بهترین Facebook پورتال نکات و ترفندها

Facebook نبود رفتن به سمت چپ از صفحه نمایش هوشمند بازی. پورتال (و پورتال+, پورتال, مینی, و غیره.) اجتماعی متمرکز دستگاه را تشویق می کند که تماس های تصویری و شما را نگه می دارد به روز رسانی در آخرین Facebook اخبار. برای Facebook طرفداران آن را تبدیل به جدی دستگاه های هوشمند مدعی و شما می توانید به خواندن آنچه که ما در مورد آن فکر می کنم در بررسی ما است. اما برای کسانی که یک پرتال و یا ممکن است به زودی به, ما می خواهیم به تمرکز بر روی آنچه که دقیقا در این صفحه نمایش هوشمند می توانید انجام دهید که واقعا از آن مجموعه جدا. اتمام این راهنمایی برای چگونه برای دریافت بیشتر از پورتال خود را.

مدیریت تنظیمات Superframe

Superframe هوشمند صفحه نمایش خود را است آنچه را کنترل تصاویر به صورت خودکار عکس خود را در پورتال نمایش هنگامی که به طور فعال استفاده می شود. این مفید است زیرا آن را چرخه را از طریق جدید ترین عکس های به اشتراک گذاشته اید در Facebook, اما این ویژگی همچنین دارای مقدار زیادی از گزینه های سفارشی سازی کاربران باید یک نگاه.

سر به Settings, و شما را پیدا خواهد کرد توانایی برای تنظیم چرخه سرعت عکس (10 یا 15 ثانیه) و از همه مهمتر که در آن عکس های خود را در حال آمدن از. این اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید عکس ها از خاص آنلاین, آلبوم, خود, Facebook, مشخصات, فقط عکس هایی که شما برچسب یا عکس از دوستان که برچسب گذاشته شده توسط عنوان یکی از مورد علاقه خود را بر روی پورتال. این به شما می دهد مقدار زیادی از گزینه ها بسته به آنچه که شما در واقع می خواهید برای دیدن از Facebook و باید یکی از اولین چیزهایی که به شما در تنظیم.

تنظیم ویژگی های حفظ حریم خصوصی

برای کسانی که مضطرب در مورد اجازه دادن به یک Facebook کم به خانه های خود و ویژگی های حفظ حریم خصوصی هستند که باید یاد بگیرند تنظیم. نگاهی به بالا از پورتال خود را و شما را پیدا خواهد کرد یک حریم خصوصی سوئیچ که می توانید اسلاید به خاموش کردن میکروفون و دوربین بر روی دستگاه. وجود یک نور قرمز توسط صفحه نمایش است که نشان می دهد این ویژگی ها خاموش هستند (اگر نور نیست در میکروفون و دوربین هستند). این دکمه ها کمی متفاوت باشد با توجه به آنچه پورتال دستگاه شما دارند اما آنها همیشه وجود دارد. پورتال نیز با یک پوشش است که شما می توانید با استفاده از جسمی پوشش دوربین اگر آن را به خصوص آزار دهنده به شما. سعی کنید از این امکانات و استفاده از آنها با توجه به حریم خصوصی نیاز دارد.

Facebook Portal 10-inch 2019 closeup of camera
جان ولاسکو / Digital Trends

استاد مهارت های الکسا

پورتال سازش: آن را با استفاده از الکسا برای آن دستورات صوتی. اگر شما با استفاده از یک دستگاه اکو قبل از شما ممکن است برخی از ایده در مورد الکسا چگونه کار می کند اما کسانی که جدید به دستیار صوتی باید برخی از زمان به یادگیری چگونه کار می کند. الکسا می توانید با اتصال بسیاری از دستگاه های هوشمند است که شما ممکن است در اطراف خانه خود را و آنها را کنترل کند. شما همچنین می توانید فعال الکسا با بسیاری از داده های خاص مهارت و یا بازی های در حال دیدن سایت از طریق الکسا مهارت ها و سوئیچینگ در آنهایی که شما می خواهید به استفاده از. توجه داشته باشید که بسیاری از الکسا مهارت بسیار منفعل و فقط اضافه کردن توانایی های جدید در این زمینه با توجه به دستورات صوتی.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که الکسا ندارد یک نمایش حضور در پورتال. این بدان معناست که شما نمی خواهد بود قادر به استفاده از هر یک مهارت است که نیاز به یک صفحه نمایش به کار شما نخواهد بود قادر به استفاده از اکو نشان دادن توانایی های مانند تنظیم چراغ های خود را از طریق یک صفحه نمایش لمسی.

کنترل حرکت دوربین

پورتال دوربین در اطراف حرکت می کند به دنبال افرادی که در یک اتاق است که کمی نگرانکننده اما خوب برای داشتن مکرر مکالمات ویدئویی. شیر بر روی صورت خود را دو بار هنگامی که شما در حال صحبت کردن و یک مربع را احاطه کرده و صورت خود را پس از پورتال را می دانم که همیشه به دنبال شما. این دستی است که در آن وجود دارد چند نفر فرز و دوربین می توانید اشتباه کنید.

می دانیم که برنامه های سازگار

Facebook همچنان به پورتال سازگاری برنامه که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از برنامه های مختلف به طور مستقیم از پورتال رابط. کاربران باید نگه دارید تا در آخرین برنامه به طوری که آنها می دانند آنچه را که آنها می توانید از طریق پورتال. اما در علاوه بر این به چک کردن اخبار ما بخش, در اینجا یک لیست سریع از برخی از پورتال برنامه های محبوب:

  • Spotify و Pandora
  • آمازون نخست تصویری پی اس و سایر خدمات جریان
  • اخبار ایستگاه از جمله ABC و CNN
  • شبکه غذایی
  • لینک های سریع به سایت های محبوب مانند یوتیوب, گوگل, آمازون, AllRecipes, NPR, و ق, و برای مرور آنلاین از سمت راست پورتال
  • سازمان دیده بان است که کلید را به بازی بازی در پورتال خود را و دانلود برای همه

توجه داشته باشید که شما می توانید با دانلود نرم افزار بر روی پورتال خود را در هر زمان با رفتن به صفحه اصلی بخش و انتخاب نرم افزاراست که به شما اجازه می دهد تا به راحتی جستجو و دانلود برنامه های شما علاقه مند در.

سفارشی کردن تماس ها و اطلاعیه ها

شما همچنین می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن پورتال بسته به اینکه چگونه شما می خواهید به برقراری تماس و یا دریافت هشدار. اول برو به تنظیمات را انتخاب کنید و تماس های دریافتی تنظیمات برای دیدن گزینه های. شما ممکن است ترجیح می دهند برای تغییر در تنها زمانی که شما صفحه اصلیکه باعث می شود آن را بسیار, تماس, تنها کار بر روی پورتال هنگامی که آن حواس شما در اطراف و در غیر این صورت یک Facebook تماس را مستقیما به گوشی خود را. تایید بر روی تلفن خود را و شما خوب به آن بروید.

وجود یک مکمل سیستم است که با این نسخهها کار به خوبی با این: پیدا کردن مردم می خواهم به صحبت در Facebook هنگامی که شما با استفاده از پورتال را انتخاب کنید و نام خود را و را انتخاب کنید “من” آیکون در پنجره ای که بالا میآید در مورد آنها. پس از آن پورتال را به شما هشدار و یک صدا هر زمان که این فرد به طور فعال با استفاده از Facebook که بدان معنی است که آنها احتمالا در یک موقعیت خوب را خواستار شد.

به یاد داشته باشید کسانی که با مسنجر واتساپ یا هنوز هم می توانید تماس را حتی اگر آنها پورتال و یا یک صفحه نمایش هوشمند. تصویری ویژگی های تضمین شده نیست به کار می کنند اما این تماس باید از طریق رفتن. هر کسی در این لیست تماس را می توان با یک پورتال است.

“هی پورتال” دستورات

Facebook Portal 10-inch 2019 AR
جان ولاسکو / Digital Trends

در علاوه بر این به الکسا, پورتال خود را دارد دستیار صوتی است که شما می توانید با گفتن “هی پورتال.” آن نسبتا محدود است اما شما می توانید استفاده از آن برای کنترل هر یک از پورتال عمده توابع. که شامل “هی پورتال تماس بگیرید [تماس با ما نام و نام خانوادگی]” یا “هی پورتال روشنایی پایین تر.” شما همچنین می توانید می گویند “هی پورتال صبح به خیر” برای دریافت یک گزارش آب و هوا, برنامه ریزی, حوادث, اخبار و جشن های تولد. Facebook نگه دارید و حتی ممکن است بررسی هی پورتال ضبط شده است.

اگر شما بچه ها سعی کنید از زمان داستان

زمان داستان یک حالت است که با استفاده از فیلتر های, تشخیص چهره و ماسک برای فعال کردن یک داستان. آن را به شما از طریق خواندن-پابه از محبوب بچه ها داستان می دهد و شما ماسک و افکت های که مطابقت با داستان به عنوان شما بروید. آن را کمی عجیب و غریب به استفاده از پورتال خود را به عنوان قبل از خواب کتاب داستان, اما قطعا چیزی است که شما باید سعی کنید حداقل یک بار — و این یک ویژگی است که با این نسخهها کار با تماس های ویدئویی از راه دور است که باعث می شود آن را سرگرم کننده برای پدر و مادر در سفر و یا بستگان که می خواهند به تعامل با کودکان و نوجوانان. Facebook به روز رسانی زمان داستان با کتاب های کودکان جدید از زمان به زمان.

دور تماشای با دوستان با استفاده از پورتال TV

اگر شما یک پورتال تلویزیون وجود دارد ویژگی های اضافی هر کس باید آگاه باشند از تماشای ویدئوها با دوستان خود را در فاصله. شما می توانید لینک به هفت نفر با “سازمان دیده بان با هم” ویژگی ها و مشخصات هر یک از Facebook به تماشای محتوای ویدئویی همراه با یک livestream در سمت. شروع با ساخت یک ویدیو تماس با یک دوست و یا دوستان و سپس با استفاده از Facebook تماشای تلویزیون منو به راه اندازی نشان می دهد. خود را livestream با دوستان خواهد بود در یک مربع در گوشه ای از تلویزیون خود و پورتال را به مطمئن شوید این ویدئو همگام سازی شده است برای هر دو شما.

فهرست وب سایت آسان تر

پورتال به شما امکان جستجو در وب را با خود پایه مرورگر, اما این است که واقعا مفید خود را در آن به عنوان کنترل های لمسی بسیار آزار دهنده به استفاده از زمانی که مرور اینترنت به سرعت. این پورتال دارای بلوتوث سازگاری است که گسترش به موش و صفحه کلید. دریافت مقرون به صرفه بلوتوث ماوس و یک صفحه کلید برای رفتن با آن و مرور می شود به مراتب آسان تر است. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از پورتال خود را به عنوان یک خانه مرکزی کامپیوتر که هر کسی می تواند هاپ در زمانی که آنها نیاز به.

راه اندازی یک کد عبور

حفظ حریم خصوصی و امنیت ضروری برای هر سرویس است که خانه داده, بنابراین اگر شما نمی خواهید کسی snooping اطراف پورتال خود را هنگامی که شما در حال حاضر نیست پس از آن راه اندازی یک رمز عبور ضروری است. شما می توانید به سرعت راه اندازی یک کد چهار رقمی با رفتن به تنظیمات و سپس رمز عبور. هنگامی که پورتال بار آن نیاز خواهید چهار رقمی رمز عبور به منظور باز کردن. پورتال نیز برای درخواست رمز عبور زمانی که شما تغییر یک تنظیم.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>