بهترین ارزان دسکتاپ کامپیوتر معاملات برای ماه ژوئن 2020

اگر چه تقریبا هر کسی که با این نسخهها کار بر روی یک کامپیوتر روزانه با استفاده از ویندوز لپ تاپ یا مک بوک یاد دسکتاپ کامپیوتر و هنوز هم یک مکان بسیار مهم. به صورت جدی بهره وری و بازی, هیچ چیز ضربان نشسته و مناسب دسکتاپ کامپیوتر که متصل به یک مانیتور بزرگ (یا چند مانیتور اگر شما می خواهید) و خوب clicky اندازه کامل صفحه کلید. رومیزی پوشش بسیار بزرگ طیف وسیعی از قیمت امتیاز مشخصات سخت افزاری و حتی طرح های امروزه هر چند, بنابراین حتی اگر شما یک دقیق بودجه را در ذهن پیدا کردن یک ایده آل می تواند کارهای عادی و روزمره. ما می تواند کار خود را کمی ساده تر در زیر ما با هم یک تعداد انگشت شماری از بهترین ارزان دسکتاپ کامپیوتر معاملات آنلاین در دسترس در حال حاضر هر کدام حلقه در کمتر از $1,000.

امروز بهترین و ارزان کامپیوتر رومیزی معاملات

  • Lenovo IdeaCentre 510A دسکتاپ کامپیوتر$420بود $500
  • HP EliteDesk 705 G4 Mini PC$521, شد $740
  • HP 24 Touch All-in-One PC$700, بود, 800 دلار
  • HP Pavilion GTX 1650 بازی کامپیوتر رومیزی$700, بود, 800 دلار
  • اپل مک مینی$765, شد $799
  • دل G5 GTX 1660 Ti Gaming Desktop PC$900 نفر بود $930

Lenovo IdeaCentre 510A دسکتاپ کامپیوتر

best cheap desktop computer deals

شما دیگر مجبور به پرداخت کردن بینی برای یک کامپیوتر رومیزی است که می تواند هم دسته کمی نور بازی با تشکر از AMD شتاب پردازنده واحد که ترکیب یک CPU و یک GPU در یک تراشه. اگر شما به دنبال برای یک ارزان Lenovo IdeaCentre 510A است بهترین شرط بندی شما برای کمتر از 500 دلار: یک AMD Ryzen 5 3400G APU ویژگی های ساخته شده در Radeon وگا 11 گرافیک قدرت پردازش است که در حالی که نه به عنوان فربه به عنوان یک GPU اختصاص داده شده را هنوز ارائه برخی جای تعجب چشمگیر قابلیت های بازی برای چنین ارزان دسکتاپ کامپیوتر.

آن 8GB DDR4 RAM نیز به خوبی ببینید به جای 4GB شما اغلب پیدا کردن در این نقطه قیمت (و شما می توانید آن را ارتقا دهید تا 16GB اگر دوست دارید) و 1TB 7,200 rpm HDD ارائه می دهد یک مقدار خوبی از ذخیره سازی در یک سرعت مناسب. یک سیم ماوس و صفحه کلید را شامل می شوند نیز هست. یک 80 دلار صرفه جویی به معنی شما می توانید نمره Lenovo IdeaCentre 510A دسکتاپ فوق العاده مقرون به صرفه 420 دلار در حال حاضر است. اگر شما مایل به پرداخت بیشتر برای افزایش gaming, مشخصات, اما, سپس مطمئن شوید برای بررسی از ما دو میدارد.

HP EliteDesk 705 G4 Mini PC

best gaming pc deals

در حال حرکت به پایین در اندازه یک بیت (اما نه بیش از حد در قیمت) از رومیزی استاندارد برج HP EliteDesk 705 G4 Mini PC بزرگ ارزان دسکتاپ کامپیوتر با یک رد پای کوچک. این بسته AMD Ryzen 5 PRO 2400GE CPU با Radeon وگا 11 گرافیک و 8GB RAM — مشخصات حداقل ما به طور معمول توصیه می کنیم اگر شما صرف بیش از $300 — همراه با سریع 256GB SSD و ساخته شده است در و Wi-Fi.

بر خلاف دیگر ما ارزان دسکتاپ کامپیوتر میدارد این HP Mini PC نمی آید با یک صفحه کلید سیمی و ماوس — شما هنوز هم می خواهید برای دریافت آن به طور جداگانه. اما بسیار خوب $219 تخفیف به معنی شما می توانید این ارزان دسکتاپ به صورت بسیار مقرون به صرفه $521 در حال حاضر.

HP 24 Touch All-in-One PC

best cheap desktop computer deals - HP 24 Touch All-in-One Desktop PC

همراه با یک PC برج شما به طور معمول نیاز به یک حداقل از سه لوازم جانبی برای تکمیل دسکتاپ کامپیوتر خود را راه اندازی: یک مانیتور و یک صفحه کلید و یک ماوس است. این هزینه های اضافی, اما اگر شما می خواهید همه چیز را در یک بسته واحد – و یکی که نمی کشد تا فضای زیادی بر روی میز کار خود را – پس از آن همه در یک سیستم مثل این HP 24 صفحه نمایش لمسی دسکتاپ یک گزینه عالی برای فوق العاده براق کاری مناسب برای 2020s.

HP 24 Touch all-in-one می آید مجهز به AMD Ryzen 5 APU با ساخته شده است در کارت گرافیک Radeon وگا 8 گرافیک plus 16GB DDR4 RAM, 256GB solid-state سیستم درایو و هارد 1TB — که همه نشسته از سمت راست به داخل 24-inch 1080p صفحه نمایش لمسی مانیتور مسکن (که به معنی وجود دارد هیچ کامپیوتر برج به سر و صدا با). که طراحی به علاوه شامل ماوس و صفحه کلید به شما می دهد همه چیز شما نیاز به حق خارج از جعبه و قیمت عالی فقط 700 دلار در حال حاضر پس از یک 100 دلار تخفیف.

HP Pavilion GTX 1650 بازی کامپیوتر رومیزی

best gaming pc deals

در حالی که لپ تاپ های بازی را تنگ شکاف در سال های اخیر رایانه های شخصی رومیزی مانند HP Pavilion صف هنوز هم بهترین راه برای لذت بردن از برخی از قابل توجه قابلیت های بازی در بودجه است. این برج دسکتاپ بسته AMD Ryzen 5 3500 CPU, 8GB RAM, کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1650 کارت گرافیک و یک 1TB SSD است که قابل توجه قدرت به صورت 1080p/60fps بازی در این نقطه قیمت می باشد.

سخت افزار به تنهایی خیلی عالیه اما برای شیرین این ارزان دسکتاپ مقابله و حتی بیشتر HP Omen ابلیسک همچنین می آید با یک صفحه کلید سیمی و ماوس های نوری (همه شما نیاز به یک مانیتور و خروجی صوتی و شما آماده برای سنگ). این بازی کامپیوتر در فروش است در حال حاضر برای $700 به شما 100 دلار تخفیف.

اپل مک مینی — $765 شد $799

Apple Mac Mini 2018
جولیان Chokkattu/Digital Trends

کامپیوترهای رومیزی نیست دقیقا شناخته شده برای خود را کوچک ردپای (نسبت به لپ تاپ ها به هر حال) اما پاینت اندازه مک مینی اپل می تواند آزاد کردن برخی از فضای میز کمی. یک پردازنده چهار هسته ای Intel Core i3 CPU و 8GB DDR4 RAM بسیار خوب مشخصات برای کار مرور و جریان و همچنین شما می توانید یک روح 256GB SSD برای ذخیره سازی — نه کاملا به عنوان بزرگ به عنوان یک سنتی دیسک سخت اما بسیار سریع تر از کسانی که هاردهای از گذشته (و شما می توانید ارتقاء این در هزینه اضافی البته).

چه فروش اپل مک مینی کامپیوتر رومیزی است و نه فقط آن اندازه کوچک اما ارزش خود را: آن را در فروش برای $765 در حال حاضر و آن را دور و دور, یکی از ارزان ترین نام تجاری جدید MacOS کامپیوتر شما می توانید پیدا کردن در حال حاضر. فقط در پلاگین لوازم جانبی خود را و شما آماده به رول.

دل G5 GTX 1660 Ti Gaming Desktop PC

best gaming pc deals - dell g5 gaming desktop

نکته-toeing به 1000 $در حد ما به ارمغان می آورد به فربه دل G5 بازی برج که تقریبا همه چیز را ما می خواهیم در یک دسکتاپ در این قیمت. آن دارای یک پردازنده Intel i5-9400 six-core processor کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1660 Ti GPU با 6GB VRAM (مورد علاقه ما اواسط محدوده کارت گرافیک) و 8GB DDR4 RAM که با هم کار کنند برای ارائه عالی عملکرد بازی در رزولوشن 1080p و حتی p 1440 با مناسب مانیتور — اگر چه شما احتمالا می خواهید برای اضافه کردن حافظه بیشتر برای آن است.

در بالا از آن شما رو با سرعت بالا 256GB SSD برای سیستم عامل و دیگر نرم افزار به علاوه به سادگی اندازه 1TB 7,200 rpm هارد دیسک برای مقدار زیادی از ذخیره سازی اضافی. این جامد gaming desktop یک ارزش بزرگ در 900 دلار پس از متوسط 30 دلار کاهش قیمت.

چگونه به انتخاب یک کامپیوتر رومیزی ارزان

بعد از تنظیم بودجه خود را از آن زمان به تصمیم بگیرید که دقیقا چه شما به دنبال برای در ارزان خوب دسکتاپ کامپیوتر. برای اولین بار است که این کامپیوتر برای رفتن به در درجه اول برای کار و به طور کلی استفاده روزانه در درجه اول برای بازی و یا حتی نسبتا تقسیم بین این ؟ این به طور طبیعی به تعیین چه نوع از مشخصات شما به دنبال — مانند به عنوان مثال این که آیا شما نیاز به یک کارت گرافیک گسسته یا نه — اما خبر خوب این است که در زیر 1000$دسته شما می توانید پیدا کردن بسیاری از رایانه های شخصی رومیزی بسته بندی مواد جامد به روز سخت افزار است که نمی شود از رده خارج در عرض دو سال.

یکی دیگر از توجه مهم, لوازم جانبی. چه مانیتور (یا مانیتور) است کامپیوتر شما رفتن به آن وصل می شود ؟ آیا شما در حال حاضر یک ماوس و صفحه کلید; اگر نه, آیا شما می خواهید یک کامپیوتر رومیزی است که می آید با این شامل و یا آیا شما برنامه ریزی برای خرید بهتر است آنهایی که به طور جداگانه ؟ به یاد داشته باشید که در حالی که بسیاری از دسکتاپ برج با لوازم جانبی, شما هنوز هم نیاز به تصمیم گیری چقدر شما بودجه برای چیزهایی مانند یک مانیتور و یک صفحه کلید, ماوس, ماوس پد, سخنرانان و دیگر لوازم جانبی شما ممکن است نیاز.

خط پایین این است: آیا صرفا نگاهی به قیمت پایه و مشخصات سخت افزاری که برای خرید ارزان دسکتاپ کامپیوتر. تنظیم بودجه شما می دانید دقیقا چه ویژگی شما می خواهید (این نوشتن اگر شما نیاز به) و سپس از کار وجود دارد.

چه چیزی باعث خوب ارزان دسکتاپ کامپیوتر ؟

هنگامی که برای خرید هر نوع کامپیوتر ارزان می شود آن را یک لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی بزرگترین خطر شما تا پایان با چیزی که در حال اجرا بر روی سخت افزار منسوخ شده (یا سخت افزاری است که از رده خارج می شود به زودی). این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما در نظر گرفتن قیمت و لازم نیست خودتان را با وضعیت فعلی کامپیوتر سخت افزار. خوشبختانه وجود دارد نه بیش از حد به یاد داشته باشید.

بیشتر لپ تاپ معاملات

هنگامی که به دنبال در پردازنده بهتر است به چوب با نهم – و 10-نسل اینتل پردازنده های Core و AMD Ryzen (همچنین به عنوان شناخته شده “ذن”) پردازنده به اینها اخیر و به نگه داشتن سیستم خود را – حتی نسبتا پایه یک – منطقی “آینده اثبات.” ما همچنین نشان می دهد حداقل 8GB RAM مگر اینکه شما در حال قایقرانی به زیر 300 دلار آب و 16GB است و حتی بیشتر به شدت توصیه می شود برای چیزی شبیه به یک بازی رومیزی. در نهایت درایوهای حالت جامد (در حال حاضر رایج حتی در ارزان کامپیوتر) به طور کلی ترجیح داده شده برای دیسک های سخت سنتی. این Ssd ها به طور کلی قابل اعتماد تر و قابل توجهی سریع تر از مدرسه هاردهای اگر چه آنها ارائه فضای ذخیره سازی کمتر در هر دلار.

ارزان دسکتاپ کامپیوتر خوب برای بازی?

هر کامپیوتر بسته بندی به تاریخ CPU, GPU و SSD (یا حداقل یک 7,200 rpm HDD) باید خوب به آن بروید برای بازی و وجود دارد مقدار زیادی از خوب ارزان کامپیوترهای رومیزی است که متناسب با این لایحه به سادگی. همراه با پردازنده های ما ذکر مدرن, کارت گرافیک نسل عبارتند از: Nvidia 16 – و 20-کارت های سری, اگر چه شما چسبیده با 16-سری gpu ها در زیر 1000$قیمت براکت. این جایگزین Nvidia 10-سری کارت به ورود و اواسط سطح gpu ها در سال گذشته و در حالی که هنوز هم وجود دارد عدد با کسانی که کارت های قدیمی تر شناور در اطراف ما آنها را توصیه نمی, در سال 2020 است.

AMD Radeon خانواده از بودجه و اواسط ردیف کارت گرافیک شامل RX سری 500 با gpu ها مانند RX 570, 580 و 590 ارائه عملکرد خوب قابلیت های 1080p بازی. شما به احتمال زیاد برای رسیدن به 4K یا حتی p 1440 بازی با ارزان ترین رایانه های رومیزی, اما این است که قربانی شما را به نگه داشتن هزینه های پایین. همچنین به یاد داشته باشید که یک SSD را بارگذاری بازی (و هر چیز دیگری) به طرز محسوسی سریع تر از یک HDD.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>