بهترین دوربین گوشی برای سال 2020

بهترین دوربین گوشی Huawei P40 Pro. چهار لنز آرایه در پشت Huawei گل سرسبد است که به سادگی بهترین شما می توانی

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399

بهترین دوربین گوشی Huawei P40 Pro. چهار لنز آرایه در پشت Huawei گل سرسبد است که به سادگی بهترین شما می توانید پیدا کردن در حال حاضر و نشان می دهد که با کیفیت بالا و متنوع ماژول دوربین می توانید انجام دهید زمانی که آن را با برخی از زوج واقعا نرم افزار عالی. این بهترین دوربین گوشی در اطراف — اما این تنها گزینه است. اگر شما ترجیح می دهید یک دستگاه اپل می خواهید چیزی با خدمات گوگل و یا به سادگی یک بودجه محدود ما باید برخی از گزینه های برای شما در زیر.

ما در حال عکاسی-دیوانه در روندهای دیجیتال, خوراکی هزاران نفر از عکس ها در هر ماه و عشق ما را به مقایسه چگونه گوشی های مختلف انجام در وحشی. ما همیشه فشار دوربین به حد و مستقیم دوربین ضربات مقایسه با گوشی های مختلف چون ما می دانیم که این یک ویژگی مهم برای اکثر مردم است.

بهترین دوربین های همراه در یک نگاه:

بهترین دوربین گوشی

Huawei P40 Pro

اندی Boxall/DigitalTrends.com

چرا باید به شما خرید این ؟ این بهترین تجربه عکاسی شما می توانید بر روی گوشی های هوشمند در حال حاضر.

که آن را برای ؟ هر کسی که می خواهد مطلق بهترین دوربین آنها مناسب می تواند در جیب خود.

چرا ما برداشت Huawei P40 Pro:

ما آمده ایم به انتظار برخی از قابل توجه دوربین گوشی های هواوی, اما ما نمی فکر می کنم آنها می توانند خیلی بهتر از هواوی P30 Pro. ما هرگز شادتر به اشتباه و Huawei P40 نرم افزار بدون شک بهترین دوربین تلفن شما می توانید خرید در حال حاضر.

این P40 نرم افزار قوی دوربین شروع می شود با برخی از سخت افزار قابل توجه. Huawei رفته همه را و آن را نشان می دهد. این P40 Pro مجهز به 50 مگاپیکسلی اصلی لنز با 1/1.28-اینچ سنسور 40 مگاپیکسلی ultrawide زاویه لنز 12 مگاپیکسلی با لنز تله و عمق 3D-ارسال سنسور. هر لنز تنظیم شده است توسط عکاسی غول لایکا اما لنز تله است که مورد علاقه خاص — آن را به یک پریسکوپ زوم است که اجازه می دهد تا برای یک زوم اپتیکال تا 5x ارائه واضح تر زوم در عکس.

اما سخت افزار است که تنها بخشی از داستان و Huawei نرم افزار گیلاس در بالای کیک. آن طول می کشد لنز تله را 5x زوم به ارائه یک 10x زوم ترکیبی و حتی می توانید با استفاده از A. I. ثبات به زوم تمام راه را به 50x. در حالی که 50x زوم عکس نیست بهترین جرقه بزند شما همیشه نگاهی به تصاویر گرفته شده در زوم 10x را اغلب بیش از اندازه کافی خوب برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی.

آن را نیز فراهم می کند چشمگیر, بوکه, پس زمینه تاری که آیا مصنوعی ایجاد شده در دیافراگم و یا حالت پرتره و یا به طور طبیعی تولید شده توسط این حسگر بزرگ. مصنوعی تولید بوکه بسیار خوبی قرار داده شده با عالی تشخیص لبه در حالی که طبیعی اثر بوکه در ضربات زمانی که شما نزدیک به افراد است. نیز وجود دارد یک حالت تک رنگ است که اجازه می دهد تا شما را به برخی از جدی هنری و جوی عکس.

بطور غیر عادی و مرموز در این حالت شب است که تقریبا یک چاره اندیشی موقت — اما این تنها به این دلیل که دوربین را در حالت عادی انجام می دهد تا به خوبی. آن وجود دارد و ارزش آن را با تجربه, اما شما ممکن است دریابید که شما ترجیح می دهند عکس های گرفته شده توسط دوربین معمولی و حالت بیش از کسانی که تولید شده توسط Night mode.

ما gushed بیش از P40 نرم افزار با توانایی عکسهای اما آنچه در مورد ویدئو? Huawei هیولا گل سرسبد برخی از جدی لغو احکام صادره ی در آن منطقه بیش از حد. آن را می توانید ضبط ویدیو 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه و حتی می تواند رسیدگی حرکت آهسته یک achingly آهسته 7,860 فریم در ثانیه. این نرم افزار را نگه می دارد به تصویری با ثبات در حالی که شما حرکت می کند و حتی گسترده و قدرتمند ویرایشگر ویدئو ساخته شده را به برنامه گالری.

Huawei P40 نرم افزار جنبه های منفی باقی می ماند مخصوصا که آن را فاقد گوگل خدمات اصلی به عنوان یک نتیجه از جریان مسائل با آمریکا — اما اگر که زحمت نیست شما این است که قطعا قوی ترین دوربین تلفن شما می توانید خرید در حال حاضر.

جزئیات کامل ما Huawei P40 نرم افزار را نقد کنید

آی فون اپل 11 نرم افزار یا 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max camera ui
جولیان Chokkattu/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این ؟ این بهترین اپل گوشی های هوشمند شما می توانید با یک دوربین کامل بسته است.

که آن را برای ؟ هر کسی که می خواهد بهترین تجربه عکاسی از آی فون.

چرا ما در آی فون 11 Pro و 11 Pro Max:

2018 آیفون XS ارائه بهترین عملکرد دوربین ما تا به حال دیده بود در یک, آیفون, اما, اپل بازی خود را بالا برده و به عنوان یک نتیجه, آی فون 11 Pro در حال حاضر ادعا می کند که ستایش. آن را بزرگ همه در اطراف دوربین است که شما می توانید فقط نقطه و ساقه با, اما آن را نیز دارای یک پرتره فوق العاده حالت قدرتمند اپتیکال و زوم دیجیتال و باور نکردنی نور کم قابلیت های. اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما گرفتن یک شات در هر محیط و سپس این گوشی برای شما.

آن را به یک سه گانه-لنز دوربین اصلی تمام تاریخ در 12 مگاپیکسل است. استاندارد زاویه گسترده و لنز f/1.8 دیافراگم وجود دارد یک تله فوتو لنز با f/2.0 دیافراگم و تاپیک جدید ultra-wide-angle lens — برای اولین بار در آیفون — با f/2.4 aperture. اگر شما با استفاده از دو لنز دوربین در آی فون XS, سپس شما باید آشنا با قابلیت زوم اما جدید و فوق العاده زاویه گسترده و لنز جدید به ارمغان می آورد گزینه های روی میز با 120 درجه میدان دید است که شما را قادر به بسته بیشتر به عکس های خود را.

طبیعی و تولید رنگ عالی است و آی فون 11 Pro را با لنز تله همچنین امکانات بسیار بزرگتر سنسور نسبت به سلف خود است که اجازه می دهد تا برای بهتر عملکرد نور کم با کمتر دانه. با تشکر از Smart HDR که بخیه با هم چند قاب چراغ روشن دیگر به نظر می رسد روشن و با کنتراست بالا سناریوهای مطرح تهدیدی; دوربین حتی می توانید تشخیص قطعات مختلف از یک صحنه مثل یک چهره و یا یک گل و اعمال حق خواهی را بیشتر از آنها به جای استفاده از پتو تغییرات در سراسر کل تصویر.

DSLR-like اثر بوکه بهترین دیده ایم از آی فون تا کنون است و شما می توانید آن را پس از گرفتن یک عکس. آی فون 11 نرم افزار همچنین قادر می سازد شما را به ضربه محکم و ناگهانی عکس های پرتره با لنز تله است که می تواند کمک به شما در نزدیک به موضوع خود را. این دوربین همچنین دارای نورپردازی پرتره ارائه می دهد که اثرات مختلف نور برای افراد خود را و آن را یک گوشی بزرگ برای گرفتن خیره کننده عکس های شما عزیزان.

خیلی خوب است اما از آن جایی که اپل واقعا تبدیل همه چیز به 11 است و با حالت شب. پیشگام توسط Huawei, و, گوگل, شگفت انگیز نور کم عکاسی سریع تبدیل شدن به یک مطلوب گوشی های هوشمند صفت و اپل آن را به میخ با 11 Pro. شب حالت باعث شده است به طور خودکار زمانی که مورد نیاز است و طول می کشد یک دیگر قرار گرفتن در معرض که ارائه شما را نگه دارید هنوز هم تولید بطرز شگفت انگیزی دقیق عکس.

اپل نیز ساخته شده برخی از پیشرفت های عمده فیلم به خصوص با ثبات بنابراین شما می توانید به طور جدی صاف فیلم. آن را قادر به ضبط ویدیو 4K تا 60 فریم در ثانیه و یا full HD تا 240 فریم در ثانیه. دوربین جلو دارای 12 مگاپیکسل و آن طول می کشد بزرگ و selfies و پشتیبانی از همان پرتره حالت به عنوان دوربین اصلی.

برنامه دوربین بسیار قابل دسترس است اما هر کسی که به دنبال در عمق کنترل ممکن است ناامید شوند. هیچ حالت دستی برای عکاسان حرفه ای هر چند شما همیشه می توانید با استفاده از یک برنامه از فروشگاه App.

به طور کلی آی فون 11 Pro دارای یک فوق العاده دوربین است که آسان برای استفاده. اگر شما ترجیح می دهید یک صفحه نمایش بزرگتر و سپس شما می توانید انتخاب کردن برای آی فون 11 Pro Max است که دقیقا همان دوربین suite.

ما به عنوان خوانده شده کامل آی فون 11 Pro نقد و بررسی و آی فون 11 Pro Max نقد و بررسی

بهترین آندروید تلفن های دوربین دار

گوگل صفحه 4 صفحه 4 XL

pixel 4 xl camera close up
جولیان Chokkattu/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این ؟ این یکی از بهترین دوربین های گوشی های هوشمند ما استفاده کرده ایم و یکی از بهترین گوشی های آندروید در بازار است.

که آن را برای ؟ آندروید طرفداران که می خواهند بهترین دوربین گوشی های هوشمند می توانید آنها را دریافت کنید.

چرا ما در این صفحه 4 تا صفحه 4 XL:

گوگل همچنان به قرار دادن تلاش عظیم به دوربین تجربه برای خود صفحه گوشی های هوشمند — و آن را نشان می دهد. دوربین اصلی در صفحه 4 توسط رعد و برق سریع به تمرکز و آن را به تولید تیز و دقیق عکس ها را در یک طیف گسترده ای از تنظیمات. نقطه و ساقه با تنظیمات خودکار و به شما امکان لذت بردن از نتایج بزرگ ترین زمان.

دوربین اصلی در صفحه 4 و صفحه 4 XL همان دو لنز تیرانداز. وجود دارد یک 12.2 مگاپیکسلی اصلی لنز با دیافراگم f/1.7 و این زوج با یک 16 مگاپیکسلی لنز تله که دارای f/2.4 aperture افزار 2x زوم اپتیکال. نیز وجود دارد پشتیبانی برای تشخیص فاز و فوکوس خودکار لیزر و همچنین HDR و تثبیت کننده تصویر نوری (OIS). HDR Plus که قطاری از عکس های متعدد و ترکیب آنها برای کاهش سر و صدا و تولید به بهترین شکل ممکن تصویر است که در حال حاضر زندگی می کنند بنابراین شما می توانید ببینید چه ضربه نهایی را مانند پس از پردازش بر روی صفحه نمایش قبل از اینکه شما ضربه محکم و ناگهانی شما اجازه می دهد برای تنظیم به عنوان مورد نیاز است.

گوگل همچنان به تقویت سخت افزار با نرم افزار تخصص پس, شما می توانید عکس های بزرگ در نور کم شب بینایی رسیدن به یک اثر بوکه, مات کردن پس زمینه برای عکس های شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن و زوم دیجیتال کمک فراتر از 2x زوم اپتیکال ارائه شده توسط جدید لنز تله. گوگل استفاده از A. I. هل دادن محاسباتی عکاسی به یک سطح کاملا جدید و آن را به طور مداوم ارائه برخی از عکس های مورد علاقه.

در سراسر جبهه گوگل تغییر پشت به یک لنز با 8 مگاپیکسل لنز که دارای f/2.0 دیافراگم و یک میدان دید گسترده. آن را اندکی قدم به عقب از صفحه 3 که تا به حال دو لنز جلوی دوربین اما هنوز هم به خوبی انجام. عکاسی از طرفداران مطمئن می شود خوشحال با نتایج و شما معمولا می توانید مناسب در گروه از مردم یا بیشتر از پس زمینه خود را هنگامی که شما می خواهید.

قابلیت های ویدئویی نمی رسیدن به همان ارتفاع با پشتیبانی از ویدیو 4K در 30 فریم در ثانیه و یا full HD در 120 فریم در ثانیه. این صفحه 4 نشدم کمی پشت گوشی مانند آیفون 11 Pro و Galaxy Note 10 به علاوه در این بخش است.

همانطور که گفته شد به صورت خودکار تنظیمات هستند اما به روز رسانی نرم افزار دوربین را قادر می سازد شما را سریع ترفند; شما به سادگی می توانید شیر را به قفل در یک موضوع و سپس تنظیم روشنایی و کنتراست از طریق دو آسان لغزنده. می رود که برخی از راه را به سوی ساخت و ساز و عدم وجود یک نرم افزار گزینه حالت.

آن را آسان به گرفتن عکس های بزرگ با صفحه 4 و آن را بهبود می بخشد در سلف خود با دیدنی پویا محدوده رنگ بزرگ دقت درخشان جزئیات و به طور کلی عملکرد قابل اعتماد در تمام انواع شرایط نوری. در مقایسه با به طور مستقیم با صفحه 3 آن را قادر به در زوم کردن در با که لنزهای تله فتو لنز پرتره و نور کم عملکرد کمی بهتر و تاپیک جدید قرار گرفتن در معرض طولانی astrophotography حالت است که اجازه می دهد تا شما را به شلیک ستاره ها در آسمان شب است.

ما به عنوان خوانده شده کامل صفحه 4 نقد و بررسی و صفحه 4 XL نقد و بررسی

بهترین ارزان دوربین گوشی

گوگل صفحه 3a

google-pixel-3a-xl-camera
جولیان Chokkattu/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این ؟ آن را ارائه می دهد قابل توجه عملکرد دوربین در قیمت بسیار پایین.

که آن را برای ؟ بودجه آگاه است.

چرا ما در گوگل صفحه 3a:

تلاش برای پیدا کردن یک دوربین مناسب و معقول در بودجه پایان از بازار گوشی های هوشمند می تواند یک کمی مانند تلاش برای پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه بنابراین گوگل صفحه 3a است به خوبی به ارزش نگاه کردن است. آن را دارای همان 12.2 مگاپیکسل لنز به عنوان به طور منظم صفحه 3 با f/1.8 دیافراگم و OIS. همه آن را فاقد نسبت به مورد علاقه ما در تلفن های دوربین پیکسل بصری هسته ای که همراه با پردازنده کندتر در 3a بدان معنی است که پردازش تصویر می کشد در حالی که طولانی تر است.

نیز وجود دارد فقط یک لنز 8 مگاپیکسلی جلوی دوربین در صفحه 3a. در حالی که عملکرد دوربین در صفحه 3a نیست کاملا مطابقت کردن به صفحه 3 آن را هنوز هم بسیار خوب ارائه مقدار زیادی از جزئیات و رنگ پر جنب و جوش. آن را به خوبی با نزدیک یو پی اس و عکس های و حتی موفق به تحت تاثیر قرار دادن در محیط های کم نور است که در آن بودجه های همراه تمایل به سقوط. شما پیدا کردن پشتیبانی برای ضبط ویدئو تا به 2,160 p در 30 فریم در ثانیه و 1,080 p در 120 فریم در ثانیه.

این صفحه 3a همچنین ورزش 5.6 اینچ صفحه نمایش OLED است که تیز و روشن است. شما را پیدا خواهد کرد Qualcomm Snapdragon 670 processor with 4GB RAM. نیز وجود دارد 64GB حافظه داخلی. بهترین از همه, آن اجرا می شود آندروید گوگل است که به معنی هیچ bloatware سریع به روز رسانی و اضافی مانند در حال حاضر در حال پخش و تماس روی صفحه نمایش. از 3000 میلی آمپر باتری باید به راحتی گذشته شما در روز است. اگر شما مانند نگاه از صفحه 3a اما می خواهید یک صفحه نمایش بزرگتر و باتری و سپس در نظر گرفتن صفحه 3a XL در $480.

ما به عنوان خوانده شده کامل, گوگل, پیکسل, 3a, نقد و بررسی

بهترین دوربین گوشی سامسونگ

Samsung Galaxy S20 فوق العاده

چرا باید به شما خرید این ؟ سامسونگ رفت و همه با این ویژگی های بسته بندی کهکشان گوشی های هوشمند.

که آن را برای ؟ هر کسی که ترجیح سامسونگ گوشی های هوشمند.

چرا ما برداشت Samsung Galaxy S20 فوق العاده:

روشن است از نظر اجمالی در سامسونگ کهکشان s20 فوق العاده است که این دوربین در نظر گرفته شد یک معامله بزرگ است. برای یک چیز جدید ماژول دوربین عظیم squircle است که طول می کشد تا تقریبا یک چهارم از دستگاه عقب پوشش — اما یک دلیل وجود دارد که. سامسونگ واقعا به شهر رفته با S20 فوق العاده جدید ماژول دوربین و فشرده در 108 مگاپیکسلی اصلی لنز 48 مگاپیکسلی با لنزهای تله فتو لنز 12 مگاپیکسلی ultra-wide لنز و عمق سنجش زمان پرواز سنسور است که افزایش حالت عمودی عکس. که درایو برای تعداد زیاد تکرار شده است در اطراف مقابل, که در آن شما پیدا کردن یک 40 مگاپیکسل عکاسی لنز تحریک کردن از طریق پانچ-سوراخ در صفحه نمایش.

این نشان می دهد که پیشرفت های سامسونگ در آخرین پرچمدار محدوده در سراسر هیئت مدیره و 108 مگاپیکسلی حالت ضبط شایسته است از نظر خاص. بسیار بالا تعداد مگاپیکسلی به معنی شما می توانید محصول تصویر پایین و هنوز هم کاملا قابل اشتراک گذاری تصاویر. آن را همه چیز در مورد سخت افزار هر چند سامسونگ انداخته است در چند نرم افزار جدید کلاهبرداری بیش از حد. فضای زوم شد تیتر ویژگی زمانی که تلفن اعلام شد, و آن را آسان ببینید که چرا یک 100x زوم ترکیبی. خوب این برای تلفن های موبایل بیشتر و چشمگیر تر از آن است و هر گونه تصاویر شما را در 100x زوم نیست به احتمال زیاد بزرگ — اما این کار در منطقه که به معنی عکس در پایین تر سطح زوم رقابت با و اغلب پیش افتادن از کسانی که تولید شده توسط همین دوربین قدرتمند گوشی های. شما همچنین می خواهید پیدا کردن بسیار عالی تک را از ویژگی های است که نیش ترمزی میزند عکسهای GIFs و دیگر اشتراک گذاری تصاویر از یک واحد 10-ویدئو دوم. ویژگی های موجود مانند حالت شب نیز دیده می شود برخی از پیشرفت.

پس چرا سامسونگ گوشی جدید جایگزین گوشی های دیگر در این لیست ؟ به سادگی قرار دادن آنها هنوز هم بهتر است. آی فون و صفحه هنوز هم ارائه یک تجربه بهتر در هنگام عکسبرداری در شب و کهکشان تلفن هنوز در برخی از مسائل برجسته با بیش از مهاجم پردازش تصویر. به روز رسانی انتظار می رود برای کمک به سهولت آن اما برای لحظه ای از آن قرار می دهد کسانی که گوشی های دیگر جلوتر است. همچنین شایان ذکر است S20 فوق العاده است برخی از قوی تصویری, اعتبار, با 8K ضبط ویدئو و فوق العاده مداوم در حالت کمک به نگه داشتن رزولوشن پایین تر ضبط شده ثابت است.

حتی بیشتر وجود دارد برای نوشتن صفحه اصلی درباره خارج از دوربین. این S20 فوق العاده است واقعا عظیم تلفن با یک, زرق و برق دار 6.9 اینچ پویا AMOLED 2X نمایش پشتیبانی از چهار HD+ با وضوح و پشتیبانی از 120 هرتز نرخ refresh برای کمک به استفاده از احساس فوق العاده صاف. عملکرد تقویت با لبه برش پیکسل, 865, up to 16GB RAM, و تا به 512GB از ذخیره سازی. 5G پشتیبانی ساخته شده است در, اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به نزدیکی یک 5G اتصال. این تایتانیک تلفن نمی آیند نیست ارزان و, قیمت ها در شروع باور نکردنی $1,400. اگر شما خوشحال به پذیرفتن سخت افزار های مختلف و سپس کهکشان S20 Plus ارائه می دهد به طور مشابه, عکس های بزرگ بدون آسمان بالا مگاپیکسلی می شمارد.

ما به عنوان خوانده شده کامل Samsung Galaxy S20 فوق العاده نقد و بررسی

پژوهش و راهنمایی خرید

چگونه به کشف دوربین گوشی مشخصات

وجود دارد بسیاری از ویژگی های و مشخصات مربوط به دوربین در گوشی های هوشمند ما, بنابراین در اینجا یک دوره سقوط سریع به توضیح اصول اولیه.

مگاپیکسل

مگاپیکسلی امتیاز مربوط به جزئیات است. در شرایط ساده: بالاتر مگاپیکسل, تعداد, بیشتر, جزئیات, شما ببینید در تصویر. برای یک مدت زمان طولانی دوربین گوشی های هوشمند, مشخصات نژاد متمرکز بر تعداد مگاپیکسلی اما بیشتر وجود دارد به گرفتن یک عکس بزرگ از جزئیات. همچنین شایان ذکر است که بسیاری از دوربین های دیجیتال نیست و تصرف در حداکثر مگاپیکسلی تنظیمات به طور پیش فرض به دلیل آن است که اغلب جزئیات بیشتر از شما نیاز دارید. اکثر تولید کنندگان در حال حاضر در حال کار برای بهبود جنبه های دیگر از دوربین های خود را.

اندازه سنسور

اندازه سنسور این است که چیز دیگری در نظر گرفتن آن را به عنوان معلوم است که تمام مگاپیکسل نه برابر خلق شده اند. HTC ابداع اصطلاح "ultrapixel" به منظور جلب توجه به این واقعیت است که آن را به حال بزرگتر مگاپیکسل از برخی از رقابت تلفن های دوربین بنابراین حتی با یک دوربین 4 مگاپیکسلی دوربین آن می تواند به طور بالقوه دریافت نتایج بهتر از یک دوربین 8 مگاپیکسلی با پیکسل کوچکتر. آنها در اندازه گیری میکرومتر و بزرگتر است از لحاظ نظری بهتر در گرفتن نور است. برای مثال کهکشان S8 دوربین 1.4 µm اندازه پیکسل.

دیافراگم

دیافراگم سوراخ است که نور را از طریق ضربه سنسور و این مهم برای نور کم عملکرد. کوچکتر از عدد بزرگتر دیافراگم. بنابراین f/1.7 دیافراگم در کهکشان S9 دوربین است که کمی بزرگتر از f/1.8 دیافراگم در آی فون XS. تغییر میزان نور می شود که در جزئی با دیافراگم نیز عکاسان را قادر می سازد به نیشگون گرفتن و کشیدن عمق میدان. این کمک می کند تا شما برای گرفتن عکس که در آن سوژه در فوکوس و پس زمینه تار شده است.

تثبیت کننده تصویر نوری (OIS)

تثبیت کننده تصویر نوری (OIS) کمک می کند تا به نگه داشتن دوربین ثابت بنابراین اگر دست خود را تکان دادن آن کمتر خواهد بود قابل توجه در دوربین گوشی است که دارای OIS پشتیبانی می کند. آن را جبران جنبش در دست شما است.

محدوده دینامیکی بالا (HDR)

محدوده دینامیکی بالا (HDR) است که یک تکنیک به موجب آن دوربین طول می کشد عکس های متعدد از همان موضوع در نوردهی های مختلف و سپس ترکیبی از آنها را پس از پردازش به ایجاد یک تک شات است که معمولا روشن تر و دقیق تر از یک غیر HDR شات. آن نیاز به برخی از قدرت پردازش بنابراین شما پیدا کردن آن ممکن است کمی آهسته در بودجه دستگاه های مانند نوکیا 7.1 اما همیشه مطلوب است اگر شما می خواهید بهترین عکس ممکن است.

ضبط ویدئو

برای ضبط ویدئو شما می خواهید به نگاه در دو چیز است: رزولوشن و فریم در ثانیه (فریم در ثانیه).

قطعنامه

این قطعنامه است که به سادگی چقدر جزئیات دستگیر شده است. برای ویدیو 4K این 3,840 x 2,160 پیکسل. برای Full HD آن است 1,920 x 1,080 pixels.... تلفن را ضبط 4K به طور پیش فرض به این دلیل که فایل های بزرگ هستند اما, وجود دارد برخی از لحظات خاص شما ممکن است می خواهید را به تصرف خود در حداکثر وضوح به یاد داشته باشید که قطعنامه های بالاتر در تلویزیون ها و دستگاه های دیگر خواهد شد به طور فزاینده ای تبدیل شدن به استاندارد در چند سال آینده.

فریم در ثانیه (فریم در ثانیه)

هنگامی که شما یک فریم بالا مانند آیفون X توانایی شلیک Full HD در 120fps که به معنی شما می توانید ایجاد حرکت آهسته فیلم. شما می توانید این فیلم را برای نشان دادن دقیق لحظه خواهد بود که یک blur در کاهش نرخ فریم.

می تواند مردم خود را هک گوشی دوربین ؟

آن است که از لحاظ فنی امکان پذیر است, اما آن را بسیار به احتمال زیاد است. در حالی که مردم گاهی اوقات پیدا کردن راه هایی برای بهره برداری از آسیب پذیری در نرم افزار تلفن معمولا لازم به فریب شما را به دانلود نرم افزارهای مخرب و یا به صورت فیزیکی دریافت نگه دارید از گوشی خود و نصب نرم افزارهای مخرب بر روی آن برای دسترسی به دوربین گوشی خود را. بهترین راه برای کاهش تهدید است به چوب به برنامه رسمی فروشگاه ها برای دریافت برنامه و امن تلفن همراه خود را با اقدامات دیگر مانند اثر انگشت خود را و یا یک پین. اگر تلفن خود را است, اقدام عجیب و شما ببینید فعالیت در ورود به سیستم تماس بگیرید و یا از گالری دوربین که نیست شما, سپس شما ممکن است یک بدافزار مشکل است. اتمام راهنمای ما در مورد چگونه برای حذف تروجان از یک تلفن آندروید.

چگونه تلفن های دوربین عکاسی تغییر?

آنها می گویند بهترین دوربین یکی از شما با شما. این واقعیت است که همه ما گوشی های هوشمند در جیب ما تمام طول روز منجر به یک انفجار در عکاسی. ما ضربه محکم و ناگهانی و به اشتراک گذاری عکس های بیشتر از همیشه قبل از و گوشی های هوشمند دارای نقش عمده ای در اختراع مجدد از عکاسی دیجیتال است. تاریخچه دوربین گوشی تنها امتداد به سال 2000 و ما از یک تک لنز امتیاز در 0.35 مگاپیکسل به سه لنز نصب setups با فصل مگاپیکسلی می شمارد.

چه دو دوربین تلفن?

تلفن به مدت طولانی به حال یک جداگانه در جلو و پشت دوربین, اما آنها هر دو تک لنز دوربین. دو دوربین گوشی با دو دوربین در کنار هم. اطراف شده است در تلفن های همراه برای بیش از یک دهه, اما آنها واقعا گرفته در سال های اخیر به عنوان یک راه برای گرفتن عمق و ایجاد یک اثر بوکه که در آن این موضوع است که در گره زدن و پس زمینه تار شده است. دوگانه ترین دوربین گوشی های اصلی لنز و لنز ثانویه برای depth-sensing اما برخی شامل یک لنز ثانویه برای گرفتن عکس های واید و یا زوم در.

آن نیز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک برای دیدن سه گانه-لنز دوربین سوئیت است که ارائه تطبیق پذیری بیشتری دارد و هیچ حد سخت است. نوکیا 9 PureView برای مثال پنج 12 مگاپیکسل لنز است که همه گرفتن یک تصویر زمانی که شما آمار دکمه شاتر و پنج تصاویر پس از آن در ترکیب برای ایجاد یک مفصل تر تصویر واحد است.

دوربین گوشی بهتر از دوربین های dslr?

شما ممکن است تعجب که چقدر خوب هستند و دوربین های گوشی های هوشمند? آنها به سرعت در حال بهبود با تشکر از نوآوری در سخت افزار و نرم افزار اما برخی از محدودیت های فیزیکی آن را دشوار است برای آنها را به رقابت با دوربین های DSLR. گوشی هنوز به جا در جیب شما. حقیقت این است که بهترین دوربین گوشی های هوشمند هنوز هم سقوط راه از بهترین دوربین های DSLR.

چه خوب است تعداد مگاپیکسلی برای دوربین های تلفن?

به عنوان ذکر شده در بالا در دوربین ما مشخصات توضیح مگاپیکسل تعیین سطح جزئیات در یک عکس. بالاتر تعداد مگاپیکسلی بالاتر پتانسیل سطح از جزئیات. اما این مهم است به یاد داشته باشید که دوربین های مورد خیلی بیشتر از مگاپیکسلی می شمارد و این بسیار معمول است برای دوربین گوشی برای استفاده از تکنیک های مانند صفحه binning که در نتیجه در داده ها از چهار پیکسل که به یک ترکیب. با این روش یک 48-مگاپیکسل, دوربین خواهد شد در واقع تولید 12 مگاپیکسل عکس, اما آنها خیلی با کیفیت بالاتر از 12 مگاپیکسل دوربین ممکن است تولید.

ما چگونه تست

ما دائما چسب به تلفن های هوشمند ما در اینجا در روندهای دیجیتال. هر گوشی تست کردیم و به عنوان ما راننده روزانه برای حداقل یک هفته اغلب بسیاری دیگر. این بدان معناست که ما با استفاده از دوربین در گوشی های هوشمند ما تست برای همه چیز از گرفتن رویدادهای اجتماعی در زندگی ما به گرفتن تصویری در نشان می دهد تجارت و یا عکسبرداری برای مقالات. ما می دانیم چقدر مهم دوربین در گوشی های هوشمند خود است, بنابراین ما همیشه تست آنها را به طور کامل از عکس های خوراکی در بسیاری از محیط های مختلف به عنوان ما می توانیم به خوبی تطبیقی تصویر از چگونه آنها پشته.

ما دائما در حال بحث, بهترین, و آن را غیر معمول نیست برای مکالمات به نشت به بداهتا دوربین آزمون که در آن ما شلیک همان نشانه ها با گوشی های مختلف و سپس تجزیه و تحلیل نتایج و بحث در مورد برخی از آنها بیشتر است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب