بهترین بازی ها برای زوج به بازی با هم

حتی اگر بی شماری وجود دارد single-player تجارب بعضی از بازی ها کار می کنند با یک بازیکن دو. اگر شما می خواهید به تیم با مهم دیگر خود را برای پازل platforming و این یکی را برای شما است. ما گرد کرده ام تا بهترین بازی های ویدئویی برای زوج به بازی با هم. اگر چه همه ما از تراکم کار به خوبی با دو بازیکن ما در تلاش برای اضافه کردن به عنوان بسیاری از انواع به صف به عنوان امکان پذیر است. کسانی که دنبال یک تجربه شدید خواهد بود بهتر است با چیزی مثل Ghost Recon: Wildlands, در حالی که کسانی که به دنبال یک بار خاموش ممکن است ترجیح می دهند ماریو Kart 8 Deluxe.

مطالعه بیشتر

پورتال 2

پورتال 2‘s اختصاصی تعاونی حالت انتخاب ایده آل برای زوج های در خلق و خوی خود را به استفاده از رشته فرنگی. شما پیدا کنید که تکمیل مراحل با کمک شما عزیزان به مراتب سختتر از رود و هر چند شما ممکن است می خواهم به پرتاب کنترل خود را در نا امیدی و در نهایت دو نفر از شما در همگام سازی و پایین دیافراگم موانع را با سهولت.

بازی حالت کمپین با یک بازیکن دوم کمک کردن است و همچنین بسیاری از سرگرم کننده است. حل — و عدم — پازل (پازل) با یک دوست باعث می شود برای حتی بیشتر سرگرم کننده تر از شما می توانید در بسیاری از بازی های اختصاص داده شده در حالت های چند نفره و کاربر سطوح ساخته شده را حفظ خواهد کرد شما رو مدت ها پس از شما به پایان رسید محتوای گنجانده شده است با بازی در راه اندازی. اگر یک بازیکن است و مبارزه شریک زندگی خود همیشه می توانید با گرفتن کنترل و آنها را نشان می دهد چگونه آن را انجام بیش از حد.

ما به عنوان خوانده شده Portal 2 نقد و بررسی

Rayman Legends

Rayman Legends فوق العاده ای آزمون platforming و دلاوری اما آن حالت تعاونی باعث می شود آن را انتخاب ایده آل برای بازیکنان در سطوح مختلف مهارت. از دست دادن همه از سلامت خود را نیست پایان راه به عنوان شریک زندگی خود را می تواند به “پاپ” شما مانند یک بالون به شما در عمل است. این یک ویژگی منحصر به فرد به بازی تعاونی و آن را باعث نزدیک شدن هر سطح استراتژیک اما کم استرس است.

پازل مانند Murfy بخش نیز همکاری قابل پخش, اما تنها اگر شما یکی از نسخه های این بازی از جمله عنوان اصلی Wii U انتشار. در اینجا یک بازیکن می تواند کنترل Murfy شخصیت او به عنوان حل پازل در حالی که بازیکن دیگر می تواند به چوب سنتی platforming. این موسیقی مراحل است که شما و شریک زندگی خود را چسب به کنسول خود را هر چند به عنوان آنها کاملا ضبط سری تلون مزاج و خوش بینی. با شما دو نفر پریدن و در حال اجرا به همراه یک kazoo نسخه از چشم ببر, شما احساس می کنید مانند شما در حال آماده را به تسخیر جهان است.

ما به عنوان خوانده شده Rayman Legends نقد و بررسی

Mario Kart 8 Deluxe

ماریو Kart سری همواره یک انتخاب عالی برای زوج های, به عنوان آن را تا حدودی تصادفی سیستم مورد بدان معنی است که حتی اگر یک بازیکن مهم, مهارت, استفاده بیش از دیگر آنها هنوز هم در حال رفتن به از دست دادن حداقل چند مسابقه است. Mario Kart 8 Deluxe متفاوت است و این مخلوط در گرانش-هجوم مسابقه با دوره های قدمت SNES عصر.

در نینتندو سوئیچ ماریو Kart 8 لوکس مناسب برای دو بازیکن به عنوان آنها می توانید آن را از منوی view در تلویزیون و یا در “میز” حالت با دو شادی باهم کنترل تبدیل وری. بدون توجه به جایی که شما بروید — شام پارک خودرو حتی فرودگاه — شما دو نفر خواهد بود خوردن هر یک از دیگر گرد و غبار. اگر شما هنوز هم خود را یک Wii U, Mario Kart 8 است یک انتخاب عالی هم ساخت لیست ما از بهترین Wii U بازی.

ما به عنوان خوانده شده ماریو Kart 8 Deluxe نقد و بررسی

زندگی عجیب و غریب است

Dontnod Entertainment به زندگی است عجیب و غریب نیست و از ویژگی های تعاونی و یا حالت رقابتی اما مانند بسیاری از گفت و گو های سنگین, بازی ماجراجویی, آن را یک انتخاب عالی برای بازی به عنوان یک جفت. شما و شریک زندگی خود را می توانید گفت و گو گیری با هم و تجربه Max و چوپان سفر آن را به عنوان اتفاق می افتد و هنگامی که می آید زمان برای یک انتخاب است که به شدت تحت تاثیر داستان شما باید آن را به برخی از اضافی فکر می کردم. شما همچنین می توانید رمز عبور کنترل عقب و جلو اجازه می دهد هر کس در حال حاضر آن را نگه می دارد کنترل کامل بیش از داستان تا زمانی که آنها آن را به عقب.

به عنوان آن را تقسیم به چندین کوتاه قسمت, زندگی عجیب و غریب است (و آن prequel قبل از طوفان) مناسب برای بازی سریع جلسه با مهم دیگر خود را بنابراین شما می توانید آن را برای چند ساعت قبل از رفتن به رختخواب و اجازه دهید ذهن خود را سرگردان با نظریه ها در مورد آن داستان است. آن را تنها بازی ماجراجویی بهترین بازی های برگزار شده با دو نفر, اما آن را یکی از احساسی ترین است.

ما به عنوان خوانده شده زندگی است عجیب و غریب روکش کنید تا به سرعت

PlayerUnknown را Battlegrounds

شما ممکن است فکر می کنم از PlayerUnknown را Battlegrounds به عنوان “هر انسان برای خود” اما آن را در واقع دارای یک حالت بازی برای دو نفر. به جای رفتن انفرادی و یا به عنوان بخشی از یک تیم شاید سعی کنید برخی از “duos” منطبق با شریک زندگی خود را.

در PUBGشما و یکی دیگر بازیکن تیم برابر 50 دیگر دو فرد تیم مهار و تیراندازی برای تبدیل شدن به آخرین جفت ایستاده بر یک به طور مداوم کاهش نقشه. بازی با یک شریک باز کردن درب برای استراتژی های جدید. شما می توانید “طعمه” بازیکنان دیگر تظاهر به دیوانه وار جستجو در یک میدان باز برای فریب آنها را به شریک زندگی خود را در انتظار تیررس. مرغ شام برای یکی است اما مرغ شام برای دو نفر است که عاشقانه به آن می شود.

ما به عنوان خوانده شده مصاحبه با PlayerUnknown

Splinter Cell Blacklist

سام فیشر است که معمولا lone wolf اما او هنوز هم قادر به کار با یک شریک زمانی که نیاز ناشی می شود. آخرین یوبی سافت نيمه خفته خفا عمل Splinter Cell حق رای دادن Blacklist ویژگی های یک سری از ماموریت های تعاونی که نیاز به دو شریک به کار در هماهنگی کامل و مناطق خاصی هستند تنها در دسترس با استفاده از تعاونی افزایش توانایی های خود.

بر خلاف دیگر خفا بازی ها خال خال و یا حتی اسیر نیست و یک خودکار “بیش از بازی” در بازی Splinter Cell Blacklist. اگر یک بازیکن را برداشت و به گروگان گرفته شده توسط دشمن می توان آنها را نجات توسط شریک زندگی خود را و با دقت قرار داده شده headshot. آن را می سازد بسیار متشنج برخورد و هنگامی که دو نفر از شما را به استفاده کامل از خود را ویژه “را علامت و اجرای” توانایی شما به راحتی می توانید یک اتاق از رزمندگان در یک ماده از ثانیه. هر چند این بازی در دسترس است بر روی Wii U است که نسخه می کند نه حمایت از split-screen بازی تعاونی پس از آن بهترین لذت می برد در سیستم عامل های دیگر.

ما به عنوان خوانده شده Splinter Cell Blacklist نقد و بررسی

Ghost Recon Wildlands

اگر Splinter Cell Blacklist در مورد دقت و بهره وری, سپس پیراهن مبتنی بر sandbox تیرانداز شبح Recon Wildlands است که در مورد همه از هرج و مرج و آزمایش. مجموعه ای در یک کاملا enormous تفسیر بولیوی این بازی است که به طور کامل قابل پخش در حالت تعاونی با A. I. سربازان پر کردن خود را چهار نفر تیم ملی اگر شما را به بازی همراه با شریک زندگی خود را. هر چند شما می توانید سفارش خود را کنترل کامپیوتر به هم تیمی های ویژه انجام “همگام سازی عکس” و چند دیگر توانایی داشتن یک بازیکن واقعی در کنار شما باعث می شود که تجربه مصرف کردن نیروهای نظامی به عنوان یک تیم خیلی بیشتر احساس خاص است.

شما و خود را squadmate می تواند تکمیل هر ماموریت پنهانی با دقیق برنامه ها و چند گلوله اما شما همچنین می توانید فقط پرش به نزاع و هرج و مرج را با ملات حملات و موشک و هلیکوپتر توپدار.

ما به عنوان خوانده شده Ghost Recon Wildlands نقد و بررسی

Cuphead

Cuphead یکی از سخت ترین بازی های این نسل تا کنون و از زمانی که به عنوان یک بازیکن run-and-gun, می توان آن را تقریبا غیر ممکن است. کارفرمایان در حال وحشیانه, شما تنها می توانید یک بازدید چند قبل از اینکه شکست خورده و مقدار پرتابه بر روی صفحه نمایش در هر زمان یکی است و خنده دار. اگر شما اضافه کردن یک بازیکن دیگر را به مخلوط شما می توانید یک جریان ثابت از آتش با هدف دشمنان در حالی که بازیکن دیگر این نسخهها کار در نگه داشتن شما دو نفر را ایمن از حملات. به علاوه در co-op شما و شریک زندگی خود را ذخیره کنید می توانید هر یک از دیگر از آستانه مرگ با عجله به سمت خود را زمانی که آنها را اجرا کرده ام ،

ما به عنوان خوانده شده Cuphead نقد و بررسی

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>