بهترین رمزگذاری برنامه های پیام رسانی برای سیستم عامل iOS و اندروید

با استفاده از رمزگذاری پیام برنامه را تضمین می کند تنها کسانی که شما با آنها در حال تبادل پیام در واقع می تواند کشف کند اما نه هر نرم افزار پیام حاوی این از ویژگی های مفید است. اگر شما می خواهید به نگه داشتن خود را, چت راز, شما نیاز به یک برنامه پیام رسانی با رمزنگاری قدرتمند نرم افزار طراحی شده برای جلوگیری از یک طیف وسیعی از اشخاص ثالث از حمله به حریم خصوصی شما.

در حالی که وجود دارد تعداد زیادی از خوب رمزگذاری برنامه های خارج وجود دارد بسیاری از معایب خود را در ارتباط با عملیات صاحبان آنها و یا هر دو. برای مثال Facebook Messenger و واتساپ در حال رمزگذاری شده و به خوبی کار خود را, اما آنها نیز متعلق به Facebook, که دارای یک مشکل تاریخی در رابطه با حفظ حریم خصوصی. اپل صاحب بسیار مورد توجه رمزگذاری iMessage اما این برنامه نیازی به رمز در آوردن داده ها مانند شماره تلفن همراه فراداده و یا داده های ذخیره شده در ابر. در حالی که هیچ رمزگذاری برنامه پیام رسانی است که ایده آل ما دور تا بهترین آنهایی که در دسترس است.

اگر شما با توجه به رمزگذاری پیام بهترین راه برای رسیدن به حداکثر حریم خصوصی نیز استفاده خصوصی اتصال VPN. حتما با استفاده از یک رمز برنامه پیام رسانی است که راه بهتر از هیچ چیز است که می گویند بهتر از اسکایپ ویندوز مسنجر و یا هدف — اما اگر شما نگران هستید هر کسی می تواند گوش دادن به مکالمات خود را یا به عنوان خوانده شده پیام های خود را و سپس یک وی پی ان یک لایه اضافی اضافه شده از اطمینان.

سیگنال خصوصی Messenger (free)

سیگنال پیشرفته ارائه می دهد حفظ حریم خصوصی با تکنولوژی است که میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر اعتماد روزمره برای ارسال و دریافت پیام و HD تماس های صوتی و تصویری. طراحی شده توسط open-source سیگنال پروتکل برنامه امنیت مکالمات خود را در پایان برای پایان دادن به. برای سیگنال کاربران, حریم خصوصی بخشی از برنامه های DNA و آن را با این نسخهها کار به همان شیوه و با هر ارتباطی حتی در شبکه های آهسته. سیگنال مستقل است 501(c)(3) غیر انتفاعی با توسعه و پشتیبانی توسط کاربران — بدون تبلیغات و یا انتقالها. شما می توانید با استفاده از موجود خود را با شماره تلفن و آدرس کتاب را به صورت امن ارتباط برقرار کند. شما می توانید هشدار های سفارشی برای هر تماس به طور کامل و یا غیر فعال کردن صدا. این نرم افزار ساخته شده است در ویژگی های ویرایش تصویر به شما اجازه طرح محصول و تلنگر خروجی عکس.

iOS اندروید

Threema (رایگان)

شما می توانید با استفاده از Threema ناشناس به پایان به پایان رمزگذاری تماس های صوتی و ارسال متون و پیام های صوتی به اشتراک گذاری ویدئوها و حتی انجام نظرسنجی. با استفاده از منبع باز NaCl رمزنگاری کتابخانه, نرم افزار رمز گذاری تمام ارتباطات است. این تولید بسیار کمی در سرور های مبتنی بر داده ها و گروه عضویت و لیست تماس های ذخیره شده به طور مستقیم بر روی دستگاه خود را در ابر. پیام های حذف شده پس از تحویل و فایل های محلی از مکالمات نیز رمزگذاری شده است. کلیدهای رمزنگاری تولید شده ذخیره شده در دستگاه خود را برای جلوگیری از دسترسی backdoor یا کپی. شما می توانید پاسخ با این برنامه موافق/مخالف از ویژگی های و تأیید هویت یک تماس با اسکن شخصی خود را در کد QR. هر Threema کاربر نیز دریافت تصادفی Threema ID — که بدان معنی است که هیچ شماره تلفن یا آدرس ایمیل مورد نیاز است. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از برنامه به صورت ناشناس و بدون افشای اطلاعات خصوصی.

iOS اندروید

Telegram (رایگان)

تلگراف متصل می شود مردم از طریق منحصر به فرد توزیع شده در شبکه جهانی مراکز داده. یک همگام سازی قابلیت به شما امکان ارسال و دسترسی به پیام ها از تمام دستگاه های خود را در یک بار با قابلیت شروع یک ارتباط را بر روی تلفن خود و پایان آن را در تبلت یا لپ تاپ. شما می توانید چت گروهی تا 200,000, اعضای, به اشتراک گذاری بزرگ ویدئوها و اسناد و مدارک و حتی رباتها برای انجام وظایف خاص. کل تاریخچه چت, گروه ها و رسانه ها و ایمن ذخیره شده در تلگرام ابر از طریق ترکیبی از 256 بیتی متقارن AES رمزگذاری RSA 2048 بیتی رمزگذاری و Diffie-هلمن امن کلید تبادل. تلگرام قدرتمند عکس و ویدئو ابزار ویرایش و باز برچسب و GIF پلت فرم. یک راز چت قابلیت اجازه می دهد تا پیام های خود تخریبی به طور خودکار از هر دو دستگاه های شرکت کننده.

iOS اندروید

گرد و غبار (رایگان)

می خواهید برای ارسال های مخفی متون? گرد و غبار به شما ارائه می دهد کنترل کامل بر ارتباطات دیجیتال خود را از چشم کنجکاو داده کاوی و هکرها. برای هر روز پیام کوتاه و به اشتراک گذاری عکس ها با دوستان و خانواده و یا تحویل اطلاعات خصوصی مانند کارت های اعتباری و یا شماره امنیت اجتماعی — گرد و غبار محافظت از داده های خود را. آن را به شما اطلاع اگر یک تصویر گرفته شده از پیام های خود را و پاکسازی تاریخچه پیام پس از 24 ساعت. گرد و غبار مکالمات به شدت رمزگذاری شده و نه توسط هر کسی قابل دسترسی. شما حتی می توانید حذف پیام ها از تلفن همراه خود را در زمان واقعی است.

iOS اندروید

مسنجر وایبر (رایگان)

بیش از یک میلیارد نفر تکیه وایبر خود را به عنوان سریع و امن پیام رسان و تماس برنامه. با خود برنامه داده و یا اتصال Wi-Fi در محل, شما می توانید تماس های بین المللی رایگان; ارسال پیام های متنی و عکس و فیلم و فایل های Gif و پوستر; باز کردن یک چت گروهی و بیشتر. آن را به طور کامل همگام سازی بین دسکتاپ و قرص برای هر دو تماس های صوتی و تصویری. کمکی به نام سرویس وایبر را اجازه می دهد تا شما برای اتصال به خطوط تلفن ثابت نیز هست. تمام ارتباطات محافظت شده با پایان به پایان رمزگذاری با کلید های رمزگذاری تنها بر روی دستگاه کاربر. راز چت شما اجازه نابود کردن هر پیام به طوری که پس از پیام شما این است که خواندن آن را به طور خودکار حذف شده از دریافت کننده خود را تلفن. وایبر با پشتیبانی از جوامع با اعضای نامحدود کامل با چت پسوند به لینک های مورد علاقه, وایبر, برچسب های Gif و فیلم Yelp از یوتیوب Spotify در ، اختیاری وایبر از اشتراک شامل یک بسته نرم افزاری از دقیقه به یک مقصد خاص که در نرم افزار خریداری شده و تجدید در فواصل مختلف.

iOS اندروید

Wickr من (رایگان)

با Wickr من پیام, تماس صوتی, یادداشت های صوتی, فایل های, تصاویر و فیلم های رمزگذاری شده و از طریق یک کلید جدید با استفاده از پیشرفته end-to-end encryption برای اتصال یک یا در گروه. شما می توانید در گروه های خصوصی تا 10 کاربران است. Wickr ذخیره نمی کند هر فراداده های مرتبط با ارتباطات و هرگز دسترسی به پیام های خود را و یا لیست تماس خود را. هیچ شماره تلفن یا آدرس ایمیل مورد نیاز برای ثبت نام در Wickr من. کتاب آدرس خود را خصوصی باقی می ماند و ذخیره شده است در Wickr سرور. شما می توانید تنظیم زمان انقضا بر تمام پیام های خود را محتوا و یک پاره پاره کننده عملکرد رونویسی همه حذف Wickr محتوا بر روی دستگاه شما.

iOS اندروید

سیم (رایگان)

سیم امن همکاری پلت فرم است که تیم می تواند استفاده برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری پیام های, فایل, کنفرانس تلفنی و یا مکالمات خصوصی. شما می توانید با برقراری ارتباط از طریق خصوصی یا گروهی مکالمات و به اشتراک گذاری و همکاری با فایل ها, اسناد و لینک. تنها با یک کلیک کنفرانس دکمه تماس صوتی یا تصویری جلسات اجازه شما دعوت دیگران از طریق خصوصی اتاق مهمان و یا استفاده زودگذر پیام ها و دستگاه انگشت نگاری. سیم در دسترس است بر روی هر دستگاه و سیستم عامل تا تیم خود را می توانید همکاری هر دو در دفتر و در جاده ها است.

iOS اندروید

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>