بهترین دست میکسر برای سال 2020

یک مخلوط کن ایستاده می تواند باعث شکستن و یا بسیاری از چند مرحله دستور العمل اما این لوازم آشپزخانه نیز می تواند تمایل به بزرگ, با صدای بلند و نسبتا گران است. اگر شما به طور مداوم خود را با استفاده از بزرگ میکسر و به دنبال چیزی کمی بیشتر ارگونومیک و مقرون به صرفه شما باید سعی کنید دست میکسر. یک میکسر دست نیاز به تنها کمی از گریس آرنج و شما کمک می کند تا مخلوط مواد تشکیل دهنده خود را با سهولت و با تلاش بسیار کمتر از اختلاط به طور کامل توسط دست. اگر شما به دنبال کامل دست میکسر برای اضافه کردن به شما لوازم آشپزخانه مجموعه نگاه نکنید. در اینجا یک لیست از همه ما گزینه های مورد علاقه از سال است.

مطالعه بیشتر

Breville دستی مخلوط میکسر دست لیسه

این میکسر دست یکی از حسی ترین در بازار است. آن را دارای یک رابط هوشمند است که قادر به تشخیص چه نوع دلبستگی شما با استفاده از و مخلوط کن را تنظیم سرعت بر این اساس به اطمینان حاصل شود که هر آنچه شما در حال مخلوط را کاملا مخلوط. 240 وات موتور DC ارائه گشتاور بالا حتی در سرعت های پایین تر.

Breville میکسر فروشان هستند با پوشش لاستیکی به طوری که آنها به عنوان زداینده و مخلوط خواهد شد و تمام راه را به لبه کاسه بدون ساخت آن نچسب clanging, صداهای. میکسر ویژگی های ساخته شده در تایمر کمک به شما در حفظ دقت در هنگام برخورد با دستور العمل های که نیاز به دقیق اختلاط برای یک مقدار مشخصی از دقیقه یا ثانیه و حتی نور ساخته شده است برای کمک به شما مواد تشکیل دهنده بیشتر به وضوح حتی در هنگام پخت و پز در آشپزخانه که ضعیف روشن.

KitchenAid 9-سرعت دیجیتال میکسر دست

این دست برگزار نسخه از محبوب ایستاده KitchenAid میکسر قابل توجه است نه سرعت شما اجازه می دهد تا به راحتی ترکیب بزرگ از مواد تشکیل دهنده با آهسته تکان دهنده و یا مخلوط آبکی مواد با سرعتی شلاق. سرعت یکی است ایده آل برای ترکیب دلپذیری مواد غذایی در حالی که با سرعت نه ایده آل است برای نوعی کیک میوه دار. این میکسر دست است که به خوبی شناخته شده است که آسان برای استفاده و آن را به عنوان یک شروع نرم افزار از ویژگی های است که به تدریج به ارمغان می آورد فروشان تا به انتخاب خود را تنظیم سرعت برای کمک به حداقل رساندن splattering.

بند ناف در راه گرفتن زمانی که شما در حال پخت و پز ؟ شما می توانید قفل آن را به سمت چپ یا راست از میکسر به شما حداکثر زاویه کنترل این که آیا شما یک righty یا southpaw و مهم نیست که چگونه شما مقابله با مرتب شده است. به علاوه شما می توانید به سرعت حذف هر گونه فایل های پیوست از میکسر به سادگی با فشار دادن یک دکمه با یک دست. غیر معمول برای یک میکسر دست یکی از فایل پیوست یک استیک بلندر ساخت آن فوق العاده مفید برای خرید سوپ در گلدان, ساخت کوکتل های شیری و دیگر کارهای بلندر بهتر است در.

Cuisinart 9-سرعت میکسر دستی

چیزی که بلافاصله این مجموعه دستی میکسر جدا از دیگران ؟ آن می آید با یک سازی است که متناسب به طور مستقیم بر روی میکسر و جرقه بزند بسته به نگه داشتن تمام لوازم جانبی در یک مکان. شما فروشان, یک آشپز ماهوت پاک کن زدن قلاب خمیر و یک کفگیر بنابراین شما می توانید تقریبا تمام لوازم جانبی شما نیاز به انجام برخی از جدی مخلوط کردن در آشپزخانه است. میکسر ویژگی های نه سرعت های مختلف تنظیمات با تنظیمات ارائه پایین-قابلیت شروع به جلوگیری از splattering. شما به راحتی می توانید تنظیم سرعت در حالی که با استفاده از میکسر به لطف تک لمسی کنترل سرعت.

این Cuisinart نیز همراه با سه سال گارانتی محدود بنابراین شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما پوشش داده شده اگر چیزی دریافت کنید. با استفاده از شامل کتاب دستور غذا را امتحان کنید غذاهای جدید و یا انتخاب یکی از میلیون ها نفر از دستور العمل های آنلاین است که نیاز به مخلوط کردن (ما می خواهم شروع با یک خوشمزه پای مرنگ).

Oster HeatSoft دست میکسر

درست به آن نام Oster HeatSoft دارای یک پردازنده عنصر حرارتی می فرستد که هوای گرم به طور مستقیم به مواد تشکیل دهنده خود را به عنوان شما آنها را ضرب و شتم که اجازه می دهد تا شما شروع به آماده سازی مواد غذایی در قطره از یک سکه. فکر می کنم در مورد آن — طبیعی چوب از کره ممکن است نیاز به نشستن برای مدت 20-30 دقیقه قبل از آن را به اندازه کافی نرم به طبخ ، خداحافظی به کسانی که مدت زمان طولانی انتظار به عنوان HeatSoft ذوب خواهد شد که کره تقریبا بلافاصله.

این 270 وات میکسر همچنین دارای هفت های مختلف ترکیب سرعت و همچنین افزایش فوق العاده دکمه برای هل دادن یک کمی بیشتر قدرت به هر ترکیب از پیش تعیین شده شما انتخاب کرده اید. آسان خارج کردن اهرم باعث می شود آن را ساده برای حذف ناهموار اندازه کامل فروشان هنگامی که آن زمان برای تمیز کردن (همزن خمیر قلاب و حواله در حال دست شستن تنها) و یک ضربه محکم و ناگهانی و ذخیره سازی مورد باعث می شود آن سریع و آسان برای پر کردن Oster دور تا آینده خود را پخت جلسه.

سیاه و سفید+دکر MX600T عملکرد میکسر دست

سیاه و سفید+دکر MX600T دارای پنج سرعت مختلف — بهم, ترکیب, مخلوط, ترکیب, ضرب و شتم/شلاق — و افزایش قدرت. این موتور 250 وات باعث می شود آن را ایده آل برای مخلوط کردن batters, سس و doughs. آن را ویژگی های ارگونومیک گرفتن برای استفاده راحت و پاشنه میکسر طراحی شده است برای بقیه درست در مقابله و یا نشستن بر روی لبه کاسه. با دوام نایلون فروشان نیز قابل جابجایی و ماشین ظرفشویی امن برای پاکسازی آسان. میکسر می آید با خود سازی است که با استفاده از MX600 خود را به عنوان یک ضربه محکم و ناگهانی-در پوشش, بنابراین شما همیشه باید یک محل برای پر کردن میکسر و لوازم جانبی آن.

Krups برقی و همزن

سکوت طلایی است به خصوص در ساعت اندکی از صبح هنگامی که یکی ممکن است بخواهید به برخی از ماهوت پاک کن زدن تخم مرغ است. مشتاق مردمی در Krups می دانم این است که چرا این میکسر ویژگی های خاص یکی از آرامترین موتورز در بازار است. اما نبوغ وجود دارد متوقف نمی شود. را انتخاب کنید از بیش از 10 مختلف مخلوط کردن ایستگاه از پیش تنظیم از نور fluffing ناهموار به ضرب و شتم. نیز وجود دارد یک توربو و یک مکث تابع برای متوقف کردن تایمر ساخته شده است در برای اضافه کردن بیشتر مواد تشکیل دهنده خود را به کاسه مخلوط کردن.

سیلیکون حواله کمک به کاهش سر و صدا در حالی که شما حتی مخلوط و صاف و آنها ظرفشویی, همراه با شامل قلاب خمیر زن و همزن. پر کردن دور در کاری که با سهولت با ضربه محکم و ناگهانی و ذخیره سازی است که دارای میکسر بند ناف به همراه تمام لوازم جانبی خود را کمک به شما خالص تر شمارنده فضا اگر شما در از دست دادن برای فضای خود را در آشپزخانه مشغول است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>