وجود دارد هیچ انکار طعم تازه پخته قرص نان. یک مزیت بزرگ از نان خود را است که شما را وادار به انتخاب کنید که کدام مواد تشکیل دهنده آمار کاسه مخلوط کردن. این یک پیروزی بزرگ برای کسانی از ما به دنبال نگه داشتن مواد نگهدارنده و آلرژی زا مواد تشکیل دهنده از ما صبح نان تست. تنها گربه به اندازه آشپزخانه ابزار شما نیاز دارید برای شروع یک نان ماشین.

بسیاری از امروز نان دستگاه جمع و جور و آسان برای استفاده و استخدام آخرین حرارتی فن آوری به سرعت پخت مورد علاقه خود را و دارچین-کشمش دستور غذا. در ادامه به دیدن ما مورد علاقه سازندگان نان و آنچه که ما در مورد آنها.

Zojirushi BB-PAC20 نوازنده ساز نان

این است که این دستگاه برای کسانی که از ذهن نیست هزینه های اضافی خمیر (جناس در نظر گرفته) برای عملکرد بالا درجه یک, ویژگی های, و , کامل طعم و مزه. نوازنده به ارمغان می آورد همه از زیبایی های artisanal پخت نان مستقیما به کانتر آشپزخانه خود را. را انتخاب کنید از بیش از هشت مختلف نان ایستگاه از پیش تنظیم, از جمله گندم, gluten-free, خمیر ترش, مربا, کیک و قابل تنظیم حالت های خود را برای دستور العمل های خوشمزه.

فقط اضافه کردن مواد تشکیل دهنده خود را ببندید و ذوق هنری را به کار بر روی ساخت خود را کاملا browned, 2-پوند قرص نان. خود را انتخاب کنید پوسته سایه — نور متوسط و یا تیره — و شما خوب به آن بروید. نوازنده ورزشی دوقلو مجموعه ای از ورز تیغه را به تمام زحمت از دست ورز و هنگامی که نان انجام شده است و دو آسان-گرفتن دسته آن را آسان به حذف فولاد ضد زنگ ماهی تابه. ال سی دی کنترل پنل ساده است اما پاسخگو و دروازه ورود به ما از ویژگی های مورد علاقه از ذوق هنری — 13 ساعت تاخیر تایمر. این افزایش نهایی نان-ساعت پخت. تنظیم آن را قبل از خواب و از خواب بیدار به آسمانی عطر نان تازه در صبح است.

Oster BRTW20 ExpressBake نان ساز

این ExpressBake یکی از بهترین سریع-خدمت به گزینه های موجود در بازار در حال حاضر. درست به نام آن 650 وات ساز خواهد شلاق تا کامل 2-پوند قرص نان در کمتر از یک ساعت. نیاز به آماده سازی در آخرین دقیقه کیک میوه برای خود در قانون فراموش شده تولد ؟ هیچ مشکل. در مواد تشکیل دهنده خود را و سپس را انتخاب کنید از یک لیست از نان ایستگاه از پیش تنظیم از جمله نان و خمیر, جم, gluten-free, و بسیاری دیگر.

این یک جامد و جمع و جور بیکر بیش از حد که باعث می شود آن را آسان به بسته دور در کمد هنگامی که شما در حال استفاده از آن نیست. هنگامی که شما انجام می شود پخت ExpressBake پاکسازی نمی تواند آسان تر است. داخلی ظرف قابل جابجایی است و نچسب. سریع اسکراب و شما انجام می شود … تا بعد قرص نان.

Breville BBM800XL نان ساز

قدرتمند 830 وات BBM باعث می شود لیست ما برای تعدادی از دلایل. کنترل پنل LED-دارای نور پس زمینه. بله, آن یک چیز ساده اما بسیاری از سازندگان نان برای انتخاب کردن نور پس زمینه در تمام ساخت آن را دشوار است به عنوان خوانده شده از طریق همه دستگاه ایستگاه از پیش تنظیم.

در بالای 13 مختلف نان انتخاب و پوسته گزینه های BBM همچنین اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید از چهار های مختلف اندازه قرص نان. تاشو ورز تیغه ارائه مواد تشکیل دهنده به خمیر در زمان دقیق در پخت چرخه. فقط بار خود را بذر کتان و بقیه آسان. شکر و تخم مرغ در این دستگاه پرتاب کیک تولد است که BBM همچنین ورزش بالا نشسته میوه و مهره تلگراف و می آید با یک انتخاب عالی از آسان دستور پخت.

Cuisinart CK-200 همرفت نان ساز

زیبایی CK-2oo است که همه در همرفت گرم. همرفت چیزی بیشتر از لوازم خانگی-تولید گرما در حال تحت فشار قرار دادند توسط یک فن اما این منحصر به فرد, طراحی, عنصر باعث می شود تمام تفاوت را وقتی که می آید به نان است. 680 وات CK-200 تولید روستایی الهام گرفته از قرص های مورد علاقه خود را نان با بحران يافته و جویدنی داخلی. این راه نان باید همیشه بود.

را انتخاب کنید از تا 16 ایستگاه از پیش تنظیم های مختلف از جمله کیک ، مربا و حتی فاقد گلوتن. CK-200 نیز آشپزخانه خود را دستیار. اگر شما فراموشکار وقتی که می آید به اضافه کردن مواد به خمیر خود را در زمان مناسب CK-200 را به طور خودکار سنج هنگامی که آن نیاز به خاص fixin است. حتی تا 12 ساعت تاخیر شروع, که بدان معنی است که شما می توانید مجموعه ای از ساز خود را نان تازه ساخته شده برای زمانی که شما به خانه از محل کار. اگر شما پس از برتر نان و از ذهن نیست توپخانه از پول نقد ،

T-Fal Actibread نان ساز

کوچک Actibread است توانا 700 وات فاقد گلوتن نان ساز. هر یک از بیش از 16 ایستگاه از پیش تنظیم پخت از جمله فاقد گلوتن شور, gluten-free, شیرین, gluten-free, کیک, گندم, و بیشتر شده و کمتر عنصر سنگین دستور العمل های. اندازه جمع و جور معنی آن را نمی خواهد تا با ارزش آشپزخانه فضایی و حتی بالا-نصب پنجره مشاهده بنابراین شما می توانید خمیر خود را افزایش در زمان واقعی است. این Actibread همچنین ورزش 15 دقیقه تاخیر شروع (طولانی ترین تاخیر در زمان شروع در لیست ما) و همراه با فنجان اندازه گیری و قاشق قلاب ورز تیغه و یک کتاب از 25 گلوتن رایگان دستور العمل های.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو