بهترین کامپیوتر عینک برای کمک به کاهش فشار چشم

تقریبا همه ما با استفاده از کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه روزانه اما چند آگاه هستند که چگونه بسیاری از ساعت های ما در واقع صرف خیره در این صفحه نمایش ال سی دی در تمام طول روز و چه عوارض جانبی این می تواند داشته باشد. خشکی چشم و سردرد و فشار به چشم فقط چند علائم بیش از حد قرار گرفتن در معرض شرایط سخت آبی و نور سفید است که ما PC به گوشی و صفحه نمایش تبلت منتشر می کنند و اگر شما تا کنون در بر داشت خود را مالش چشم خود را پس از بیش از حد صفحه نمایش و سپس آن را ممکن است یک ایده خوب برای سرمایه گذاری در یک جفت از نور-مسدود کردن کامپیوتر خواندن ،

خبر خوب این است که شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول برای به دست آوردن یک جفت مناسب و معقول. در زیر ما گرد یک انتخاب خوب از کامپیوتر بهترین عینک خواندن شما می توانید نمره آنلاین در حال حاضر با بسیاری از ما میدارد که کاملا ارزان — هر چند اگر شما نوع که دوست دارد به “خرید بهترین و تنها گریه یک بار” ما باید چند high-end میدارد برای شما بیش از حد. همچنین اگر شما به دنبال برای نفس کشیدن زندگی جدید به یک جفت پس از اتمام ما راهنمای سریع در چگونه برای حذف خراش از عینک است.

بهترین کامپیوتر عینک مطالعه

Warby Parker نور آبی-فیلتر عینک— $145

warby parker computer reading glasses

اگر شما ترجیح می دهند به زندگی در دامان لوکس سپس Warby Parker ارائه می دهد حق بیمه های سفارشی ساخته شده برای هر شکل صورت از عینک مطالعه به سایه که محافظت چشمان شما از اشعه های خورشید را. نام تجاری یک تعداد شیک و خوبی ساخته شده قاب و شما می توانید سفارشی کردن لنز به مشخصات خود را هنگامی که شما سفارش از جمله گزینه برای لنزهای پلی کربنات که فیلتر سخت آبی نور از LED و LCD نمایش می دهد.

قیمت Warby Parker, عینک, شروع در $95 با نور آبی-مسدود کردن لنز گزینه بودن 50 $add-on به معنی شما می توانید نمره این بالا پایان کامپیوتر عینک برای $145. کمی گران می شود, مطمئن, اما اگر شما می خواهید بهترین و سپس Warby Parker است یک گزینه خوب برای یک جفت است که شما نگاه بزرگ و احتمالا یک عمر گذشته.

Swanwick Swannies blue light blocking computer glasses

“Swannies” بسیار محبوب و بسیار مقرون به صرفه نور آبی-مسدود کردن کامپیوتر است که در دسترس هستند در یک طیف گسترده ای از سبک. یک چیز منحصر به فرد در مورد Swanwick این عینک این است که آن را ارائه می دهد مدل های مختلف برای روز و شب و حتی برای استفاده در فضای باز با نور-لنز رنگی برای استفاده در روز و تیره رنگ کهربا لنز برای تهاجمی تر نور مسدود کردن زمانی که شما می خواهید برای باد کردن در شب.

Swannies در دسترس هستند در یک انتخاب خوب از سبک و در محدوده قیمت از اطراف 59 دلار به $139. فریم های کوچکتر ساخته شده برای کودکان و نوجوانان نیز در دسترس هستند با شروع در $39.

best computer glasses - GlassesUSA - Revel O'Sullivan frames

GlassesUSA نمی کند در واقع خود را از خود نور آبی-مسدود کردن کامپیوتر; به جای این خرده فروش ارائه می دهد انتخاب عظیمی از عینک از مارک های شناخته شده مانند Ray-Ban, در میان بسیاری دیگر. همچنین باعث می شود GlassesUSA ایستادگی کردن از ما دیگر میدارد که تعداد مطلق از لنز گزینه های در دسترس برای شما: این سفارشی لنز بسته شامل لنز, خواندن, لنز, انتقال, لنز, و بیشتر است, بنابراین شما باید یک تن از customizability اینجا.

فریم های موجود با نور فیلتر لنز شروع در $38 با این لنز بودن $19 add-on (آوردن ارزان ترین جفت ارز به $57). اما GlassesUSA در حال حاضر ارائه تخفیف 70 ٪ از لنز خود را بسته و با پرداخت کد TRENDSBLUEاجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در یک تکه از تغییر.

Best computer glasses - Ambr Eyewear

یکی دیگر از بسیار شیک گزینه و یک کمی ارزان تر از Warby Parker ارائه شده است Ambr عینک. این جذاب اما انجام نگرفته و طرح ویژگی های همه چیز از کلاسیک پلاستیکی Wayfarer-شیشه به فلز دور و هوانورد-سبک فریم که همه از ویژگی های روشن (نه رنگی) لنز است که فیلتر کردن سخت آبی رنگ نور است.

با شروع در $62 ، Ambr عینک کامپیوتر عینک قطعا کمی گرانتر از بسیاری از ما دیگر میدارد اما هنوز هم قابل ملاحظه ای مقرون به صرفه تر از بالا پایان ارائه از برندهای مشابه.

خرید در حال حاضر

Truvision ضد بازتاب کامپیوتر عینک مطالعه (2 بسته) — $30

Truvision computer reading glasses

اگر شما به دنبال برای گرفتن یک جفت از عینک مطالعه برای کامپیوتر, چرا یک دوم مجموعه به عنوان یک فراغت ؟ که راه شما می توانید یک جفت برای هر یک از شما بیشتر استفاده می شود صفحه نمایش بدون نیاز به یاد داشته باشید برای انجام یک جفت عقب و جلو.

این Truvision خوانندگان ممکن است تجویز اما پوشش های ضد بازتاب و آبی-لنز های رنگی به شما کمک خواهد کرد فیلتر کردن نور آبی و جلوگیری از سندرم بینایی کامپیوتر بدون نیاز به رفتن به یک دکتر چشم. اگر شما در حال حاضر مبتلا به پیر چشمی این کامپیوتر خواندن عینک همچنین می تواند با تاری دید ناشی از بیش از حد صفحه نمایش زمان است. اگر شما مطمئن نیستید که آیا شما در واقع تجربه کامپیوتر فشار چشم یا نه شما باید خودتان را یک معاینه چشم برای دیدن آنچه که شما ممکن است به خوبی نیاز به نسخه پزشک.

شما می توانید انتخاب کنید تا دو جفت فقط برای $30 در آمازون و انتخاب کنید تا یک پارچه تمیز و یا دو در حالی که شما در آن هستید.

J+S Vision نور آبی سپر کامپیوتر عینک مطالعه — 25 دلار

J+S Vision نشانی از یک کار بزرگ از ایجاد با کیفیت بالا عینک خواندن بدون به خطر انداختن ، هر چند این عینک همان اندک زرد رنگ شما می خواهم انتظار چشم خود را دریافت نمی چیره رنگ. آنها نیز بسیار راحت برای پوشیدن دارم به طوری نمی شود شگفت زده اگر شما به طور کامل فراموش نکنید که شما باید آنها را در صورت خود را.

اگر شما به دنبال یک جفت از عینک مطالعه برای صفحه نمایش کامپیوتر خود را که نمی خواهد به شما هزینه یک دست و پا شما می توانید انتخاب کنید تا این J+S عینک از آمازون فقط برای $25.

CessBlu خواندن عینک برای کامپیوتر — $14

computer glasses

این جفت از صفحه نمایش خواندن عینک با لنز ضد تابش خیره کننده پوشش زرد رنگ و تنها مقدار مناسبی از رنگ. در حالی که بسیاری از عینک مطالعه از این نوع به شما در پیدا کردن آنلاین خواهد بود همان نه همه آنها را نگاه خوب زمانی که شما آنها را می پوشند. هر شیک خواننده می داند که خواندن راحت با سند چشم انداز است که همیشه مهم است.

شما می توانید انتخاب کنید تا این غیر تجویزی خوانندگان از آمازون برای $14 یا نگاهی به این فلیکس خاکستری عینک برای حتی بیشتر خود نمایی می کنند.

اشعه گاما اپتیک عینک کامپیوتر — $18

anti-reflective lenses

این زرد رنگی عینک خواندن نه تنها با همه چیز شما نیاز به محافظت از خود را از دستگاه های دیجیتال آنها نیز از ویژگی های ارگونومیک حافظه انعطاف پذیری قاب. شما می توانید بین سطوح مختلف از لنز بزرگنمایی بسته به آنچه شما نیاز به مبارزه با نور آبی خاص مشکلات بینایی و خستگی چشم. زرد پوشش بر روی هر لنز محافظت از چشم ها ارائه برای خواندن راحت تر بر روی کامپیوتر. اگر شما کسی که مقدار زیادی از خواندن خود را آنلاین با نام مستعار “کامپیوتر خوان” این عینک مطالعه هستند یک راه عالی برای جلوگیری از گرفتن بیش از حد خسته.

شما می توانید انتخاب کنید تا این ضد خستگی بیش از حد عینک فقط برای $18 در آمازون, بنابراین آن را نمی خواهد فشار کیف پول خود را بیش از حد بد است. زرد رنگ شما را نگاه عالی شک نیست که برای یک ثانیه.

Eyekepper, قدیمی, آماده خواندن عینک — 10 دلار

Vintage Glasses

این فهرست عینک با تمام اشعه ماوراء بنفش حساسیت به نور و نور آبی حفاظت از شما می خواهم انتظار از هر جفت استاندارد کامپیوتری ، آنها نیز شبیه آنها مستقیما از 1970s. خوش شانس برای شما, ’70s کاملا در سبک. با سطوح مختلف از بزرگنمایی این عینک برای خواندن در کامپیوتر, خواندن بر روی تلفن ما و برای فقط در مورد هر نوع دیگر از خواننده های خارج وجود دارد وجود دارد.

شما می توانید انتخاب کنید تا این فهرست ضد تابش خیره کننده برای به عنوان کم به عنوان $10 در آمازون فقط مطمئن شوید که شما چک بزرگنمایی روی آنها را قبل از شما انجام دهد.

اعتماد اپتیک بازی های ویدئویی عینک — $18

Gaming Glasses

بسیاری از این شرکت عینک تمایل به تمرکز بر مضر نور آبی ساطع شده از کامپیوتر به طوری که آن را آسان به را فراموش کرده ام که هر صفحه نمایش LED می تواند باعث فشار چشم و تاری دید. این بازی عینک محافظت چشم خود را در آن به ظاهر بی پایان جلسات انجمن. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خواندن اگر شما خودتان را در مقابل صفحه کامپیوتر در تلاش برای خواندن یک مقاله است.

شما می توانید انتخاب کنید تا این gaming عالی برای تنها $18 با این پیشنهاد و بدانید که هر یک از چشم ها محافظت می شود در حالی که شما بازی.

CessBlu قاب فلزی کامپیوتر عینک مطالعه — $13

Reading Glasses

اگر شما یک خواننده مشتاق شما احتمالا به دنبال چیزی است که شما کمک می کند تا نگاه بخشی. تا حدی عینک فریم فلزی نازک تر در این مجموعه خاص از کامپیوتر خواندن عینک مناسب برای حفاظت مناسب در برابر دیجیتال فشار چشم. به علاوه آنها به شما نگاه مثل شما یک متخصص متخصص انجام همه چیز. کوتاه از داشتن یک عینک یک چشمی و یا یک عینک با پوشیدن این برای انجام تمام خود را به خواندن یکی از بهترین راه به نگاه مانند شما می دانید آنچه شما در مورد.

شما می توانید انتخاب کنید تا این کامپیوتر عینک برای فقط 13 دلار در آمازون است.

Cyxus ضد آبی کامپیوتر — 20 دلار

در حالی که این Cyxus عینک کامپیوتر ممکن است به نظر می رسد درست مثل هر یک از دیگران در این لیست وجود دارد یک تفاوت اساسی — گارانتی مادام العمر. بدیهی است که شما نمی توانید به طور تصادفی بر روی آنها نشسته و آنها را به انتظار خود را تعمیر عینک به صورت رایگان, اما آنها به شما کمک کند با هر گونه آسیب است که انسان ساخته شده است. اگر شما به دنبال برای برخی از عینک مطالعه با بازگشت مناسب سیاست این مشخصات برای شما.

شما می توانید انتخاب کنید تا Cyxus نور آبی عینک برای قیمت 20 دلار در آمازون است. شما نمی توانید فقط تصور نشستن در مقابل یک کامپیوتر با این دور عینک?

Readers.com کامپیوتر عینک مطالعه — شروع در $16

از آنجا که بسیاری از این نور آبی مسدود کردن عینک بسیار انجام همان چیزی که برای کاربران کامپیوتر واقعی مبارزه است که پیدا کردن یک سبک است که مناسب پوشنده لباس است. Readers.com دارای یک انتخاب بزرگ از چند کاملا بزرگ و مترقی لنز را انتخاب کنید — همه در یک قیمت معقول است. در بالا از آن هر مجموعه ای از خواندن عینک دارای رنگ های متعدد و سبک را انتخاب کنید بنابراین شما باید قادر به پیدا کردن دقیقا آنچه شما می خواهید. هیچ یک از این گزینه خواندن هستند تجویز عینک ،

red glasses

نمی بینم هر چیزی دوست دارید ؟ که احتمالا دلیل این که شما نیاز به خودتان برخی از این خوان عینک به شما کمک کند.

در تمام جدیت هر چند اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر شما را با یک نگاه به این عینک از 39 دلار ، آن را به یک انتخاب گسترده ای از لنز روشن فریم و سبک برای شما به فهرست تمام فقط برای $39.

خرید در حال حاضر

به دنبال بهترین تکنولوژی معاملات? پیدا کردن لپ تاپ, تخفیف, مک بوک, معاملات Chromebook معاملات و بیشتر از ما سرپرستی معاملات صفحه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>