بهترین نرم افزار دوستیابی برای سال 2020

آن استفاده می شود که سایت های دوستیابی و نرم افزار تا به حال شهرت بد, اما این روزها, دوستیابی, برنامه یکی از طبیعی ترین راه برای دیدار با کسی خاص. حتی با اینکه این مورد وجود دارد ده ها تن از قدمت برنامه های خارج وجود دارد که هر کدام خاص خود را چرخش در خواستگاری. غواصی به فروشگاه برنامه آن را آسان برای تبدیل شدن به غرق تعداد مطلق از گزینه های در دسترس — و شما نمی خواهید برای دریافت هر نقطه اگر شما به پایان رسید تا نیاز به دانلود یک برنامه دوستیابی در همه.

برنامه اضافی راهنماهای

با ده ها تن از برنامه های دوستیابی در دسترس آنلاین دوستیابی می تواند اغلب احساس مخاطره آمیز تر از سرگرم کننده است. ما راهنمای شما را از طریق نرم افزار دوستیابی که واقعا ارزش وقت خود را. در اینجا برخی از بهترین نرم افزار دوستیابی برای اندروید و iOS.

Tinder

برخی از وب سایت های دیگر ممکن است اما آتش زنه است که بدون شک معروف ترین دوستیابی برنامه خارج وجود دارد وجود دارد. آن را یک انتخاب واضح برای اولین بار در لیست ما از بهترین نرم افزار دوستیابی. به عنوان موفق به عنوان آن را در تشکیل روابط از راه دور و موفق, ازدواج, Tinder شده است متهم از تغییر دوستیابی به نوعی از ارتباط در بازی. اما این پادشاه از قدمت تپه به یک دلیل و پورت اول از تماس برای بسیاری از نام تجاری.

خوشبختانه این آتش زنه برنامه دیگر نیاز شما را به یک Facebook account, اما شما باید بیش از 18 به ثبت نام. هنگامی که فعال باشد, به شما در تنظیم یک مختصر مشخصات که متشکل از 500 شخصیت زیستی و تا شش تصاویر (ما نشان می دهد همیشه از جمله یک عکس و یا بهترین عکاسی از خود). شما همچنین می توانید لینک Tinder برای خود Instagram حساب و شامل اطلاعات در مورد کارفرمای خود و/یا مدرسه. کشف تنظیمات اجازه می دهد تا کاربران دیگر به شما در پیدا کردن و به شما اجازه می دهد برای تنظیم ترجیحات چند مورد که شما می بینید. اما هنگامی که بیش از این جایی است که لذت واقعی شروع می شود.

Tinder رابط svelte و به شما نشان می دهد تنها یک عکس و اسم و سن و از هر چشم انداز. شما می توانید شیر بر روی عکس برای دیدن اطلاعات تکمیلی از این فرد به عنوان به خوبی به عنوان Facebook دوستان شما به اشتراک گذاری (اگر شما به سیستم وارد شده خود را از طریق Facebook account). سپس شما می توانید ضربه تند وشدید زدن سمت راست (به مانند آنها) به سمت چپ (به پاس) و یا اگر شما می خواهید به استفاده از یکی از با ارزش خود را “فوق العاده دوست دارد” به آنها نشان می دهد شما واقعا واقعا آنها را دوست دارم. اگر شما و شخص دیگری باید هر دو را دامنگیر راست بر روی یکدیگر یک صفحه نمایش ظاهر خواهد شد به شما نشان هماهنگ کردیم و دعوت شما را به آنها ارسال. این گزینه همراه با محدود ابجو بد و کم مایه و شما باید برای ثبت نام به همراه آتش زنه يا آتش زنه طلا به ویژگی های فضای مجاز: نامحدود ابجو بد و کم مایه.

عکس بزرگ برنامه — نسبتا صحبت کردن ظریف و راه اندازی مشخصات خود را کاملا بدون درد است. همه چیز در نظر گرفته, Tinder می شود برای آن قابلیت استفاده. همچنین هیچ کس نمی تواند پیام شما مگر اینکه شما همچنین ابراز علاقه به آنها را که بدان معنی است که شما دریافت پیام های ناخواسته. در حالی که وجود یک نمایشگاه چند نفر در آتش زنه که استفاده از آن صرفا به جمع آوری ابجو بد و کم مایه بسیاری از مردم در واقع تمایل به ملاقات در زندگی واقعی است که همیشه چنین نیست با نرم افزار دوستیابی. پس از آتش زنه است و همچنین یکی از محبوب ترین نرم افزار دوستیابی, شما بیشتر احتمال دارد برای آمدن در سراسر کسی که دوست دارید زندگی می کند که در این نزدیکی هست. دوستیابی یک بازی اعداد است و آتش زنه است و اعداد در کنار آن — حتی اگر خود نرم افزار به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یکی از buggiest در اطراف.

iOS اندروید

XO — دوستیابی و کشتی یخ شکن بازی

XO جامد است برنامه آشنایی, اما با یک تفاوت بزرگ — به جای آن از حد معمول شاخی خطوط وانت و بی دست و پا اولین چت از شما و بازی خود را به بازی یک بازی سرگرم کننده همراه است که اجازه می دهد تا شما را به دریافت به دانستن هر یک از دیگر در یک مقدار بیشتر راه طبیعی است. وجود دارد تعدادی از بازی های موجود از جمله نقاشی و بازی با کلمات, بنابراین شما باید قادر به پیدا کردن چیزی است که ارزش بازی کردن با هر یک از بازی های خود را. بازی چیزی شبیه به بازی کمک می کند تا به ایجاد گفتگو بسیار طبیعی تر و آن را به شما می دهد یک شروع مکالمه آسان — حتی اگر آن را تنها در مورد بازی که شما ترجیح می دهید. شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری خنده دار نتایج در رسانه های اجتماعی کمک می کند که بلافاصله پس از معرفی جدید خود را با عزت به محافل اجتماعی خود را.

مطابق با این نسخهها کار به طور مشابه به دیگر نرم افزار دوستیابی. شما می توانید مطابقت با افراد از بازی خود را و به آن ضربه بزنید تیک برای هر کسی که شما علاقه مند در جلسه. و یا اگر شما بیشتر از نوع پرماجرا شما می توانید ضربه بزنید تاریخ کور گزینه ای برای همسان با کسی که به طور کامل متفاوت است. شما یک بازی را با تاریخ کور و تنها باید هویت خود را نشان داد در پایان آن بازی برای اولین بار. در حالی که شما ممکن است دریابید که یک کمی ترسناک فرصتی برای رسیدن به خارج از معمول فیزیکی نوع ممکن است به درو سود سهام به عنوان شما می تواند در نهایت اتصال با کسی که شما ممکن است معمولا ندارد.

نسخه رایگان به شما می شود یک نسخه محدود از برنامه بنابراین شما نیاز به عضویت برای ویژگی های اضافی مانند دوست نامحدود از دیدن کسی که شما را دوست داشت تغییر هر گونه اشتباه انتخاب شما ساخته شده است و سلب تبلیغات. اشتراک ماهانه گران است در $15, اما شما می توانید خرید یک سال برای $96 برای نجات یک کمی پول اضافی — هر چند که همیشه با برنامه های آشنایی پرداخت در صف مقابل می تواند کمی خطرناک به عنوان شما اساسا پرداخت با این امید که نه نیاز به آن را در نهایت.

در حرکت نزولی این برنامه است که هنوز هم کاملا جدید است که به معنی آن userbase در حال رفتن به بسیار کمی کوچکتر از دیگر برنامه های دوستیابی. اگر شما زندگی می کنند در کمتر از یک منطقه پر جمعیت این ممکن است معنی شما بسیار کمتر به احتمال زیاد برای پیدا کردن کسی که در مجاورت نزدیک به خودتان است. اما آن را قطعا یکی برای نگه داشتن یک چشم بر روی عنوان icebreaking بازی قطعا یک راه جدید و سرگرم کننده برای دیدار با مردم.

iOS اندروید

Facebook, دوستیابی

چرا اضافه کردن اطلاعات به طور کامل برنامه های جدید زمانی که شما فقط می تواند با استفاده از برنامه شما احتمالا استفاده از هر روز ؟ Facebook آشنایی نورد در ایالات متحده, و این می تواند اهرم همه چیز Facebook در حال حاضر در مورد شما می داند برای کمک به شما در پیدا کردن یک شریک است.

شما لازم نیست برای دانلود یک برنامه جداگانه برای شروع به کار با Facebook, دوستیابی, آن را به عنوان ساخته شده به اصلی Facebook app. به آن را امتحان کنید به آن ضربه بزنید بر روی آیکون منو در بالا-سمت راست خود را در Facebook app. از آنجا فقط شیر دوستیابی گزینه — هر چند شما ممکن است نیاز به ضربه بزنید ببینید بیشتر به آن را پیدا کنید. شیر بر روی شروع کنید و شما خواهید بود از طریق مراحل مختلف به راه اندازی مشخصات خود را از جمله جنسيت شما به دنبال برای تایید محل خود و انتخاب تصویر پروفایل خود را برای آشنایی با مشخصات.

مزیت بزرگ استفاده از Facebook به قدمت خود را پلت فرم است که آن را در حال حاضر می داند که خیلی افتضاح در مورد شما و در حالی که کمی وحشت زده است که داده های مورد استفاده برای تصحیح خود را انتخاب قدمت ساخت آن را یک مزیت در این مورد خاص است. Facebook همچنین می توانید خامه ای خود را به طور منظم مشخصات برای جزئیات بیشتر به آن فکر می کند ممکن است درخواست تجدید نظر به خواستگاران بالقوه — هر چند شما می توانید هر چیزی که شما خوشحال با به اشتراک گذاری.

نگرانی بزرگ این است که Facebook را به طور تصادفی نشان می دهد دوستان خود و یا نشان می دهد که شما باز به قدمت خود را به طور منظم مشخصات. خوشبختانه این مورد نیست و Facebook نگه می دارد چنین جزئیات آرام. این ممکن است چند روز برای اولین بار خود را مطابقت می رسند اما شما یک هشدار از طریق فشار هنگامی که آن را ندارد. اگر شما پیدا کردن کسی که شما فقط باید به شیر آیکون قلب در مشخصات خود را برای باز کردن گزینه به پیام آنها.

اما یکی دیگر از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما برای رسیدن به آن دوست یا پیرو شما شده است مخفیانه خرد کردن در برای مدت طولانی — اگر آنها بازگشت احساسات خود را است. به نام راز له این ویژگی اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کنید تا نه خود Facebook دوستان و یا Instagram followers به عنوان یک “راز له” در Facebook, دوستیابی. اگر آنها یک پروفایل دوستیابی و همچنین انتخاب شما به عنوان یکی از له, خوب, Facebook, دوستیابی به شما اجازه شما هر دو می دانیم که احساسات خود را بازگشت. اگر احساسات خود را نمی بازگشت خوب هیچ کس تا کنون می دانیم و آن را بدون از دست دادن وضعیت.

Facebook, دوستیابی در دسترس نیست در همه جا اما آن را در دسترس است در بخشی rollout در ایالات متحده و انواع مختلفی از کشورهای آمریکای جنوبی. اگر شما در ایالات متحده و در حال پیدا کردن شما نمی توانید ثبت نام برای Facebook, دوستیابی, فقط اتمام و در تاریخ بعد و سعی کنید یکی از برنامه های دیگر در این لیست در میان است.

iOS اندروید

Grindr

اگر شما در حال گی, bi, ترانس یا عجیب و غریب و سپس وجود دارد هیچ جایی بهتر برای پیدا کردن عشق از Grindr. این بزرگترین LGBTQ+ رسانه های اجتماعی و سایت دوستیابی خارج وجود دارد, و آن را باید دانلود اگر شما به دنبال برای که کسی خاص — و یا فقط کمی سرگرم کننده است. ثبت نام آسان است — شما می توانید هر دو را انتخاب کنید را وارد کنید اطلاعات خود را در راه قدیمی از مد افتاده با پر کردن فرم و یا شما به سرعت می توانید ثبت نام خود را با Facebook account. هنگامی که شما در حال امضا, شما می خواهید برای تنظیم نمایش تصویر, نمایش, نام, و آن را روشن کند که آیا شما به دنبال عشق یک مجلس یا فقط دوستان است.

با این که از راه شما قادر خواهید بود برای شروع به دیدن که در منطقه شما. شما می توانید مورد علاقه مردم اگر شما می خواهید به صحبت می کنند به آنها را به بعد یا فقط واقعا آنها را دوست دارم و شما حتی می توانید فهرست مکان های دیگر — ایده آل اگر شما در حال رفتن در جایی دیگر برای آخر هفته و یا می خواهید برای ایجاد برخی از دوستان جدید قبل از یک حرکت بزرگ است. آن را آسان به پیام مردم — فقط شیر آیکون پیام در پروفایل خود دارد بزرگ, با کیفیت بالا تصاویر در دسترس برای هر یک از بازی های خود را, بنابراین شما یک ایده خوبی است که شما در حال ملاقات با. شما حتی می توانید محل سهم واقعا آسان meetups. اگر چیزی را اشتباه می رود, آن را نیز آسان برای گزارش و یا مسدود کردن حساب — با وجود اینکه تعداد محدودی از بلوک برای کاربران رایگان است که عجیب و غریب و جدی کردن.

با استفاده از این سرویس رایگان است اما محدودیتهایی وجود دارد. کاربران رایگان فقط برای دیدن 100 پروفیل در منطقه خود و محدود در دیگر بخش های این برنامه بیش از حد. اگر شما می خواهید به لغو این محدودیت ها پس از آن وجود دارد دو نوع اشتراک شما می توانید از. اولین Grindr XTRA اجازه می دهد تا شما را به دیدن تا 600 پروفیل در منطقه خود را به شما اجازه مشاهده فقط افرادی که در حال حاضر در حال حاضر, حذف تبلیغات و اضافه می کند دیگر ارتقاء برای 20 دلار در ماه است. اما اگر شما می خواهید بهترین تجربه ممکن است پس از آن وجود دارد Grindr نامحدود است که هیچ محدودیتی در تعداد زیادی از مردم شما می توانید اجازه می دهد تا شما ببینید که مشخصات خود را مشاهده و اجازه می دهد تا برای مرور در حالت ناشناس. که شما را به مجموعه ای 25 دلار در ماه هر چند پس از آن کاملا از سرمایه گذاری.

iOS اندروید

کشتی — دوستیابی سرگرم کننده ساخته شده دوباره

اولین برنامه آشنایی شما می توانید دانلود (احساس گناه) اگر شما تنها نیست, کشتی دارای یک مفهوم منحصر به فرد. به جای فقط یک one-on-one امر این dating app اجازه می دهد تا دوستان خود را برای دریافت در در دوستیابی روند بررسی صلاحیت بالقوه مسابقات و ارسال آنها را به شما — بدون شک با کمی از افکار خود را. در غیر این صورت شما می توانید استفاده از آن را مانند به طور منظم برنامه آشنایی با گزینه دعوت دوستان بعد به افکار خود را قبل از اینکه شما متعهد به یک تاریخ.

شروع آسان است. اگر شما به دنبال عشق شما دانلود نرم افزار راه اندازی حساب کاربری خود شوید و سپس با دعوت از مردم برای پیوستن به خدمه خود را. پس از نصب شما می توانید پروفایل های به خدمه خود را که شما پس از آن قادر به چک کردن آنها را برای شما و شما اجازه می دانم که اگر آنها فکر می کنم شما را اثبات کند. اگر شما بیشتر از نوع خواستگاری شما می توانید به صورت جداگانه جستجو در دوستان خود را به نمایندگی و ارسال آنها را به هر خواستگاران بالقوه همراه با افکار خود را. بروز رسانی های اخیر افزایش یافته است که تعدادی از خدمه شما می توانید بنابراین شما می توانید جداگانه خدمه برای گروههای مختلف دوستان است.

یک بار در بازی یافت شده است شما می توانید چت با آنها را از طریق برنامه. اگر شما یک مطلب خصوصی فرد, شما احتمالا نمی دیدن جاذبه در اینجا. اما اگر شما تا کنون فرستاده شده بیش تصاویری از یک مسابقه بالقوه را به دوستان خود برای تصویب و بحث و سپس این برنامه است که باید مطلق-دانلود.

iOS اندروید

Tastebuds

اگر موسیقی غذای عشق, سپس آن را به احتمال زیاد برای شکستن قلب خود را اگر بالقوه شریک زندگی نمی توانید آهنگ های مورد علاقه شما. Tastebuds’ dating app به شما می دهد یک فرصت برای جلوگیری از که با قدمت و اجتماعی جفت همسان در درجه اول در موسیقی عشق. به سادگی ثبت نام اضافه کردن موسیقی را دوست دارید و به شما امکان همسان با مردم نزدیک است که به اشتراک گذاری یک طعم مشابه در آهنگ. اگر طعم و مزه خود را به طور مداوم در حال تحول, شما می توانید خود را اضافه کنید Spotify مشخصات بیش از حد, بنابراین مشخصات خود را نگه داشته است immaculately تا به تاریخ. وجود یک وب سایت نسخه بیش از حد.

آن را در سمت کوچکتر که در آن این نوع از برنامه ها نگران هستند با تنها 500 ، 000 نفر ثبت نام شده در سراسر جهان در آخرین شمارش. بودن iOS-تنها تنها رفتن به محدود کردن که حتی بیشتر — هر چند نظرسنجی ها می گویند آندروید و iOS صاحبان نمی خواهید به تاریخ هر یک از دیگر به هر حال. بنابراین اگر شما یک کمی بیشتر از یک منطقه شهری از خود فرد به طور متوسط, خوب, شما ممکن است پیدا کردن بسیاری از مردم در نزدیکی شما. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک تعداد Tastebuds اعضای آن را نیز به ارزش نگه داشتن در ذهن این فقط برای دوستیابی — این نیز مفید است برای پیدا کردن دوستان جدید با شبیه سلیقه موسیقی, کنسرت, دوستان و حتی همکاران و جدید اعضای گروه.

iOS

Coffee Meets Bagel

Coffee Meets Bagel استفاده نیاز به Facebook به ایجاد یک حساب کاربری, اما که خوشبختانه دیگر مورد. به جای آن شما نیاز به استفاده از شماره تلفن خود را به منظور بررسی خودتان, ساخت, ثبت نام حتی ساده تر — و کمی کمتر سرزده است.

هنگامی که شما راه اندازی مشخصات خود را و ورودی خود را دوستیابی, تنظیمات, Coffee Meets Bagel شما ارسال خواهد شد چند “شیرینی” در روز — در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک پتانسیل مطابقت با مشخصات. بعد از آن شما باید 24 ساعت برای تصمیم گیری که آیا شما می خواهید به “مانند” یا “رمز عبور” خود بپرهیزید. اگر شما مانند نان و آنها نیز شما را دوست داشت شما متصل می شود و قادر به پیام یکی دیگر در یک چت خصوصی. که اتاق چت منقضی پس از هشت روز صرف نظر از اینکه شما صحبت خود را با نان شیرینی حلقوی یا نه و این که تاریخ انقضای imbues یک فوریت یافت نمی شود و در بسیاری از دیگر برنامه های دوستیابی. شما همچنین می توانید کسب درآمد “لوبیا” که اجازه می دهد تا برای نرم افزار فوق العاده توابع یا خرید آنها را آشکار معرفی برنامه به دوستان خود و یا ورود به سیستم در روزهای متوالی.

این سرویس نیز ارائه می دهد بیشتر خاص اولویت گزینه بنابراین شما می توانید محدود انتخاب به برخی از باورهای مذهبی یا اقوام اگر کسانی که به خصوص برای شما مهم است. شما می توانید بار تا نه عکس و خیلی بیشتر پرکار مشخصات از برخی از برنامه های دیگر. و اگر شما وارد هر icebreakers به مشخصات خود را به برنامه ارسال خواهد شد یکی از آنها را به یک نان شیرینی حلقوی متصل شده اید به عنوان اولین پیام اجازه می دهد برای راحت اتصال فوری. این واقعیت است که اتاق های چت منقضی می شود پس از یک هفته قرار می دهد فشار بر شما برای تبادل شماره تلفن و یا ملاقات در زندگی واقعی و یا فقط بی سر و صدا محو و بدون هر گونه سر و صدا. رابط کاربری آن نیز نسبتا کاربر پسند با عکس های بزرگ و پاک کردن متن.

ظاهر می شود فریب ، اگر چه Coffee Meets Bagel اجازه می دهد تا برای طیف وسیعی از فوق العاده خاص و تنظیمات بیگل آن را می فرستد به شما ممکن است یا ممکن است نه مطابقت با تنظیمات مشخص شده و بیشتر از نه, اگر آنها, آنها خواهد شد در فاصله ای دور. این نرم افزار همچنین می تواند glitchy, اغلب در به روز رسانی و بار بار و گاهی اوقات آن را خسته کننده است که آن را می فرستد به شما تنها یک نان شیرینی حلقوی در روز است. شما می توانید سرعت را کمی با استفاده از “دادن و گرفتن” اما آن را به شما هزینه سنگین 385 لوبیا به مانند کسی که چشم خود را جلب.

با وجود اتمام شیرینی سرعت آهسته و infrequency اتصال با پتانسیل مسابقات را از آن همه بیش از حد آسان به فوق العاده-منفعل در برنامه است که می تواند ارائه آن بی فایده است. اما اگر شما ترجیح می دهید یک کندتر و سپس Coffee Meets Bagel جذاب است.

iOS اندروید

لولا

بار لولا و شما ممکن است فکر می کنم شما به طور تصادفی بوت به آتش زنه. بله لولا به نظر می رسد بسیاری مانند آتش زنه خواهر کوچکتر و با توجه به قدمت زمینه که ممکن است شما را کمی ناراحت کننده است. اما شیرجه کمی عمیق تر و بیشتر وجود دارد تفاوت است. عملکرد عاقلانه آن را بسیار متفاوت و با استفاده از منافع مشترک به جفت با آینده نگر منطبق است. این کار با داشتن شما پاسخ به یک دسته از سوالات از طریق یک آتش زنه-مانند رابط. آیا شما شده است به برلین ؟ کش رفتن به سمت راست. همین حالا بازی کروکت? کش رفتن به سمت چپ. این باعث می شود پاسخ دادن به سوالات به مراتب ساده تر و کمتر وقت گیر نه به ذکر است بیشتر سرگرم کننده است. سوالات خود را ندارد به عنوان نادان به عنوان کسانی که در برخی دیگر از برنامه های آشنایی و به شما احساس بهتری از کسی که بیش از 500 شخصیت از توضیحات.

مردم می توانند پیام شما تنها اگر شما همسان بنابراین وجود دارد هیچ ناخواسته “سلام.” شما بلافاصله می توانید ببینید که چه نوع رابطه مردم به دنبال آن هستند و در حالی که صدا نمی انقلابی آن نشان دهنده این واقعیت است که لولا حمل بیشتر از یک آشنایی انتظار از یک hooking تا انتظار à la آتش زنه. بهترین از همه, پس از مسابقات هستند سرپرستی خود و پاسخ به سوالات آن را کمی سخت تر برای آمدن در سراسر کسی که فقط به دنبال ارسال تصاویر نامناسب — و این یک مزیت بزرگ در کتاب ما.

شما فقط می توانید اضافه کردن عکس خود را از Facebook و یا Instagram هر چند که نوع محدود کردن اگر شما بسیار فعال در هر دو. لولا استفاده می شود بر اساس اطراف Facebook دوستان از دوستان مدل اما از آنجا خود را به فاصله از Facebook, که به معنی آن را بسیار سخت تر برای اجرا از بازی های بالقوه. اما این به این معنی لولا خیلی کمتر منحصر به فرد از آن استفاده می شود. مانند برنامه های دیگر وجود دارد یک نسخه رایگان و مبتنی بر اشتراک نسخه به نام “ترجیح داده است.” این عضویت رایگان است محدود فیلتر و امثال و کاهش توانایی برای دیدن همه کسانی که شما را دوست دارد. پرداخت عضویت آسانسور کسانی که محدودیت ها و هزینه های $9 ماه با کاهش هزینه در هر ماه اگر شما ثبت نام برای سه یا شش ماه.

iOS اندروید

رایا

هنگامی که آن را به قدمت می آید برنامه های رایا خارج از غرفه را از بسته. منحصر به فرد تنها اعضای سایت caters به طور خاص برای کسانی که در صنایع خلاق و آن را به عنوان بسیار برای شبکه به عنوان آن را برای دوستیابی.

اگر شما می خواهید برای پیوستن به رایا آماده به انجام legwork کمی به عنوان این برنامه بسیار منحصر به فرد تر از معمول خود را دوستیابی برنامه. پس از دانلود برنامه شما نیاز به تکمیل یک برنامه و یک ارجاع از عضو فعلی. درخواست خود را خواهد شد و سپس ارزیابی می شود در برخی از الگوریتمی ارزش قبل از اینکه در نهایت ارزیابی توسط ناشناس کمیته. کل فرایند می تواند در هر نقطه از چند هفته از چند ماه و هنگامی که شما تایید وجود یک حق عضویت ماهانه 10 دلار برای یک ماه یا 30 دلار برای شش ماه.

به عنوان شما می خواهم و امیدوارم که پس از حرف بی ربط از پیوستن خود نرم افزار است که به خوبی طراحی شده و بسیار ساده است. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است راه اندازی پروفایل خود را وجود دارد یکی برای آشنایی و یکی برای شبکه. هنگامی که مشخصات خود را فعال است, شما می توانید بررسی از نزدیک سرپرستی دوستیابی چشم انداز و یا دسترسی به حالت. این ویژگی نشان می دهد نقاط مختلف که در آن اعضای دیگر در حال حلق آویز کردن پس از آن حالت عالی برای ترویج چهره به چهره شبکه. با تشکر از برنامه دقیق روش و کد دقیق از رفتار شما می خواهید پیدا کردن رایا اعضای تمایل به بیشتر احترام از دیگران است. آنها همچنین سرمایه گذاری بیشتر در برنامه کلی به این معنی که آنها به احتمال زیاد برای دیدار با اعضای دیگر در فرد است.

بنابراین رایا ارزش همه مشکل ؟ که یک تماس شما نیاز به ایجاد خود را, اما اگر به بررسی در فروشگاه App در حال به باور جواب این است: بله. به طور کلی رایا به نظر می رسد مانند یک برنامه خوب برای کسانی که جدی در مورد پیدا کردن شرکای همفکر و یا دوستان اما آن را آسان به احساس چپ کردن در هوای سرد اگر شما قادر به دریافت یک ارجاع. نیز وجود دارد برخی از آشکار پلت فرم تعصب بیش از حد به عنوان وجود دارد بدون نسخه اندروید است.

iOS

بازی

وجود دارد هیچ راه ما می تواند بحث در مورد بهترین نرم افزار دوستیابی بدون ذکر پدربزرگ از همه آنها را. مسابقه در بالای این بازی آشنایی قبل از آشنایی برنامه Tinder وجود داشته و تجربه خود را نشان می دهد. ثبت نام ساده است اما می تواند زمان کمی است. ثبت نام شامل ورود اطلاعات خود را پاسخ به چند سوال در مورد تنظیمات خود را و اضافه کردن یک زن و شوهر از عکس های. Facebook ثبت نام مورد نیاز نیست یا خوشبختانه.

مطابقت با نسخه معاشقه است کسی ارسال یک “چشمک” و شما می توانید جستجو از طریق مطابقت با پایگاه داده برای پیدا کردن “winkable” مردم است. این سرویس همچنین شما را با ارائه روزانه شخصی مسابقات که منافع خود را در نظر میگیرد. نیز وجود دارد یک شخصی دوستیابی “مربی” است که می فرستد به توصیه های افرادی که مطابقت با خواسته های خود را. بازی رابط کاربری نیز بسیار شیک و مینیمالیستی, اما آن را به عنوان آسان برای استفاده به عنوان می گویند آتش زنه. آن را با استفاده از مجموعه ای از زبانه ها که اجرا در امتداد بالای صفحه نمایش (“مسابقات” “جستجو” “بازدید من” و “میکسر”) که شکستن سرویس توابع مختلف است. آن را نه بیش از حد پیچیده برنامه است اما آن را به یک چند دقیقه برای دریافت استفاده می شود.

اما به بسیاری از بازی شما در حال رفتن به نیاز به یک اشتراک که می تواند کمی گران — ارزان ترین گزینه در حال حاضر در دسترس شما 24 دلار در ماه برای 12 ماه. اگر شما نمی خواهید به ثبت نام برای یک سال به خوبی آن را هزینه $32 یک ماه برای سه ماه یا $27 ماه برای شش ماه به جای. ارزشش را دارد ؟ حق بیمه اشتراک می کند و اجازه می دهد تا شما را به ببینید که چه کسی به تازگی نگاه و مشخصات خود را که خود را دوست داشت تصاویر, اگر چه, و شامل یک میزبان از ویژگی های دیگر.

iOS اندروید

سرهم بندی کردن

سرهم بندی کردن به نظر می رسد ترسناک شبیه به آتش زنه اما توابع یک ذره متفاوت است. بزرگ گرفتن با سرهم بندی کردن این است که وقتی در مقابل جنس بازی زن باید پیام آن مرد اول است و او 24 ساعت به انجام این کار. بچه ها لازم نیست که به همان اندازه قدرت, اما آنها می تواند گسترش مسابقات از 24 ساعت اگر آنها واقعا به امید شنیدن از یک زن خاص. خانم ها می تواند به همان چیزی که اگر آنها می خواهم به چت با یک بازی اما نه به حال زمان در طول روز است. برای هم جنس بازی یا فرد می تواند آغاز گفتگو برای اولین بار.

این یک سیستم است که ترویج یک رویکرد فعال اما نه به اندازه کافی تنبیه. 24 ساعته محدودیت زمانی برای اتصال با کسی که می افزاید: فقط به اندازه کافی فشار به گفتن “سلام” پس از مسابقات نمی پژمرده شدن و دریافت خورند به عرشه. و اگر شما به طور تصادفی nixed کسی ؟ فقط گوشی خود را تکان برای خنثیسازی سرکش خود و ضربه تند وشدید زدن.

پروفایل مختصر و تنظیمات در حال مقایسه کردن با آتش زنه اما کشیدن اجازه می دهد تا شما را به حرکت را از طریق عکس های اضافی به جای فوق العاده میل کسی. این به این معنی است که فقط به خاطر اینکه کسی منقبض انگشت شست خود را بر روی عکس خود را, شما نمی خواهد که برای دیدن پروفایل خود را برای اولین بار در هر زمان شما برای باز کردن برنامه حتی اگر شما کش رفتن به سمت چپ در مشخصات خود را در هر زمان.

سرهم بندی کردن نیز چک جعبه برای قابلیت استفاده رابط کاربری نرم و صاف و آسان مشخصات راه اندازی. همچنین نسبتا ballsy حرکت از طراحی یک برنامه دوستیابی که در آن زنان را از رانندگی صندلی قطعا می پردازد. این تنها برنامه است که به سادگی و برجسته است که آن را ممنوع مستهجن نیاز کاربران خود را به احترام یک دیگر و یک کد رفتاری در جای خود به طور خاص به آن را امن و دوستانه.

اگر شما یک زن هستید و شما از آنها بدم میاید به عنوان اولین فرد برای شروع یک گفتگو و سپس سرهم بندی کردن قطعا برای شما نیست. پروفایل ها نیز بسیار کوتاه متشکل از یک مختصر blurb و شش عکس یا کمتر. این می تواند آن را سخت برای ارزیابی اینکه آیا یا نه شما علاقه مند هستید کسی حتی در سطحی ترین سطح. زیرا سرهم بندی کردن مکان تعهد در زن به آغاز گفتگو ما در بر داشت که آن را می تواند جذب بیشتر منفعل جمعیت از دیگر برنامه های دوستیابی. اگر شما یک زن که می داند آنچه او می خواهد و نمی ترسم به آن را دریافت سرهم بندی کردن است که ارزش یک شات.

iOS اندروید

Happn

چگونه اغلب شما عبور مسیرهای با عشق از زندگی خود را قبل از شما در واقع آنها را ملاقات? شاید شما لبخند له خود را هر روز زمانی که شما قهوه صبح خود را, اما شما هرگز ساخته شده است تا شجاعت به صحبت کنید ؟ اگر Happn می تواند برای شما. این برنامه آشنایی که نشان می دهد پروفایل دیگر تک آهنگ و مشخص می کند در آخرین محل و زمانی که شما در نزدیکی هر یک از دیگر. همه خود را آینده نگر مسابقات افرادی هستند که شما در عبور از مسیرهای با, بنابراین شما همیشه شروع با چیزی مشترک.

شما می توانید مانند مردم مخفیانه و آنها را پیدا کند مگر اینکه آنها شما را دوست دارم بیش از حد. اگر شما راحت بودن جسورانه شما می توانید این جذابیت را به اجازه دهید آنها را می دانم که شما علاقه مند است. اما فریبندگی هزینه سکه های که شما را مجبور به خرید با پول نقد واقعی از طریق در برنامه خرید. هنگامی که شما یک بازی که Happn تماس له — شما می توانید شروع به چت با هر یک از دیگر.

آن را بسیار سریع و آسان به راه اندازی و استفاده کنید. مشخصات خلقت کاملا استاندارد است. شما اضافه کردن عکس ها, سن, حرفه, و, منافع, و شما همچنین می توانید مشخص کنید که چه دوست دارید انجام چه که در نظر گرفتن یک پیاده روی در پارک با دیدن یک فیلم و یا رفتن برای یک نوشیدنی. Happn همچنین دارای برخی از یکپارچگی بسیار خوب — شما می توانید با استفاده از Facebook به راه اندازی مشخصات خود را قلاب خود را Instagram حساب به طور خودکار اضافه کردن عکس و اضافه کردن Spotify در برای دیدن اگر شما سلیقه موسیقی چین با مسابقات.

Happn با استفاده از قابلیت GPS در گوشی خود را برای ردیابی حرکات خود را. اگر شما بوده ام در 800 متر بازی بالقوه و سپس شما مشخصات خود را. به همین دلیل آن را با این نسخهها کار بهترین برای ساکنان شهرستان. مردم نمی توانند با شما تماس مگر اینکه شما ضربه بزنید قلب در مشخصات خود را. Happn هرگز نمایش موقعیت خود را به کاربران دیگر در زمان واقعی و شما همچنین می توانید بلوک کاربران اگر شما وسیله نگرانی.

iOS اندروید

مقدار زیادی از ماهی

مقدار زیادی از ماهی (POF) یکی از قدیمی ترین خدمات دوستیابی در خارج وجود دارد, و آن را قطعا بزرگترین, پس از ضربه زدن به 90 میلیون کاربر در ماه مه سال 2017. با این که بسیاری از کاربران شما بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن بازی سریعتر. مقدار زیادی از ماهی خود را دوست دارد به نقطه ای که گفته که کاربران 2.7 برابر بیشتر احتمال دارد به همسان در 24 ساعت اول.

این نوع از عظیم زیر یک نقطه فروش را در خود دارد اما مقدار زیادی از ماهی بیشتر برای رفتن آن از اندازه خالص. در آن طول می کشد چیزهایی است که با این نسخهها کار برای برنامه های دیگر و شامل آن خود اضافه کرد Tinder کشیدن مکانیک و Happn-سبک توانایی برای دیدن مسابقات از نزدیک به شما. آن را نشانی از خود کمی تاب در فرمول — POF را “جرقه” سیستم اجازه می دهد تا کاربران به قول هر بخشی از بازی خود را در مشخصات بنابراین icebreakers بسیار ساده تر زمانی که شما می توانید ببینید چه پیام مرجع.

بسیار شبیه به دیگر برنامه های آشنایی POF شما یک آزمایش شیمی از خود دوست داشتن و دوست نداشتن و این آزمونها شما در مورد خود را می خواهد و نیازهای خود را از یک رابطه, بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که شما به احتمال زیاد به همسان با افرادی که به دنبال نتایج مشابه به خود را. بهترین بخش ؟ آن را به طور کامل رایگان نیست و هزینه ای برای پیام و یا فهرست خود را منطبق است. که باعث می شود آن را ایده آل برنامه برای دانلود اگر شما در بازار اما نه به طور فعال در جستجوی عشق. و اگر شما در حال بیرون رفتن از راه خود را برای پیدا کردن کسی که مقدار زیادی از ماهی ها ممکن است کامل خود را گرفتن. اما ثبت نام فرایند بسیار طولانی و طرح است و نه رنج آوری در تلفن همراه.

iOS اندروید

لیگ

به دنبال که آیوی لیگ گراد که با این نسخهها کار در امور مالی ؟ خوب لیگ ممکن است کامل برنامه دوستیابی برای شما. آن لوایح خود را به عنوان یک سرویس دوستیابی برای بلند پروازانه و تحصیلکرده جمعیت.

مانند Raya, پیوستن به لیگ می توانید با کمی تلاش. شما نیاز به راه اندازی یک پروفایل و اجازه می دهد که برنامه برای دسترسی به Facebook و LinkedIn حساب. لیگ با استفاده از این شبکه ها به منظور بررسی اطلاعات خود را (و مطمئن شوید که شما و همکاران خود را نمی بینم حساب). بعد از تکمیل درخواست خود لیگ را بررسی واجد شرایط بودن شما و شما خواهد شد یا پذیرفته شود در نقطه (نادر) رد (مشترک) یا waitlisted. اگر waitlisted می توانید آن را ساعت به چند ماه تبدیل به یک کامل عضو.

هنگامی که شما کامل عضو لیگ, سرگرم کننده آغاز می شود. در حالی که وجود دارد این است که یک گزینه بیشتر کاربران برای انتخاب کردن پرداخت گزینه عضویت در 99 دلار در ماه یا 350 دلار در سال است. به عنوان یک عضو پرداخت می شود, شما دریافت خواهید کرد تا به هفت چشم انداز هر روز در طول یک ساعت یک مبارک; شیر قلب را فشار دهید اگر شما مانند چشم انداز و یا X اگر شما می خواهید به حرکت می کند. اگر شما مطابقت با یکی دیگر از اعضای شما باید 21 روز برای تماس با هر یک از دیگر. اگر شما به طور مداوم موفق به تماس و یا پاسخ به کاربران شما تلقی خواهد شد “پوسته” با این لیگ و این ممکن است ارسال کمتر چشم انداز راه خود را در آینده است.

لیگ است که قطعا نمی تواند همه فنجان چای. اگر شما نوع از کسی که مکان های زیادی وزن در یک شریک بالقوه حرفه ای و آموزشی پس زمینه, شما ممکن است بخواهید به لیگ یک شانس — و این مخاطب است که قطعا منصرف بالا هزینه عضویت. اگر شما به عنوان ضربه زننده شما ممکن است بخواهید به جست و خیز لیگ و به یکی از ما دیگر مورد علاقه نرم افزار دوستیابی یک شات.

iOS اندروید

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im