بهترین رایگان-به-بازی بازی های برای سال 2020

رایگان-به-بازی بازی های نوع یک رپ بد و حق ، در سال های اولیه آن رایگان-به-بازی بازی های آشغال شد با paywalls اجازه می دهد تنها کسانی که با عمیق ترین جیب برای برنده شدن در این روز است. این بازی مانند Warframe و سرنوشت 2 ثابت کند که آن را ممکن است برای حفظ یک رایگان-به-بازی بازی بدون یورش بی پایان microtransactions. در این راهنما ما قصد داریم به بحث در مورد بهترین رایگان-به-بازی بازی های که شما می توانید دانلود در حال حاضر.

مطالعه بیشتر

عمل

Warframe

ترکیب اینده علمی تخیلی زیبایی از بازی ها از جمله Mass Effect و هاله با نرم و صاف کردن, هنرهای رزمی الهام گرفته از مبارزه با Warframe یکی از چشمگیر ترین بازی های اکشن در حال حاضر در دسترس است و شما می توانید آن را بر روی هر دو کنسول و PC. آن را راه اندازی در سال 2013 و تنها دیده می شود آن بازیکن-پایگاه رشد قابل ملاحظه ای در طول چند سال گذشته — بیش از 26 میلیون نفر آن را بازی تا کنون — و اگر آن را رایگان-به-بازی Warframe هنوز هم به عنوان یک مثال بسیار عالی از ویژگی های و قابلیت های هر دو ایکس باکس یک و پلی استیشن 4. باید آن را در میان بازی ها برای اولین بار شما سعی می کنید زمانی که شما خود کنسول جدید.

Warframe همچنین شامل تعداد قابل توجهی از گزینه های سفارشی سازی است که اجازه می دهد تا شما را به تغییر سلاح های خود را و “Warframe” exo-زره بنابراین اجازه دادن به شما را بهتر تهیه دنده خود را به سمت خاص خود را روش بازی. شما حتی دسترسی به شخصی خود را سفینه فضایی که شما می خواهید استفاده کنید به عنوان پایگاه خود را هنگامی که بین ماموریت. هنگامی که شما را لمس پا با این حال تحرک خود را نمی تواند محدود; هفت پارکور حرکت اجازه می دهد تا شما را به حرکت سخت برای رسیدن به مناطق و رها کردن بر روی دشمنان.

دانلود در حال حاضر

جهانی از مخازن

Microsoft Hololens brings a WWII Sturmtiger tank to life in augmented reality.

این باعث اسپین آف بازی با تمرکز بر وحشی دریایی و هوایی در میدان جنگ در جنگهای اما هیچ چیز می تواند شدید جنگ های ارائه شده در اصل جهان از مخازن. شامل زرهی ناوشکن از امریکا, انگلیس, آلمان, چین, فرانسه و اتحاد جماهیر شوروی (در میان دیگر ملل), جهانی از مخازن‘ مسابقات چند نفره کاملا گسترده با تیم به طور مداوم در رقابت برای به دست آوردن تاکتیکی موقعیت بیش از یکی دیگر از آنها به عنوان آتش دوربرد عکس های پهلو دشمنان و حفاظت از متحدان خود. تانک تقریبا یک دوجین مختلف زرهی صفحات بیش از حد هر کدام با سطح خود را از حفاظت در مقابل آتش است.

برای کسانی که مایل به خطر پوست خود را کمی بیشتر “self-propelled gun” class اجازه خواهد داد که شما را به تعداد زیادی از دشمنان را به آنها ارائه نمی بلافاصله نقطه شما و شما را به فراموشی سپرده است. یک راهنمای دقیق — در دسترس در وب سایت رسمی این بازی — را به شما برای شروع خود را با اولین تانک از هر یک از کلاس در دسترس است و آن را ارائه می دهد برخی از راهنمایی های اضافی برای نگه داشتن مخزن خود را در یک قطعه در طول چند خود را منطبق است. هنگامی که شما احساس راحتی با این بازی مبارزه با شما می توانید پیوستن به یک قبیله و تلاش برای تحت کنترل گرفتن از “نقشه جهانی” است که نه تنها شما را بدست آورده بالیدن اما همچنین وسایل نقلیه ویژه و بازی در ارز.

دانلود در حال حاضر

جهان از کشتی های جنگی

جهانی از مخازن با نیروی دریایی و مبارزه با توضیحات دقیق از جهان از کشتی های جنگی. این برنامه شامل چهار نوع از کشتی ها — موبایل, جنگی, ناوشکن و ناوهای هواپیمابر و حالت های بازی مختلف جهان از کشتی های جنگی استراتژیک آب باز شبیه ساز مبارزه با گزینه های سفارشی سازی. این که آیا شما در حال بازی PvE عملیات یا حالت تربیع خاموش در برابر یک حریف واقعی در PvP است, جهان کشتی های جنگی باید برآورده هر کسی که به دنبال مبارزه با کشتی. آن را در دسترس بر روی کامپیوتر. همچنین, اگر شما یک فن از مبارزه با نیروی دریایی و یا مخازن شاید اتمام جهانی از جنگنده هایدیگر با کیفیت, رایگان-به-بازی شبیه ساز جنگ است که بازیکنان به آسمان.

دانلود در حال حاضر

War Thunder

مجموعه ای در طول جنگ جهانی دوم این مبارزه گرا شبیه ساز پرواز اجازه می دهد تا بازیکنان وارد کابین خلبان هواپیما نقطه از پنج قدرت جهانی. اگر شما می خواهید جدی شبیه سازی که در آن کنترل یک هواپیما پیچیده است تلاش شما می توانید انجام دهید که در جنگ تندر. اما اگر شما می خواهید به آن بازی بیشتر به عنوان یک بازی شما می توانید انجام دهید که بیش از حد. هنگامی که شما اعتماد به نفس با مهارت های خود را, شما می توانید پرش آنلاین و رقابت در حماسه 16v16 ستیزه و یا ماموریت های مبتنی بر هدف. در حالی که هواپیما در نقطه کانونی در اینجا War Thunder همچنین ضد هواپیما وسایل نقلیه و مخازن. به عنوان یک رایگان-به-بازی بازی بسیاری از هواپیماها و قدرت پردازش قفل شده در پشت paywalls. شما می توانید, اما, باز کردن مطالب جدید بدون انداختن یک سکه هر چند آن را به شما طولانی تر است.

دانلود در حال حاضر

Let It Die

از ملخ و ساخت و اجازه دهید آن را در مرگ یکی از سخت ترین بازی ها در این لیست است. آن را خسته کننده هک-و-اسلش بازی با یک قضیه به عنوان عجیب و غریب به عنوان شما می خواهم انتظار از توسعه استودیو پشت No More Heroes سری. این 2026 و توکیو است در نیمه تقسیم می شود. یک برج صعود از اعماق اقیانوس. عمو مرگ یک نسخه grim reaper با یک میل شدید برای چاپ صفحه شما را وادار به سر به برج برای پیدا کردن آنچه در آن بسیار بالا است. آنچه در پی اعتیاد اما به چالش کشیدن برج اجرا است که شما را می بیند مبارزه از طریق طبقه بعد از طبقه نابکار موجودات و دشمنان. هنگامی که شما می میرند و شما خواهد شد بازی خود را داده به اشتراک گذاشته شده است با دیگر بازیکنان اضافه کردن خود را به بازی های خود را به عنوان دشمنان (و بالعکس). رایگان-به-بازی بازی اکشن مانند آن را اجازه می میرند و یا تا حدودی نادر است, بنابراین اگر شما یک PS4, شما قطعا باید به آن بروید.

نبرد رویال

Call of Duty: Warzone

انجمن ایران هات نیست Call of Duty اولین تاخت و تاز کردن نبرد رویال نوع, اما آن را به بهترین. به طور رسمی اکتیویژن چپ نبرد رویال وظایف به Call of Duty: خاموشی خواهد بود که صالح به اندازه کافی battle royale بازی اگر نیست آن را پنهان در پشت $60 paywall است که Black Ops 4. انجمن ایران هات نه تنها بهتر battle royale بازی آن را نیز رایگان-به-بازی و کراس پلت فرم بازی.

دو چیز آن چه فروش Warzone. بازی به عنوان یک فرمت به 2019 را به جنگ های مدرن, با استفاده از همان عالی موتور و خواستگاری قابلیت های. تا زمانی که شما یک PC, Xbox One یا PS4 و شما می توانید دانلود Warzone و بازی با دوستان خود بدون در نظر گرفتن آنچه که سیستم آنها ،

Warzone تکامل می یابد نبرد رویال فرمول بیش از حد. بزرگترین تغییر این است که شرقی ، اگر شما, شما در حال ارسال به گولاگ یک بار برای یک در یک مرحله نهایی مسابقات. اگر شما برنده شوید شما نقل به صورت رایگان و اگر شما از دست دادن هم تیمی های خود را به شما را خرید. این مکانیک حذف هر گونه احساس بد لحظات از جنگ که در آن شما اتفاق می افتد به سقوط به یک منطقه با هیچ غارت و کسی که شما را می کشد قبل از اینکه شما می توانید دریافت یاطاقان های خود را.

PUBG موبایل

Xbox One و PC نسخه of PlayerUnknown را Battlegrounds نیست, رایگان-به-بازی, اما اگر شما می خواهید برای لذت بردن از برخی استراتژیک نبرد رویال عمل بر روی بروید و نه در خلق و خوی برای Fortnite, PUBG تلفن همراه جایگزین بسیار خوبی است. این بازی بر روی نسخه PC و شامل کنترل های لمسی بنابراین شما هنوز هم می تواند هدف سلاح خود را به مناظر غارت ساختمان های رانندگی در سراسر بازی را در نقشه عظیم و ضربت سخت زدن مردم با یک ماهی تابه. برای دویدن در مسافت های طولانی ساده مجازی چوب قفل اجازه می دهد تا شما اساسا “تنظیم آن و آن را فراموش کرده ام” و حتی چت صوتی برای حمایت از تیم ملی خود را بر اساس بازی به طوری که شما می توانید با هماهنگی با هم تیمی های خود را قبل از رفتن برای کشتن.

PUBG موبایل نیست که با عجله ساخته شده است در یا. بازی بهینه سازی شده برای دستگاه های تلفن همراه در حال اجرا در یک فریم است که اغلب می تواند قرار داده و ایکس باکس یکی از نسخه به شرم. بسته بر روی دستگاه شما — iPhone 6s قدیمی ترین پشتیبانی تلفن — بازی به طور خودکار انتخاب کنید تنظیمات گرافیکی اما شما می توانید آنها را تغییر دهید در هر زمان به منظور به حداکثر رساندن جزئیات و یا بهبود عملکرد. بروز رسانی های اخیر نیز اضافه شده صحرا نقشه “میرامار” بازی و ماموریت های جدید و فعالیت های شما دلایل به نگه داشتن بازی فراتر از فقط آرزو مرغ شام.

آندروید در iOS

Fortnite: Battle Royale

زیر را در صدای پای PlayerUnknown را Battlegrounds می آید Fortnite: Battle Royaleیک بازیکن در مقابل بازیکن تکه از حماسه بازی دفاع زامبی تیرانداز. مانند PUBGهدف در Fortnite: Battle Royale را پایین همه بازیکنان دیگر در بازی می شود و یکی از آخرین ایستاده. اما Fortnite‘s کارتونی را در مکانیک تیراندازی به معنی شما می توانید یک جایگزین برای PUBGبیشتر نظامی (و تا حدودی واقع بینانه تر) تیرانداز.

وجود دارد یکی دیگر از جنبه به Fortnite است که آن مجموعه جدا از PUBG — ساختمان. شما می توانید ساخت دیوارهای سازه ها و اشیاء است که می تواند به شما یک پا تا در یک مبارزه و یا ترک شما آسیب پذیر به کمین. در هر صورت علاوه بر این از ایجاد خود را میدان نبرد و استحکامات می توانید از آخرین بازیکنان ایستاده قوانین به طور قابل توجهی.

اندروید iOS ویندوز

Apex افسانه

مجموعه ای در جهان از Titanfall اما بدون تیتان یا دیوار در حال اجرا Apex افسانه است Respawn خود را در نبرد رویال نوع. Apex افسانه است همه چیز در مورد کار تیمی با 20 سه نفر تیم رقابت به آخرین تیم ایستاده است. پیشرفت یک بازی آشنا خواهد بود به هر کسی که بازی نبرد رویال: رها از آسمان برای تمیز کردن دنده آن را در داخل دایره قبل از پخش منطقه جمع شده است. که در آن Apex افسانه های متفاوت است که آن نیز قهرمان تیرانداز عناصر. هر یک از هشت شخصیت های منحصر به فرد خود را و توانایی های نهایی حرکت می کند اعم از دفاعی حرکت می کند به پورتال تاب به تمام ملات اعتصاب. و مرگ نیست دائم. شما می توانید احیای افتاده هم تیمی و حتی احیای آنها با آوردن برچسب ها سگ خود را به یک چراغ.

Apex افسانه جلا تجربه عالی gunplay زیادی نقشه و سرگرم کننده فهرستی از شخصیت های. این یکی از بهترین رایگان-به-بازی اکشن در اطراف و در دسترس است بر روی PS4, Xbox One و PC.

دانلود در حال حاضر

H1Z1

H1Z1 می ایستد در جایی در وسط بین PUBG و Fortnite از نظر واقع گرایی. آن زیبایی رنگ های نزدیک به PUBGاما آن را با بیشتر از یک بازی پرنیان. این نبرد رویال ویژگی های بازی 150 بازیکنان مبارزه به مرگ یا انفرادی در یک اواز یا موسیقی دو نفری و یا به عنوان یک تیم از پنج بازیکن. در حالی که نقش آن بسیار شبیه به آن را محبوب تر رقبای H1Z1 دارای یک سیستم گر چه هنر است که اجازه می دهد تا شما را زره و شفا موارد. بر روی کامپیوتر, H1Z1 نیز دارای Auto رویال, رویال نبرد با H1Z1‘s وسایل نقلیه. فکر می کنم فرسودگی شغلی را حذف حالت در یک مقیاس بزرگتر. خودکار رویال نیست و در عین حال در دسترس بر روی PS4, اما آن را در راه است. ایکس باکس یک نسخه از H1Z1 نیز در آثار. اگر شما خسته از PUBG یا Fortnite, H1Z1 جامد است و ارزش امتحان کنید.

مربوط به تاریخ نبرد رویال: از وزارت دفاع به پدیده در سراسر جهان

داروین پروژه

The Darwin Project

در به طور فزاینده ای شلوغ نبرد رویال ژانر داروین پروژه می ایستد. ده بازیکن افت snowcapped رشته کوه های راکی کانادا در سپیده دم عصر یخبندان بعدی. نام این بازی زنده ماندن است. شما باید برای گرم نگه داشتن با تنظیم آتش سوزی, مهار منابع و گر چه هنر. البته عناصر نیست همه شما را مجبور به نگرانی در مورد. شما می خواهید به عمر خود رقبای همکار و به منظور انجام این کار شما باید آنها را در مجموعه ای از تله ها و تبدیل شدن به ماهر در تعظیم مبارزه با.

این پیچ و تاب و بزرگ است که یک یازدهم بازیکن لقب نشان می دهد مدیر می بیند تمام است که اتفاق می افتد. آنها را انتخاب کنید هنگامی که و که در آن برای ارسال به عرضه قطره همراه با بستن مناطق در سراسر نقشه. این نقش می تواند تنها توسط یک فرد و یا مدیر می تواند جمعی جهت به بینندگان در حرکت یا کشش ناگهانی و میکسر. داروین پروژه استراتژیک نبرد رویال تجربه که احساس می کند مانند تکامل بعدی چند نفره بازی بقا. آن را در دسترس در اوایل دسترسی بر روی کامپیوتر و از طریق Xbox, پیش نمایش بازی.

بازی کارت های کلکسیونی (CCG)

سنگ پهن کف اجاق

بلیزارد استاد لهستانی بود و هرگز بیشتر آشکار از زمانی که توسعه منتشر شد , سنگ پهن کف اجاق در سال 2014. مصرف فن-شخصیت های مورد علاقه از سری وارکرفت (بنده, Jaina proudmoore های مستقر و بسیاری دیگر) بازیکن نبرد در یک سحر و جادو: جمع آوری وسبک کارت دوئل به مجازی مرگ با استفاده از انواع جادوها و عوامل — از جمله Murlocs — در تلاش برای پایین حریف خود را به سلامت به صفر است.

این فریب آمیزی ساده فرض. گذشته از “مانا کریستال” است که تعیین چگونه بسیاری از کارت های — و آن کارت — شما می توانید در هر یک به نوبه خود وجود ندارد بسیاری از مکانیک بازی منحصر به فرد به سنگ پهن کف اجاق. در عین حال بازی مسابقات سریع و طیف گسترده ای از استراتژی ها را حفظ خواهد کرد شما خارش به بازی یک بازی.

کارت های جدید است که می تواند خریداری شده با استفاده از طلا به دست آورده از طریق عادی بازی کمک به شما در ایجاد خود را سفارشی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. شما همچنین می توانید کارت های بیشتر به سرعت با صرف پول واقعی, هر چند طلا داده شود و در چنین لیبرال رای که شما می توانید با چوب بازی رایگان اگر شما با سنگ تیز کردن در در یک رقابتی عرشه.

دانلود در حال حاضر

سحر و جادو: گردهمایی آرنا

سنگ پهن کف اجاق است مانند سحر و جادو: جمع آوری اما عرصه است سحر و جادو: جمع آوری شده است. شناخته شده برای popularizing اگر نه مستقیم ایجاد, در این بازی کارت های کلکسیونی سبک سحر و جادو است یک طبقه تاریخچه. اگر چه بیشتر درگیر از دیگر بازی های کارت ذکر شده در اینجا قضیه هسته ای از سحر و جادو ساده است. سرزمین تولید مانا که شما می توانید استفاده کنید به بازیگران جادوها و شما می توانید یک زمین در هر نوبت. این یکسان به سنگ پهن کف اجاق در این راستا با این تفاوت که فقط مدیریت منابع.

شما در واقع باید به یک زمین در دست به منظور دریافت مانا که به نوبه خود در حالی که بسیاری دیگر از کارت های دیجیتال بازی های رسیدگی به مانا پوسته پوسته شدن به طور خودکار. هر چند که ممکن است به نظر می رسد مانند یک حرکت نزولی آن را واقعا نمی باشد. واريانس در سحر و جادو یکی از هسته آن اصول اجازه می دهد بازیکن بسیار ضعیف عرشه به پیروزی در برابر, بسیار قدرتمند عرشه اگر آنها را به سمت راست رسم کنید.

مانند سایر دیجیتال CCGs, عرصه, است, رایگان-به-بازی, اگر شما می خواهید به صرف برخی از پول برای دریافت مناسب عرشه. بهترین عمل این است را انتخاب کنید که فرمت شما می خواهید به بازی بیشتر است. اگر شما علاقه مند به تهیه پیش نویس شما به آرامی ساخت یک مجموعه به قرار دادن با هم رقابتی عرشه یا دو. اگر شما فقط می خواهید به بازی ساخته شده که در آن شما ساخت یک طبقه از هر کارت شما می خواهید بهتر است فقط به خرید برخی از بسته های. خوشبختانه عرصه ظروف رایگان بسته های چپ و راست و با کلمات سیستم شما می توانید هر کارت های اضافی شما نیاز دارید. اگر چه خرید یک رقابتی عرشه می تواند گران قیمت آن بسیار ارزان تر از خرید است که عرشه جسمی که در آن کارت می تواند هزینه 60 دلار یا بیشتر در یک قطعه.

Gwent

Gwent screenshot

گسترش از اعتیاد آور مینی بازی در The Witcher 3: Wild Hunt, Gwent عمیق کارت های تجاری بازی که چاله دو بازیکن در برابر یکدیگر در یک رابطه دو-خارج-از-سه نبرد از شوخ طبعی و مهارت است. Gwent استفاده نمی کنید مانا سیستم بسیار دقیق و محاسبه عرشه ساختمان است که چه چیزی منجر به موفقیت می شود.

هر کارت است که بازی می تواند منجر به کسب امتیاز. بازیکن با بیشترین امتیاز در پایان دور برنده است. این یک سبک متفاوت از بازی کارت از سنتی CCGs مانند سنگ پهن کف اجاقاما این چیز بدی نیست.

Gwent در دسترس است بر روی PS4, Xbox One و PC. Gwent را به تنهایی تک بازیکن Thronebreaker حالت تبدیل بازی به یک طولانی, 30-ساعت RPG.

The Elder Scrolls: افسانه

The Elder Scrolls Legends Beta Hands On

The Elder Scrolls: افسانه است که ظاهرا شبیه به سنگ پهن کف اجاق در که آن را به نوبه خود مبتنی بر CCG که متکی بر حمله به حریف خود را و کارت های خود را. شما به دست آوردن یک Magicka هر یک به نوبه خود به عنوان به خوبی.

که در آن متفاوت است و آن خط سیستم. هیئت مدیره است که تقسیم به دو طرف. پس از قرار دادن یک کارت شما می توانید تنها حمله کارت در همان سمت هیئت مدیره و یا حریف خود را به طور مستقیم. این پیچ و تاب ظریف باعث می شود یک تفاوت بزرگ با اضافه کردن یک لایه از استراتژی منحصر به فرد برای The Elder Scrolls: افسانه. آن را در حال حاضر در دسترس است بر روی PC, iOS و اندیشه. نسخه های کنسول برای PS4, Xbox One و سوئیچ انتظار می رود برای راه اندازی بعد از این سال.

حرکت نزولی از افسانهمانند سنگ پهن کف اجاق, است که درآمد کارت های جدید می تواند زمان را. مگر اینکه شما برای پرداخت بسته های خرید و بسط.

مبارزه با

Killer Instinct

نزدیک به دو دهه پس از انتشار بازی اصلی مایکروسافت و دو مارپیچ مجددا Killer Instinct به عنوان سخت به عنوان ناخن جنگنده با به اندازه کافی سبک به Mortal Kombat و Street Fighter یک اجرا برای پول خود را. شخصیت های کلاسیک مانند Jago, TJ Combo و Sabrewulf بازگشت خود را و این بازی باقی مانده است به یک جزء اصلی در رقابتی مبارزه با صحنه پس از آن راه اندازی شد در سال 2013. توسعه دهنده آهن Galaxy بهبود یافته بر اساس فرمول در چند سال گذشته بیش از حد و علاوه بر این از عالی رزمندگان مانند ستون فقرات و Battletoads‘ راش اضافه کردن انواع و یک دوز سالم از نوستالژی.

همه حالت های موجود در غریزه قاتل بدون پرداخت یک سکه اما شما محدود به فقط یکی از شخصیت ها در یک زمان. اما ایکس باکس زنده طلا مشترکان دریافت کرده اند “Ultra Edition” بازی اول فصل به صورت رایگان در گذشته و آینده بازی با طلا سادگی شامل دسترسی آزاد به فصل دوم شخصیت های.

Brawlhalla

پس از گذراندن چند سال در اوایل دسترسی Brawhlhallaیک بازی مبارزه ای است که تنها می تواند واقعا نسبت به سوپر سر و صدا وارنر منتشر شد به عنوان free-to-play عنوان در سال 2017. در سال 2018 آبی, ماموت, بازی استودیو پشت عجیب و غریب در خروس جنگی به دست آورد توسط یوبی سافت. Brawlhalla‘s صعود به فرود با یکی از بزرگترین بازی های ویدئویی studios در جهان به این معنی است که بازی شما در رسیدن به ارتفاعات جدید. در حال حاضر آن را در دسترس بر روی PS4, سوئیچ, Xbox One و PC. یوبی سافت غیور طلسم Rayman را وارد مبارزه با آن بیش از حد.

از یک هسته گیم پلی دیدگاه Brawlhalla آینه سر و صدا که در آن هدف شما این است به دست کشیدن از دیگر مبارزان کردن نقشه. آن را ویژگی های یک کنترل ساده طرح است که اجازه می دهد تا بازیکنان جدید پرش در سرعت است که مناسب برای یک رایگان-به-بازی بازی. علاوه بر این هزاران بازی جالب حالت مجموعهای از نقشه و قوی فهرستی از مبارزان حفظ تجربه تازه است. و بله سلاح از آسمان قرار می گیرند فقط در سر و صدا. در, رایگان-به-بازی, مدل Brawlhalla اجازه می دهد تا بازیکنان بازی به عنوان شش جنگنده های مختلف در هر هفته. اگر شما صرف $20, شما, باز کردن همه 41 مبارزان و تمام آینده مبارزان از جمله Rayman. آن را سریع و آسان به بازی و درگیر شدن سیستم پیشرفت.

عرصه نبرد چند نفره آنلاین (MOBA)

لیگ از افسانه

هیچ رایگان-به-بازی, لیست خواهد بود کامل بدون League of Legends. این MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) بود و چیزی کمتر از یک انقلاب زمانی که آن را برای اولین بار بر روی PC در سال 2009 و آن را تنها به بهبود در سال های پس از آن نسخه اصلی. این بازی رایگان است را به بازی با تعداد محدودی از قهرمانان به نام قهرمانان و بیشتر خریداری می شود یا با استفاده از پول واقعی یا “آی پی” است که به دست آورده از طریق عادی بازی. هر چند نوع است و هرگز در خصوص دعوت به بازیکنان جدید ضد شورش ایجاد کرده بیشتر کاربر پسند تجربه چند نفره از برخی از معاصران خود را و اگر شما فقط شروع کار است تقریبا 100% شانس که یکی از دوستان خود را در حال حاضر پخش لیگ از افسانه.

دانلود در حال حاضر

Dota 2

اگر آن را سخت تر برای یادگیری از لیگ افسانه ها و بلیزارد قهرمانان از طوفان, Dota 2 بازیکن را قبول هیچ جایگزین. بر خلاف لیگ, همه 113 قهرمانان در دسترس هستند به صورت رایگان در Dota 2از جمله غوغا متمرکز بر زمین روح که شبیه یک مخلوط عجیب و غریب از آهن و هالک باور نکردنی و Invoker که در ظاهر شبیه به الف ها دیده می شود در وارکرفت حق رای دادن. بازی مبارزه با گیج کننده است و شما به احتمال زیاد به مورد ضرب و شتم به فراموشی خود را در طول دور اول اما باید اعتیاد را نگه دارید و شما نمی ممکن است نیاز به بازی یکی دیگر از بازی برای سال آمده است. برجسته از این بازی این است عظیم رقابتی قهرمانی به نام بین المللی که در آن بازیکن برای میلیون ها دلار پول جایزه. شما می توانید برنده شوید. اگر شما صرف تمام عمر خود را به بازی بازی.

ویندوز مک

قهرمانان از طوفان

اگر چه نه به طور مستقیم تبلیغ و یا بازدید داخلی به عنوان MOBA بلیزارد قهرمانان از طوفان است که تمام مظاهر یک MOBA. 5-در-5 و ویژگی های یک آرایه وسیعی از قهرمانان (در حال حاضر 80) تقسیم به چهار نقش: متخصص جنگجو پشتیبانی و قاتل. قهرمانان از طوفان نیست زمانی همان سطح از بد نامی به عنوان League of Legends یا Dota 2, اما آن را رضایت بخش و تجربه عمیق در حق خود است. با 15 نقشه ها و کشت از حالت های بازی از جمله رتبه unranked و حتی CPU جنگ قهرمانان از طوفان دارای محتوای به اندازه کافی به شما در حفظ و بازی برای مسافت های طولانی. البته شما باید یک میل برای MOBAs اما ما دریافتیم که قهرمانان از طوفان است که کمی ساده تر به نسبت لیگ و Dota.

دانلود در حال حاضر

ذلیل

ذلیل شده است یک عامل اصلی در سبک MOBA پس از 2014. آن را خارج از غرفه را برای آن سوم شخص ارائه افتراق خود را از لیگ, قهرمانان از طوفانو Dota 2. تغییر در چشم انداز نیز تغییر سبک بازی تغییر به طور سنتی استراتژیک MOBA فرمول به عمل گرا گیم پلی. بازی قهرمانان همه خدایان پس از مدل واقعی آنهایی که در سراسر دوازده مختلف pantheons. همانطور که در حال حاضر وجود دارد نزدیک به 100 شخصیت های قابل پخش هر کدام با توانایی های خود را. شکست دادن‘s 5-در-5 مسابقات همیشه جالب به عنوان آن را غیر معمول نیست برای دیدن CPU-کنترل دشمنان محصول در سراسر جبهه. ذلیل در دسترس است بر روی PC, Xbox One و PS4.

دانلود در حال حاضر

پازل

مکعب فرار: پارادوکس

پس از 2015 فرسوده دریاچه منتشر کرده است تعداد شگفت انگیز از under-the-رادار بازی ها در مکعب فرار از حق رای دادن. مکعب فرار: پارادوکس دهم ورود در این مجموعه در حال حاضر و آن را اتفاق می افتد به یکی از بهترین. سری ستاره کارآگاه دیل Vandermeer در تلاش خود را برای کشف کردن مرگ مرموز یک زن است. شما لازم نیست به بازی با سایر عناوین به پرش به پارادوکسبه عنوان هر یک به خوبی کار می کند به عنوان یک stand-alone. در پارادوکس, Vandermeer از خواب بیدار بدون خاطرات در یک اتاق عجیب و غریب. فکر می کنم دیدم اما کمتر نابکار. Vandermeer پس از آن باید به حل یک سری از پازل به فرار. مانند دیگر مکعب, فرار بازی ها, پارادوکس ترکیبی از فیلم و بازی های ویدئویی برای ایجاد یک enthralling رمان تجربه. در حالی که شما فقط می توانید از قسمت اول به صورت رایگان ما کاملا توصیه چک کردن این سری به خصوص اگر شما مانند عجیب و غریب تجربی بازی ها.

تتریس 99

تتریس 99 mashes یاد بازی پازل با داغترین نوع در اطراف: Battle royale. شما می توانید دوام بیاورید 98 دیگر تتریس بازیکنان ؟ مسلح با چهار حمله های مختلف دستورات که مستقیم زباله خود را به دیگر بازیکنان تتریس 99 می افزاید: یک لایه اضافی از استراتژی ترین ماهرانه طراحی شده بازی پازل تا کنون ایجاد شده. می توان آن را قریب به اتفاق قربانیان برخورد با حملات از چندین بازیکن در یک بار اما بی امان سرعت که در آن تتریس 99 نیروهای شما را به بازی در یک نیرو به طور مداوم تجربه می کنند. چه کسی می توانست تصور می کردند که یک بازی کلاسیک مانند تتریس را برای یکی از بهترین نبرد رویال بازی های موجود امروز ؟ تتریس 99 انحصاری برای نینتندو سوئیچ به طور خاص نینتندو سوئیچ آنلاین مشترکین.

آندروید در iOS

نقش

EVE آنلاین

EVE آنلاین مسلما ترین طبقه انبوه بازی چند نفره آنلاین در وجود است. این فضای بزرگ اکتشاف عنوان می بیند افزایش و سقوط امپراتوری و تعلقات به عنوان بازیکن و جنگ دستمزد در هر یک از دیگر. بازیکنان را به پرواز در اطراف یک کهکشان در سفینه های فضایی و استخراج منابع به لغو کردند بازرگانی با یکدیگر و در واقع بازی در هر نقش آنها می خواهند. بهترین پاداش نیاز بزرگترین خطرات و شما همیشه امن زمانی که دیگر بازیکنان می خواهند آنچه شما باید.

اگر آن را دشوار برای رسیدن به حوا آنلاین بزرگ, عمیق بازی با یک زیر بزرگ از بازیکنان اختصاص داده شده. آن را به طوری که آن را به سرعت تخم ریزی تاریخ خود را دارد و هر بازیکن به نوبه خود تیره خالی به یک غول در میدان جنگ که در آن کل armadas دستمزد در یک جنگ است. و در حال حاضر که این بازی رایگان است و آن را ممکن است برای پیدا کردن آنچه که برای مقابله با حوا آنلاین با حداقل سرمایه گذاری.

دانلود در حال حاضر

جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی

مانند بسیاری از مجموع جنگ ستارگان: قدیمی جمهوری آغاز شده به عنوان یک اشتراک مبتنی بر تجربه قبل از دست و پا زدن و چرخش رایگان-به-بازی بازی. است که می گویند جمهوری است که یک بازی بد در کوچکترین. در واقع از تولید ارزش نظر بایوور جمهوری یکی از چشمگیر ترین بازی ها در این لیست است. با نوشتن عالی و به طور کامل ابراز dialogue تعداد زیادی از ستارگان فرهنگ و متفاوت داستان بر اساس کلاس های جمهوری قدیمی ارائه می دهد یک تجربه عمیق است که نیازمند به توان و بازبینی از چند vantage امتیاز. گیم پلی است که مبارزه با زمان واقعی شبیه به دیگر جمهوری های است که قابل استفاده در سراسر هر دو ماموریت اصلی و حالت PvP. شما می توانید بازی به عنوان یا جمهوری و یا امپراتوری را انتخاب کنید بین چهار کلاس در هر طرف از مبارزه است. برای طرفداران جنگ ستارگان قدیمی جمهوری ارائه می دهد یکی از مهمترین narratively بلند پروازانه داستان در کهکشان دور ، اگر شما آن را سعی نکرده است, شما می توانید مقدار قابل توجهی از محتوا به صورت رایگان بر روی کامپیوتر.

دانلود در حال حاضر

Neverwinter

لذت بخش ترکیبی از دیابلو و Dungeons & Dragons, Neverwinter یک کارآمد RPG با رضایت حلقه. مانند D&D مبارزه مصمم است با رول تاس است که تعیین چگونه بسیاری از بازدید (یا نتواند) و هر حمله ای را دل. Neverwinter 10 PvE مبارزات و شسته و رفته PvP مبارزات انتخاباتی به عنوان به خوبی. استقبال بازیکن جدید تجربه می کند Neverwinter احساس درست در صفحه اصلی بر روی PS4 و ایکس باکس یکی از. این که آیا شما به Dungeons & Dragons یا نه Neverwinter یک تجربه سرگرم کننده ارائه می دهد که بیشتر نزدیک تجربه RPG از بسیاری از همسالان خود.

Path of Exile

به شدت الهام گرفته شده توسط Diablo, سری راه تبعید عالی آنلاین اکشن RPG با یک حلقه و تن از پاپ (و رایگان!) مطالب. طراحی شده توسط سنگ زنی چرخ دنده, بازی Path of Exile منتشر شده در سال 2013 به مثبت مهم دریافت, اما آن را تنها به بهبود پس با بسط جدید اضافه کردن آیتم های جدید و مهارت و محتوای داستان.

بازیکنان را انتخاب کنید بین یکی از شش کلاس — جادوگر, سایه, رنجر, غارتگر, Duelist, Templar — هر کدام خود را movesets نقاط قوت و ضعف است.

Path of Exile پخش از بالا به پایین درست مثل دیابلو همراه با داشتن یک شبیه رابط کاربری و به طور پیش فرض طرح کنترل. تفاوت اصلی که کمک می کند تا به راه تبعید در آن است که نسل تصادفی. علاوه بر اردوگاه از زندان ها و مناطق باز به طور تصادفی تولید بنابراین هر بار که شما با پخش یک بخش از آن خواهد شد راه اندازی متفاوت است. راه تبعید در دسترس است بر روی کامپیوتر و ایکس باکس یکی از.

دانلود در حال حاضر

DC جهان آنلاین

پس 2011, DC جهان آنلاین ارائه شده به کاربران توانایی بازی به عنوان مورد علاقه خود را ابرقهرمانان DC و یا حتی خود را ایجاد کنید. یک MMORPG است که سرعت آن کاهش یافته است, اشتراک, مدل برای رفتن رایگان-به-بازی DC Universe Online ویژگی های یک سری از quests در سراسر شهر و شهرستان Gotham.

به سرعت گام مبارزه با, جالب, پایان-بازی حملات و شگفت آور سرگرم کننده مسابقات PvP است را برای یک تجربه متنوع در سراسر ده ها ساعت. علاوه بر quests روزانه و جدید و داستان DC جهان آنلاین هنوز دریافت به روز رسانی منظم. در اوایل این سال به روز رسانی اضافه شده “مرگ سوپرمن” قوس به پایان می رسد که با شما تطبیق خاموش در برابر روز قیامت. اگر شما به ابرقهرمانان DC جهان آنلاین است که قطعا ارزش تلاش کردن بر روی PS4, Xbox One یا PC.

Guild Wars 2

Guild Wars 2

Guild Wars 2 یکی از بزرگترین و موفق ترین MMOs از دوران مدرن است. بنابراین موفقیت در این واقعیت است که آن را قادر به رها کردن آن مدل اشتراک سه سال پس از آزادی و به رایگان به بازی. با یک گام سریع عمل گرا سیستم مبارزه آن را یک انفجار در لحظه-به-لحظه اکشن و شما لزوما نیاز دوستان در کنار شما به موفقیت ارائه شده است که شما ماهر.

در بازی gem ذخیره نگه می دارد پول در آینده در حالی که ArenaNet به طور مداوم می افزاید: مطالب جدید به تجربه از طریق رویدادهای فصلی و داستان جدید بده. اخیر گسترش راه آتشاضافه شده حتی بیشتر از محتوای داستان و سرد بازیکن مانت.

دانلود در حال حاضر

گوگل بروید

Pokemon Go Android

کلیپ رفتن بود چیزی کمتر از یک پدیده هنگامی که آن را راه اندازی در سال 2016. بر خلاف بازی های دیگر در لیست ما آن را به طور فعال تشویق می کند شما را به خارج شدن از خانه خود را و کاوش خود را در محله و شهر و حتی کشورهای دیگر به منظور گرفتن گوگل. جذبه گرفتن نادر هیولا به طوری که شما می توانید نشان می دهد آن را به دوستان خود نگه داشته است ما برای ماه عنوان شده است این غریزه شجاعت و عارف تیم ها در جریان جنگ جهانی برتری. داده شده وجود دارد بنابراین بسیاری از کلیپ های کارشناسی ارشد در وحشی در حال حاضر, از آن خواهد شد کمی از مبارزه برای یک تازه وارد به ایجاد یک نام برای خود, اما با کمی شانس و در کل بسیاری از شما می تواند “بسیار بهتر است.”

قابل توجهی به روز رسانی منتشر شد پس از بازی راه اندازی اولیه باید تنها بهبود تجربه. اضافی گوگل رابط کاربری و بهبود عملکرد و تعطیلات حوادث کمک کرده اند نگه داشتن بازی احساس, تازه, حتی پس از انتشار از گوگل خورشید و ماه. یک بار مربی جنگ و تجارت راه خود را به بازی Pokémon رفتن خواهد بود کاملا فوق العاده است.

تالار کارشناسی ارشد

برای تالار طرفداران به دنبال کمی بیشتر داستان و خیلی کمتر از راه رفتن در, رایگان-به-بازی بازی های Pokémon کارشناسی ارشد یک انتخاب بزرگ است. به جای قرار دادن تاکید بر هیولا خود بازی شامل تمام معروف انسان کلیپ های کارشناسی ارشد از بازی ها و انیمیشن در طول سال. شما انتخاب می کنید تعدادی از این را به نبرد با شما هر یک از آنها مسلح به یک تالار. یک استراحت مبتنی بر سیستم نبرد نیروهای شما را به تکیه بر روی نقاط ضعف و هماهنگی به منظور نگه داشتن حزب خود زنده است.

به عنوان پیشرفت شما را در تالار کارشناسی ارشدشما باز کردن ماموریت های جدید و داستان متمرکز بر محتوا است که به شما می دهد بینش های مختلف مربیان. آن را در حق رای دادن ما هرگز قبل از دیده می شود و آن زمان کامل قاتل برای تالار طرفداران.

آندروید در iOS

پیاده سازی و نگهداری 2

عاقبت به محبوب است اما میانگین MMO چند پیشرفت های قابل توجهی. در حالی که این بازی برای اولین بار خواستار بیش از حد سنگ زنی عاقبت بسیار سریعتر پیشرفت سیستم و مقدار زیادی از انواع مختلف ماموریت برای حفظ تجربه تازه است. پیاده سازی و نگهداری 2 اتحاد وسیع جهان پر از, روشن, کارتون, تصاویری, ساخت آن را یک MMO است که می تواند لذت می برد توسط تمام خانواده. به نظر می رسد می تواند به فریب هر چند.

در پیاده سازی و نگهداری 2‘s مورد شما پیدا کردن یک بازی نقش آفرینی است که به عنوان پیچیده و با ارزش تر به “مادر” رقابت است. داستان ماموریت های بسیار هیجان انگیز تر این زمان در اطراف سیاه چال ها به خوبی طراحی شده و دعوا رئیس می تواند بسیار حماسی است. اگر شما به دنبال یک MMO جدید به بازی با دوستان پیاده سازی و نگهداری 2 مطمئن شوید که پشتیبانی خوبی برای آینده قابل پیش بینی.

دانلود در حال حاضر

ورزشی

Trials Frontier

Best Free to Play Games

انتقال دقیق مکانیک یوبی سافت و RedLynx موتور سری به یک صفحه نمایش لمسی دستگاه باید یک شکست اما Trials Frontier موفق به نه تنها تکرار موتور سیکلت-platforming و فرمول اما به عنوان یک خدمت محترم ورود در این سری یکی است که می تواند ایستادن در کنار بازی Trials Fusion و آزمایش های HD. با استفاده از دکمه های مجازی برای یادگیری و حرکت رو به جلو و رو به عقب شما راهنمای خود را بارها محکوم سوار را از طریق انواع مختلفی از غرب به مضمون دروس تکمیل ماموریت برای townsfolk و جمع آوری اقلام است که به شما اجازه می دهد برای ارتقاء دوچرخه خود را.

Trials Frontier دارای بیش از فاحش microtransactions از بازی های دیگر در لیست ما — “سوخت” است که مورد نیاز برای تکمیل دوره و آن را در دسترس برای خرید باید از شما اجرا — اما به عنوان سریع پنج یا 10 دقیقه حواس پرتی زمانی که شما خسته هستید, این بازی تقریبا کامل است. شما همچنین می توانید کسب و منحصر به فرد لباس برای کنسول بازی پاکسازی آهنگ های خاص در هر دو مرز و فیوژن.

قیمت اتاق

تنها واقعیت مجازی بازی در این لیست قیمت اتاق نشان می دهد آنچه باعث می شود این تکنولوژی خیلی باحاله. این یک تجربه اجتماعی است که اجازه می دهد تا کاربران آرامش چت و بازی مینی بازی با یکدیگر در PSVR HTC Vive و Oculus Rift. به عنوان آن می ایستد, شما می توانید بازی فوتبال paddleball دیسک گلف, هاکی, پانتومیم, پینت بال و کمتر بازی های سنتی مانند یک MOBA نسخه از لیزر تگ نبرد رویال نوع روایت بده با دوستان است. در حالی که تصاویری ابتدایی و blocky بازی های کوچک خود را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. Rec اتاق ارائه می دهد یک راه بسیار خوبی برای استراحت و باز کردن از پیچ با آن بازی های گاه به گاه.

استراتژی

پادشاهی راش

Best Free to Play Games

وجود دارد مقدار زیادی از رایگان-به-بازی دفاع در برج بازی ها را انتخاب کنید اما هیچ کدام از آنها به اندازه شخصیت و جذابیت به عنوان پادشاهی راش. گیم پلی ساده است با این بازیکن ساختمان برج کماندار بازداشتگاه و سایر سازه های دفاعی در مکان ثابت برای برگزاری کردن امواج از دشمنان وارده همراه با کمک یک ارتقا شخصیت قهرمان. با تماس برای تقویت شما می توانید ایجاد enormous melees که بازی کردن در دوستداشتنی کارتونی مد.

مانند همه ارزشمند دفاع در برج بازی ها, بازی Kingdom Rush نیز از ویژگی های بسیار عالی به تدریج افزایش دشواری که وظایف شما را با زمان مناسب و مدیریت منابع. ساختمان ترکیب مناسبی از ساختار کاملا حیاتی برای موفقیت, اما اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک ترشی قادر به باران را به آتش دوزخ بر مهاجمان از بالا می تواند به سرعت به نوبه خود جزر و مد به نفع شما است.

StarCraft II: Wings of Liberty

Starcraft II Blizzard

در سال 2017, یکی از بهترین بازی استراتژی در زمان واقعی رفت, رایگان-به-بازی بازی تقریبا هفت سال پس از راه اندازی. اگر شما نمی بازی StarCraft II قبل از آنچه از شما انتظار دارند ؟ شما می توانید آن را دانلود کنید به صورت رایگان و از طریق بازی عالی Wings of Liberty , کمپین سپس پرش آنلاین و آزمون مهارت های خود را. بازی دو بسته توسعه قلب از ازدحام و Legacy of the Void, هنوز, هزینه, پول, اما شما می توانید ده ها ساعت از بازی با یکی از بهترین بازی های استراتژی تا کنون ساخته شده بدون صرف یک سکه. چه مقرون به صرفه.

دانلود در حال حاضر

خرید اینترنتی پناهگاه

خرید اینترنتی پناهگاه مانند یک اعتیاد آور و جذاب را در بتسدا پست آخرالزمانی سری است که آن را تقریبا تحت الشعاع رونمایی از Fallout 4 در سال 2015 است. قضیه ساده است — جذب بازماندگان خود را به طاق و سپس محافظت از آنها در برابر نیروهای مهاجم و تهدید همیشه حاضر از گرسنگی و تشنگی. در همان زمان, شما باید آنها را خوشحال نگه دارید به اندازه کافی برای تکثیر و بازسازی بشریت است.

این یک بازی است که تنها نیاز به یک چند دقیقه از وقت خود را, اما اغلب شما را تشویق به ارسال بازماندگان در ماموریت های مختلف دفاع در برابر حملات و ساخت اتاق جدید خود را در طاق. این بازی نیز مردد برای یک کارتونی سبک هنری که ترجمه امضا طاق پسر به یک جذاب — و مرزی خزنده — خانواده سخت کوش طاق ساکنان. این بازی است که در حال حاضر در دسترس بر روی کامپیوتر, کنسول ها و دستگاه های تلفن همراه و با توجه به آن هیچ لینک کلیک کنید برای فوق Fallout 4شما سمت چپ با هیچ چیز به نگرانی در مورد دیگر از بقای خود مردم است. خوب است و radroaches.

اندروید iOS ویندوز

تیرانداز

Valorant

بازی ضد شورش

در چند ماه گذشته ما شاهد دو تازه واردان به رایگان-به-بازی بازی تیرانداز ژانر: Valorant و بوته. دومی حتی زنده ماندن کامل راه اندازی. Valorant, خوشبختانه انجام داد. در Valorant یک رقابتی آنلاین تیرانداز که در آن شما بازی Counter-Strike-مانند مسابقات. دو تیم وجود دارد: یکی هدف از کاشت بمب (“سنبله”) و از سوی دیگر در تلاش است تا آن را منتشر. در بالا از آن, هر چند Valorant می افزاید: فهرستی از MOBA-مانند قهرمانان.

Valorant ترکیبی از عناصر بسیاری از ژانرهای دیگر است که آن را ایجاد چیزی جدید به طور کامل. بازی مثل CS:GO, مطمئن, اما پس از چند دور آن را روشن است که Valorant عامل در سطح های مختلف. این جاذب پیچیده و بهترین از همه رایگان-به-بازی بازی. متاسفانه هر چند آن را تنها در دسترس بر روی کامپیوتر.

Call of Duty: موبایل

ما فکر نمی کنم یک ندای وظیفه بازی در دستگاه های تلفن همراه خواهد بود ارزش بازی کردن را دارد اما پس از موفقیت بازی مانند PUBG تلفن همراهما بودند حاضر به اکتیویژن و Tencent به نفع شک با Call of Duty: تلفن همراه. ما بسیار خوشحالیم که ما به دلیل آن را یکی از بهترین اول شخص, اکشن, ما تا به حال در یک گوشی و مسلما حتی بیشتر اعتیاد از برخی از سری کنسول و PC بازی. متشکل از زامبی های سنتی چند نفره و نبرد رویال, آن ارائه می دهد یک تن از تنوع ندارد و از ویژگی های هر پرداخت به برنده مکانیک.

آنچه تعجب آور در مورد Call of Duty: تلفن همراه است که چقدر خوب آن را احساس می کند به آتش سلاح. در نظر گرفتن یک سری از دشمنان با headshots احساس بسیار خوبی را به استفاده از خود را به خوبی به دست آورده کشتن رنگ اثر خط پاداش به رها کردن یک برجک پایین و یا ارسال یک موشک سقوط به سمت زمین است. این جایگزینی کامل برای جنگ های مدرن هنگامی که شما در خارج از خانه و حتی ویژگی های برخی از نقشه های آن.

اندروید iOS ویندوز

Team Fortress 2

در اصل بسته بندی شده در داخل این جعبه نارنجی در سال 2007 شیر Team Fortress 2 موفقیت های فوری در چند نفره تیرانداز عرصه. کلاس مبتنی بر تیرانداز با نه متفاوت کلاس های ویژه کشت رقابتی حالت های بازی پس از آزادی از جمله تسخیر پرچم شاه تپه و چندین هدف دیگر مبتنی بر حالت. اگر چه بیش از یک دهه و تحت الشعاع قرار توسط یک قهرمان تیرانداز به نام سرپرستیشیر ادامه داد: برای حمایت از نسخه PC این بازی در سال های اخیر است.

آن رفت, رایگان-به-بازی بازی های در سال 2011 و در حال حاضر پشتیبانی از هر دو بازی رتبه و گاه به گاه منطبق است. Team Fortress 2 است که نه تنها یک بازی بزرگ امروز اما بخش مهمی از بازی های ویدئویی تاریخ است. شما می توانید لذت بردن از تمام تجربه به صورت رایگان. اگر شما را انتخاب کنید هر چند شما می توانید خرید لوازم آرایشی و بهداشتی موارد در بازی.

Paladins: قهرمانان عرصه

Switch cross-play

یک قهرمان تیرانداز از سازندگان از ذلیل, Paladins: قهرمانان عرصه نقش زیادی مانند سرپرستی. با چهار کلاس شخصیت — خط مقدم آسیب پهلو و پشتیبانی — و یک کارت منحصر به فرد مبتنی بر loadout سیستم Paladins موفق به افتراق خود را از محبوب بلیزارد فریم در ثانیه فقط به اندازه کافی نمی تواند به صرف کلون. کارت های مبتنی بر سیستم loadout می افزاید: عمق استراتژیک دادن به شما قدرت پردازش مانند استراحت کاهش برای شارژ سلاح که همه آنها قابل تنظیم است.

هر یک از سه حالت های بازی — محاصره یورش و team deathmatch — کار خوبی نقشه های متنوع و جالب است. بهترین قسمت در مورد Paladins است که آن را در دسترس در تمام سیستم عامل: PC, PS4, Xbox One و سوئیچ.

دانلود در حال حاضر

Planetside 2

Planetside 2‘s عظیم جنگ را در میدان جنگ را بزرگ نقشه نگاه کنید و نه کوچک. در این بین کهکشانی فریم در ثانیه دارای سیستم منحصر به فرد که در همه چیز شما را تحت تاثیر جناح خود را امتیاز. سه جناح دوک آن را به کنترل مهم سرزمین و بیش از نیاز به منابع است. چه جالب در مورد Planetside 2 است که جنگ می تواند اغلب به روز و حتی چند هفته. آنها به سادگی در چنین مقیاس بزرگ است که هنگامی که شما با وارد کردن دیگر اعضای جناح را انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش. با سفارشی سازی سیستم های پیچیده درخت مهارت و یک آرایه وسیعی از مبارزه با حالات Planetside 2 به ندرت احساس می کند چیزی جز تازه است. Planetside 2 در دسترس است بر روی PC و PS4.

دانلود در حال حاضر

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive است که واقعا مناسب برای اولین بار در ضد حمله بازی. CS 1.6 و منبع هر دو عالی هستند اما Global Offensive بازی که گیر کرده و آن را آسان ببینید که چرا. همه چیز در مورد CS:GO تنگ است از gunplay به نقشه طرح. آن را مناسب compeitive تیرانداز و اگر چه شیر به فروش می رسد آن را به عنوان چنین برای تنها $14.99 برای مدت زمان طولانی آن را در حال حاضر کاملا رایگان به بازی است.

“کاملا” بهترین راه برای توصیف آن ، بر خلاف اکثر دیگر, رایگان-به-بازی بازی وجود دارد مطلقا هیچ مزیت به صرف پول در CS:GO. اگر شما به اندازه کافی خوب شما می توانید بازی بازی رتبه بندی به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید در حالی که ماندن در یک سطح میدان بازی. در جهان, رایگان-به-بازی بازی های که یک شاهکار است.

متن ماجراجویی/رمان تصویری

عالی ماجراهای کاپیتان روح

عالی ماجراهای کاپیتان روح است کاملا رایگان-به-بازی بازی روایت تجربه از Dontnod استودیو پشت زندگی عجیب و غریب است. آن را در داخل مجموعه همان جهان می گیرد و سه سال پس از اولین بازی. کریس Eriksen, یک پسر که به تازگی مادرش را از دست داده ایجاد می کند یک ابرقهرمان alter ego, کاپیتان روح به خودش کمک کند کار از طریق از دست دادن. مراقب باشید: کاپیتان روح است tearjerker.

با نوشتن یک داستان فوتی و فوری و بسیاری از قلب کاپیتان روح یک تجربه در حال حرکت است که طرفداران ثبتشده فرمول قطعا باید بازی. انتخاب های خود را ساخته شده در این بازی می تواند به زندگی است عجیب و غریب 2 پس از Chris خواهد بود یک شخصیت بسیار پیش بینی عاقبت. عالی ماجراهای کاپیتان روح در دسترس است بر روی PS4, Xbox One و PC.

Doki Doki ادبیات باشگاه

آن را سخت به نوشتن در مورد Doki Doki ادبیات باشگاه بدون خراب هر چیزی اما در اینجا ما بروید.

یک دختر نوجوان او را دعوت نر از دوستان برای پیوستن به مدرسه ادبیات باشگاه. در ابتدا به نظر می رسد که این بازی خنده دار شبیه ساز دوستیابی. اما در سراسر این رمان تصویری است که گاهی اوقات شامل بازیکن انتخاب Doki Doki ادبیات باشگاه یک حیله گر و تاریک تبدیل شود.

بازی ظروف سرباز یا مسافر با سر خود را. این دلسردکننده مسحور و کاملا جاذب است. آن را در دسترس به عنوان تجربه رایگان در PC و Mac هر چند شما می توانید کمک به سازندگان آن است. 10 دلار اهدا می شود شما مفهوم هنر و بازی و موسیقی متن فیلم.

دانلود در حال حاضر

کاهش یافته لندن

برای یک مرورگر رایگان بازی Fallen لندن است برخی از پدیداری سرگرم کننده و اغلب شبح وار داستان سرایی. این متن بر اساس عنوان صورت می گیرد در یک نسخه جایگزین از لندن ویکتوریایی که کاهش یافته است به یک غول غار در زیر زمین است. محل پر از سایه شخصیت ها و مناظر عجیب و غریب تحت اللفظی شیاطین (هر چند آنها همه خیلی بد) و مقدار زیادی از ذوق جنون برای رفتن به اطراف. کل بازی در مورد انتخاب شما به عنوان بافت داستان خود را در عجیب و غریب همیشه تاریک شهر.

شما می توانید بازی Fallen لندن در هر مرورگر, اما آن را نیز در حال حاضر دارای نسخه موبایل برای iOS و آندروید کار می کند که تا حدودی بهتر از مرورگر موبایل نسخه. کاهش یافته لندن نیز روابط به طور مستقیم به بالا-پایین اکتشاف بازی Sunless Sea در بخار بنابراین اگر شما به دنبال به گسترش تجربه شما می توانید لینک خود را حساب و به نوبه خود در لندن داستان به یکی از کشتی کاپیتان Unterzee.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im