خرید رپورتاژ
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

به زودی خواهید بود آن را زمان برای قرار دادن دور, فلیپ فلاپ و از آن مداد و ماشین حساب یک بار بیشتر به عنوان ما شروع یک سال تحصیلی. البته این ترم موظف است به نگاه کمی متفاوت تر از گذشته با حتی سنگین تر تاکید بیش از حد معمول در ابزارهای دیجیتال مانند گوگل کلاس درس و زوم. اما شما لازم نیست فقط باید به تکیه بر روی هر برنامه و کتاب مدرسه خود را اختصاص به شما دارد مجموعهای از برنامهها و خدمات است که می تواند به تعامل بیشتر شما با سرعت خود را.

آکادمی خان

coding

آکادمی خان

آکادمی خان بزرگ است نام آنلاین در آموزش و پرورش به دلایل مختلف. آن را ارائه می دهد آموزش در طیف گسترده ای از موضوعات از جمله ریاضی و علم و حتی تست آمادگی برای امتحانات مانند SAT و MCAT. هر دوره ارائه می دهد فعالیت های عملی است که می تواند در هر مرورگر به طوری که شما صرف زمان کمتر در پشتیبانی فنی و بیشتر زمان فقط یادگیری است. و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از محتوا اعم از پیش دبستانی از طریق کالج بزرگسالان نیز می توانید قلم مو رنگ کردن در افراد و یا پرش به دوره های امور مالی شخصی و کارآفرینی است. بهترین بخش: این کاملا رایگان است.

دریافت آکادمی خان

دوره سقوط

educational app

دوره سقوط

شاید شما یکی از کسانی که بچه ها که perked تا در نزد یک AV بودن سبد خرید چرخ دار به کلاس درس خود را به دلیل آن را به معنای شما در مورد برای تماشای یک فیلم به جای گوش دادن به سخنرانی دیگری. اگر شما در واقع لذت بردم از این — و نه فقط به دلیل آن را یک فرصت به ابله و تصویب یادداشت — دوره سقوط ممکن است تا کوچه شما. این کانال یوتیوب (و نرم افزار) ارائه می دهد فیلم هایی که با تمرکز بیشتر بر علم و تاریخچه گاهی اوقات غواصی به خیلی افراد خاص مانند IR spectroscopy حسابداری و یا حتی سینمای آلمان از وایمار دوره است. علاوه بر وسعت موضوعاتی بهترین بخش این است که تمام فیلم های زیر 15 دقیقه و معنی آن را بعید است که توجه شما را سرگردان و مانند آن بود زمانی که شما یک بچه بودند.

دریافت Crash Course

Kahoot!

learning game

Kahoot!

هنگامی که شما در لود کردن مغز خود را با دانش شما ممکن است بخواهید برای دیدن چقدر شما باقی می ماند. در مدرسه که آنچه در آزمونها و امتحانات هستند اما در خارج از کلاس شما می توانید چیزی کمی بیشتر سرگرم کننده است. با Kahoot! شما می توانید با انتخاب چندگانه سرگرمی برای بازیکنان خود را برای پاسخ به از دستگاه خود را. آن را شبیه به Jackbox بازی ها به جز آن می تواند سفارشی برای هر وضعیت از مطالعه گروه های قصابی برای یک آزمون بزرگ برای بازیگری به عنوان یک کشتی یخشکن برای کلاس های درس و تیم. اگر شما بیشتر انفرادی نوع Quizlet ممکن است بیشتر سرعت خود را — این برنامه اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد کارت های فلش خود را برای شخصی مطالعه کنید.

دریافت Kahoot!

دریافت Quizlet

کد آکادمی

coding

کد آکادمی

“یادگیری به کد” مشترک قطعه از مشاوره به دانش آموزان داده شده این روزها و در حالی که ما نمی تواند تضمین نماید که شما یک کار آن را هنوز هم یک مهارت خوب تنظیم برای قرار دادن در رزومه کاری خود را. کد آکادمی می تواند نه تنها به شما میآموزد که چگونه به برنامه اما آن را به شما به سمت مهارت های خاص و درس شما نیاز خاص خود را حرفه ای و یا منافع. که راه شما احساس می کنید مانند هر درس و ورزش است که زمان و پول صرف شده اگر شما انتخاب می کنید برای ارتقاء به Pro برنامه ای است که می افزاید: پروژه های عملی و برنامه نویسی کمک برای 20 دلار در ماه است.

دریافت کد آکادمی

اپل Swift زمین های بازی

apple coding

اپل

بسیاری از دبیرستان ها و کالج دوره های برنامه نویسی برای مبتدیان طراحی شده تمایل به تمرکز بر روی ایده های اساسی در پشت, برنامه نویسی و مدت زمان طولانی قبل از آنها حتی رویکرد هر چیزی را با برنامه های کاربردی جهان واقعی. آن را کمی خسته کننده اگر شما از برنامه نویسی آینده میلیون دلار برنامه در اتاق خوابگاه خود را. نه چندان با Swift اپل زبان ایجاد شده به طور خاص برای ایجاد برنامه های خود را برای دستگاه های. سریع زمین بازی است یک برنامه ساخته شده به آموزش این زبان جدید و آسان و دوستانه کافی برای تازه کار.

دریافت سویفت, زمین بازی

برنامه فضایی کربال

video game

بخش خصوصی

در نگاه اول برنامه فضایی کربال نگاه نمی کند مانند یک بازی آموزشی. این هیچ درس های واقعی و یا دستورالعمل. اما به منظور موفقیت در راه اندازی یک موشک و کشتن همه شما شایان ستایش شخص یا جانور سوگلی-مانند Kerbals در این روند شما در حال رفتن برای پایان دادن به خودتان آموزش های زیادی در مورد آیرودینامیک و مداری فیزیک در پرواز است. این یک شروع عالی برای رشتههای فنی و مهندسی و جوانه زدن موشک دانشمندان و حتی دانش آموزان در رشته های دیگر به دست آوردن یک درک جدید برای کار آنها در ناسا… و همچنین به عنوان یک تعداد زیادی از خنده وقتی که همه چیز به طرز وحشیانه ای, طرز وحشیانه ای اشتباه برای خود Kerbals.

خرید برنامه فضایی کربال در بخار – 10 دلار

Sokobond

chemistry educational game

خواهد Lipman عکاسی / Draknek

شیمی این بازی پازل است که به نوبه خود شما را به والتر وایت یک شبه. آن را در مورد آموزش مفاهیم اساسی مانند چگونگی پیوندهای شیمیایی کار می کنند — چیزی که بسیاری از دبیرستان و دانشجویان ممکن است مبارزه با به عنوان اتم بیشتر به مخلوط پرتاب می شود به چیزهای پیچیده است. در آن حس شیمی نیست که متفاوت از بازی های پازل که همچنین افزایش در پیچیدگی ساختاری که شما تکمیل سطح. Sokobond پشت کردن آن اعتیاد آور گیج کننده با یک سرما soundtrack, ساخت آن را یک راه آرامش بخش برای یادگیری مبانی شیمی بدون امکان امضاء ابرو.

خرید Sokobond در بخار – $3

به دنبال توسط iNaturalist

Seek app

iNaturalist

شما احتمالا مصرف شده خیلی بیشتر پیاده روی به تازگی آن را بسیار آسان تر به ماندن اجتماعی از راه دور زمانی که شما در خارج از منزل و آن را به یک استراحت خوب از خیره شدن صفحه نمایش در تمام طول روز. شانس هستند که شما ممکن است پیدا کردن جالب درخت بوی برخی از عجیب و غریب گل یا شنیده تماس یک ناشناس پرنده. به دنبال طول می کشد رمز و راز از خود strolls با کمک به شما در شناسایی گونه ها را ببینید در منطقه شما و یا از طریق شامل کاتالوگ و یا با ساخت یک حدس بر اساس عکس های شما را. در برنامه چالش نگه داشتن چیزهای هیجان انگیز تر از متوسط خود شناسی سخنرانی و می تواند کمک به شما مطالعه کردن در حالی که همچنین جذاب برای طرفداران گوگل بروید و عبور حیوانات.

به دنبال

Duolingo

language app

خواهد Lipman عکاسی / Duolingo

زبان های برنامه می توان به جای خشک اما نه Duolingo. آن را زیبا و رنگارنگ با بازی های سنگین مانند عناصر به شما در حصول اطمینان از که شما را نگه دارید تا مطالعات خود را به صورت روزانه. حتی مدیران برای رقابتی تر زبان آموزان است. انتخاب زبان ها نیز متنوع اعم از رایج زبان مثل اسپانیایی و فرانسوی به باطنی بیشتر آنهایی که مانند اسپرانتو و لاتین (که همچنین برای بهبود واژگان زبان انگلیسی). حتی وجود دارد یک بتا از کلینگون باید شما تا به حال خودتان را در گیر کرده رو اشتباه پایان یک بت’leth.

دریافت Duolingo

یادگیری زبان ژاپنی برای زنده ماندن! هیراگانا نبرد

learn japanese to survive

اردک خواب آلود

وجود پارسه وجود دارد که باید آموخته ژاپنی به طوری که آنها می توانید بازی های کامپیوتر و کنسول آر پی جی اما چگونه در مورد بازی کامپیوتر RPG برای یادگیری ژاپنی ؟ که ایده پشت یادگیری زبان ژاپنی برای زنده ماندن!, که شامل تمام نمونه مظاهر یک سر بازی از جمله نقطه تجربه یک دنیای فانتزی را به کاوش و موارد به تجهیز. تفاوت این است که شما نمی خواهد مبارزه با هیولا ها در اینجا, اما ژاپنی هیراگانا شخصیت های که شما آسیب ناشی از حمله به آنها را با تلفظ صحیح. قسط اول از این سری بر پایه فهرست سیلاب یا هجاهای کلمات ژاپنی — هیراگانا — اما سایر اقساط را نیز به شما آموزش کاتاکانا و کانجی برای گرد و تسلط نوشته شده ،

دریافت به یادگیری زبان ژاپنی برای زنده ماندن! در بخار – $1

DailyArt توسط Moiseum

art app

Moiseum

موزه بازديد معمولا مورد نیاز برای بسیاری از کلاس های هنر. اما حتی اگر برخی از موسسات در حال حاضر ارائه تورهای مجازی, شما احتمالا نه به حال زمان زیادی برای انجام آن بین مدرسه و تغذیه خمیر ترش استارت. در آن موارد DailyArt ارائه می دهد تنها مقدار مناسبی از غنی سازی فرهنگی برای دانشجویان هنر که می خواهند به قلم مو رنگ کردن در دانش خود را برجسته یک قطعه از هنر در هر روز. اگر شما می خواهید حتی بیشتر لیست گسترده از آثار به مطالعه بر روی به روز رسانی به نرم افزار گزینه گسترش دسترسی به تمام پایگاه داده از هنر برای تنها $6.

دریافت DailyArt

نیویورک تایمز جدول

app

نیویورک تایمز

شخصی غنی سازی نمی کند و همیشه باید در مورد روزانه درس و یادگیری مهارت های جدید. گاهی اوقات شما فقط می خواهم به نگه داشتن مغز خود را تیز و جدول هستند یک راه عالی برای انجام این کار به عنوان آنها خود را به آزمون دانش فرهنگی و واژگان است. نیویورک تایمز’ جدول کلمات متقاطع در نظر گرفته شده است یکی از بهترین و اشتراک عطا خواهد کرد که شما دسترسی به هر دو امروز پازل همراه با اقساط به علاوه دیگر ، brainteasing ذهن خم بازی مانند زنبور عسل املایی و نامه جعبه.

خرید NYT جدول – $20/سال

Rocksmith توسط یوبی سافت

music learning

یوبی سافت

می خواهید انتخاب کنید تا به برخی از مهارت گیتار برای کمک به باز کردن از پیچ بعد از کلاس ؟ بازی های موسیقی مانند راک و گیتار قهرمان سرگرم کننده هستند اما آنها در حال رفتن به آن را کاهش دهد. به جای آن سعی کنید یوبی سافت Rocksmithکه راهنماهای شما را از طریق آهنگ های محبوب و مانیتور و نحوه بازی شما و تنظیم دشواری به سطح مهارت خود را. این بازی چند سال است در این نقطه, اما این شرکت تنها متوقف و انتشار محتوا در اوایل این سال با هزاران نفر از آهنگ در حال حاضر در دسترس در بازی کتابخانه.

دریافت Rocksmith

کالا را در سال 2020 Back-to-school, راهنمای خرید

Back to school buying guide 2020

خواهد Lipman عکاسی

چگونه به خرید یک لپ تاپ برای مدرسه

بهترین لپ تاپ برای دانش آموزان

چگونه برای پیگیری امور مالی خود را به عنوان یک دانش آموز

بهترین تخفیف های دانشجویی ما در بر داشت برای سال 2020

چگونه به انتخاب بهترین بازی اشتراک برای شما

بهترین بودجه تلویزیون ها و دستگاه های بازی برای دانش آموزان

بهترین برنامه های آموزشی به ماندن تیز در طول سال تحصیلی

در این مقاله: Kerbal Space Program, آکادمی خان, bts2020, sokobond نیویورک تایمز جدول, rocksmith, آموزشی, برنامه, DailyArt, Duolingo, دوره سقوط codeacademy یادگیری ژاپنی به زنده ماندن!, quizlet, سریع, زمین های بازی thebuyersguide Ubisoft kahoot!, برنامه های تجارت, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im