بهترین GPS برای ماشین شما


Best GPS for your car

گوشی های هوشمند برنامه ها مثل گوگل مپ ساخته شده اند مستقل از دستگاه های GPS نگاه منسوخ شده است. چرا شما صرف پول در چیزی است که گوشی خود را می تواند ارائه به صورت رایگان? اگر چه این استدلال معتبر است وجود دارد هنوز هم در شرایط که در آن یک GPS می شود کار انجام می شود بهتر از یک برنامه. بیشتر لازم نیست داده به شما از نقطه a به نقطه b تا شما در پیدا کردن راه خود را به مقصد خود را بدون سوختن از طریق ارزش یک ماه از داده ها در یک بعد از ظهر.

بهترین-ماشین GPS Garmin درایو 51 LMT-S. آن را فراهم می کند پایه به نوبه خود توسط نوبه خود جهت و آن را اهرم مشاورین رتبه بندی به ارائه توصیه های رستوران. آن را نیز نگه می دارد چشمان خود را پوست کنده برای راه آهن عبور حیوانات, دوربین های سرعت و دیگر خطرات شایع.

مطالعه بیشتر

Garmin غرفه بالاتر از رقبای خود, اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد جایگزین های خوب برای درایو 51 LMT-S. ما برداشت بهترین بودجه, GPS, بهترین GPS برای جهان-trotters و بهترین صدا-GPS را فعال کنید, در میان دیگر انتخاب است.

در یک نگاه

محصول دسته امتیاز
Garmin درایو 51 LMT-S بهترین GPS به طور کلی هنوز رتبهدهی نشده است
Garmin صحبت می کنند بهترین صدای-GPS را فعال کنید 3.5 از 5
TomTom Go 520 بهترین GPS برای جهان-trotters هنوز رتبهدهی نشده است
TomTom 1525 بهترین بودجه GPS هنوز رتبهدهی نشده است

Garmin درایو 51 LMT-S

بهترین

Garmin Drive 51

چرا باید به شما خرید این: Garmin درایو می تواند راهنمای شما را به مقصد خود را با خیال راحت در هر زمان.

که آن را برای کسانی که می خواهند به طور جدی در ارتقاء سوار خود را بدون شکستن بانک.

چقدر آن را هزینه: $110

چرا ما برداشت Garmin درایو 51 LMT-S:

Garmin درایو 51 LMT بسته بندی شده با ویژگی های برای حرکت در این جاده پیش رو و حتی می تواند کمک به شما در پیدا کردن بهترین مواد غذایی در شهر است. یک رابط کاربری بصری و روشن به نوبه خود توسط نوبه خود جهت به حدس و گمان از رسیدن به مقصد خود را حتی اگر شما در حال سفر در یک شهرستان شما هرگز قبل از.

روشن, 5.0 اینچ TFT صفحه نمایش ناوبری را نشان می دهد طول عمر رایگان ترافیک اطلاعات نقاط مورد علاقه (مانند ایستگاه های گاز و رستوران ها) و نام هر یک از خروج در مسیر خود را از طریق یک “جلوتر” از ویژگی های. همچنین این صفحه نمایش مشاورین رتبه بندی رستوران ها و هتل ها و جاذبه های دیگر است. در نهایت, آن کمک می کند تا شما در حفظ و مال شما امن با هشدار به راننده از آینده راه آهن عبور حیوانات گذرگاه خطرناک منحنی ها و حتی دوربین های سرعت.

حتی به عنوان گوشی های هوشمند همچنان به حمله به دستگاه GPS چمن Garmin می داند که امکانات مناسب برای اضافه کردن به آن محصول به ارزش قیمت…. اگر شما به دنبال برای همه-در-یک دستگاه برای کمک به حرکت شما را هشدار در جاده ها و کمک به شما احساس در خانه در شهر جدید Garmin درایو 51 LMT-S انتخاب آسان است.

Garmin صحبت می کنند

بهترین صدای-GPS را فعال کنید

چرا باید به شما خرید این: شما می خواهم به جای صحبت کردن با GPS خود را از فشار با نوک انگشت روی صفحه نمایش.

Garmin صحبت می کنند و جهت می دهد در حالی که حمایت از بسیاری از الکسا ویژگی های.

که آن را برای کسانی که می خواهند برای خلاص شدن از صفحه نمایش بزرگ.

چقدر آن را هزینه: 160 دلار

چرا ما برداشت Garmin صحبت می کنند:

Garmin صحبت ترکیبی از ناوبری GPS با آمازون دستیار دیجیتال, الکسا, در نتیجه یک واحد جمع و جور با صفحه نمایش OLED و مقدار زیادی از صدای فعال ویژگی های. آن را می دهد به نوبه خود توسط نوبه خود جهت مانند یک استاندارد GPS در حالی که ارائه دسترسی به موسیقی جریان های صوتی, اخبار, اطلاعات آب و هوا, و یک میزبان از سازگار خانه های هوشمند دستگاه های. و حتی آن را ساخته شده در ای به. آن را هوشمندانه همه در یک دستگاه است که طول می کشد تا دور فضای کمتر بر روی شیشه جلو اتومبیل خود را از معمولی صفحه نمایش مبتنی بر GPS اگر شما نیاز به پهلو کابل های قدرت از راه.

این صحبت های متصل به ماشین خود را و گوشی های هوشمند از طریق بلوتوث و در پاسخ به درخواست های خود را با استفاده از ماشین سیستم بلندگو. Garmin اشاره می کند که اتومبیل های قدیمی تر بدون یکپارچه بلوتوث می توانید به صحبت می کنند با استفاده از یک کمکی اتصال هر چند که یک سیم به پهلو از راه. ما آزمایش صحبت می کنند و به این نتیجه رسیدند که ساخته شده است در میکروفون نشانی از یک کار مناسب و معقول در چیدن دستورات حتی در یک جاده پر سر و صدا اما عدم اختصاص داده شده نمایش می توانید به مرور مشکل تر است.

جزئیات کامل ما Garmin صحبت نقد و بررسی

TomTom Go 520

بهترین GPS برای جهان-trotters

TomTom Go 520

چرا باید به شما خرید این: TomTom Go 520 فوق العاده است navigator در قیمت مقرون به صرفه.

که آن را برای کسانی که می خواهند ناوبری بصری از یک ساده و آسان برای استفاده از دستگاه.

چقدر آن را هزینه: 160 دلار

چرا ما برداشت TomTom برو 520:

این آسان برای دریافت در قوی از ویژگی های مجموعه, اما گاهی اوقات ملزومات همه شما نیاز دارید — به ویژه هنگامی که در جاده ها است. که توصیه می کنیم TomTom Go 520. آن را نمی کند, ویژگی داش کم و راننده کمک tech اما با آن هوشمند, نقشه برداری, تکنولوژی و برچسب قیمت معقول آن را سخت به چشم پوشی است.

در میان TomTom را برجسته موجود 6.0-inch touchscreen, 16 گیگابایت حافظه داخلی و طول عمر رایگان به روز رسانی نقشه بدون در نظر گرفتن که در آن ماجراجویی های بعدی خود را به شما طول می کشد. این دستگاه می تواند راهنمای شما را از طریق کل جهان و نه فقط آمریکا, آمریکای شمالی — و با وجود قیمت رقابتی آن نقطه را نمایش می دهد نشانه به عنوان تفاسیر 3D است که بسیار آسان برای به رسمیت شناختن. آن را نیز اجرا برای حدود یک ساعت در قدرت باتری قبل از آن نیاز به وصل.

وجود دارد یکی گرفتن ، بر خلاف قیمت بالاتر رقابت برو 520 را شامل نمی شود یکپارچه ترافیک گیرنده معنی آن اهرم گوشی های هوشمند خود را به روز رسانی شرایط ترافیک. TomTom می گوید: داده های تخلیه در حد متوسط است اما اگر شما زندگی می کنند را بر روی لبه خود را به برنامه داده و نگران overcharging, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یکی دیگر از محصولات.

TomTom Via 1525

بهترین بودجه GPS

چرا باید به شما خرید این: TomTom Via 1525 ارائه می دهد ساده ناوبری در یک کیف پول دوستانه قیمت.

که آن را برای کسانی که می خواهند اصول و نه چیزی بیشتر.

چقدر آن را هزینه: $100

چرا ما برداشت TomTom Via 1525:

در ماشین GPS واحد دریافت گران تر به عنوان آنها به دست آوردن ویژگی ها و تبدیل شدن به پیشرفته تر. TomTom را از طریق 1525 دلار این روند با ارائه توابع پایه رانندگان انتظار از GPS در یک کیف پول دوستانه بسته است. آن را جهت نمایش در یک 5.0 اینچ صفحه نمایش لمسی است که انشعابات در دو هنگامی که آن نیاز به نشان می دهد یک اتصال اطمینان شما هرگز از دست یک به نوبه خود. آن را نیز فراهم می کند لین ارشاد, بنابراین شما می دانید که جلوتر از زمان که آیا شما نیاز به در سمت راست و یا وسط خط.

کاربران می توانید وارد کنید یک قسمت را با نوار جستجو و یا به سادگی با ضربه زدن یک نقطه بر روی نقشه. این 1525 شما را راهنمایی خواهد کرد در هر نقطه در ایالات متحده حتی هاوایی. این همچنین شامل نقشه های از کانادا و مکزیک است.

اگر آن را نسبتا اساسی دستگاه 1525 همراه با 8GB حافظه داخلی و دارای یک ساعت از عمر باتری زمانی که آن را نمی گذارند. شما همچنین می خواهید دریافت رایگان نقشه به روز رسانی به عنوان TomTom پشتیبانی محصول.

ما چگونه تست

این روند دیجیتال خودرو, تیم ارزیابی سیستم های GPS در شرایط واقعی جهان از جمله در شهر, رانندگی, اتوبان کروز backroad گشت و گذار و سفر به مناطق ناآشنا و بیشتر. این واحد ها به ثمر رساند بر اساس سهولت نصب و راه اندازی رابط کاربری قابلیت استفاده در دسترس ویژگی های اضافی قابل اثبات دقت و سازگاری با گوشی های هوشمند اما دوام و قیمت گذاری همه قابل توجه عوامل به عنوان به خوبی.

آیا شما مانند یک ای به با که ؟

اگر شما در حال تعمق اختصاصی GPS, سیستم, شما همچنین ممکن است با توجه به فاصله دوربین. برخی از ما در ماشین GPS میدارد شامل یک ای به اما تنها یک بالا پایان ضبط واحد ارائه می 360 درجه از ویژوال حمایت می کند. با استفاده از یک ای به معنی انکار ناپذیر اثبات تقصیر در این حادثه و در حالی که ما لازم نیست که کاملا به عنوان بیمه بسیاری از موارد تقلب در ایالات متحده به عنوان وجود دارد در خارج از کشور فیلم می تواند خاموش کسانی که منفی پایین بیش از حد.

هنوز هم نمی متقاعد شده شما نیاز به یک ای به? در نظر گرفتن تمام تصویری طلا شما از دست رفته. شانس هستند که شما یک هنوزم مانور راه خود را به کار هر روز. با کمی ویرایش شما می تواند به نوبه خود از تمام کسانی که “WTF” لحظات به یک زیبا, یوتیوب, تلفیقی. باور ما دوستان اینترنت شما خواهد شد با تشکر از شما برای آن است.

در این مرحله وجود دارد گزینه های متعدد (و قیمت امتیاز) برای کسانی که آماده هستند برای اماده کردن یک ای به. آن را آسان به انتخاب یک برنده روشن اما آزمایشات ما باید بالا چند کم بالاتر از بقیه است. سر در را به لیست ما را از بهترین داش دوربین شما می توانید برای کمک به خود را برداشت ویدیو جدید همراه است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>