بهترین بوتیک های سفارشی رایانه های شخصی بازی

بوتیک عدد یک میانه-of-the-road گزینه بین خرید یک نام تجاری کامپیوتر با مجموعه ای از مشخصات و نصب و راه اندازی یک دستگاه با سفارش جداگانه قطعات به قطعه با هم خودتان. یک بوتیک فروشنده اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن یک PC با یک طبقه بندی گسترده ای از تنظیمات گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان سبک و طراحی انتخاب و سپس کشتی های شما در کامپیوتر شما ایجاد کرده اید.

این یک راه مفید برای به دست آوردن زنگ ها و سوت اغلب همراه با سفارشی ساخته شده عدد (شیشه موارد RGB روشنایی سفارشی insignias و غیره.) و مورد نظر خود را با مشخصات — بدون کار و زمان از کنار هم قرار دادن کامپیوتر در خانه در حالی که تلاش برای کشف کردن که خمیر حرارتی استفاده کنید. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک گزینه خوب ما با استفاده از تجربه ما با بوتیک سازندگان به توصیه چند تا از بهترین عدد برای شروع با.

توجه داشته باشید در قیمت گذاری: پس از نقطه بوتیک می سازد به سفارشی کردن همه چیز شما می خواهید در قیمت گذاری اطلاعات ما در حال دادن برای پایه مدل. این یک شروع ، همچنین توجه داشته باشید که آنها تمایل به نگاهی دیگر به کشتی از متوسط خود را آنلاین کامپیوتر سفارش زیرا به خوبی همه چیز را سفارشی شده است.

CyberPowerPC بیش از حد مایع آلیاژ Pro

مدل پایه به تنهایی برای این CyberPowerPC دستگاه عمیقا قابل توجه بازی ماشین های زیبا Corsair مورد 10-gen Intel Core i7-10700K پردازنده و 1000 وات منبع تغذیه برای پوشش هر چیزی که شما باید برای آن برنامه ریزی شده. شما همچنین دریافت عالی Thermaltake سفارشی آب خنک کننده کیت با یک رادیاتور 240mm و یک کارت گرافیک GeForce RTX 2080 GPU که آماده خواستار بازی.

اما این فرایند سفارشی CyberPowerPC ارائه می دهد که ما را تحت تاثیر قرار بیشتر با آسان به استفاده از پیمایش رابط شما می توانید با انتخاب هر گزینه شما می خواهید برای ایجاد این ساخت خود را از انتخاب حالت های مختلف برای چیدن درست طرفداران تراشه اورکلاک نرم افزار و هر چیز دیگری (از جمله برخی از شسته و رفته حکاکی گزینه). نه تنها این اجازه می دهد تا شما را به نیشگون گرفتن و کشیدن دقیقا چه نوع از قطعات شما می خواهید حق را به نوع رم و مادربرد, اما آن را نیز اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم قیمت تا زمانی که شما پیدا کردن یک عدد است که با این نسخهها کار برای شما. این هم یک حرکت نزولی از این مدل — آن را یکی از گران ترین در لیست ما و بوتیک عدد نمی آیند ،

Origin PC پیدایش سوپر برج

منبع فوق العاده برج دارای فضای بیشتری برای سفارشی LED و چراغ UV اتاق بیشتر برای نشان دادن قطعات اضافی گسترش خلیج برای ساختمان در حال حاضر و یا در آینده. که باعث می شود این مدل عالی بلند مدت سرمایه گذاری بلند پروازانه برای علاقهمندان به بازی.

مدل پایه نیز شامل یک GTX 1660 GPU پنج-خلیج هارد دیسک, قفس, 16GB RAM, و AMD Ryzen 5 3600 شش هسته ای, پردازنده. منشاء همچنین دارای برخی از عالی گزینه های شخصی برای رنگ هر دو در داخل و خارج روشنایی میدارد لیزری اچ و خیلی بیشتر. این نیز ارائه می دهد یک بخش در سال گارانتی تعویض کمک می کند که اگر یک جزء زندگی نمی کنند تا انتظارات. اندازه عدد آیا نیاز به فضای اضافی بر روی میز خود و یا در زیر آن هر چند پس از عاملی است که در قبل از هدف قرار دادن دکمه خرید.

Xidax X-2

در حالی که Xidax ارائه می دهد چند متفاوت X-2 شروع مدل این یکی از قابل توجه ترین ویژگی Ryzen 5 3600XT processor 16GB حافظه کارت گرافیک GeForce RTX 2060 GPU و هارد 1TB. در حالی که Xidax را سفارشی سازی رابط کاربری است که به عنوان بزرگ به عنوان دیگر بوتیک سایت خود را انتخاب باقی می ماند بسیار عالی با مقدار زیادی از راه هایی برای نیشگون گرفتن و کشیدن مدل پایه نسبت به آنچه شما ترجیح می دهند و برخی از موارد بسیار شیک به بوت. این X-2 همراه با بازی Pro کربن AC مورد آن ساخته شده است در و Wi-Fi برای حمایت از هر گونه دستگاه های تلفن همراه را در اتاق خود.

در حالی که Xidax سایت و رابط کاربری باعث می شود آن را کمی مشکل تر به چرخه را از طریق گزینه های از برخی از میدارد ما وجود دارد بسیاری از گزینه ها در نظر بگیرید. که شامل 15 گزینه برای ذخیره سازی 13 gpu ها و حتی قابلیت انتخاب بین چند کارت صدا و درایو های نوری.

Falcon Northwest ماورا

شاهین ماورا مدل جالب قضیه: این طراحی به خودرا برای امتحان اماده ردیف بالا قطعات در داخل به حداقل برسد PC برج است که می تواند مناسب در فضای بسیار کوچکتر بدون هیچ گونه نگرانی در مورد گرمای بیش از حد و یا سر و صدا. نتیجه جمع و جور است مدل پایه است که می تواند ساخته شده است تا به سطح باور نکردنی شروع با یک AMD Ryzen 7 3700X 32GB CPU و RAM. شما همچنین می توانید یک کارت گرافیک GeForce RTX 2070 GPU و 500GB SSD همراه با یک Asetek مایع خنک کننده واحد است. در حالی که به ماورا طراحی شده است که به طور کامل محصور (بدون شیشه مشاهده صفحه) آن شامل چندین گزینه های رنگ و دارای یک پایه متحرک متنوع تر قرار دادن.

Falcon Northwest نیز ارائه می دهد مجموعه ای عالی از کار رنگ گزینه ها از جمله برخی از سفارشی اشعه ماوراء بنفش چاپ انتخاب کند. جمع و جور این برج همچنین دارای پایین تر از 450 وات قدرت عرضه در مقایسه با دیگر ما میدارد که ممکن است کمک به صرفه جویی در صورتحساب های انرژی در حالی که هنوز ارائه عملکرد بازی شما نیاز دارید.

طوفان دیجیتال Velox

طوفان دیجیتال دارای چندین زیبا شروع مدل های خود را برای بوتیک عدد, اما ما واقعا دوست دارم که چگونه Velox یک گزینه مقرون به صرفه تر است که به طور خاص طراحی شده برای جلوگیری از گرمای بیش از حد. تمام پانل ها در جعلی آلومینیوم مورد بادی جلو مصرف قرار گرفته در کنار پرطرفدارترین قطعات و طوفان دیجیتال کنترل هیئت مدیره است یک راه عالی برای چک کردن در زمان واقعی درجه حرارت.

مدل پایه نیز شامل دو پورت USB 3.0 و اتاق تا سه 3.5 اینچی هاردهای و دو 2.5 اینچی Ssd ها. شما شروع به خاموش با Ryzen 5 3600X پردازنده اما به راحتی می توانید ارتقاء به یک پردازنده بهتر تبدیل به یک 10th-gen Intel processor و یا ارتقاء به تمام راه را به یک AMD Threadripper. نیز وجود دارد که انبوه از گزینه های سفارشی سازی برای کارت گرافیک و خنک کننده, بنابراین شما می توانید کامپیوتر است که فقط حق را برای شما و بودجه شما.

AvaDirect AMD B550 برج Gaming Desktop

AvaDirect همچنان یکی از بهترین بوتیک گزینه برای سفارشی کردن کامپیوتر خود را به سمت راست پایین به سیم های مدیریت و خمیر حرارتی شما ترجیح می دهید. این مدل پایه است که نسبتا ساده با شیشه Corsair مورد AMD Ryzen 5 3600X six-core processor (حداکثر 4.4 GHz) و یک EVGA GeForce GRX 1650 GPU. حافظه شروع می شود در 8GBs و ذخیره سازی ارائه می دهد هر دو WD 500GB SSD و یک هارد 1TB Seagate.

به خصوص برای AvaDirect مدل آن را مفید به فکر می کنم از این و با شروع کردن امتیاز برای بیشتر استادانه درست شده سفارشی و برچسب هایی است که ارائه مشاوره مانند “VR-آماده” یا “توصیه” مشخصات سفارشی سازی آسان حتی برای مبتدیان. برنامه صرف کمی از زمان دوچرخه سواری از طریق ساخت گزینه های برای پیدا کردن مناسب مناسب.

Maingear Vybe (مرحله 3)

Maingear زیبا Vybe PC می آید در انواع مختلف اما مرحله 3 ساخت یک انتخاب عالی برای حصول اطمینان از صاف p 1440 عملکرد صفحه نمایش. این مدل شامل یک AMD Ryzen 5 3600X پردازنده, کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2060 16GB RAM و SSD 250GB/1TB HDD ترکیب سازی. شما نیز شروع با یک AMD Wraith کولر و RGB کیت نورپردازی گنجانده شده است.

این مهم است به یاد داشته باشید که Maingear Vybe عدد تخصص در قبل از پیکربندی مدل ها که به معنی وجود ندارد اتاق های زیادی برای سفارشی کردن هر یک از این ویژگی ها را مگر اینکه شما می خواهید به حرکت به یک مدل متفاوت است. اما شما می توانید انتخاب کنید به “افزایش” یک Vybe مرحله 3 به بهبود رم و یا ذخیره سازی. Maingear همچنین به شما امکان ساخت سفارشی مدل از زمین تا اما Vybe باقی می ماند یک از گزینه های بالا اگر شما ترجیح می دهم به یک از پیش ساخته شده مدل بدون نگرانی در مورد به عنوان بسیاری از جزئیات.

NZXT استارت کامپیوتر

شاید شما می خواهید یک بازی PC شما می تواند افتخار, اما شما واقعا نمی خواهید به صرف بیش از $1,000 برای آن است. اگر شما خودداری کردند در قیمت های دیگر در این فهرست پس از آن شما می خواهم این استارت کامپیوتر ساخت از NZXT. آن را به عنوان قدرتمند به عنوان دیگر ما میدارد اما آن است که یک نویسنده بزرگ ساخت و می تواند اداره کند VR اگر شما می خواهید برای لینک کردن یک سوکت هدست تلفن همراه.

مدل پایه شروع می شود با یک نهم-gen Intel Core i5-9400F پردازنده, کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1660 گرافیک 16GB RAM و 500 گیگابایت SSD است. شما همچنین براق در مورد سیاه و سفید و یا سفید با قاب شیشه ای و RGB چراغ برای نشان دادن خاموش خود ریگ و بسیار خوش آمدید USB-C پورت که همه بوتیک سازندگان ارائه نشده است. گزینه های سفارشی سازی بسیار محدود اما تمرکز در اینجا این است که در استطاعت به جای آن واقعا ارائه می شود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im