بهترین دوربین برای عکاسی چشم انداز

جنگل های سرسبز عجله آبشارها و حماسه غروب افراد هستند که هرگز قدیمی است. چشم انداز عکاسی, همه چیز در مورد راه اندازی شات و گرفتن زمان برای دریافت آن راست اما با داشتن بهترین دوربین برای این کار قطعا ضرری ندارد. در حالی که هر دوربین می تواند یک جامد چشم انداز شات پول ما-که-هیچ-شی برای انتخاب بهترین دوربین هاسلبلاد X1D دوم 50C. مسلح با 50 مگاپیکسلی متوسط-فرمت سنسور آن ارائه جزئیات استثنایی و محدوده دینامیکی.

شما ممکن است تعجب که چرا ما از انتخاب 100MP Fujifilm GFX 100 همکار متوسط-فرمت دوربین. در حالی که فوق العاده با وضوح خوب است ما نمی فکر می کنم ضروری است و درحال دیگر از ویژگی های قاتل در بدن تثبیت کننده تصویر — مهم نیست که هنگامی که دوربین بر روی یک سه پایه است که مشترک برای چشم انداز کار می کنند. این GFX نیز کمی بزرگتر و نزدیک به دو برابر سنگین ساخت آن را سخت تر برای سفر با. و در حالی که ما می گویند پول هیچ شئ آن را سخت به چشم پوشی از GFX 100 قیمت است که چند هزار نفر بیشتر از X1D دوم.

هر متوسط-فرمت دوربین در حال رفتن به شما را به مجموعه یک پنی ، خوشبختانه اگر شما می خواهم نه نه باز کردن یک حساب اعتباری وجود دارد برخی از گزینه های گران قیمت کمتر در فول فریم و کراپ سنسور دوربین است که هنوز هم بسیار عالی برای مناظر.

در یک نگاه:

بهترین: هاسلبلاد X1D دوم 50C

چرا باید به شما خرید این: عالی محدوده دینامیکی رویه تیز لنز

که آن را برای: حرفه ای و هر کسی که می خواهد بهترین مطلق.

چرا ما برداشت هاسلبلاد X1D دوم 50C:

وقتی که می آید به متوسط-فرمت تصویربرداری دیگر شرکت دوربین های شجره مثل هاسلبلاد است. این شرکت سوئدی را از دوربین های دیجیتال و لنزهای استفاده شده است در همه جا — از جمله ماه. از لحاظ تاریخی هاسلبلاد دوربین نیست دقیقا شناخته شده به عنوان جمع و جور و یا قابل حمل اما نسبتا جدید سری X به دنبال تغییر است. این تا حدودی چه چیزی باعث X1D دوم 50C چنین چشم انداز خوب دوربین — آن را در واقع نور به اندازه کافی است که شما نمی خواهد ذهن کوله پشتی با آن است.

در هسته X1D دوم 50C است از یک محاکمه و درست 50-سنسور مگاپیکسلی با حدود 70 درصد سطح بیشتری از یک دوربین فول فریم. این همان سنسور به عنوان استفاده می شود در اولین X1D 50C (و چند رسانه دیگر از فرمت دوربین های دیجیتال) اما همچنان به عنوان یک بازیگر به این روز است. در واقع, آن است که شماره یک سنسور در DxO Mark را تصویربرداری تست پایگاه داده به لطف عملکرد عالی در همه مجموعه ها. که به معنای واقعی رنگ محدوده دینامیکی گسترده و کم سر و صدا در فایلهای iso.

نویسنده ما تا به حال شانس به ساقه اصلی X1D کامل با استثنایی 21mm f/4 لنز در سفر به اسپانیا. آن را منفجر و او را دور.

Hasselblad XCD 21mm Samples
دانلود با رزولوشن کامل

بهبود اصلی در X1D دوم باید با سرعت و عملکرد است و نه آهسته دوربین نسبت به Sonys, شلیک توپ و Nikons جهان است. شخصا ما در بر داشت هرگز کمبود سرعت به یک مسئله برای عکسبرداری از مناظر, اما, در واقع, آن را حتی می تواند به نفع. این یک دوربین است که شما را تشویق می کند به قرار دادن زمان بیشتری به خود را در مواجهه و هنگامی که شما انجام دهید که شما به ناچار در نهایت با یک ضربه بهتر.

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به همین دلیل عکاسان دیگر نباید انتخاب X1D دوم اما در صورتی که اشتیاق خود را به مناظر ما نمی توانیم تصور کنید که یک دوربین است که شما را شادتر. که البته اگر شما می توانید استطاعت آن است.

ما به عنوان خوانده شده هاسلبلاد X1D دوم 50C نقد و بررسی.

بهترین فول فریم چشم انداز دوربین: پاناسونیک Lumix S1R

Panasonic Lumix S1R Review
Daven Mathies/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این: 188MP با وضوح بالا حالت دوام ناهموار

که آن را برای: عکاسان که نیاز به یک چشم انداز بزرگ دوربین است که می تواند به راحتی به کارهای دیگر.

چرا ما برداشت Panasonic Lumix S1R:

زمانی که پاناسونیک شروع به پریدن کرد به فول فریم بدون آینه عرصه در سال 2018 آن بود تا با یک رویکرد بسیار متفاوت نسبت به رقبای خود. Lumix سری S است همه چیز در مورد استحکام و کنترل در هزینه از اندازه و وزن که به نظر می رسد به آن را محدود به یک نسبتا کوچک تو رفتگی در دیوار از عکاسان. در مقایسه با Sony A7R IV یا نیکون Z 7, دو, دیگر با وضوح بالا دوربین های بدون آینه از S1R تقریبا laughably بزرگ است. بالای یک سه پایه محکم آن را یک نیروی محسوب می شود.

این S1R است ساخته شده در اطراف یک زن 47 مگاپیکسلی فول فریم اجرا می شود که گردن و گردن با بالا کامل-قاب سنسور در بازار است. آن را نمی کند و کاملا مطابقت با قطعنامه A7R IV در 61MP اما در دنیای واقعی تفاوت نیست که با هر دو دوربین قادر به تولید بسیار بزرگ چاپ با جزئیات خیره کننده. و اگر شما واقعا نیاز به حداکثر رساندن جزئیات شما می توانید با استفاده از S1R را با وضوح بالا صفحه-تغییر حالت است که طول می کشد یک سری از هشت مواجهه تغییر سنسور کمی با یکدیگر و ترکیب آنها با هم برای یک ذهن ترا درهم میشکنند 188MP.

بله سونی A7R IV نیز مشابه صفحه-تغییر حالت — که می رود تا به 250MP — اما بر خلاف پاناسونیک, آن را نمی توان ترکیب فریم در دوربین. این S1R به شما می دهد یک تک RAW یا JPEG فایل است که شما می توانید در دوربین و یا به راحتی انتقال به نرم افزار ویرایش تصویر از انتخاب بدون نیاز به آن را اجرا کنید از طریق هر نرم افزار اختصاصی برای اولین بار. ما همچنین باید یک زمان سخت تصویربرداری زمانی که ما احتمالا می تواند نیاز به بیش از 188MP.

آن ضرری ندارد که S1R مسلما بیشتر انعطاف پذیر و قابل برنامه ریزی و کنترل طرح هر یک دوربین بدون آینه و ساخته شده است که مسئولیت رسیدگی به ، کمی باران یا برف نمی خواهد کم کردن سرعت ساخت آن را به یک دوربین بزرگ برای پرماجرا عکاسان — تا زمانی که شما می توانید زندگی با وزن است.

ما به عنوان خوانده شده Panasonic Lumix S1R نقد و بررسی.

بهترین چشم انداز دوربین برای سفر: Olympus OM-D E-M1 Mark III

Olympus OMD E M1
E-M1 Mark III

چرا باید به شما خرید این: جمع و جور و سبک وزن با یک 50MP با وضوح بالا حالت

که آن را برای هر کسی که می خواهد جامد چشم انداز عملکرد آنها می تواند در هر نقطه.

چرا ما برداشت Olympus OM-D E-M1 Mark III:

اجازه ندهید OM-D E-M1 Mark III را به اندازه کوچک احمق شما — این است که بسیار قادر به دوربین ساخته شده برای علاقه مندان و عکاسان حرفه ای. به لطف نسبتا کوچک چهار سوم سنسور لنز برای E-M1 به میزان قابل توجهی کوچک شده در مقایسه با فول فریم (یا متوسط-فرمت) هستند. این باعث می شود که E-M1 یک انتخاب عالی برای عکاسان در حرکت است و در واقع ما برای انتخاب بهترین سفر دوربین.

Olympus OMD E M1

اما دلیل E-M1 نیز یک چشم انداز بزرگ دوربین است که با آن 5-محور sensor-shift ثبات. شبیه به Lumix S1R این اجازه می دهد تا برای یک صفحه-تغییر وضوح بالا حالت است که ترکیبی از هشت مواجهه به یک تصویر فوق العاده با وضوح. بنابراین در حالی که E-M1 سنسور تنها در خدمت تا 20 مگاپیکسل آن می توانید خروجی 50MP عکس Jpeg و حتی 80MP RAWs با استفاده از با وضوح بالا حالت عکاسی. فراتر از قطعنامه این حالت کمک می کند تا بهبود محدوده دینامیکی با فشار دادن سر و صدا پایین تر در مقایسه با یک استاندارد عکس, کمک به E-M1 را برای برخی از نواقص آن سنسور کوچکتر.

E-M1 Mark III همچنین می افزاید: یک دستی با وضوح بالا حالت بود که در حال حاضر در قبلی E-M1 مدل. حتی بدون سه پایه شما می توانید در حال حاضر امکان استفاده از چند شات تصاویر با وضوح بالا یکی دیگر از ویژگی های است که می آید در دستی برای سفر عکاس که نیاز به نور بسته است.

ما به عنوان خوانده شده Olympus OM-D E-M1 Mark III نقد و بررسی

بهترین چشم انداز دوربین در بودجه: Fujifilm X-T30

Fujifilm X-T30 Hands-on
Daven Mathies/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این: شاخص عملکرد در قیمت مقرون به صرفه

که آن را برای هر کسی که می خواهد جامد تصویر با کیفیت و بدون شکستن بانک.

چرا ما برداشت Fujifilm X-T30:

X-T30 نگه می دارد تا در بهترین لیست دوربین, و دلیل خوب است. آن را سخت به فکر می کنم از یک دوربین دیگر ارائه می دهد که به خوبی از ارزش گزاره. این خانه همان سنسور و پردازنده به عنوان بسیار گران تر Fujifilm X-T3 اما در یک بدنه جمع و جور با کنترل های ساده است که آن را نزدیک تر به تازه کار عکاس است.

این 26MP X-Trans APS-C سنسور نمی بهتر از این فول فریم و متوسط-فرمت دوربین در این لیست وقتی که می آید به وضوح اما آن را هنوز هم نگه می دارد خود را وقتی که می آید به رنگ و محدوده دینامیکی. این چیزی است که واقعا باعث می شود X-T30 جامد انتخاب برای عکاسان چشم انداز آن را به عنوان تصویر برداری از یک محدوده وسیع تری از جزئیات از سایه برای برجسته نسبت به همسالان خود در این اندازه و قیمت پایه.

Fujifilm X-T30 review sample shots

نکته دیگر کمک X-T30 یک زن و شوهر از عالی زاویه گسترده و لنز زوم. هر دو Fujifilm XF 10-24mm F4 و 8-16mm F2.8 خیره کننده هستند — اگر نه دقیقا ارزان. یا برای عکاسان که می خواهند به سفر نور XF 16mm F2.8 کم-مشخصات زاویه گسترده و لنز نخست است که می افزاید: به سختی محسوس 5.5 اونس به دوربین.

ما به عنوان خوانده شده Fujifilm X-T30 نقد و بررسی.

چه محدوده دینامیکی?

محدوده دینامیکی اشاره به طیف وسیعی از روشنایی یک دوربین می توانید قبل از جزئیات است که “کوتاه” به معنی یا بیش از حد تیره و یا بیش از حد روشن به ثبت نام. محدوده دینامیکی مهم در عکاسی چشم انداز از آنجا که اغلب وجود دارد یک تفاوت مهم بین روشن ترین و تاریک ترین مناطق از تصویر و شما می توانید با استفاده از فلش در سایه پر مانند شما می تواند با یک پرتره.

دوربین های اندازه گیری محدوده دینامیکی در نسبی واحد “متوقف می شود.” افزایش 1 توقف به معنی دو برابر شدن روشنایی. بهترین دوربین های محدوده دینامیکی نزدیک 15 متوقف می شود. به استفاده از دوربین خود را کامل محدوده دینامیکی مطمئن شوید که شما در حال عکسبرداری در خام است.

شما می توانید حتی بیشتر محدوده دینامیکی توسط قرار گرفتن در معرض bracketing برای یک high-dynamic range (HDR) مرکب که ترکیبی از چند عکس در های مختلف قرار گرفتن در معرض تنظیمات برای به حداکثر رساندن جزئیات طول کامل طیف رنگها از صحنه است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>