بهترین فیلم در Netflix بکشد, سیاه, زندگی, ماده, مجموعه,

این یک زمان فرار در امریکا است. این کشور همچنان به حلقه از مرگ جورج فلوید تظاهرات و افزایش سطح فعالیت باقی می ماند با بسیاری از صحبت کردن در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و سایر دیرینه اشکال ظلم و ستم.

خوشبختانه برای کسانی که به دنبال یادگیری و بهتر بافت این حوادث در دست دارد و مجموعهای از برجسته فیلم است که ریختن نور را در تجربه و ملت ما پیوسته با مبارزات نژادی و بی عدالتی است. به تازگی Netflix بکشد حتی راه اندازی یک زندگی ماده رده buttressed با یک پیام از آگاهی در این شرکت مشخصات توییتر. این فیلم از تعدادی از رویایی نویسندگان و مدیران از ادوار گذشته و حال حاضر است که درخشش یک نور قوی در داستان نژادپرستی سیستماتیک.

در اینجا 10 تا از این عنوان شما می توانید در حال حاضر. ما مطمئن شوید که برای به روز رسانی این لیست به عنوان Netflix بکشد می افزاید و حذف مربوطه فیلم از گزینش.

“اگر شما در زندان کسب و کار شما نمی خواهید اصلاحات. شما ممکن است می گویند شما انجام دهد. اما شما لازم نیست.” Ava DuVernay چشم باز در زمان دلخراش, 13th یک محوری مستند که به بررسی صد ساله جرم از حقوق خود محروم آفریقایی جوامع اما از طریق ردیابی مراحل آمریکایی نژاد پرستی به آن بسیار ریشه. در طول فیلم DuVernay و بسیاری از فعالان, نمایندگان مجلس و دانشگاهیان گشوده دهه پس از دهه انگیزه های سیاسی قوانین و لابی اغلب در پشت این قوانین که رهبری نه تنها به خصوصی از زندان های آمریکایی سیستم بلکه به staggeringly نامتناسب حبس از میلیون ها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار مردان و زنان است.

این فیلم می تواند دشوار برای تماشای اما DuVernay را تیره و تار تحقق ساخته شده بود آشکار است. چه نیز آشکار است که هنوز هم وجود دارد امید برای تغییر اساسی یک پیام تکرار این فیلم را گروه به تدریج فکر confiders آمار و ارقام هر دو سمت چپ و راست متمایل.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

کری واشنگتن برقی در Kenny Leon را نواخته شارژ درام در مورد یک مادر و پدر و افسران پلیس که در خدمت به عنوان دروازه بان به پسر خود ایمنی (یا فقدان آن). این فیلم مینیمالیستی از نظر تنظیم قطعه اما درست gravitas از این 90 دقیقه افزایش وحشت در هراس از مکانهای بسته از ایستگاه پلیس یک پناهگاه و چسبیده به آن جدا گذشته توسط راه مشخص آب چشمه و آرام منطقه ای اختلاف پوشش داده شده با یک قانون کتاب و یک پوزخند است. لذت واقعی این فیلم در تماشای واشنگتن پنجه راه خود را از طریق روایت هدایت یک قطب از احساسات است که همه حمایت همه بیش از حد-relatable ترس از یک مادر نگران است زیرا فرزند او نمی آمد خانه. پراکنده ویرایش و عاطفی نمره ها ستون فقرات از این سه عمل می کند که هر کدام نقش را مثل یک تئاتر قطعه بدون وقفه.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

اسپایک لی در اتوبوس است نه تنها یک نمونه جاده فیلم, اما همچنین یک قطعه اساسی از آمریکایی های آفریقایی تبار سینما در حال اجرا در اوج قدرت است. داستان شرح سفر از 15 مردان هر یک از آنها را به عنوان آنها راه خود را در سراسر کشور به میلیون مرد در ماه مارس. در ابتدا علایق طبیعت بازحمت حرکت کردن خود شروع به ریختن (فولد) به عنوان مردان مختلف را به یکدیگر می دانند. برخی شخصیتها برخورد و آنچه که ما در حال چپ با یک jousting از مردانگی کلاس, جنس مؤمنان شوهران و پسران و دوستداران. نویسنده Reggie Rock Bythewood این گفت و گو به عنوان تیغ تیز به عنوان گروه بازیگران بسیار عالی است, یعنی این گروه, ارشد, ارمیا (Ossie Davis). از طریق خنده, قلب, و حسن نیت این “پیرمرد” است آرام گلی برای اصحاب خود و یک مربی به کسانی که مراقبت به قرض دادن یک گوش.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در co-writer/director ملک Vitthal را امپریال رویاهای, John Boyega, پخش Bambi یک گانگستر به دنبال برای قرار دادن خشونت آمیز گذشته را پشت سر گذاشت. اما به عنوان Bambi باعث می شود مراحل ترک امپریالیستی دادگاه های, پروژه های طناب او حق را در برابر خود خواهد شد. Vitthal در واقع شاخه های این فیلم در املاک سلطنتی دادگاه ها و پروژه های مسکن در واتس در لس آنجلس ایجاد true-to-life arena به صورت تمام فیلم نیروگاه اجرا. هر نقش در این گروه است که غنی زندگی می کردند در توسط مربوطه بازیگر ایجاد صادقانه و ظریف تصویر از زندگی روزمره در جامعه است. بصری فیلمبردار Monika Lenczewska دوربین را نگه می دارد همه چیز را در پهن با اکثریت ما تمرکز بر روی Bambi او به عنوان نشانگر در داخل و خارج از صحنه. در قلب آن امپریالیستی رویاهای یک فیلم در مورد رستگاری انسان وسیع اودیسه است که نگه می دارد و دو پا را در طول کل فیلم است. این فیلم دارای مقدار زیادی برای گفتن در مورد اختلاف و در آن می گوید آن همه کاملا طبیعی است. در رویاهای داستان احساس می کند فقط به عنوان واقعی به عنوان پروژه های این مجموعه و در.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

این است که به عنوان نزدیک و شخصی به عنوان بسیاری از ما تا به حال به مقیاس ناآرامی و هرج و مرج مطلق از سال 1992 لا شورش. با استفاده از سایه روشن آرشیوی فیلم, مدیران, Daniel لیندسی و TJ مارتین سادگی به چالش کشیدن و خام موزاییک از این لحظه بسیار مهم در حقوق مدنی تاریخچه. برای کسانی که به دنبال دانش و درک این می تواند یکی از بهترین مکان برای شروع است. تا آنجا که مستند به, LA 92‘s ساختگی رویکرد ممکن است به عنوان گفتگو-لادن به عنوان چیزی شبیه Ava DuVernay رویکرد به 13th, اما حتی بیانیه ای که به طور کامل درست نیست. لا 92 صحبت می کند خود را با زبان آتشین زنده تصاویر به یاد می آورد که خاطرات و یک زخم باز. این است که آموزش و پرورش در آن بی رحم, بلکه آن صادق مربوطه و با دقت به یاد می آورد. آن را نه گرافیک ورود به لیست ما اما یک شرکت با اینحال توصیه.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

سیاه و سفید-سینما دانشمند و فعال اسپایک لی ممکن است تنها فیلمساز است که می تواند رونویسی باور نکردنی حماسه بود که Malcolm X میراث. دنزل واشنگتن از سوی دیگر ممکن است تنها مجری است که می تواند با سنگ تیز کردن نقش. حداقل آن را هنوز هم احساس می کند که راه نزدیک به سه دهه بعد.

اقتباس از الکس هارلی را در سال 1965 کتاب زندگی نامه مالکوم ایکسلی سرگذشتی درام به بررسی زندگی و دوران آفریقایی شکل; از روز خود را از جرم و جنایت خرده به بیداری معنوی به زمان خود را به عنوان احترام به حقوق بشر و فعال. واشنگتن عملکرد به عنوان مالکوم است گیج کننده و عاطفی در بسیاری از سطوح زندگی در میانه زمین بین قلب خالص و فرمانده نگرش است.

بازیکنان اضافی شامل آنجلا Basset به عنوان بتی Shabazz مالکوم همسر و همکار فعال و آلبرت هال به عنوان Baines, مالکوم زندان-mate و مربی. Malcolm X میریزد بیش از یک نور افکن در مورد مسائل نژادپرستی نظاممند به عنوان عنوانی شخصیت هدایت و طرفداران از طریق یک عمر لادن با ناآرامی های مدنی. در سال 1993 جایزه اسکار واشنگتن معروف از دست داد جایزه بهترین بازیگر مرد اسکار به Al Pacino برای نقش خود در بوی خوش یک زن, یک پلاریزه آکادمی تصمیم گیری است که اسپایک لی و دیگر صنعت نام هنوز شی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

نویسنده/مدیر بری جنکینز’ غنی لایه اپوس مسحور آمدن از سن داستان که با ظرافت و در عین حال ئی توازن مسائل نژادی و تبعیض جنسی. بر اساس Tarrell آلوین McCraney منتشر نشده است, بازی, در, مهتاب, لاتین, سکس با نگاه آبی, جنکینز’ اقتباس آثار رنج آفریقایی جوانان Chiron از دوران نوجوانی تا اوایل مردانگی. بخشی از نبوغ در جنکینز ” و McCraney چشم انداز خود را انتخاب برای جدا کردن Chiron معراج و بیداری از طریق سه متمایز اعمال هر محک توسط یک متفاوت بازیگر به تصویر کشیدن شخصیت (Alex هیبرت برای کیرون, بلوغ, Ashton Sanders خود را برای سال های نوجوانی و Trevante رودز به عنوان بزرگسالان Chiron).

هر یک از عملکرد های ایجاد شده بر آخرین اضافه کردن سطوح جدید از نکات دقیق وظریف و بلوغ به Chiron تجربه و روایت ، با بازیگران گرد با اجرای قوی از Mahershala Ali, Naomie Harris, و Janelle Monáe, مهتاب‘s بی شماری افتخاراتی برای خود صحبت می کنند. اما آنچه بیشتر اهمیت دارد grand حس بی جنکینز imbues فیلم با. آن را احساس می کند مانند Chiron سفر شده در کانن بزرگ آمریکایی آفریقایی تبار سینما برای چند دهه. و در راه آن است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

که ماهرانه lensed Mudbound — نوشته و کارگردانی شده توسط Dee Rees و عکس توسط راشل Morrison — بررسی شخصی و اقتصادی و تنش های نژادی از دو خانواده روستایی زندگی می کنند و از راه زمین در جنگ جهانی دوم, دوران, می سی سی پی. مربوطه و پسر از هر خانواده می رود به جنگ. این جیمی McAllan (Garrett Hedlund) و Ronsel جکسون (جیسون Mitchell) دو پسر که ترک جهان از نژاد پرستی و دیگر مبارزات پشت سر گذاشت.

جنگ به پایان می رسد. آنها در بازگشت به خانه جیمی با تازه کشف شده تروما و Ronsel به یک کشور است که به نظر می رسد در او برای رنگ پوست خود را صرفنظر از شجاعت. آنچه را به راستی دوست داشتن ریس’ استادانه دوره درام موریسون زبان از فریم. ریس و موریسون بودند پس از یک نوع دوربین کار می کنند که منعکس احساس رویای آمریکایی و بنابراین ما در سایه. اما تحت فلور با صدای بلند و پر جنب و جوش فیلمبرداری است که باعث افزایش ارتباط ما با هر دو خانواده یکی سفید و یکی سیاه. Mudbound روشن در بیشتر راه بیش از یک حماسه نژادی, درام رهبری یک کلاس کارشناسی ارشد از بازیگران که همه خود نقش خود را.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

مدیر Yance فورد تحقیقات مربوط به سال 1992 قتل برادر 24 ساله ویلیام فورد جونیور یک بررسی قضایی تعصب شبیه هیچ دیگر و باور نکردنی فیلم آزمایش. شجاعانه فورد, انگشتان پا خط بین مقاله, فیلم, شخصی, خاطرات و واقعی جرم و جنایت معرض, یکپارچه ترکیب هر نوع شکل مستند در تلاش برای بهترین ضبط او 22 سال داستان از درد و از دست دادن. فورد صرف زمان با دوستان و خانواده و مایل قضایی اشخاص بودند که درگیر در آن زندگی و در دادگاه برای قاتل او را محاکمه 19 ساله Mark C. Reilly. این بسیاری از احساسی خاطرات بافت یک پرده نقش دار غنی از ویلیام فورد جونیور, زندگی, جاه طلبی, ترس و سرخوردگی. زیر سوابق سر صحبت و دفترچه عکس یک داستان در مورد یک خانواده که خود را از دست داده و مادر و خواهر کوچک خود را مادام العمر تلاش برای خانوادگی و شخصی بسته شدن.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

چه اتفاقی افتاده خانم سیمون? به بررسی زندگی پرکار خواننده و ترانه سرا و پیانیست, Nina Simone از طریق خاطراتی تشکیل شده از آرشیو, مصاحبه, عکس, تفسیر, اجرای موسیقی و نوشته های مجله. گرفتار نژاد پرستی از سن سیمون را ستارگی در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای فعالیت است که تعریف های زیادی از زندگی حرفه ای خود را.

Liz Garbus’ فیلم یک درونگرا سفر به همیشه مسابقه ذهن یک نبوغ هنری و سیاه و زن که به شدت می خواستم به صورت سیاه و سفید صداها شنیده شود و درک در سراسر جهان. گفتگو با دوستان و خانواده و کسانی که مشغول به کار با سیمون حرفه ای دور از مستند هر مشارکت کننده با اضافه کردن یک لایه جدید از نینا پیچیده است اما پایدار فرد با یک تماس است که هرگز متوقف و استعداد شبیه هیچ دیگر است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>