بهترین تلفن همراه طرح تخفیف برای ماه جولای سال 2020: Verizon, Sprint, AT&T و بیشتر

هیچ کس دوست دارد در برخورد با شپشو ارائه دهنده خدمات تلفن همراه, اما بسیاری از ما احتمالا در یک نقطه و یا دیگر. اگر شما به حساب خودتان در میان است که شماره شما خسته از درد و رنج با کاهش تماس های ضعیف و پوشش شبکه, تعجب, هزینه های خدمات به مشتریان ضعیف و یا تمام موارد بالا نگه داشتن خواندن. این ممکن است زمان برای یک جدید حامل های بی سیم. ما می دانیم که خرید در اطراف برای یک سرویس جدید تلفن همراه می تواند به سرعت تبدیل به یک بار مصرف و بدون هیچ زحمتی. وجود دارد به اندازه کافی ارائه دهندگان و برنامه داده به چرخش سر خود را (نه به ذکر است تمام گوشی های هوشمند می پردازد و حامل ارائه می دهد شما نیز در سراسر آمده است). پس چرا به دنبال بهترین و مقرون به صرفه است ؟ به شما صرفه جویی در وقت و پول ما گرد بهترین تلفن همراه برنامه معاملات در دسترس در حال حاضر. در ادامه:

امروز بهترین تلفن همراه برنامه می پردازد

توجه داشته باشید که در دسترس بودن این برنامه ها بستگی به موقعیت جغرافیایی خود را, و در برخی از مناطق قیمت ها ممکن است شامل هزینه های چشمگیر مانند یک زمان فعالسازی یا هزینه راه اندازی:

  • بهترین طرح نامحدود: T-Mobile سرخابی Plus$35/ماه و مالیات و هزینه های شامل
  • بهترین طرح خانواده: با حداکثر سرعت دویدن فضای مجاز: نامحدود به همراه 140 دلار در ماه برای یک خانواده چهاربود $180
  • بهترین build-your-own طرح: ایالات متحده آمریکا تلفن همراه نامحدود — 40 دلار در ماه (یا کمتر بدون فضای مجاز: نامحدود)
  • بهترین ارزان برنامه: شروع می شود در $15/ماه
  • بهترین صحبت و متن برنامه: جمهوری بی سیمشروع می شود در 15 $/ماه یا $150/سال

T-Mobile

T-Mobile ارائه شده است یکی از بهترین طرح نامحدود معاملات در حال حاضر با آن Magenta Plus نامحدود بسته نرم افزاری ارائه بسیاری از بنگ برای جفتک انداختن: فقط 35 دلار در هر ماه شما می توانید نامحدود بحث در متن و داده ها و همچنین HD جریان, 20GB از کانون تلفن همراه داده ها در سرعت 4G و رایگان Netflix اشتراک (با دو همزمان HD جریان گنجانده شده است). اگر شما می خواهم به سفر شما نیز 4GB 4G داده ها در مکزیک و کانادا و همچنین نامحدود در پرواز Wi-Fi که در آن مجاز است.

با حداکثر سرعت دویدن

اگر شما پس از یک خوب نامحدود طرح های بی سیم برای تمام خانواده و سپس با حداکثر سرعت دویدن شده است یکی از بهترین حامل های در بازی برای این نوع از چیزی. با حداکثر سرعت دویدن فضای مجاز: نامحدود به همراه خانواده برنامه شروع می شود در $70 به ازای هر نفر در هر ماه اما می شود ارزان تر و با خطوط بیشتر شما اضافه کردن ($50/ماه برای خط دوم و $10/month برای خطوط 3 و 4 که خواهد آمد به 140 دلار در ماه برای یک خانواده چهار). هر خط برخوردار بحث نامحدود متن و داده ها — سازگار با 5G شبکه های بیش از حد همراه با HD جریان, 50GB همراه یک Hulu عضویت و اشتراک به جزر و مد جریان موسیقی خدمات دادن به شما یک تعداد انگشت شماری از موضوعات اضافی.

AT&T

AT&T یکی دیگر مدعی برای بهترین تلفن نامحدود طرح مقابله میداره. آن نامحدود نخبگان طرح حلقه در در 50 دلار در هر ماه و شامل بحث نامحدود متن و داده ها در آمریکا و همچنین کانادا و مکزیک. شما همچنین 30GB با سرعت بالا همراه پهنای باند در هر ماه (که تبدیل شدن به 128Kbps سرعت از این به بعد استفاده شده است) HD جریان, 5G دسترسی و اشتراک رایگان به HBO حداکثر به عنوان یک کوچک پاداش ثبت نام. اگر شما لازم نیست همه اضافی نامحدود استارت برنامه به شما می دهد همان unlimited calls, texts و اطلاعات ارزان و 35 دلار در هر ماه.

Verizon

اتمام “چهار بزرگ” لیست ایالات متحده حامل Verizon ارائه می دهد مشابه خدمات بی سیم به عنوان اصلی دیگر ارائه دهندگان اما تمایل به گران تر می شود اگر شما فقط پرداخت برای یک خط. نامحدود ورایزون بی سیم برنامه شروع به 70 دلار در هر ماه در هر خط با بحث نامحدود متن و داده اما ارزان تر است در $60/ماه/خط دو خط 45 دلار در ماه برای سه, $35/ماه برای چهار و 30 دلار در ماه برای پنج یا بیشتر در خطوط. همچنین در نظر داشته باشید که Verizon شروع بسته نامحدود است و نه اساسی — اگر شما می خواهید اضافی مانند HD جریان, شما مجبور به پرداخت $10-$20 در هر خط.

ایالات متحده آمریکا تلفن همراه

اعتباری بی سیم برنامه ها گزینه خوبی برای کاربران نور, بچه ها و هر کس دیگری که نمی توان مصرف مقدار زیادی از اطلاعات به صورت روزانه. ایالات متحده آمریکا تلفن همراه یکی از بهترین های اعتباری ارائه دهندگان خدمات در دسترس اجازه می دهد به شما برای ایجاد خود را سفارشی طرح — به این معنی که شما تنها پرداخت برای چند دقیقه متون و گیگابایت از داده ها به عنوان شما می خواهید. به عنوان فقط یک مثال نامحدود دقیقه و 1000 متون خواهد شما را به مجموعه فقط 12 دلار در هر ماه و اگر شما می خواهید برای رفتن کاملا نامحدود, آن را هنوز هم تنها 40 دلار در هر ماه است. شما همچنین 10GB از 4G رومینگ داده ها در بسیاری از کشورها (و نه فقط مکزیک و کانادا). اگر شما در حال اضافه کردن چند خط به یک برنامه شما همچنین می توانید باز کردن رایگان اضافی مانند دیزنی+ و Netflix بکشد.

نعناع موبایل

نعناع تلفن همراه است که یک تازه وارد به بودجه های بی سیم و یک است که بسیار امیدوار کننده به خصوص برای نور اطلاعات کاربران که استفاده از تلفن های خود را به طور عمده برای صحبت کردن و ارسال پیامک. نعناع است که در حال اجرا یک پیشنهاد مقدماتی برای مشتریان جدید هم با ارزان ترین بحث نامحدود و متن طرح زنگ در در فوق العاده مقرون به صرفه 15 دلار در هر ماه برای سه ماه اول (پرداخت در سه ماه افزایش). این تنها فضای مجاز: نامحدود برای بحث و متن اما شما 3GB 4G داده در هر ماه و یا تا 12GB از داده های ماهانه با $25/طرح ماه اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر. پس از سه ماه این قیمت های ویژه به حالت عادی برمی گرداند اما اگر شما می خواهم خدمت شما شما می توانید انتخاب کردن به پرداخت در پیشبرد برای 12 ماه تمدید برنامه ریزی و نگه داشتن این قیمت پایین مقدماتی.

جمهوری بی سیم

اگر نیازهای شما را متواضع و سپس جمهوری بی سیم بسیار مقرون به صرفه است به خصوص اگر شما به طور عمده نیاز به یک تلفن برای صحبت و متن. اساسی ترین بحث/متن طرح شامل تماس نامحدود و متن پیام فقط برای $15 هر ماه; اگر شما می خواهید برای اضافه کردن برخی از داده ها به بحث و متن طرح و سپس شما می توانید رویه 4G LTE برای 5 دلار در هر 1GB (که خواهد آمد به 20 دلار در هر ماه به صورت نامحدود بحث, متن, و 1GB از 4G داده به عنوان مثال). اگر شما در پرداخت به صورت سالانه “انتخاب من” برنامه شما دریافت می کنید دو ماه رایگان: برای مثال $15/ماه بحث + متن طرح 150 $در هر سال 20 $/ماه طرح است که 200 دلار در هر سال و $25/طرح ماه با 2GB از داده ها می آید به 250 $در سال.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im