دست دادن دوست عزیز. همه چیز شروع به نوبه خود برای بدتر زمانی که Dom زخمی شدن پا و چهار پس از آن باید سوار از طریق وهم آور جنگل که reeks malcontent و شر unnamed. به عنوان دوره ای در جنگل تساوی هر عضو حزب بیشتر و بیشتر جدا از آنان که دنبال می شود تا کنون-بیشتر آشکار. می توانید سفر فرار از آسیبی نرساند و یا آنها محکوم از لحظه ای از دوستان خود را نابهنگام?

سازمان دیده بان در حال حاضر

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>