زمان برای سرمایه گذاری در یک مجموعه جدید از هدفون ؟ این بسیار شلوغ بازار با صدها مدل را انتخاب کنید بنابراین در اینجا یک دستی صرفه جویی کننده در وقت های: Sony WH-1000XM3 بهترین هدفون. در واقع خود ترکیبی از درجه یک کیفیت صوتی فوق العاده لغو سر و صدا و قابل اعتماد عملکرد بی سیم است که مانند یک فرمول قوی است که ما نیز به نام WH-1000XM3 بهترین هدفون بی سیم و بهترین سر و صدا لغو هدفون.

که فوق العاده مجموعه ای از ادعاها را و ما آنها را به آرامی. تیم ما ترکیبی از 50 سال در مصرف کننده و طرفدار صوتی صنایع. ما صدها نفر از هدفون استفاده از آنها در انواع مکان های با منابع صوتی است که طیف وسیعی از صدای فراگیر فیلم به تهاجمی ترین راک و رپ.

مطالعه بیشتر

ما متقاعد شده سونی WH-1000XM3 خواهد بود که بهترین انتخاب برای بسیاری از مردم, اما اگر شما به دنبال برای برخی از گزینه های ما باید شما را تحت پوشش وجود دارد, بیش از حد. ما به شناسایی تعدادی از مدل های دیگر است که بیش از ارزش خود را در نظر هر کدام با خود خاص و نقاط قوت آن است که آیا برای استفاده هنگام تمرین یا صرفا برای نگه داشتن شما را از دادن کارت اعتباری خود را بیش از حد از یک تمرین است.

بهترین هدفون در یک نگاه

بهترین هدفون بی سیم/بهترین سر و صدا لغو هدفون: Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000xM3 headphones
روندهای دیجیتال

چرا شما باید آنها را خرید: زیبا بی سیم, صدا, اسباب بازی مخمل خواب دار و آسایش و عالی لغو سر و صدا.

که آنها برای: هر کسی که می خواهد یک ردیف بالا بی سیم تجربه و خاموش کردن جهان در اطراف آنها.

چرا ما برداشت سونی WH-1000XM3:

سونی با فن آوری های پیشرفته WH-1000XM3 در حال نسل سوم گل سرسبد سونی هدفون بی سیم (زیر عالی WH-1000XM2 و MDR-1000X مدل) که پیشنهاد بالا ردیف لغو سر و صدا با کیفیت عالی صوتی بی سیم و با شکوه راحتی. این فریبنده ترکیب به دست آمده از مدل نادر رتبه پنج ستاره ما در بررسی اولیه و — با تشکر چند قابل توجه بهبود — باعث می شود آخرین نسخه از بهترین هدفون شما می توانید خرید.

در قلب WH-1000xM3 فوق العاده است بی سیم صدا. سونی LDAC تکنولوژی ارائه سیگنال های بی سیم در این شرکت ادعا می کند که سه بار با کیفیت از استاندارد بلوتوث جریان و هدفون و همچنین پشتیبانی از آخرین aptX HD codec (با دستگاه های پشتیبانی شده). این 1000XM3 حتی می توانید “مجلل” بی سیم موسیقی از صدا با وضوح بالا دستگاه با استفاده از یک تراشه مخصوص کمک به ایجاد موسیقی صدا پویا و زیبا با معتبر باس و سه برابر روشن پاسخ برگزار شد همراه با گرد و میانی.

این WH-1000XM3 عالی فناوری حذف نویز رتبه دوم تنها به Bose Noise Cancelling 700 از نام تجاری است که به مدت طولانی تحت سلطه بازار در شرایط مطلق سر و صدا-توانایی مسدود کردن. که گفت: ما فکر می کنم که Sony قوطی صدا بهتر از آخرین مدل بوز و ارائه ویژگی های متعدد است که کمک به ایجاد یک مقدار بهتر تجربه کلی.

این WH-1000XM3 پیشرفته سیستم های کنترل اجازه می دهد تا شما را به اجازه دهید در سطوح مختلف از صدای محیط با ویژگی های پیشرفته ای مانند صدا-حالت فقط کمک می کند که فیلتر از طریق فرکانس های صوتی بنابراین شما می توانید شنیدن موسیقی و صدای اطراف شما در حالی که مسدود کردن دیگر برای تلفن های موبایل. کنترل های لمسی پاسخگو به شما اجازه حرکت حجم, برقراری تماس و بازی و مکث موسیقی با سهولت تمام در حالی که کمک به حفظ تمیز و زیبایی. بهترین از همه, WH-1000xM3 ارائه متناوب 30 ساعت عمر باتری ارائه حتی سنگین کاربران با روز استفاده از یک شارژ و شارژ سریع از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از پنج ساعت گوش دادن تنها پس از 15 دقیقه از شارژ.

اگر شما به دنبال یک جفت بسیار راحت بی سیم بیش از گوش با صدای عالی و تعداد گسترده ای از ویژگی های این ویدئو شما می خواهید پیدا کنید. حداقل تا WH-1000XM4 آمد.

ما به عنوان خوانده شده کامل سونی WH-1000XM3 نقد و بررسی

بهترین بی سیم از earbuds: Sony WF-1000XM3

دن بیکر/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: عالی صدا و عمر باتری بسیار خوب و شگفت انگیز لغو سر و صدا.

که آنها برای: کسانی که می خواهند درست بی سیم از earbuds با بهترین ANC در دسترس است.

چرا ما برداشت سونی WF-1000XM3:

از زمان عرضه آنها در سال 2019 سونی WF-1000XM3 رتبه بندی در بالای لیست ما از بهترین واقعی بی سیم از earbuds. که به لطف خود بی نظیر ترکیبی از کیفیت صدا, حذف نویز, بی سیم, عملکرد و عمر باتری است. این به نظر می رسد سونی راز فرمول: در حالی که چند درست بی سیم از earbuds ممکن است رتبه بالاتر در یکی از این صفات هیچ کدام تا کنون کشیده اند همه آنها را با هم به سونی است.

اپل AirPods Pro می آیند نزدیک به موفقیت اما سونی WF-1000XM3 هنوز هم لذت بردن از یک لبه خفیف به خصوص در کیفیت صدا و کیفیت تماس دسته بندی و آنها را تمیز اپل ساعت عمر باتری. Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2 در حال نزدیک دیگر رقیب با عینی بهتر صدا اما سونی هنوز هم ارائه می دهد بهترین ارزش از دسته.

این همیشه دشوار است به ضرب و شتم سونی در کیفیت صدا در هنگام شرکت trots آن بهترین تلاش و WF-1000XM3 مستثنی هستند. با آن اختصاصی DSEE HX موتور, سونی است که قادر به کار صوتی عجایب در فقط در مورد هر موسیقی مواد مراقبت از شما را به بازی. و در حالی که ما فکر می کنم این از earbuds تقریبا تعادل کامل از اوج mids و پایین سمت راست از جعبه شما می توانید این تنظیمات خود را با استفاده از Sony اتصال برنامه.

با ANC در عمر باتری کاملا قابل قبول شش ساعت اما روشن است که این ویژگی فعال است و تعداد جهش به هشت. که نه کاملا بهترین این روزها اما راه آن را بهتر از بسیاری از جمله اپل AirPods Pro که در پنج دقیقه. یک شارژ سریع از ویژگی های به شما می دهد اضافی 90 دقیقه زندگی با تنها 10 دقیقه در شارژ مورد — که مورد دارای سه پر هزینه.

شما همچنین می توانید برخی از ویژگی های مفید مانند قادر بودن به استفاده از earbuds با هم یا جداگانه شنیدن جهان اطراف شما با استفاده از حالت شفاف و شما می توانید سفارشی چه کنترل های لمسی را بر عهده دارند. اضافه کردن گوگل دستیار و سیری سازگاری و شما یک برنده واقعی است.

ما به عنوان خوانده شده کامل سونی WF-1000XM3 نقد و بررسی

بهترین از earbuds/بهترین زیر 100 دلار: 1More سه گانه راننده

چرا شما باید آنها را خرید: این earbuds هستند حق بیمه در هر راه به جز قیمت خود را.

که آنها برای: هر کسی که می خواهد واقعا بزرگ صدایی مجموعه ای از earbuds اما تمایلی به صرف صدها هزار دلار برای لذت بردن.

چرا ما برداشت 1More سه گانه راننده:

این ضرب المثل که شما دریافت آنچه شما برای پرداخت است که به طور کلی برای محصولات صوتی مانند هدفون. چه ساخته شده است ما طرفداران بزرگ از 1More نام تجاری است که توانایی خود را برای دوباره تعریف کردن که انتظار در راه تعجب آور. این 1More سه گانه درایور هدفون در گوش مثال های زیادی از این: آنها در این نمایشگاه همه از نشانه های high-end و گران قیمت از earbuds هنوز موفق به نگه داشتن قیمت بسیار مقرون به صرفه برای اکثر مردم است.

خود ترکیبی از دو متعادل-آرماتور رانندگان همسان با پویا راننده به پمپ کردن پایان پایین تر از نوع مهندسی به طور معمول بر روی محصولات است که با هزینه بیش از دو برابر قیمت 1Mores. حتی جزئیات کوچکتر به خوبی اتو کنید مانند Kevlar پیچیده کابل که باعث افزایش مقاومت به سایش در حالی که به طور همزمان کاهش دولایه.

مباهات مواد مانند آلومینیوم ریخته گری شده است که جلا و سندبلاست برای احساس لوکس حتی در مورد حمل شامل — به طور معمول یک اتفاقی کیسه است که مردم به طور کامل چشم پوشی کرده و بدیهی است که طراحی و ساخته شده است با مراقبت.

این هدفون صدای شگفت انگیز با گسترده و پیچیده صدا که موجه رسمی گواهینامه THX. در واقع هنگامی که ما رفت و پشت صحنه در اخیر Aerosmith کنسرت آن 1More سه گانه رانندگان است که گروه ها و پیش فرض انتخاب شده برای امکان بهترین تجربه گوش دادن.

جزئیات کامل ما 1More سه گانه راننده نقد و بررسی

بهترین هدفون برای کار کردن: JLab حماسه ورزش های هوایی

چرا شما باید آنها را خرید: همهجانبه صدا و عمر باتری بسیار عالی و ضد آب قابلیت.

که آنها برای: هر کسی که می خواهد مجموعه ای از بی سیم از earbuds ساخته شده به طور خاص برای خواستار تمرینات.

چرا ما برداشت JLab حماسه ورزش های هوایی:

تا این سال ما مورد علاقه هدفون برای تمرینات بودند Jabra نخبگان فعال 65t. چرا ؟ عمر باتری بزرگ بزرگ صدا و نوع ضد آب که به معنی شما لازم نیست به فکر می کنم دو بار قبل از مصرف آنها را در آبکی ماجراهای. اما JLab حماسه ورزش های هوایی را برنده ما تمرین قلب و آن را آسان ببینید که چرا: تقریبا همه چیز ما را دوست داشت در مورد Jabras است که در حال حاضر تحت الشعاع قرار JLabs.

این شروع می شود با عمر باتری. این روزها شما می توانید انتظار زیادی از طول عمر از مجموعه ای از حقیقی های بی سیم از earbuds و حماسه ورزش های هوایی تحویل ، آنها می تواند اجرا برای 10 ساعت قبل از نیاز به ایجاد یک سفر بازگشت خود را شارژ مورد. برای بسیاری از مردم است که به معنی شما لازم نیست به مورد با شما است که یک مزیت بزرگ برای کسانی که در تمام طول روز با دوچرخه سفرهای جاده ای. هر earbud خود دکمه پاور — بنابراین بدون نیاز به نگرانی در مورد پوشیدن آنها را اگر شما استفاده از آنها در حالی که برای. اما اگر شما بسته شارژ مورد شما احتمالا نمی خواهد نیاز به یک کابل USB برای روز — آن سهام شگفت انگیز 60 ساعت از زندگی اضافی برای یک مجموع از 70 ساعت از استقلال است.

این JLab حماسه ورزش های هوایی با یک آرایه بزرگ از گزینه های مناسب. هفت مجموعه از ژل سیلیکون راهنمایی و یک مجموعه ای از فوم eartips همراه با ساخته شده است در earhooks به تقریبا تضمین مناسب است. ما عشق وجود دارد که سه معادله حالت را انتخاب کنید و شما می توانید آنها را انتخاب کنید از جوانه های خود را — هیچ نرم افزار مورد نیاز است. ما دوست امضای حالت بهترین: “صدای مهندس در شرکت scooped یک بیت از گل در میانی به ارمغان بیاورد بزرگ, punchy, باس در کنار واضح و روشن بالا ثبت نام” ما منتقد اشاره کرد. حماسه ورزش های هوایی صدا بهتر از Jabra نخبگان فعال 65t هر چند شاید نه کاملا به عنوان خوب به عنوان Powerbeats Pro. اما با توجه به JLabs هزینه 100 $کمتر قابل فهم است.

با یک امتیاز IP66 برای آب و گرد و غبار مقاومت حماسه ورزش های هوایی هستند تا برای تقریبا هر چیزی از واقعی شنا. شما نمی توانید به طور کامل آنها غرق در آب, اما, دوش, دوش گرفتن (اعم از عمدی و یا در غیر این صورت) باید جریمه شود و این بدان معنی است که شما می توانید آنها را در زیر آب در حال اجرا. دسترسی به مورد علاقه خود را دستیار صوتی است گیلاس در بالا از این مجموعه عالی از بی سیم از earbuds.

جزئیات کامل ما JLab حماسه ورزش های هوایی نقد و بررسی

بهترین هدفون برای موسیقی: Sennheiser HD6XX/HD650

لایحه رابرتسون/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: Audiophile کیفیت صدا از یک نام تجاری افسانه ای در یک راحت طراحی شده است که همچنین قابل ملاحظه ای مقرون به صرفه است.

که آنها برای: کسانی که خود را گوش دادن به موسیقی به طور جدی و سازش ناپذیر مجموعه ای از هدفون.

چرا ما Sennheiser HD6XX/HD650:

دوست داران واقعی موسیقی به طور کلی موافقم که اگر شما پرشور در مورد موسیقی شما گوش دادن است که فضای نسبتا آزاد از خارج برای تلفن های موبایل هیچ چیز ضربان واقعا مجموعه خوبی از باز دوباره هدفون. تا آنجا که ما نگران شما نمی خواهد پیدا کردن یک مجموعه ای از باز دوباره هدفون که موفق به ترکیب کیفیت صدای عالی و قیمت مناسب از Sennheiser HD6XX/HD650. به روشنی این دقیقا همان مدل. این HD6XX یک اجرا از HD650 با قیمت پایین تر از Massdrop و چند تغییرات فیزیکی اما وقتی که می آید به صوتی خود را لغو احکام صادره ی آنها یکسان است.

کسانی که خرید هر کدام از این هدفون ها برای درمان هستند. ما بررسی نمی نگه دارید در ارزیابی خود از این قوطی توانایی را به طور کامل درک هر جزئیات از یک ضبط اشاره کرد خود را “گرم و سفت و سخت باس های میانی که نرخهای نزدیک به سرخ رنگ از نوار آنالوگ اشباع (بدون به خطر انداختن هر اونس جزئیات) و یک لیزر, تنگ, پاسخ بالا است که کمک می کند تا روشن واضح وضوح و گرانول instrumental بافت در سراسر هیئت مدیره.”

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند نوع عملکرد شما می خواهید در یک مجموعه ای از هدفون های ما فکر می کنم شما نیاز به نگاه هیچ بیشتر از Sennheiser HD6XX/HD650. شما قطعا می توانید صرف بیشتر برای رسیدن به این سطح از کیفیت اما شما لازم نیست که.

ما به عنوان خوانده شده سریع Sennheiser HD6XX/HD650 نقد و بررسی

بهترین هدفون برای آی فون اپل AirPods Pro

Apple AirPods Pro

چرا شما باید آنها را خرید: بی نظیر سهولت استفاده بالا نویز و صدای عالی.

که آنها برای: آیفون (یا آی پد و آی پاد لمسی) کاربران که می خواهند بدون مصالحه واقعی بی سیم از earbuds تجربه.

چرا ما برداشت سیب AirPods Pro:

ما در حال رفتن به فرض که در حال حاضر شما به خوبی آگاه از AirPods’ ویژگی های بالا مانند دست آزاد سیری فوق العاده ساده جفت عالی اتصال بی سیم و بسیار pocketable طراحی.

در حال حاضر اجازه دهید خودمان یادآوری خود را بالا اشکالاتی: متوسط صدا بدون نویز و بدون آب یا عرق و مقاومت است. حدس بزنید چه ؟ این AirPods Pro نگه داشتن همه از بهترین قطعات از AirPods و تعمیر قطعات ما نمی مانند. آیا آنها مناسب است ؟ اما آنها مانند یک بهبود بزرگ بیش از استاندارد AirPods ما فکر می کنم شما آنها را دوست دارم.

ما با صراحت شگفت زده چقدر خوب AirPods Pro معلوم می شود. سر و صدا لغو است در تاریخ همتراز با سونی WH-1000XM3 که می گوید زیادی. جدید در گوش طراحی راحت و امن است. و آنها صدا راه بهتر از اپل نسخه های قبلی است. ما اغلب افسوس واقعیت است که AirPods صدا ندارد بسیار خوب به ویژه هنگامی که در مقایسه با مجموعهای از مناسب و معقول درست گزینه های بی سیم یا همان پول کمتر است.

اپل ممکن است انجام داده اند بسیار به کمک با قیمت با AirPods جوانب اما حداقل در حال حاضر شما می توانید آنها دانستن شما نیست به خطر انداختن هر گونه امکانات. آنها شایسته ارتقا برای هر کسی که در حال حاضر تبدیل به یک فن از AirPods.

ما به عنوان خوانده شده کامل اپل AirPods نرم افزار را نقد کنید

بهترین هدفون برای بازی: Astro Gaming A50

چرا شما باید آنها را خرید: بی سیم زوج با کیفیت صدای عالی است که یک مسابقه ساخته شده در پرنیان بهشت است.

که آنها برای: پارسه به دنبال بهترین همهجانبه صدا, آیا آن را برای شنیدن گلوله پردان سربار و یا نرم گریه از دشمنان خود را به آنها التماس برای رحمت.

چرا ما برداشت Astro Gaming A50:

Astro Gaming A50 پدید آمده در سال 2012 به عنوان بی سیم را دنبال کنید تا به عالی A40. هفت سال بعد و چهار نسل در آنها باقی می ماند استاندارد طلا برای بازی های صوتی. با توانایی صادقانه تکثیر 7.1 کانال صدای فراگیر از طریق فقط دو earcups پارسه را دریافت بحرانی 3D صوتی برای همه مورد علاقه خود کنسول عناوین این که آیا آن را از یک ایکس باکس یا پلی استیشن 4. صوتی بی سیم می تواند منجر به غیر قابل قبول مقدار تاخیر که اغلب می فرستد پارسه در جستجوی سیمی اما در اینجا بیش از حد A50 مدیریت به ضرب و شتم انتظارات.

با یک باتری است که دارای 15 ساعت استفاده مداوم ما به طور جدی امیدوار شما نمی outlast آنها. اگر شما بازی فوق العاده برای مدت طولانی, اما, شما خوشحال خواهید بود که earcups به راحتی می توانید چرخش دادن به شما گزینه ای برای رها کردن شیرازه در اطراف گردن خود را و هنوز هم شنیدن تمام عمل است. آخرین نسخه از A50 پیشنهاد قابل توجهی گزینه های سفارشی سازی از طریق نرم افزار اگر شما با استفاده از آنها با یک کامپیوتر شما می تواند با اتصال مستقیم به کارت صدای خود را به جای استفاده از اتصال نوری. در ایکس باکس یکی از نسخه شما حتی Dolby Atmos برای هدفون و سازگاری.

Astro Gaming A50 ممکن است ارزان ترین گزینه در این بازی صوتی جهان, اما ما مخالف شما برای پیدا کردن یک گزینه بهتر است. چالش صادر شده!

جزئیات کامل ما Astro Gaming A50 نقد و بررسی

بهترین هدفون برای کودکان و نوجوانان: Puro PuroQuiet

چرا شما باید آنها را خرید: این PuroQuiet محافظت از کودکان خود را از خطرناکی صدای بلند در حالی که سطح آنها لغو خارجی برای تلفن های موبایل.

که آنها برای: پدر و مادر که می خواهند به ارائه کودکان خود را با کیفیت بالا هدفون بدون افشای آنها را به صدای بلند برای تلفن های موبایل.

چرا ما برداشت Puro PuroQuiet:

لغو سر و صدا را برای کودکان و نوجوانان? نیست که معنی آنها را نادیده بگیرد و پدر و مادر خود و حتی بیشتر از آنها در حال حاضر انجام? اما این یک ریسک ارزش در نظر گرفتن اگر آن را به معنی بچه های خود را’ شنوایی محافظت خواهد شد بیش از بلند مدت. این دقیقا قضیه پشت این Puro PuroQuiet هدفون. نه تنها آنها بی سیم و صدایی اما آنها همچنین مجهز به یک نرم افزار محدود کننده است که نگه می دارد حجم یا در زیر 85dB در نظر گرفته است که حداکثر حجم است که کودکان باید در معرض برای مدت طولانی. سر و صدا-قابلیت لغو بدان معنی است که شما در واقع قادر به گوش دادن به پایین (در نتیجه امن تر) جلد است.

این هدفون بسته حدود 16 ساعت عمر باتری است که باید به اندازه کافی برای یک روز کامل یا بیشتر اما اگر نه همیشه وجود دارد گزینه با استفاده از آنالوگ کابل به جای. خارجی سوئیچ اجازه می دهد تا شما را به لغو سر و صدا و خاموش. اشتباه نکنید این ممکن است با هدف بچه ها اما کیفیت ساخت و ساز و انتخاب مواد و انتخاب رنگ آنها را ظاهر خواهد شد که هنوز هم درخواست تجدید نظر خود را به جوان به اتهام طولانی پس از آنها بزرگتر شدن خود را دیزنی فاز (برخی از ما هنوز هم نیست).

در حالی که ارزان ترین بچه های هدفون شما می توانید با خرید آنها بسیار با قیمت مناسب برای آنچه آنها ارائه دهد. ما فکر می کنیم کودکان خود را گوش به ارزش آن است.

جزئیات کامل ما PuroQuiet برداشت

پژوهش و راهنمایی خرید

که باعث می شود بهترین هدفون ؟

وجود دارد یک تن از تولید کنندگان در حال حاضر ساخت عالی هدفون از مارک های بزرگ به کوچکتر بوتیک لباس, بنابراین هیچ برنده وجود می آید به بهترین شرکت در هدفون جهان است.

بهترین مکان برای خرید هدفون ؟

ما به طور معمول توصیه خرید از عمده فروش و خرده فروش مانند آمازون بهترین خرید و یا خارج و یا کوچکتر و تخصصی تر صوتی محلی خرده فروش.

بیش از حد گوش/هدفون در گوش مقابل از earbuds: کدام بهتر است ؟

که بستگی به آنچه شما با استفاده از آنها و چقدر شما مایل به خرج کردن است. در پایان بیش از گوش و هدفون در گوش می تواند هر دو را انجام فوق العاده. برای کسانی از ما که مایل به صرف هزاران نفر در هدفون over-ear headphones به طور معمول ارائه بهتر پاسخ باس و بزرگتر صدا, اما هدفون در گوش به طور قابل توجهی بیشتر و راحت و قابل حمل — به ویژه بی سیم از earbuds.

چه نوع از هدفون ها برای کار کردن ؟

درست بی سیم مدل مانند JLab حماسه ورزش های هوایی است که ویژگی sweatproofing هستند دور و دور بهترین هدفون برای کار کردن چون شما هرگز سیم در راه خود را.

چه هدفون باید خرید کنم اگر من را نمی خواهید دیگران به گوش ؟

بسته-بیش-از هدفون و یا به صورت چسبیده اتصالات هدفون در گوش هستند بهترین راه برای اطمینان از آهنگ های مورد علاقه شما نمی خواهد نشت و به جهان اطراف شما.

چگونه فعال نویز در کار است ؟

هدفون با این ویژگی با استفاده از میکروفن خارجی برای ضبط صدا در اطراف شما. آنها سپس تکثیر تطبیق فرکانس با فاز معکوس برای لغو سر و صدای محیط.

انجام هر یک هدفون با استفاده از یک اتصال رعد و برق? و یا USB-C است ؟

بله شما می توانید هر دو رعد و برق و USB-C هدفون در بازار اما با توجه به این که شما ممکن است بخواهید به استفاده از هدفون خود را با چیزی غیر از یک تلفن همراه ما به طور معمول توصیه شما خرید یک آداپتور یا هدفون بی سیم به جای هدفون با چنین نوع خاصی از اتصال.

آیا هدفون شامل یک میکروفون?

این روزها اکثر هدفون شامل ساخته شده است در میکروفون. که گفت:, برخی, نمی, بنابراین مطمئن شوید برای بررسی قبل از خرید اگر شما می خواهید به تماس های تلفنی.

آیا هدفون های صوتی تاخیر?

برخی از با کیفیت پایین بی سیم مدل های فراموش تاخیر در هنگام تماشای فیلم و یوتیوب بر روی تلفن همراه خود را, اما در اکثریت قریب به اتفاق موارد آنها را مجبور صوتی تاخیر. هر هدفون های سیمی نیست که هر صوتی تاخیر در همه و نه اکثریت قریب به اتفاق بلوتوث مدل.

ما چگونه تست

ما تست هدفون و earbuds راه مردم عادی زندگی می کنند.

ما برای اجرای هر جفت از طریق یک آزمایش دقیق فرایند بیش از چند روز یا چند هفته. که شامل بازی آنها را در انواع حالات — می شود آن را در یک اتوبوس در گوش دادن اتاق و یا در دفتر و پخش از یک آرایه وسیعی از منابع. ما می دانیم که بسیاری از افراد از خود هدفون با گوشی های هوشمند اغلب با کاهش کیفیت MP3 قطعنامه آهنگ, بنابراین ما انجام بیش از حد.

با این حال ما نیز حرکت به بالا و وضوح فایل های صوتی و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از منابع از جمله متصل کردن به طور مستقیم به یک کامپیوتر و یا مک با استفاده از USB DACs (digital-to-analog converters) و استفاده از با کیفیت بالا اختصاص داده شده قابل حمل بازیکنان و تقویت کننده است. در نهایت ما مقایسه هدفون برای برخی از ما از رفتن به مدل های خود را در هر دو کلاس و قیمت نقطه و همچنین به عنوان یک سطح یا دو بالا برای پیدا کردن اگر آنها می تواند پانچ بالاتر از وزن خود را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو