بهترین دوربین های امنیتی برای سال 2020

بهترین دوربین های امنیتی است Arlo Pro 3. این یک دوربین همه کاره با کیفیت تصویر بسیار عالی و جامد برنامه پشتیبانی می کند. هر چند گران تر از برخی دیگر تراکم خوب آن است ارزش داده می شود همه چیز را که شما دریافت خواهید کرد به عنوان بخشی از بسته است. رقبای مانند حلقه و لانه کرده اند بیشتر قابل تشخیص مارک های, اما Alro Pro 3 به آنها را ضرب و شتم بر امکانات برای قیمت.

انتخاب دوربین های امنیتی می تواند یک وظیفه دلهره آور از آنجا که بسیاری از چیزهایی که در نظر بگیرید از جمله فیلم با کیفیت, ضبط, قابلیت ها و ویژگی های اتصال. تحقیق در مورد گزینه های خود را با دقت و مقایسه محصولات کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن خانه مناسب دوربین های امنیتی برای نیازهای شما.

بهترین دوربین های امنیتی در یک نگاه:

بهترین دوربین های امنیتی: Arlo Pro 3

Netgear Arlo Pro 3
تری والش / Digital Trends

چرا ما برداشت Arlo Pro 3:

Arlo همواره ارائه بهترین راه حل زمانی که شما نیاز به دوربین های متعدد. این Arlo Pro 3 را بهبود می بخشد و در حال حاضر بزرگ سیستم بالاتر بره تصویری با وضوح 2k. آن را به طور کامل آب و هوا مهر و موم شده و آماده استفاده می شود در داخل خانه یا خارج سیم و یا سیم رایگان با 160 درجه زاویه دید. این باتری می تواند به راحتی تعویض و شارژ به طور جداگانه به طوری سیم-رایگان دوربین نمی خواهد رنج می برند از هر گونه خرابی در حالی که شارژ.

بر خلاف stand-alone هوشمند, دوربین Arlo استفاده از یک ایستگاه پایه را تضمین می کند بهینه سازی توان با هر Arlo Pro 3. این حفظ یک اتصال پایدار بدون در نظر گرفتن بار شبکه و همچنین مسئول Arlo Pro 3 عالی عمر باتری تا شش ماه بسته به فعالیت است. که متصل به دوربین می توان به صورت مداوم ضبط ویدئو — سنتی مانند دوربین های امنیتی — ساخت آن را مفید در محیط کسب و کار و همچنین در خانه خود را. (توجه داشته باشید: پیوسته ابر ضبط ویدئو و یا CVR ذخیره سازی طرح های فروخته شده به طور جداگانه مورد نیاز است و شما فقط می توانید تماشا CVR ویدئوها از ابر. Arlo را پشتیبانی نمی کند دانلود CVR ویدئوها).

ایستگاه پایه همچنین می افزاید: 100-plus-decibel آژیر و اجازه می دهد تا برای پشتیبان گیری محلی از طریق USB درایو. این Arlo Pro 3 نیز سازگار با موجود Arlo نرم افزار سیستم فعلی کاربران می توانید همچنان به استفاده از خود را در همان ایستگاه پایه و دوربین در کنار مدل های جدید. اما ابر ضبط شده یک تغییر جدی: Arlo دیگر ارائه می دهد 7 روز رایگان تصویری cloud برای ضبط ویدئو. شما در حال حاضر به پرداخت برای یک Arlo اشتراک که موجب صرفه جویی در فیلم به 30 روز. برای ضبط شما نیاز به تکیه بر ضبط محلی را انتخاب کنید و یا یکی دیگر ، این ناامید کننده تغییر برای کسانی که نمی خواهید به پرداخت آبونمان اما خوشبختانه دیگر وجود دارد گزینه های بزرگ.

جزئیات کامل ما Arlo Pro 3 نقد و بررسی

بهترین داخلی دوربین امنیتی: لانه طب داخلی

چرا ما لانه گیری های داخلی:

فقط به عنوان آن را با ترموستات Nest در حال تغییر است بازی وقتی که می آید به امنیت خانه. جدید لانه طب داخلی وعده یک جهش بزرگ رو به جلو در دوربین های هوشمند با کیفیت تصویر. آن را با استفاده از یک سنسور تصویر 4K برای ضبط دوگانه 1080p فریم به طور همزمان ترکیب آنها را به یک ویدئوی Full HD ارائه می دهد که بیشتر طیف پویا از آنچه خواهد بود در غیر این صورت ممکن است. محدوده دینامیکی است که اغلب یک موضوع برای خانه دوربین های امنیتی که باید سعی کنید به تعادل و قرار گرفتن در معرض یک پنجره روشن و در غیر این صورت تیره داخلی. لانه مخفی داخل سالن را کاهش می دهد اما نمی به طور کامل از بین بردن این مشکل است.

کاربران قادر خواهد بود به صورت دیجیتالی زوم تا 12 بار به طور کامل و بدون فدا کردن کیفیت تصویر. این دوربین حتی می توانید به طور خودکار زوم در یک منطقه از قاب هنگامی که آن را تشخیص حرکت و خواهد ماند بزرگنمایی بر روی این موضوع آن را به عنوان حرکت در سراسر قاب. کامل 130-درجه زاویه چشم انداز است که هنوز هم حفظ شده در حالی که انجام بنابراین شما نمی خواهد چیزی را از دست ندهید. به علاوه شما می توانید آن ایستاده تا ضمیمه آن را به یک دیوار با استفاده از یک سه پایه و یا استفاده از ساخته شده است در مغناطیس پایه ای برای پیچیده تر کردن نقاط است.

آخرین لانه آگاه اشتراک نیز می افزاید 30 روز از ابر ذخیره سازی ویدئو و توانایی برای ایجاد کلیپ از ابر خود فیلم ها. اشتراک نیز شامل فرد هشدار و فعالیت مناطق و همچنین, بنابراین شما می توانید آنچه در طب مکمل و جایگزین, ساعت, برای, بسته به اینکه چگونه شما از آن استفاده کنید.

بهترین الکسا ادغام: Blink XT2

چرا ما برداشت Blink XT2:

به اندازه کافی همه کاره برای کار به عنوان هر دو محیط داخلی و یا در فضای باز دوربین همراه با فوق العاده الکسا ادغام آن را هیچ جای تعجب است که چشمک زدن XT2 انتخاب ما برای این دسته است. با پشتیبانی از الکسا شما می توانید جریان زندگی می کنند و همچنین مسلح کردن و خلع سلاح سیستم شما همه از راحتی از هوشمند خود را در تلویزیون و یا صفحه نمایش هوشمند.

فراتر از آن طراحی شده است به مقاومت در برابر عناصر اگر شما قصد دارید آن را به یک دوربین در فضای باز. نیز وجود دارد بسیار کمی به نگرانی در مورد عمر باتری با این جمع و جور به اندازه دوربین دیدن است که آن را امتیاز برای بیش از حدود 2 سال است. و در نهایت می توان آن را نشسته در فقط در مورد هر چیزی — از جمله یک شاخه درخت اگر شما تمایل به دریافت پوشش گسترده تر از خانه خود را!

در داخل خانه آن را هنوز هم قابل اعتماد دوربین است که آماده است برای ضبط فیلم هنگامی که حرکت شناسایی شده است. نمی خواهید برای دریافت افزونه اطلاعیه? و سپس شما می توانید ایجاد و فعالیت مناطق به حداقل رساندن کاذب هشدار.

خط پایین: اگر شما به شدت سرمایه گذاری در آمازون و الکسا دستگاه های این طب خواهد بود مناسب است.

بهترین دوربین امنیتی در فضای باز: حلقه انظار مخفی

چرا ما حلقه انظار مخفی:

این چیزی است که مجموعه حلقه انظار مخفی جدا از سایر دوربین های امنیتی است که آن را اولویت پیشگیری از جرم. ساخته شده است در آشکارسازهای حرکت بلافاصله شروع خواهد شد ضبط زمانی که آنها حس جنبش و دوربین را به طور همزمان درخشش چراغ برای ترساندن هر کس می تواند مزاحمان و یا جنایتکاران. شما همچنین می توانید صدا 110 دسیبل آژیر برای هشدار دادن به دیگران در مورد فعالیت های مشکوک و یا به عنوان یک هشدار به امکان lurkers.

دوربین های سازگار با iOS و آندروید دستگاه های تلفن همراه و همچنین مک و رایانه های شخصی ویندوز. بنابراین صرف نظر از چه نوع از دستگاه شما, شما قادر خواهید بود برای دانلود نرم افزار و لحن در هر زمان برای دیدن زنده فیلم از خانه خود را. بدون توجه به جایی که شما هستند شما می توانید به مطمئن شوید که بچه ها از مدرسه به خانه آمد و یا برای دیدن اگر چمن mowed شده. تنظیم سریع است و آن را شامل تمام ابزار شما نیاز دارید برای به دست آوردن دوربین واقع شده در خانه خود را.

اگر شما به دنبال یک گزینه بیشتر مقرون به صرفه حلقه به تازگی بیرون آمد و با یک خط جدید حلقه چوب دوربین که در شروع $99.

جزئیات کامل ما حلقه انظار مخفی نقد و بررسی

بهترین ارزان دوربین های امنیتی: Wyze Cam V2

WyzeCam hands-on review angle
Daven Mathies/Digital Trends
Daven Mathies/Digital Trends

چرا ما برداشت Wyze Labs Wyze Cam:

Wyze آزمایشگاه تاسیس سابق آمازون کارکنان که در حال حاضر در آوردن غول خرده فروشی آنلاین بالا-حجم کم-حاشیه با رویکرد خانه های هوشمند امنیتی است. اولین محصول خود را که Wyze گیری: کوچک مکعبی دوربین های هوشمند است که در مورد هزینه به همان اندازه به عنوان دو بزرگ استفاده کرد. که در آن قیمت آن به خوبی می تواند مختل صنعت.

همانطور که برای ویژگی های آن را هیچ جای تعجب Wyze کم است تا به رقابت با امثال دایره 2 و Arlo Pro 2 اما آن بد نیست. آن را ارائه می دهد دید در شب و تشخیص حرکت و دو طرفه صوتی و شامل 14 روز رایگان ابر ذخیره سازی. حرکت و صدا باعث کلیپ های ویدیوئی محدود به 12 ثانیه که ممکن است یا ممکن است به اندازه کافی زمان برای دریافت یک نگاه خوبی در کسی شکستن به خانه خود را به طوری که ما را توصیه نمی با تکیه بر Wyze گیری اگر شما نیاز به یک قوی راه حل امنیتی. اخیر به روز رسانی سیستم عامل اضافه شده اند فرد تشخیص حمایت و A. I. مدل سازی به بهبود فرد تشخیص است. این به روز رسانی در حال آوردن $20 Wyze کم و حتی نزدیک به گزینه های گران تر در این لیست است.

به عنوان مقرون به صرفه نقطه ورود به دنیای خانه هوشمند, دوربین, آن را سخت برای پیدا کردن هر چیزی است که رقابت. ما تست شده هیچ چیز دیگری ارائه می دهد که بسیار برای کمی.

جزئیات کامل ما Wyze Labs Wyze Cam V2 نقد و بررسی

بهترین دوربین های امنیتی برای حفظ حریم خصوصی: SimpliSafe SimpliCam

چرا ما برداشت SimpliSafe SimpliCam:

شده است وجود دارد بسیاری از اخبار سال گذشته در اطراف دوربین های امنیتی هک شدن. مطمئن شوید که وجود دارد اقدامات شما می توانید در محل برای جلوگیری از چنین نرم, اما یکی هست که یک کار بهتر در حفظ حریم خصوصی خود را. این SimpliSafe SimpliCam ممکن است به نظر می رسد مانند عادی خود را در محیط داخلی دوربین امنیتی, اما در آن طول می کشد حریم خصوصی شما به طور جدی تر.

که به دلیل این ویژگی های حفظ حریم خصوصی شاتر. نه فقط هر شاتر اما واقعی شاتر مکانیکی است که باعث متمایز سر و صدا زمانی که آن را باز و بسته و همچنین به عنوان توانایی به طور کامل بسته شد بسته در حالی که شما در صفحه اصلی. این یک ویژگی مفید اگر شما پارانوئید در مورد کسی که به طور بالقوه در طرف دیگر.

شما همیشه می دانم زمانی که کسی در حال تماشای شما به خاطر آن قابل تشخیص سر و صدا زمانی که شاتر باز می شود و بسته می شود. فراتر از آن است که ویژگی های آن با کیفیت 720p HD ویدئو صوتی دو طرفه و 120 درجه و میدان دید و دید در شب و تشخیص حرکت.

بهترین HomeKit ادغام: Logitech دایره مشاهده

چرا ما برداشت لاجیتک دایره مشاهده:

وجود دارد هیچ انکار است که وجود دارد کمتر از دوربین های امنیتی در بازار است که پشتیبانی از اپل HomeKit. جدیدترین یکی لاجیتک دایره که قابل توجه است این واقعیت است که آن را منحصرا به معنای به کار با HomeKit — و هیچ چیز دیگری.

راه اندازی و نصب و راه اندازی نیاز به یک دستگاه iOS با استفاده از صفحه اصلی نرم افزار, بنابراین بدون نیاز به دانلود هر گونه برنامه های اضافی. لاجیتک دایره مشاهده ویژگی های مجموعه ای از ویژگی های حفظ حریم خصوصی به اطمینان حاصل شود آن را امن به اطراف داخل خانه است. آنها شامل چیزهایی مانند خودکار پشتیبانی خود را بر اساس مکان GPS گوشی یک دکمه اختصاص داده شده است که به طور موثر خاموش کردن دوربین و توانایی مفصل گردنده دوربین به طور کامل به سمت پایین بکشید.

وقتی که می آید به حفاظت از خانه خود را می توان نصب شده در داخل خانه یا خارج به لطف مقاوم در برابر هوا بدن, آن را می توانید در تاریکی با دید در شب و تشخیص هوشمند به تشخیص مردم و ابر ذخیره سازی به حساب iCloud شما.

پژوهش و راهنمایی خرید

که نصب دوربین های امنیتی?

شما می توانید خود نصب اکثر خانه دوربین های امنیتی. اما اگر شما می خواهید به استخدام یک حرفه ای شما می توانید استخدام یک امنیت خانه یا صفحه اصلی نظارت حرفه ای برای نصب دوربین های خود را.

چگونه خانه دوربین های امنیتی در حفظ و فیلم ؟

آن بستگی دارد. مقدار و طول ذخیره سازی شما بستگی به عواملی مانند مدل خاص که آیا آن پشتیبانی از کارت SD ذخیره سازی و این که آیا شما یک اشتراک پرداخت می شود برنامه و یا اگر شما با استفاده از این برنامه رایگان.

می توانید صفحه اصلی دوربین های امنیتی هک?

از نظر فنی بله. مشتریان گزارش داده اند که در آن موارد هکرها دسترسی خود را به دوربین های امنیتی صوتی خوراک. برای کمک به محافظت از خود را از دوربین های امنیتی از هکرها با استفاده از یک قوی غیر پیش فرض رمز عبور با استفاده از دو فاکتور تأیید هویت در زمانی که در دسترس خود را امن شبکه های بی سیم و خرید خود را از دوربین های امنیتی جدید از یک منبع قابل اعتماد. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای محافظت از خود را از دوربین های امنیتی از کاربران اینجا.

چگونه خانه دوربین های امنیتی کار می کند ؟

اکثر خانه دوربین های امنیتی در جریان فید های ویدئویی خود را با استفاده از صفحه اصلی شبکه اینترنت. آنها با استفاده از یک نرم افزار به عنوان یک رابط که در آن شما می توانید کارهایی مانند مشاهده ویدئو زندگی می کنند خوراک ارتباط با استفاده از دو طرفه صوتی راه اندازی حرکت های مناطق و دسترسی به ذخیره سازی ابر (یا دوربین و حافظه داخلی و یا کارت SD ذخیره سازی).

فراموش خانه دوربین های امنیتی جلوگیری از جرم و جنایت?

بله. وزارت عدالت کیفری و جرم شناسی در دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت پرسید سارق خود را موثر ترین عامل بازدارنده. فقط بیش از پنجاه درصد گفت: حضور دوربین امنیتی در فضای باز بود و عامل بازدارنده موثر (آنها به دنبال هدف دیگری اگر خانه دوربین های امنیتی در خارج).

از کجا می توانم محل خانه دوربین های امنیتی?

بهترین محل برای قرار دادن دوربین های امنیتی است که مشترک در نقاط ورودی — درب جلو و پشت درب گاراژ های سطح پایین ویندوز. اما شما همچنین باید در نظر منطقه خود اموال خود را و هر گونه شرایط خاص که ممکن است نیاز به قرار دادن مختلف. برای مثال اگر شما یک مقدار زیادی از اتومبیل های گران قیمت در اموال خود را, شما ممکن است بخواهید به یک دوربین در فضای باز پوشش وسایل نقلیه خود را. و یا اگر شما در یک منطقه که در آن وجود دارد مقدار زیادی از طبقه دوم نمیتوانیم شما ممکن است بخواهید دوربین های امنیتی خود را پوشش طبقه دوم.

آیا تمام دوربین های امنیتی نیاز به یک اشتراک?

هیچ. اشتراک مورد نیاز است برای تمام خانه دوربین های امنیتی بسیاری از دوربین های امنیتی ارائه ویژگی های بیشتر اگر شما خرید اشتراک برنامه و بدون طرح اشتراک خود را ویژگی ها ممکن است محدود باشد.

چگونه می توانم را انتخاب کنید یک دوربین امنیتی?

در نظر گرفتن ویژگی های شما می خواهید بودجه خود را که آیا شما می خواهید دوربین را به برق وصل و یا یک باتری و هر گونه بالقوه هزینه های اضافی (مانند یک برنامه اشتراک). همچنین این دوربین دارای یک برنامه است فقط به عنوان مهم به عنوان دوربین خود را. اگر برنامه را دشوار است به استفاده از آن را اجرا می کند و یا آن را قفل بسیاری از شما احتمالا نمی خواهد خوشحال می شود با دوربین چون شما مشکل با استفاده از ویژگی های آن است.

خانه دوربین های امنیتی قانونی است ؟

بله. خانه دوربین های امنیتی قانونی به محل در خانه خود را. اگر شما با استفاده از دوربین های امنیتی در یک ملک اجاره (مانند Airbnb خانه) آنها به طور معمول حقوقی ارائه شده شما با قرار دادن آنها در زمینه های مشترک و اجاره مهمانان آگاه هستند از حضور خود. این قانونی است اما به جای یک دوربین امنیتی در یک محل مانند یک Airbnb اجاره ، به علاوه که فقط وحشت زده به هر حال.

فراموش خانه دوربین های امنیتی ضبط صدا ؟

بله. مدرن ترین خانه دوربین های امنیتی ضبط صدا در علاوه بر این به ویدئو.

چه شده است بهترین نام تجاری از دوربین های امنیتی?

برخی از بهترین برندها شامل آمازون Arlo لانه, Kasa, Wyze لاجیتک و چشمک زدن. در حالی که آن را عاقلانه به خرید از یک نام تجاری قابل اعتماد آن را نیز ایده خوبی است به تحقیقات فردی مدل (ویژگی های آن, نرم افزار اشتراک, برنامه, و غیره.) قبل از خرید.

چگونه روندهای دیجیتال تست امنیتی دوربین ؟

این به هیچ وجه یک لیست جامع از دوربین های امنیتی اما اینها چند از مورد علاقه ما است که ایستادگی کردن به صورت های مختلف منحصر به فرد ، خانه های هوشمند دوربین ها در بهترین خود را هنگامی که آنها اقامت در خارج از راه خود را و ارائه worry-free عملیات و کارآمد از نرم افزار به طوری که هنگامی که شما نیاز به تعامل با آنها را ندارد باعث سردرد می شود. خوب کیفیت تصویر خوب است اما مهم ترین ویژگی وقتی که می آید به نگه داشتن خانه خود را امن و یا چک کردن در در بچه های خود و یا حیوانات خانگی.

ما به دنبال دوربین هایی که ارائه یک ترکیب بزرگ از امکانات — دید در شب, باتری, برق, هشدار, صوتی دو طرفه ادغام با سایر خدمات ، — در تعیین بهترین آنهایی که. بدیهی است که ما نیز قیمت را به حساب وجود دارد و کاملا یک محدوده قیمت فعلی خانه های هوشمند دوربین در بازار است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>