اگر شما کار از خانه و می خواهید کمک به نگه داشتن خود را طبقه تمیز اتمام iRobot قدرتمند Roomba ربات خلاء. جاروبرقیهای حفظ طبقه خود را از خاک و گرد و غبار و باقی مانده و وجود دارد یکی دیگر از مزیت است. ربات خلاء معمولا تمیز کردن موثر تر و به طور کامل از ما — مانند زیر تخت و مبل. اگر شما خرید یک ربات خلاء قبل از, اما شما در حال حاضر آماده ایم انجام تحقیق و پژوهش برای شما. اتمام iRobot های رباتیک خلاء رهبر صنعت برای یک شروع خوب است. اگر شما می خواهید به دوباره گرفتن وقت شما صرف جارو در ادامه به کشف بهترین Roomba معاملات در دسترس همراه با چند بودجه دوستانه جایگزین از مارک های دیگر است.

بهترین Roomba معاملات

  • Roomba 614 ربات خلاء$225 ($45 خاموش)
  • iRobot Roomba 675 Wi-Fi متصل ربات خلاء270 دلار ($30 خاموش)
  • 199 دلار
  • eufy BoostIQ RoboVac 30200 دلار ($40 خاموش)
  • iRobot Roomba 960 ربات خلاء$430 ($220 خاموش)

بالا ربات خلاء معاملات

— $225

iRobot Roomba 614 Robot Vacuum irobot roomba deals

طراحی شده برای عملکرد Roomba 614 یک اختراع سه مرحله تمیز کردن سیستم است که با استفاده از پردازنده های چند سطحی برس مخصوص لبه-جارو برس مکش خلاء برای حمله به همه چیز از ذرات کوچک به بزرگ باقی مانده در طبقه خود را. خاک پاک حتی در جایی که شما نمی بینید آن را با یک لبه-جارو برس که نصب شده است در 27 درجه زاویه رفت و برگشت باقی مانده و به دور از سختی برای رسیدن به نقاط.

مانند بسیاری از بهترین ربات خلاء این Roomba خلاء به طور خودکار بازگشت به آن خانه پایه برای شارژ خود را پس از آن به پایان رسید ،

— $450

iRobot Roomba 960 Robot Vacuum with Wi-Fi Connectivity Powered by Lithium Ion iRobot Roomba deals

مثل همه از جدید ترین iRobot مدل Roomba 960 اضافی-راندمان بالا فیلتر است که قطاری از 99 ٪ از تمام آلرژن گرده و ذرات کوچک به عنوان 10 میکرون و همچنین به عنوان یک اضافی جانبی برس به درستی تمیز کردن همه کسانی که سخت برای رسیدن به شکاف.

این Roomba 960 مدل را فراهم می کند پنج بار تمیز کردن قدرت از مدل های قبلی (در حالی که Roomba 980 فراهم می کند ده برابر قدرت) و شما می توانید کنترل آن را با استفاده از iRobot صفحه اصلی برنامه. این Roomba 960 مدل اجرا می شود به طور مداوم به مدت 75 دقیقه و سپس به طور خودکار شارژ و تمیز کردن رزومه برای تکمیل کل کار.

بهترین iRobot Roomba جایگزین

Eufy BoostIQ RoboVac 30 – $201 با کوپن

Eufy BoostIQ RoboVac 30

اگر شما نمی خواهید به صرف مقدار در iRobot نام تجاری Eufy ارائه می دهد مقرون به صرفه مبتنی بر برنامه های جایگزین به پایان بالاتر Roombas با Eufy RoboVac. این آسان برای استفاده و رباتیک خلاء بی سر و صدا خود را پاک طبقه از خاک و موهای حیوان خانگی و حتی اجسام جامد به لطف بهبود قدرت مکش در حالی که 11 سنسورهای مادون قرمز و حساس به فشار سپر اجازه می دهد آن را به حرکت آزادانه — و آن در می آید در قیمت مقرون به صرفه. این RoboVac 30C را لیتیوم-یون باتری آن را نگه می دارد در حال اجرا به مدت 1.5 ساعت در یک زمان قبل از به طور خودکار redocking برای خود شارژ.

بسیار شبیه به بسیاری از iRobot مدل های در بازار, این کمی مفید باطری ربات همچنین می آید با Wi-Fi. همه شما باید انجام دهید این است دانلود Eufy صفحه اصلی برنامه به مجموعه برنامه ها و یا حتی خود را کنترل روباتیک جارو مستقیم از تلفن خود را. آن را نیز با آمازون الکسا اگر شما به دنبال دستورالعمل برای اتصال آن را با خانه های هوشمند دستگاه های.

به دنبال بیشتر از بهترین معاملات? پیدا کردن خلاء معاملات و بیشتر از ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو