بهترین ارزان قیمت Kindle معاملات برای ماه مه سال 2020: Kindle Paperwhite و روشن شدن واحه

اگر شما یک خواننده مشتاق آن راه مناسب را به کتابخانه شخصی خود را هر کجا که شما بروید با Kindle e-reader. در علاوه بر این به مکرر معاملات با تخفیف های مختلف Kindle مدل های, شما اغلب می توانید پیدا کردن فروش در 2-بسته های ویژه قیمت در Kindles همراه با لوازم جانبی و مرمت مدل. در این صفحه ما لیست بهترین ارزان روشن شدن معاملات در حال حاضر در دسترس از جمله همه چیز را از Paperwhite روشن شدن و روشن شدن واحه به روشن شدن بچه ها نسخه.

امروز بهترین روشن شدن معاملات

  • روشن شدن بچه ها نسخه ملزومات بسته نرم افزاری$128بود $140
  • Kindle Paperwhite ملزومات بسته نرم افزاری$170بود $190
  • روشن شدن بچه ها نسخه (2 بسته)$176شد $220
  • Kindle Paperwhite (2 بسته)$208شد $260
  • همه جدید Kindle واحه ملزومات بسته نرم افزاری$290بود $320

روشن شدن (2019 Edition, آخرین)

10th generation Kindle e-reader

10 نسل Kindle e-reader 6 اینچ تابش خیره کننده-صفحه نمایش رایگان با 167 پیکسل در هر اینچ (ppi) وضوح و روشنایی جلو بنابراین شما می توانید به عنوان خوانده شده هر زمان و هر مکان. در هیئت مدیره ذخیره سازی 4GB کافی است برای نگه داشتن هزاران عنوان کتاب و باتری قابل شارژ به طول می انجامد هفته.

Kindle Paperwhite (2019 Edition, آخرین)

10th generation Kindle Paperwhite e-reader

روشن شدن Paperwhite ارتقاء استاندارد Kindle با رزولوشن بالاتر از 300 ppi صفحه نمایش ضد آب مورد و حداقل ذخیره سازی 8GB.

روشن شدن واحه (2019 Edition, آخرین)

10th generation Kindle Oasis e-reader

روشن شدن واحه است مدل premium with a 7-inch, 300 ppi صفحه نمایش و نزدیک به بی نهایت روشنایی تنظیم نور و اتوماتیک تنظیم سنسور نور.

روشن شدن بچه ها Edition (2019 Edition, آخرین)

10th generation Kindle Kids Edition e-reader

روشن شدن بچه ها Edition همراه با فیلتر محتوای متناسب با سن یک سال اشتراک به FreeTime نامحدود و پدر و مادر داشبورد به تنظیم سن فیلتر اضافه کردن کتاب به عنوان یک کودک کتابخانه و نظارت بر خواندن. مناسب برای سنین هفت و بچه ها نسخه می آید با دو سال رایگان-گارانتی تعویض در صورت e-reader می شکند.

چگونه به انتخاب یک Kindle

روشن شدن بچه ها نسخه یک مورد خاص اما در غیر این صورت ذیل ملاحظات اساسی برای کمک به شما انتخاب می کنید یک Kindle e-reader.

  • اندازه صفحه نمایش و رزولوشن: روشن شدن و روشن شدن Paperwhite باید شش اینچ قطر صفحه نمایش و روشن شدن واحه صفحه نمایش بزرگتر در 7 اینچ مورب اندازه گیری. روشن شدن دارای 167 پیکسل در هر اینچ با وضوح اما Paperwhite و واحه هر دو باید 300 ppi (پیکسل بیشتر در هر اینچ بهتر است).
  • صفحه نمایش روشنایی: همه مدل فعلی Kindles باید حساسیت-رایگان صفحه نمایش با روشنایی جلو بنابراین شما می توانید به خواندن در شب و در نور خورشید است. روشن شدن دارای 4 Led ها به Paperwhite دارای 5 Led و واحه با استفاده از 25 Led. بیشتر Led ها به معنی بیشتر امکان تنظیم روشنایی
  • ظرفیت ذخیره سازی: حتی روشن شدن را 4GB بر روی دستگاه های ذخیره سازی می تواند به نگه داشتن هزاران کتاب اما Paperwhite و واحه هر در آمده 8GB و 32GB مدل. 32GB مدل هزینه اضافی 30 دلار.
  • اتصال: همه Kindles می توانید اتصال به Wi-Fi برای دسترسی و دانلود عناوین کتاب. شما همچنین می توانید خرید 32GB Paperwhite روشن شدن و روشن شدن واحه مدل Wi-Fi و اتصال سلولی. از اتصال به تلفن همراه اجازه می دهد تا به شما دانلود کتاب بدون اتصال Wi-Fi. ارتقاء برای مدل های تلفن همراه هزینه 50 دلار به 80 دلار.
  • حفاظت از آسیب آب: به Kindle Paperwhite و روشن شدن واحه هر دو IPX8-دارای حفاظت ضد آب.

چه ویژه ارائه می دهد به معنای روشن شدن?

در اینجا یک راه آسان برای صرفه جویی در $20: خرید Kindle ویژه ارائه می دهد. آمازون به فروش می رساند همه Kindles به جز بچه ها با چاپ یا بدون ویژه ارائه می دهد. Kindles با پیشنهادات ویژه را حمایت و محافظ صفحه نمایش و فروش آگهی در پایین e-reader صفحه اصلی. اگر شما خوب با دیدن تبلیغات وقتی که شما از خواب بیدار کردن دستگاه خود را از حالت خواب شما صرفه جویی در $20. روشن شدن بچه ها نسخه را شامل نمی شود ویژه ارائه می دهد.

باید به شما خرید یک مرمت روشن شدن?

بله. حتی زمانی که آمازون ندارد در معاملات جدید Kindles, شما اغلب می توانید هنوز هم صرفه جویی بزرگ در خرید مرمت مدل. آمازون نمی re-فروش محصولات بازگشت به, جدید, حتی زمانی که آنها هرگز استفاده می شود به طوری که به دومین خریداران یک فرصت برای صرفه جویی در پول. آمازون آزمون و گواهی است که مرمت Kindles نگاه و عملکرد همان مدل های جدید و پشت آنها را با همان گارانتی را به عنوان یک دستگاه جدید. خرید مرمت واحدهای تاسیس شده است راه امن برای صرفه جویی در الکترونیک. آمازون آیا چنین حجم عظیم از کسب و کار و حتی آن را دارای یک صفحه فقط برای گواهی مرمت متعلق به قبل از دستگاه های.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>