بهترین فیلم در یوتیوب در حال حاضر

گوگل بی سر و صدا شروع نورد کردن youtube.com/movies بخش در سال 2011. پس از آن کتابخانه از عناوین برای اجاره, خرید و آگهی رایگان مبتنی بر جریان رشد قابل ملاحظه ای اضافه کرد تا فیلم بیشتر از شما می تواند در یک عمر است. اگر شما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای یک جریان خدمات مانند Netflix یا HBO شما می توانید برخی فیلم رایگان در یوتیوب, اما آن را آسان به انتخاب تحصیل هنگامی که شما در مواجهه با چیزی است که شما احتمالا هرگز از شنیده می شود.

مطالعه بیشتر

در اغلب موارد, بهترین, بالاترین کیفیت فیلم در دسترس به صورت رایگان نیز توسط تبلیغات پشتیبانی می کند بنابراین شما نیاز به مقابله با چند تبلیغات برای بهترین تجربه.

برای کمک به شما صرفه جویی در برخی از زمان (و پول!) در جستجوی خود را برای چه به تماشای بعدی ما sifted از طریق سایت به شما این لیست از بهترین کامل-ظهر — و البته رایگان — فیلم در یوتیوب در حال حاضر.

اسکورت (2016)

Lyndsy Fonseca in The Escort

میچ (مایکل Doneger) است که یک معتاد خبرنگار از جان گذشته برای یک داستان خوب. زمانی که او در دیدار ناتالی (Lyndsy Fonseca) یک کلاس دانشگاه استنفورد تحصیل اسکورت او او را متقاعد به او اجازه نوشتن در معرض در صنعت برای یک مجله. بدون دانش خود ناتالی شروع به استفاده از میچ به عنوان یک محافظ اعمال نفوذ منافع خود را در به حفاظت. چه شروع می شود به عنوان یک کسب و کار پیشنهاد به زودی تکامل می یابد به چیزی بیشتر.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Super Size Me (2004)

Super Size Me

اگر آن منتشر شد و پنج سال بعد حجم سوپر من ممکن است ویروسی پدیده ای است که الهام گرفته از یک رژیم غذایی انقلاب است. آن را به سادگی یک فیلم مستند است که هر کس صحبت کردن در مورد بود برای یک جامد سال است. در حالی که مورگان اسپرلاک به حجم سوپر من نیست تا به حال بسیار تاثیر اولیه اجتماعی پاسخ ممکن است پیشنهاد کرده اند آن را ابزاری در از بین بردن “حجم سوپر” گزینه از مک دونالد منو و وادار کردن رستوران های فست فود به شفاف تر با مواد غذایی خود را به اطلاعات تغذیه ای.

برای تمام ماه Spurlock خوردند تنها مک دونالد, تلاش برای دیدن چه نوع از اثر است که رژیم غذایی را در سیستم خود را. بیش از این روند خود را وزن بالن های خود را در سطح انرژی کاهش مییابد و او تجربه طیف گسترده ای از زیان عوارض جانبی. در ضمن او به بررسی مک دونالد نقش در زندگی مصرف کنندگان آمریکایی و روش خود را از تلقین است که با هدف به مردم (به خصوص آنهایی که جوان) به طور کامل وابسته به مکینتاش بزرگ و سیب زمینی سرخ کرده. در حالی که صنایع بدون شک بهبود یافته از سال 2004 پیام تبلیغات شرکت های بزرگ و پلیدی از تولید انبوه مواد غذایی هنوز هم حلقه از طریق امروز.

سازمان دیده بان در حال حاضر

با قدرت های بزرگ: Stan Lee Story (2010)

با عبور اخیر از کمیک آیکون استن لی وجود دارد که دلیل کافی برای دریافت reacquainted با مردی که co-ایجاد Spider-Man, Iron Man, The Avengers, هالک, X-Men و بسیاری دیگر در جهان مشهور ابرقهرمانان و بازیگران در حمایت از شخصیت های رنگارنگ. این 2010 فیلم مستند وقایع زندگی و کار انسان که کمک کرد که مارول کمیک نام خانواده و تغییر چهره کمیک جهان برای نسل های. در حالی که فیلم ارائه می دهد یک منبع داستان از انواع برای استن “مرد” لی آن را نیز فراهم می کند یک نگاه لمس کردن در زندگی خود به دور از تمام ابرقهرمانان و بزرگتر-از-ماجراهای زندگی به عنوان هر دو doting شوهر و پدر.

سازمان دیده بان در حال حاضر

بهتر است مرده (1985)

اگر چه آن را panned هنگامی که آن را در ابتدا ضربه, تئاتر, جان کیوساک 1985, نوجوانان, کمدی Better Off Dead رفت و تبدیل به یک فرقه کلاسیک با توجه به آن معروف و غریب تن که مخلوط سنتی, نوجوانان, coming-of-age خنده با طنز تیره (این عنوان از شخصیت سرب تمایل به کشتن خود را پس از فروپاشی) و برخی از عجیب و غریب توالی های انیمیشن ایجاد شده توسط مدیر Savage Steve Holland. Cusack خودش نبود از طرفداران فاینال کات فیلم, اما در نهایت نرم انتقادات او به عنوان سال رفت و این فیلم تبدیل به یک فرقه رسید.

همراه با کیوساک در نقش نوجوان لین Meyer بازیگران بهتر کردن مرده نیز شامل Curtis Armstrong (“Booger” در انتقام از پیشرفته) به عنوان خط بهترین دوست, Charles De Mar.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Fist of Fury (1972)

بروس لی عمده فیلم مشت های خشم (با عنوان رئیس بزرگ در خارج از ایالات متحده) شد این فیلم که برای اولین بار او را به دست آورده توجه هالیوود و آسیا, نمایشگاه توانمند خود را در هنرهای رزمی و مهارت های به ظاهر بی حد و حصر جاذبه. ویژگی کست لی به چنگ چائو یک مرد جوان است که سفر از چین به تایلند به کار در یک کارخانه یخ با پسرعموهای خود را. نذر او به مادرش هرگز به مبارزه دوباره است به زودی مورد آزمایش قرار زمانی که مواد مخدر قاچاق عملیات مستقر در کارخانه قرار می دهد و پسرعموهای خود را در خطر است.

یک ضربه در سراسر جهان, مشت از خشم شد بالاترین-فیلم پرفروش در هنگ کنگ تاریخ زمانی که آن را منتشر شد (فقط به پیشی گرفته توسط لی فیلم بعدی) و همچنین واجد شرایط گیشه موفقیت در ایالات متحده تئاتر. اولیه برش فیلم وحشیانه بود حتی با استانداردهای امروز اما از آن قطع شده است به طور قابل توجهی در طول زمان به صورت داخلی و بین المللی مخاطبان است. نسخه ای از این فیلم در یوتیوب است که یکی از اهلی کاهش, اما آن را هنوز هم یک ویترین فوق العاده از همه چیز ساخته شده است که لی سینمایی آیکون.

سازمان دیده بان در حال حاضر

The General (1926)

در حالی که چارلی چاپلین باقی می ماند نام خانواده بیش از 40 سال پس از مرگ او, Buster Keaton است بارها نادیده گرفته فیلم پایونیر و یکی از اولین true silent film stars. کلی ملاقات بررسی مخلوط فقیر و دفتر جعبه را برمی گرداند پس از آزادی در سال 1926 اما پس از تبدیل شدن به عنوان Keaton بزرگترین فیلم و کلاسیک تمام وقت.

اقتباس از اتحادیه سرباز ویلیام Pittenger را خاطرات این لوکوموتیو بزرگ چیس, عمومی , زیر یک مؤتلفه قطار مهندس مجبور به اقدام پس از پدر خود علاقه عشق (Marion Mack) است زخمی در نبرد. این فیلم شامل دو قطار, شکار صحنه های که ثابت می شود گران ترین مانع تا کنون در فیلم سکوت و برخی از ویژگی های قابل توجه تاریخی, جزئیات, همه چیز در نظر گرفته شود.

سازمان دیده بان در حال حاضر

کونگ خشم (2015)

یک نمونه نادر از موفق کیکاستارتر, فیلم کونگ خشم وعده داده شده خود را حامیان دیدنی ادای احترام به ’80s, فیلم های اکشن و آن را تحویل داده است. دیوید سندبرگ نیز نقش رهبری کونگ خشم یک کارآگاه است که به دست آورده مافوق انسانی توانایی مبارزه پس از اینکه به طور همزمان زده توسط یک پیچ از رعد و برق و گاز گرفته شدن توسط یک مار کبری. کونگ خشم خود استفاده می کند عالی مبارزه با مهارت های لازم برای تمیز کردن کثیف خیابان های میامی اما چهره خود را بزرگترین چالش در زمانی که کمتر از یک تبه کار از آدولف هیتلر (Jorma Taccone) می رسد قصد فتح تمام زمان خود را از طریق تسلط خود از کونگ فو است.

اگر آن را آشکار در حال حاضر کونگ خشم یک فیلم است که باعث می شود هیچ تلاش جدی. این همه نیست, یا; تمام طول عاقبت در راه است, با, Michael Fassbender, Arnold Schwarzenegger, و David Hasselhoff درگیر در ظرفیت های مختلف. آره.

سازمان دیده بان در حال حاضر

بادبان جمع کن جنون (1936)

اگر شما هرگز از شنیده بادبان جمع کن جنون, شما ممکن است زندگی زیر یک سنگ. بدون توجه به دیدگاه های خود را در استفاده از ماری جوانا, این پوچ 1936 فیلم ساخته شده بود به “آموزش” جوان آمریکایی ها در مورد خطرات ناشی از سوء مصرف مواد مخدر, اما آن را در واقع یک فیلم تبلیغاتی تولید شده توسط یک کلیسا و توزیع توسط بدنام بهره برداری تولید Dwain Esper.

در این فیلم قابلمه سوء استفاده از درایوهای چندین جوان, بزرگسالان به خشونت و قتل و (البته) جنون. در پایان دکتر آلفرد کارول (Josef Forte) می شکند دیوار چهارم (آه اخلال گران?) به بینندگان هشدار می دهند که کودکان خود را ممکن است مرد پس از مصرف ماری جوانا است. پس از مرتب کردن بر اساس ظهور در 1970s, بادبان جمع کن جنون در زمان در یک زندگی جدید را به عنوان یک تقلید مسخره امیز فیلم برای حامیان مواد مخدر با اصلاحات و شاهدانه قانونی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

شب مرده زنده (1968)

یک منی ورود برای American horror سینما, George A. Romero کلاسیک شرح زیر است هفت نفر را که خود را به دام افتاده در پنسیلوانیا به عنوان وحشتناک مرده راه رفتن آنها را احاطه کرده. آنها باید سعی کنید برای زنده ماندن بدون درک این ترور که در کمین خارج است. فیلم ذکر شده است به عنوان اولین فیلم زامبی و تاثیر آن را می توان در همه چیز از 28 روز دیرr به Shaun of the Dead. رومرو اولین — او نوشت و کارگردانی ویرایش و عمل در این فیلم ساخته شده او را به یک سوپراستار سرعت انقلابی در این ژانر در بودجه صرف $114,000.

YouTube

رایگان برای بازی: The Movie (2014)

بیش از یک سال پس از سرپرستی لیگ تاسیس شد, e-sports هنوز کنده کاری کردن تو رفتگی در دیوار و ایجاد خود را به عنوان مشروع شکل از سرگرمی است. کسانی که نمی بازی در یک سطح رقابتی ممکن است درک این سطح از تعهد مورد نیاز برای چنین تلاش به ذکر جسمی و روانی عوارض قرار داده شده بر روی بازیکنان جوان که آموزش برای ساعت ها در پایان هر روز.

رایگان برای بازی, فیلم مستند از توسعه دهنده بازی/توزیع شیر, سرگرمی, تمرکز بر دو ورزشکار و یک مربی که در حال رقابت در سال 2011 بین المللی دفاع از اقوام (DotA) مسابقات. آن را بررسی تنش بازیکنان مجبور به مقابله با و ماهرانه مقایسه مبارزات e-ورزشی ورزشکاران به کسانی که از سنتی ورزشکاران است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

دختر خود را جمعه (1940)

یکی از بهترین موج دوم فمینیستی فیلم دختر خود را جمعه یک کمدی خنده دار با برق شیمی بین ستاره های کری گرانت و روزالیند راسل. Hildy (راسل) ممکن است روزنامه ویرایشگر برنز’ (گرانت) protégée (و همسر سابق), اما زمانی که او اعلام کرد به سوختگی که او را ترک کسب و کار به ازدواج او concocts یک طرح برای به تاخیر انداختن او خروج. Hijinks امدن و Hildy نه کاملا به عنوان بی خبر یک پیاده در سوختگی’ بازی به عنوان او فکر می کند نشان می دهد که دانش آموز پیشی گرفته است به استاد — در حالی که کشف که دانش آموز نیز ممکن است هنوز هم در عشق با استاد.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Nosferatu (1922)

این سکوت اقتباس از برام استوکر دراکولا است که اغلب در نظر گرفته به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین فیلم در تاریخ سینما. پس از ناکامی در به دست آوردن حقوق مناسب به دراکولا, آلمانی, استودیو فیلم پرانا فیلم rebranded افسانه ای خون آشام به عنوان تعداد Orlok و با توسل به تماس با خون آشام “Nosferatu.” در حالی که آن را نمی خواهد ترساندن شلوار کردن شما مدیر F. W. مورنوام کاملا می گوید داستان مهار فراموش نشدنی جو همراه با امپرسیونیست سینما به اثر بزرگ (در Nosferatuشما می توانید تحت تاثیر چنین منی با این نسخهها کار به عنوان Caligari). طراح تولید Albin Grau birthed این فیلم مفهوم پس از صحبت با یک صربی کشاورز که به اعتقاد پدرش یکی از ارواح.

سازمان دیده بان در حال حاضر

مطلقا هر چیزی (2017)

Simon Pegg and Kate Beckinsale in Absolutely Anything

با Monty Python نکردم بازیگران مطلقا هر چیزی است که مناسب احمقانه فیلم. هنگامی که یک گروه از بیگانگان تصمیم به آزمون سرنوشت زمین با اهدای قدرت فوق العاده ای در عادی یک معلم (سایمون پگ) تنها مرد صحبت کردن سگ به نظر می رسد به درک ارزش و اهمیت قدرت. معلم واقعا فقط می خواهد به انعطاف پذیری زیاد و بلند کردن همه چیز. رابین ویلیامز صدای سگ همدم نهایی خود را در حالی که کیت بکینسیل همچنین co-stars.

سازمان دیده بان در حال حاضر

شبح نویسنده (2010)

Ewan McGregor in The Ghostwriter

از تحسین کارگردان رومن پولانسکی (پیانیست, رزماری نوزاد), شبح نویسنده زیر یک استعداد کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد (Ewan McGregor) است که استخدام برای نوشتن خاطرات سابق نخست وزیر انگلیس آدام لنگ (پیرس برازنان). این نویسنده به زودی می یابد خود را در یک وب سایت از, سیاسی و جنسی فتنه به عنوان لنگ است دخیل در رسوایی بیش از دولت او سخت تاکتیک. به عنوان کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد حفاری عمیق تر به سیاستمدار گذشته او کشف اسرار است که تهدید به خطر اندازد بریتانیا روابط بین الملل برای همیشه لطفا برای.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Disaster Movie (2008)

Matt Lanter and Kim Kardashian in Disaster Movie

فیلم فاجعه است نه یک فیلم خوب. آن را حتی یک فیلم خوب بد. آن است که هیچ فرقه و یا هر بازخرید کیفیت از هر نوع. آن را به ثمر رساند حیرت انگیز 1% در گوجه فرنگی های گندیده است که چرا ساخت این لیست. واقعا یکی از بدترین بسیاری را گمراه idiotically شرم آور تلاش برای شکار بیرون از مصرف گرایی فیلم فاجعه است unapologetically در مورد غیرممکن مردم جذاب فرار مصنوعی و بلایای طبیعی است. که در آن است. Kim Kardashian, Vanessa Minnillo and Matt Lanter, تیتر, بازیگران خوش قیافه گول زنک که باید حرکت مقدس, سیارک ها, زلزله و بیشتر در راه خود را به ایمنی. بهترین چیزی که می توان گفت در مورد این فیلم این است که امی واینهاوس باعث می شود یک cameo. اما این سحر و جادو از فیلم های یوتیوب: گاهی اوقات بهترین رایگان ارائه انبوه-ترویج فیلم که شد زیاد خورد ،

سازمان دیده بان در حال حاضر

سحر و جادو از دختر خوشگل جزیره (2012)

Morgan Freeman in The Magic of Belle Isle

به دنبال چیزی برای کل خانواده ؟ Rob Reiner را سحر و جادو از دختر خوشگل جزیره یک گرمی خنده دار درام است که تمام خانواده می توانید لذت ببرید. مورگان فریمن در نقش یک نویسنده که نوشیدن است sapped خود را به نوشتن. مورد ضرب و شتم پایین سمت او حرکت می کند به یک روستای دور افتاده در تلاش به دست آوردن مجدد قدرت خود را و کشف شور و شوق خود را برای کلمات. او در دیدار یک مادر با سه فرزند می شود که او الهه شعر و موسیقی, الهام بخش او را به جوانی از سر گرفتن زندگی خود و کار خود را.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Killer Klowns from Outer Space (1988)

Clown in Killer Klowns From Outer Space

این 1988 فرقه های ترسناک-کمدی کلاسیک نشان می دهد حقیقت را در مورد دلقک ها! در زیر تمام grins و رنگ ها هوشمندانه قاتلان فرستاده شده از یک دنیای بیگانه برای از بین بردن همه ما! بله Killer Klowns from Outer Space است که مضحک به نظر میرسد اما این بخشی از سرگرم کننده است. هنگامی که یک سفینه فضایی به دنبال مانند یک چادر سیرک زمین در یک میدان در نزدیکی یک شهر کوچک و ارتش red-nosed, بادکنک-چرخاندن روانی بیگانگان منتشر شده در جهان مصمم به نوبه خود تمام بشریت به آب نبات پنبه. خوشبختانه این شهر نوجوانان متحد برای مبارزه با عقب و آموزش این کیهانی دلقک های درس. آنها را مجبور به دفع کردن تمام مرگبار اسلحه اسباب بازی پاپ کورن بادام زمینی و کارامل ذرت که دلقک پرتاب آنها را به صرفه جویی در این سیاره!

سازمان دیده بان در حال حاضر

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>