بهترین ارزان QLED تلویزیون معاملات برای ماه ژوئیه سال 2020: سامسونگ و Vizio

نه همه QLED تلویزیون ثروت کوچک هزینه. تخفیف بن اغلب swarming با باید QLED 4K تلویزیون های سامسونگ مثل Q60R و Vizio M-Series و حتی تلویزیون های 8K. گرفتن ؟ شما باید بدانید که به کجا نگاه به آنها را پیدا کنید. که در آن روندهای دیجیتال در می آید: ما گرد کرده ام تا بهترین QLED تلویزیون معاملات در دسترس در حال حاضر با برجسته بودن 55 اینچ سامسونگ Q60R QLED تلویزیون 4K برای تنها $650 به پایین عظیم 250 دلار از معمول $900.

خرید در بودجه ؟ سر را به انتخاب ما را از بهترین تلویزیون 4K می پردازد که در آن قیمت گذاری شروع می شود در بیشتر از متوسط 250 دلار برای 43 اینچ ال ای دی 4K TV. دلیلش این است که تلویزیون در اینجا برجسته در QLED تلویزیون souped تا تلویزیون های LED که در قرعه کشی جزئیات غنی تر و دقیق تر رنگ از صحنه در دست است. این طعم به دست آورد هر چند جذاب برای کسانی که پس از بیش از آنچه یک تلویزیون ارائه کرده اما آنچه در بالا از خط OLED تلویزیون به ارمغان می آورد به جدول.

امروز بهترین QLED تلویزیون معاملات

  • 49-اینچ, سامسونگ Q60R QLED 4K TV600 دلاربود $700
  • 55 اینچ سامسونگ Q60R QLED 4K TV650 دلارشد 900 دلار
  • 65 اینچ سامسونگ Q60R QLED 4K TV950 دلارشد 1000 دلار
  • 65 اینچی Vizio سری P QLED 4K TV$1000بود $1100
  • 75 اینچ سامسونگ Q60R QLED 4K TV1500 دلارشد 1700 دلار
  • 75 اینچی Vizio سری P QLED 4K TV1650 دلارشد 1700 دلار

چگونه به انتخاب یک تلویزیون QLED

اندازه. این اولین توقف در هنگام انتخاب هر یک تلویزیون جدید. اندازه گیری فضای موجود در این منطقه آن را به اقامت و سپس نوشتن شکل (ما نمی خواهیم به اشتباه در اینجا). بعد, توجه داشته باشید که اندازه صفحه نمایش برابر است با طول تلویزیون خود را. شما نیاز به مشورت ابعاد برای این اندازه گیری است که ما را به مرحله بعدی: جمع آوری یک تعداد انگشت شماری از QLED تلویزیون است که می توانید این ترفند را انجام دهد سپس به بررسی ابعاد خود.

یک زن و شوهر است که مناسب است ؟ بیایید شروع به تونل در یکی که به بهترین وجه به شما مناسب. به دلیل وجود دو مارک های اصلی است که QLED تلویزیون این نباید بیش از حد دشوار است. اگر آن را خارج از جعبه جریان شما پس از هستی و پول نقد تنگ است برای انتخاب یک Vizio. به جای یک تلویزیون که محدود به آزمون زمان ایستاده? انتخاب سامسونگ. پس از همه, آن را نمی امن آن به عنوان بزرگترین تولید کننده تلویزیون توسط تان شدیدا از شیب.

بیشتر تلویزیون ها:

به روشنی این معنا نیست که سامسونگ QLED تلویزیون نمی تواند جریان محتوا به بوت. آنها مسلح با آخرین نسخه از آن Tizen سیستم عامل های هوشمند نرم افزار ارائه می دهد که با یک کلیک دسترسی به همه از بالا, جریان, خدمات مانند آمازون نخست تصویری و Netflix بکشد — و آن را محدود به بیش از به اندازه کافی به طور متوسط برای بیننده. اما اگر شما بیشتر تو رفتگی در دیوار مشاهده عادات Vizio با آن ساخته شده است در Chromecast ممکن است انتخاب بهتر.

اما مگر اینکه شما در حال خرید در بودجه سخت ما تقریبا همیشه توصیه می رفتن با سامسونگ. آن خالق QLED و این مجوز به نام به دیگر تولید کنندگان که مایل به اتخاذ آن پس از آن می داند که یک چیز یا دو مورد آنها را ساخت. تنها تفاوت این است که شما توان پرداخت حق بیمه به سامسونگ — Vizio را در مدل در نظر گرفته شده مقرون به صرفه تر جایگزین. به علاوه 30 $Roku را به راحتی از پل جریان شکاف.

پاره بین سامسونگ مدل? در اینجا چگونه آنها را با هم مقایسه روی کاغذ:

سامسونگ Q60R سامسونگ Q70R سامسونگ Q80R سامسونگ Q90R
نور پس زمینه Edge-lit Full-Array Full-Array Full-Array
نور مناطق 48 96 480
نرخ تجدید 120پیامبر (بومی) 120پیامبر (بومی) 120پیامبر (بومی) 120پیامبر (بومی)
پورت HDMI 4 4 4 4
نرم افزار هوشمند بله بله بله بله
س Ultra Wide Angle هیچ هیچ بله بله
4K Upscaler UHD موتور UHD موتور UHD موتور UHD موتور

گذشته از طراحی و آشکار تفاوت قابل توجه ترین تمایز این است که Q60R دارای یک لبه روشن نور پس زمینه پس از آن کاملا نمی تواند رسیدن به همان کنتراست سطوح به عنوان سه تن دیگر — پس از آن را ندارد جزئیات پاپ کاملا به عنوان به خوبی. اما دوباره آن را در لیگ های مختلف به یک استاندارد تلویزیون. سه تن دیگر از همه آنچه شناخته شده به عنوان یک آرایه نور پس زمینه است که می تواند خاموش کردن بخش های منحصر به فرد از صفحه نمایش برای رسیدن به یک سطح سیاه و سفید تیره تر.

آنچه که مجموعه آنها را جدا از یکدیگر است که تعدادی از کاهنده مناطق هر مدل است. این Q70R در مجموع از 48 در مقابل 96 در Q80R و 480 در Q90R. همه این به این معنی است Q90R می توانید خاموش کردن بخش های کوچکتر از صفحه نمایش برای تولید بیشتر و دقیق کنتراست. آن را در این سطح است که تفاوت را واقعا تنها ماده به جان سخت فیلم علاقمندان است. به طور متوسط برای بیننده به دنبال به ادویه تا خود را مشاهده Q60R موظف است برای تحت تاثیر قرار دادن.

کسانی که پس از بهترین تجربه سامسونگ ارائه خواهد شد که سرنوشت خود تصمیم گرفت بودجه — حتی در فروش وجود دارد قابل توجه فاصله بین Q70R, Q80R و Q90R.

در حال QLED تلویزیون بهتر از OLED تلویزیون?

در تلویزیون های OLED بهتر از QLED تلویزیون. چرا ؟ زیرا آنها دارای زاویه دید بهتری می تواند رسیدن به یک مطلب ابسیدین-مانند سطح سیاه و سفید و مصرف مقدار زیادی قدرت کمتر. آنها همچنین دارای یک زمان پاسخ سریعتر کمتر input lag و بالاتر نرخ تجدید. اما این بهترین در کلاس مشاهده نمی آیند نیست ارزان, است که چرا کسانی که لزوما نیاز به بهترین تجربه است که پول می توانید خرید (یا می توانید آن را ندارند) برای انتخاب بهترین دوم: یک QLED تلویزیون.

در دنیای واقعی هر چند کمی وجود دارد بین آنها است. مگر شما تا به حال یک تلویزیون OLED و یک QLED تلویزیون در همان اتاق شما حتی نمی خواهد می دانم آنچه شما از دست رفته. واقعیت این است که اگر شما اجرا از آسیاب تلویزیون نیست برش آن را ندارد و شما به دنبال برای نفس کشیدن هوای تازه زندگی خود را به سرگرمی راه اندازی یک QLED تلویزیون یک راه فوق العاده برای رفتن به: رنگ غنی تر و دقیق تر جزئیات حتی بدون HDR, است, به یاد ماندنی شده است.

فراموش QLED تلویزیون باید HDR?

بله همه QLED تلویزیون باید HDR. به یاد داشته باشید: آنها طراحی شده اند به نمایندگی از برخی از بهترین تولید کنندگان سخت افزار برای ارائه, بنابراین آن را نمی خواهد حس را اگر آنها نبودند مجهز با آخرین نرم افزار بیش از حد. پس از همه, آن HDR است که تساوی جزئیات غنی تر و دقیق تر رنگ از صحنه در به دست آوردن تصویر به زندگی است. سامسونگ اختراع خود را فرمت HDR برای انجام این کار: HDR10 که بعدها موفق شد با HDR10+ — آخرین نسخه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de