بهترین ارزان OLED TV معاملات برای ماه ژوئن 2020: ال جی و سونی

به دنبال ارزان OLED TV deals ما به دنبال فروش باید مدل از امثال ال جی و سونی و ارسال آنها را به تیم ما از داوران متخصص که از هم جدا شده گندم از کاه. آنچه که ما در حال چپ با مجموعه ای از بهترین تلویزیون OLED معاملات در تمام زمین — اگر شما پیدا کردن یک تلویزیون در اینجا شما می توانید مطمئن باشید آن را مستحق خود را سخت به دست آورده پول نقد.

فقط نگه داشتن در ذهن است که حتی ارزان ترین تلویزیون OLED نیست دقیقا ارزان. اینها high-end تلویزیون طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به کسانی که مایل خانه بهترین تجربه مشاهده پول می توانید خرید. اگر شما در حال خرید در بودجه و یا احساس می کنید بیشتر در خانه با چیزی کمی بیشتر از حالت عادیبه ما مجموعه ای از بهترین تلویزیون 4K می پردازد که در آن قیمت گذاری شروع می شود در $300.

امروز بهترین OLED TV deals

  • 55 اینچ ال جی C9 OLED 4K TV1500 دلارشد 2000 دلار
  • 55 اینچ سونی A8G OLED 4K TV$1500بود $1800
  • 65-inch LG B9 OLED 4K TV$1900بود $2300
  • 65 اینچ سونی A8G OLED 4K TV$2000بود $2800
  • 65-inch LG C9 OLED 4K TV2200 دلارشد 3000 دلار
  • 65 اینچ سونی A9G OLED 4K TV$3300بود $3500

چگونه به انتخاب یک تلویزیون OLED

شروع با اندازه. چقدر فضا در دسترس است در اتاق ؟ 50 اینچ? 60 اینچ? 75 اینچ? خط ناخوانا آن را به طوری که شما فراموش نکنید. نگه داشتن در ذهن است که اندازه صفحه نمایش است نه معادل چگونه گسترده تلویزیون است. این اندازه گیری گرفته شده است از گوشه ای به گوشه ای و تنها حساب برای صفحه نمایش. بنابراین همیشه مشورت واقعی ابعاد (عرض و ارتفاع و عمق) برای دیدن اگر آن را مناسب است.

در حال حاضر شما در حال مسلح با این اطلاعات حیاتی گام بعدی این است که برای شروع جستجوی خود را. وقتی که می آید به تلویزیون های OLED وجود دارد که دو بازیکن اصلی: ال جی و سونی. وجود ندارد یک تفاوت بزرگ بین آنها را در صفحه نمایش بخش اما سونی نرم افزار و پردازش تصویر به مراتب برتر با آخرین OLED TV گرفتن خانه تاج برای بهترین تلویزیون در قفسه در حال حاضر.

بیشتر تلویزیون

واقعیت این است که هر چند که هر OLED TV is a massive گام از به طور منظم LED TV, بنابراین توصیه می کنیم امید بستن برای تلویزیون در لیست ما از بهترین OLED TV معاملات بالا که: الف) به اندازه شما می خواهید و ب) است که در بالا پایان از بودجه خود را. که راه شما می توانید مطمئن شما در حال گرفتن بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را (یادآوری: کارشناسان ما بررسی تمام گزینه ها).

در حال OLED تلویزیون بهتر از QLED تلویزیون?

به عنوان ما به این نتیجه رسیدند در ما QLED مقابل OLED, مقایسه تلویزیون های OLED بهتر از QLED تلویزیون. اما آنچه در آن است که باعث می شود تلویزیون های OLED لا کرم د لا کرم? ساده است — OLED تلویزیون را مشاهده بهتر زاویه می تواند رسیدن به یک مطلب ابسیدین-مانند سطح سیاه و سفید و مصرف مقدار زیادی قدرت کمتر از QLED تلویزیون. آنها همچنین دارای یک زمان پاسخ سریعتر کمتر input lag و بالاتر نرخ تجدید.

این به چه در دنیای واقعی ، مشاهده سریع ء عمل فیلم و یا آخرین رویداد ورزشی است ؟ The obsidian-مانند سیاه, سطح, زمان پاسخ دهی سریع تر و بالاتر از نرخ تجدید در نتیجه واقعی مشاهده. داشتن برخی از دوستان به تماشای این Mandalorian? آنها قدردانی برتر زاویه دید. Bingeing تاج? آن را نمی خواهد هزینه گزافی در برق است.

فراموش OLED تلویزیون باید HDR?

یک OLED تلویزیون بدون HDR? اولا این مدال را برای شما به دست آورده ام غیر قابل تصور است. دوم, اجرای تپه. OLED تلویزیون های طراحی شده برای نشان دادن بهترین تولید کنندگان را مجبور به ارائه بنابراین شما به سادگی نمی خواهد پیدا کردن یکی که نمی کشتی با HDR. پس از همه, آن این است که تساوی جزئیات غنی تر و دقیق تر رنگ از صحنه در به دست آوردن تصویر به زندگی است.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>